Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 12:26   #2001
Molila bih nekoga ( po mogućnosti neku curu ), a koja je bila u 5./6. paviljonu da mi se javi na pm, imam nekoliko pitanja. Hvala
ppahulja is offline  
Old 21.08.2011., 17:47   #2002
ima li tko kakav prijedlog za izbor paviljona/sobe na cvjetnom? koji paviljoni imaju vlastitu kupaonu, koji vlastitu kuhinju i di je noviji namještaj? ako ima tko još kakav savjet nek slobodno šiba. tnx
marko1913 is offline  
Old 21.08.2011., 19:06   #2003
Je li u domu u Splitu moguće biti "legalni ilegalac",a da ne bude problema sa Domom ili inspekcijom?
CBGB is offline  
Old 21.08.2011., 19:12   #2004
Quote:
CBGB kaže: Pogledaj post
Je li u domu u Splitu moguće biti "legalni ilegalac",a da ne bude problema sa Domom ili inspekcijom?
ne baš, ja se ne bi sa tim igrao na tvom mjestu
hmore85 is offline  
Old 21.08.2011., 21:47   #2005
Sad baš čitam ove komentare o šari, kako imaju perilice i kako svaka soba ima svoju kupaonu...da je namještaj nov! spominjalo se i da je jedna kupaona po sobi i na cvjetnom...a ja sam zaokružila 1.kategoriju kad sam predavala papire i dobila taj 11.paviljon na savi al ne znam imam li razloga sad žalit kad ovo sve čitam? a tamo je jedna kupaona na 2 sobe,perilica nema i jos si moram razmisljat hocu li zavrsit kod inbara po čemu je to onda 1.kategorija? a 600kn kak da sam ja znala tad...baš mi neka knedla sad stoji u grlu
raisin03 is offline  
Old 21.08.2011., 22:20   #2006
Quote:
raisin03 kaže: Pogledaj post
Sad baš čitam ove komentare o šari, kako imaju perilice i kako svaka soba ima svoju kupaonu...da je namještaj nov! spominjalo se i da je jedna kupaona po sobi i na cvjetnom...a ja sam zaokružila 1.kategoriju kad sam predavala papire i dobila taj 11.paviljon na savi al ne znam imam li razloga sad žalit kad ovo sve čitam? a tamo je jedna kupaona na 2 sobe,perilica nema i jos si moram razmisljat hocu li zavrsit kod inbara po čemu je to onda 1.kategorija? a 600kn kak da sam ja znala tad...baš mi neka knedla sad stoji u grlu
Na šari 2 sobe dijele WC, ako će te to barem malo utješiti
*Astaroth* is offline  
Old 21.08.2011., 22:29   #2007
Quote:
raisin03 kaže: Pogledaj post
Sad baš čitam ove komentare o šari, kako imaju perilice i kako svaka soba ima svoju kupaonu...da je namještaj nov! spominjalo se i da je jedna kupaona po sobi i na cvjetnom...a ja sam zaokružila 1.kategoriju kad sam predavala papire i dobila taj 11.paviljon na savi al ne znam imam li razloga sad žalit kad ovo sve čitam? a tamo je jedna kupaona na 2 sobe,perilica nema i jos si moram razmisljat hocu li zavrsit kod inbara po čemu je to onda 1.kategorija? a 600kn kak da sam ja znala tad...baš mi neka knedla sad stoji u grlu
Pa imaš malu kuhinju, hladnjak i dosta prostora, i kupaonicu... A prozori su dosta debeli pa se ne čuje toliko buka.. . Bio sam jednom kod prijatelja do kasno u noć i činilo se dosta ugodno, osobito zbog prostora. A što se tiče pranja rublja postoji praonica rublja preko puta, u jednom "trgovačkom" centru
A barem ćeš na kraju saznati kako biti u prvoj kategoriji!!!
Cle is offline  
Old 22.08.2011., 09:12   #2008
Plus, 11. paviljon je otvoren tek pred par godina. Ili čak prošle? Svi ostali domovi su masu stariji.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 22.08.2011., 10:23   #2009
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Plus, 11. paviljon je otvoren tek pred par godina. Ili čak prošle? Svi ostali domovi su masu stariji.
Prošle akademske godine je bio otvoren.
Cle is offline  
Old 22.08.2011., 10:46   #2010
Quote:
raisin03 kaže: Pogledaj post
Sad baš čitam ove komentare o šari, kako imaju perilice i kako svaka soba ima svoju kupaonu...da je namještaj nov! spominjalo se i da je jedna kupaona po sobi i na cvjetnom...a ja sam zaokružila 1.kategoriju kad sam predavala papire i dobila taj 11.paviljon na savi al ne znam imam li razloga sad žalit kad ovo sve čitam? a tamo je jedna kupaona na 2 sobe,perilica nema i jos si moram razmisljat hocu li zavrsit kod inbara po čemu je to onda 1.kategorija? a 600kn kak da sam ja znala tad...baš mi neka knedla sad stoji u grlu
Pa u 11. imaš dosta veliku kupaonu, a namještaj je od lani tako reć.. Ne vidim što je tu loše?? S time da su sobe puuuno veće Vidjet ćeš kad dođeš u 11. da je to drugačija situacija nego se tebi trenutno čini

i mislim da ako odmah prvi dan budeš rezervirala sobu, da ćeš uspjet nać neku koja ne gleda na inbar.
belle8782 is offline  
Old 22.08.2011., 11:01   #2011
jel se može već uselit na Cvjetno???
a ako ne, kad se može?
poz
__________________
Poznavati druge jest inteligencija; poznavati sebe prava je mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog prava je moć.. (Lao Ce)
izzz is offline  
Old 22.08.2011., 11:47   #2012
danas sam dobila odgovor da će žalbe bit riješene tek krajem 9mj!!
a di da budemo do tad?? katastrofa, i tko tad ostvari pravo na dom smjestit će ga tamo gdje ima mjesta! neće moći birati ni paviljon ni sobu ni cimera ništa! a zašto? zato jer su oni možda pogriješili kod zbrajanja bodova
vuksanica is offline  
Old 22.08.2011., 12:03   #2013
Quote:
izzz kaže: Pogledaj post
jel se može već uselit na Cvjetno???
a ako ne, kad se može?
poz
Ovo i mene zanima. Idem na liječnički prekosutra, pa sam mislila jednim udarcem ubiti dvije muhe i odmah otići do doma da sve tamo riješim. Pošto ću tek sutra rezervirati sobu, nekako mi se čini da ništa od toga... Ako je netko rezervirao staru sobu, mislim da bi trebalo biti moguće odmah se useliti, jedino ovisi o tome radi li sad itko tamo ili još nema nikoga.
Kailey is offline  
Old 22.08.2011., 12:08   #2014
Može li mi netko reći koji je paviljon na Savi bolji,5. ili 6.??
nina88 is offline  
Old 22.08.2011., 12:33   #2015
Molila bih nekog tko je živio na cvjetnom ili zna malo više o tom domu od mene da mi kaže koji paviljoni imaju kuhinju u sobi, a koju vlastitu kupaonu. hvala!
melpomenA is offline  
Old 22.08.2011., 13:16   #2016
Quote:
vuksanica kaže: Pogledaj post
danas sam dobila odgovor da će žalbe bit riješene tek krajem 9mj!!
a di da budemo do tad?? katastrofa, i tko tad ostvari pravo na dom smjestit će ga tamo gdje ima mjesta! neće moći birati ni paviljon ni sobu ni cimera ništa! a zašto? zato jer su oni možda pogriješili kod zbrajanja bodova
Tako uvik kažu, al bit će žalbe negdi do 10.09.-15.09. Ukoliko ti treba mjesto u domu i prije rješenja žalbi, odi i pitaj privremenu sobu. Meni prošle godine nisu dobro zbrojili bodove, pa sam ih zamolio do rješenja žalbi privremenu sobu i dali su mi je. Pristupačni su oni, samo pitaj.
meth001 is offline  
Old 22.08.2011., 13:23   #2017
Quote:
vuksanica kaže: Pogledaj post
danas sam dobila odgovor da će žalbe bit riješene tek krajem 9mj!!
a di da budemo do tad?? katastrofa, i tko tad ostvari pravo na dom smjestit će ga tamo gdje ima mjesta! neće moći birati ni paviljon ni sobu ni cimera ništa! a zašto? zato jer su oni možda pogriješili kod zbrajanja bodova

i ja čekam odgovor žalbe a faks mi po najnovijoj informaciji počne 19og.

ako te tješi možda akademsku god. pomaknu za koji tjedan radi štrajka, pa budemo imali vremena za useljenje

(crni humor hihihi)
__________________
Laugh as much as you breathe and love as long as you live
Pikica Pinky is offline  
Old 22.08.2011., 14:05   #2018
Meni je ovo novoooo!

Jel mi može neko reć' koji paviljoni su najbolji za življenje na Savi (brucoš sam, ne znam što odabrat' kad mi ponude :P/ i da po mogućnosti nije preglasno).
Paviljoni, sobe? Anyone, help..?
nyssa_gl is offline  
Old 22.08.2011., 14:12   #2019
Quote:
Pikica Pinky kaže: Pogledaj post
i ja čekam odgovor žalbe a faks mi po najnovijoj informaciji počne 19og.

ako te tješi možda akademsku god. pomaknu za koji tjedan radi štrajka, pa budemo imali vremena za useljenje

(crni humor hihihi)
uopće me ne tješi jer imam ispite od 1.9 a do tad ću živjet pod savskim mostom

Quote:
meth001 kaže: Pogledaj post
Tako uvik kažu, al bit će žalbe negdi do 10.09.-15.09. Ukoliko ti treba mjesto u domu i prije rješenja žalbi, odi i pitaj privremenu sobu. Meni prošle godine nisu dobro zbrojili bodove, pa sam ih zamolio do rješenja žalbi privremenu sobu i dali su mi je. Pristupačni su oni, samo pitaj.
a kaj ak mi bude rješenje žalbe negativno?

Zadnje uređivanje Lady_D : 26.08.2011. at 19:22.
vuksanica is offline  
Old 22.08.2011., 14:18   #2020
Quote:
Cle kaže: Pogledaj post
Poslat ću ti na PP link slika.
Jel može i meniii? :begging: please
nyssa_gl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.