Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 20:30   #181
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
ima x-nation? jel velik?
ima,nisam ulazila ali vidjela sam natpis u izlogu 20 ili 30% popust,ne znam više točno
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:35   #182
super.

mokry, tko zna šta još nisi vidio.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:38   #183
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
OMFG koji lopovluk! Zivio u US, traperice placao do 50$, a u outletima max 20$, iako je vjerujem sva ta roba upravo iz outleta.
Vlasnik franšize za Hrvatsku je tvrtka iz Grčke "Marinopoulus Group" koja pokriva Grčku, Bugarsku, Hrvatsku, Rumunjsku i Cipar, tako da ako je outlet u Hrvatskoj onda je outlet i u tim svim zemljama.

http://www.marinopoulos.gr/news.php

Prije nekoliko su dana otvorili prve tri prodavaonice u Grčkoj u povijesti, sada i u Hrvatskoj, a ovlašteni su i za distribuciju Banana Republic.

Ali pametni hrvati znaju sve. Pa tako imaju i čvrste dokaze da je ovaj GAP u Hrvatskoj outlet.

Ajmo, dajte dokaze!!!

Ili otiđite u shopping u Pariz, ako vam je Arena sranje.

Ova gore uspoređuje Pariz i Zagreb!!??
Pavlekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:52   #184
Pretpostavka, nikakva tvrdnja.

Al da su pretjerali sa cijenama, jesu!
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:59   #185
Quote:
Pavlekic kaže: Pogledaj post
Nema šanse da se onakav veliki centar obiđe u par sati.
Centar uopće nije tako velik.

Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
u centru nema nimalo signala,ne znam jeste li li vi koji ste bili isto primjetili ili je to do mog moba
Ja sam najnormalnije pričao na mob. (i nisam bio blizu ulaza).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:01   #186
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ja sam najnormalnije pričao na mob. (i nisam bio blizu ulaza).
T-Mobile nema signala..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:03   #187
Ja imam T-Mobile.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:11   #188
jedino cemu se veselim je ta zara home gledala sam na njihovoj stranici cijene i vidjela da je skuplja, nadam se da je onda bar i kvalitetna

x-nation mi bas fali u n.zagrebu jer ga nema u AM

moram se samo suzdrzati od posjeta AC-u dok ne pocnu bozicna snizenja
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:16   #189
Mislim da se X-nation otvara u Av. Mallu pokraj Zare na prvom katu.
Ranee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:38   #190
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ja imam T-Mobile.
Možda su tijekom dana neki mobilni repetitor pustili u pogon, znam da sam prijepodne sumanuto hodao uokolo, tražeći signal..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:54   #191
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
jel' zna netko hoce li biti peek&cloppenburg? hvala!
ponavljam pitanje za peek.

takodjer, kako stoje sa sportskom opremom? drzi li itko new balance? ciji je nike ducan? i koliko je opremljen intersport?

ne ide mi se jos da ne pokupim opet neki virus, tek me prosla prehlada.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 22:58   #192
Quote:
asparagus kaže: Pogledaj post
bolje ići na npr. bus 165 (Klinča Selo), sići kod Plodina-1. stanica...
Ma da, taj vozi svake prijestupne godine. 110 vozi svakih 10 min, navečer svakih 15.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:02   #193
Ja sam išao tramvajem, sišao na rotoru, i odpješačio do centra. Trebalo mi je nekih desetak minuta (a i cijela kolona ljudi je tako išla ).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:08   #194
Quote:
Ranee kaže: Pogledaj post
Mislim da se X-nation otvara u Av. Mallu pokraj Zare na prvom katu.
da otvara se tamo di je bio nekad Mexx

nisam bila danas u AC, ali evo koliko sam pročitala vaše komentare manje više već viđeno i skupo ko da nam prodaju teške potpise, a na kraju 99% roba za istočno tržište...

ne znam netko je komentirao da kak možemo uspoređivati Pariz i Zagreb?
pa čemu onda svi ti milijuni investirani u taj centar ako će nas pljačkati ko da smo zadnji jadnici za robu koja po kvaliteti ne stoji iza svog branda?
nije bed dati lovu, ali onda neka ta kvaliteta tu lovu i opravda, a to kod nas nije slučaj
di god sam bila vani roba je mnogo kvalitetnija i mnogo jeftinija, a da ne govorim kada su sniženja, dok kod nas ko fol stave neki popust na nešto što ni vani po punoj cijeni toliko ne košta
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:13   #195
Quote:
German kaže: Pogledaj post
T-Mobile nema signala..
nema nitko...ja nisam t-mobile pa svejedno nisam imala
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 00:22   #196
Moji dojmovi, jako slični vašima
- WC-a ni za lijek, dobro sam se napješačila da bi ga našla, putokazi su mi jako loši, i presićušni
- signala za mob u unutrašnjosti centra nema, nisam mogla ni poruku poslat (vip sam), jedino kod ulaza, vidim i vama je tako bilo,
- Mekić, šmrc, totalno premal, tolku navalu ljudi ne pamtim kad sam vidjela u Mekiću, preeeemalo blagajni,
- kafići mi nisu nekaj, bilo bi bolje da ih je više, uz normalnije cijene (kava - 13 kn, ludilo),
- uopće mi ne djeluje tako velik koliko se priča (iako znam da je), al ne ostavlja mi takav dojam, dapače West Gate mi je ogroman u odnosu na Arenu, i fkt sam u roku nekih 30-tak min uz lagan hod prošla cijeli centar, al veliki minus Centar je totalno nepregledan
- nema Mulleraaaa
- previše dućana neotvoreno
- navala ljudi kao da se dijeli besplatno
- a tek navala ispred Gapa, Bože pomozi

Uglavnom, nisam baš oduševljena, možda su mi očekivanja bila prevelika, s obzirom kolika je pompa bila oko Centra, al sveusvemu nije loše i blizu mi je, od rotora pješice 10 min

Zadnje uređivanje The_Tea : 06.11.2010. at 00:28.
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 00:22   #197
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
OMFG koji lopovluk! Zivio u US, traperice placao do 50$, a u outletima max 20$, iako je vjerujem sva ta roba upravo iz outleta.
Ja na žalost niti mogu do US-a, niti imam koga tamo. Tako da sam "osuđena" na hrvatski GAP!
FIve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 01:02   #198
Jel mozda tko u Gapu skicnuo odjecu za djecu? Kakve su cijene u odnosu na npr. djecji H&M ili Zaru?
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 01:35   #199
Quote:
Ranee kaže: Pogledaj post
Mislim da se X-nation otvara u Av. Mallu pokraj Zare na prvom katu.
tamo gdje je bio mexx ili koji već dućan? koliko sam ja vidjela, plakati su bili u tom lokalu od amadeusa, osima ako ti ne misliš na nešto drugo ili ako su ovi odustali
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 02:09   #200
Arena Centar

Apropo mene, ja sam išla pogledati to čudo da mogu napisati izvještaj i mišljenja su mi podijeljena. GAP je cijeli grad čekao mjesecima kao da će se roba besplatno dijeliti, a u biti me razočarao - što asortimanom, a što cijenama. Doduše, njihove poznate hoodyice ipak nisu za baciti, tako da ću tamo možda i obaviti kakav predbožićni shopping za dečka! Drugi dućan koji me interesirao bila je Zara Home i mogu reći da je potvrdila moja očekivanja, cijene će nekima možda biti paprene, no Zara to, kao i u slučaju konfekcije, odrađuje sa stilom OSTALO, više manje isto svugdje. To je zamjerka koju sam i prije imala na većinu shopping centara u ZG - sve redom isti dućani načićkali su se u svakom mallu :S Arena ipak donosi neke novitete u odnosu na postojeće centre: najviše mi se sviđa što je sve na jednom mjestu, možeš tamo provesti pola dana/dan, a da obaviš sav potreban shopping. U pojedinim segmentima podsjeća me na austrijski Seiersberg u kojem rado provodim vrijeme svakih par mjeseci. No, čini mi se da je Seiersberg ipak veći, a i gastronomskom ponudom Arenom briše pod! Danas sam opet bila primorana pojesti u Mc-u, jer FiftyFifty nije radio, niti onaj lokal pored njega, a iskreno rečeno, drugdje niti nisam vidjela klopu - jeste li vi gdje uočili još kakav restać? Signala nije bilo, ali to me nije pretjerano smetalo, budući sam bila fokusirana na dućane Sve u svemu, vrlo ugodno provedeno poslijepodne - bilo je ljudi, ali taj dojam se gubi zbog veličine i prostranosti Centra tako da nitko nikome ne smeta, nema gužvi, naguravanja i stajanja u redu (osim u Mc-u ). P.S. također mi se svidio L'erbolario, koji je konačno dobio svoj dućan!
LucidDreams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.