Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 23:54   #1001
Istina da online molba nije potrebna? Čuo sam da je potrebna pri rezervaciji sobe u 8. mjesecu, ako se dogovaraš s nekim i sl.?
pip pirrip is offline  
Old 06.07.2011., 23:54   #1002
Za sve one koje je mučilo gdje se predaju papiri za dom - u predvorju kina, pokraj menzi u SC-u
__________________
"Awake, arise, or be forever fallen."
Tyet is offline  
Old 07.07.2011., 00:37   #1003
Quote:
pip pirrip kaže: Pogledaj post
Istina da online molba nije potrebna? Čuo sam da je potrebna pri rezervaciji sobe u 8. mjesecu, ako se dogovaraš s nekim i sl.?
Uopće nema smisla da za to treba on-line prijava, nije je bilo do sada i da treba za ovo to bi morali objaviti tako da bude uočljivo
Frigg is offline  
Old 07.07.2011., 01:35   #1004
Ovako,zanima me da li maturanti koji primaju braniteljsku stipendiju imaju izravan upis u dom ili to samo vrijedi za studente koji primaju braniteljsku???
martina_16 is offline  
Old 07.07.2011., 11:22   #1005
da li netko zna da li se može subotom iseliti sa save?
joja is offline  
Old 07.07.2011., 11:39   #1006
Quote:
martina_16 kaže: Pogledaj post
Ovako,zanima me da li maturanti koji primaju braniteljsku stipendiju imaju izravan upis u dom ili to samo vrijedi za studente koji primaju braniteljsku???
Meni nije vrijedilo izravan upad sa braniteljskom kad sam bila maturantica.
Lady in Red :) is offline  
Old 07.07.2011., 12:07   #1007
Quote:
joja kaže: Pogledaj post
da li netko zna da li se može subotom iseliti sa save?
Mislim da ne. Piše na ulazu u paviljon.
Data is offline  
Old 07.07.2011., 12:38   #1008
Quote:
joja kaže: Pogledaj post
da li netko zna da li se može subotom iseliti sa save?
Može
__________________
"Awake, arise, or be forever fallen."
Tyet is offline  
Old 07.07.2011., 12:47   #1009
hvala
joja is offline  
Old 07.07.2011., 13:02   #1010
Pozdrav svima!

Završavam 1. godinu i iduću godinu se prijavljujem na natječaj za dom. Po svemu sudeći, trebao bih imati najmanje 1600 bodova, +/- 30 bodova (ovisi o prosjeku studenata koji će predavati za dom). Prošle godine ej prag bio 1550 bodova. Zanima me kakve su mi, po vama, šanse za dom dobiti, odnosno, ako se netko od starijih studenata sjeća koliki je prag bio prošle godine pa samo da znam za koliko svake godine po prilici poraste prag. Naravno, znam da je to sve neslužbeno, ali barem da si znam okvirno planirati!

Hvala svima!

Zadnje uređivanje Kiki 18 : 07.07.2011. at 13:11. Reason: zanima me prag pretprošle godine, ispričavam se...
Kiki 18 is offline  
Old 07.07.2011., 13:54   #1011
Quote:
Lady in Red :) kaže: Pogledaj post
Meni nije vrijedilo izravan upad sa braniteljskom kad sam bila maturantica.
a kad si bila maturantica?prošle godine ili?
antebellum is offline  
Old 07.07.2011., 14:01   #1012
Pozdrav, zna tko kakva je bila navala na domove u Splitu prošlih godina. Kolko je trebalo bodova itd.
s3pt4h is offline  
Old 07.07.2011., 14:54   #1013
Quote:
antebellum kaže: Pogledaj post
a kad si bila maturantica?prošle godine ili?
Pretprošle.
Lady in Red :) is offline  
Old 07.07.2011., 14:58   #1014
Molim pomoć.

Čitam natječaj za domove i zbunjuje me procedura s dokumentima. Mrzim birokraciju.
Sljedeći tjedan planiram srediti upis na faks, a zatim otići gdje treba i predati potrebne dokumente za dom. Piše da mogu dokumente poslati i poštom, al ću uživo. Ne piše ništa o tome šaljem li originale ili ovjerene kopije. U jednom dijelu piše da treba prilikom predaje molbe na uvid donijeti originale dokumenata, te iksicu i indeks. Pa što donosim na kraju, ovjerene kopije, originale ili oboje? Kako da donesem iksicu kad iksicu tada neću imati? Jesu li predaja molbe i predaja dokumenata 2 različite radnje?

Drugo, prijatelj i ja bi htjeli biti cimeri. Navest ćemo dom koji nam je najbliže faksu kog ćemo oboje upisati. Ako jedan od nas dobije dom koji smo naveli, a drugi dobije Radića, može li se taj s Radića prebaciti u drugi dom i kako to najlakše napraviti?

Još nešto - smije li domovnica koja se predaje biti starija od 6 mjeseci? Ponovno, u natječaju ne piše ništa o tome.

Zadnje uređivanje Limunadica : 07.07.2011. at 15:33.
Limunadica is offline  
Old 07.07.2011., 16:36   #1015
evo ovako, mene samo zanima koliko su šanse da dobijem smještaj na cvjetnom? ove godine sam tek upisala faks pa su mi ljudi rekli da su šanse vrlo male
klakla is offline  
Old 07.07.2011., 17:06   #1016
Quote:
Limunadica kaže: Pogledaj post
Molim pomoć.

Čitam natječaj za domove i zbunjuje me procedura s dokumentima. Mrzim birokraciju.
Sljedeći tjedan planiram srediti upis na faks, a zatim otići gdje treba i predati potrebne dokumente za dom. Piše da mogu dokumente poslati i poštom, al ću uživo. Ne piše ništa o tome šaljem li originale ili ovjerene kopije. U jednom dijelu piše da treba prilikom predaje molbe na uvid donijeti originale dokumenata, te iksicu i indeks. Pa što donosim na kraju, ovjerene kopije, originale ili oboje? Kako da donesem iksicu kad iksicu tada neću imati? Jesu li predaja molbe i predaja dokumenata 2 različite radnje?

Drugo, prijatelj i ja bi htjeli biti cimeri. Navest ćemo dom koji nam je najbliže faksu kog ćemo oboje upisati. Ako jedan od nas dobije dom koji smo naveli, a drugi dobije Radića, može li se taj s Radića prebaciti u drugi dom i kako to najlakše napraviti?

Još nešto - smije li domovnica koja se predaje biti starija od 6 mjeseci? Ponovno, u natječaju ne piše ništa o tome.
Ti donosiš kopije koje ćeš im predati, ali im moraš pokazati originale koje ćeš im odmah vratiti. Ako prvi put upisuješ faks onda se ne moraš brinuti ni radi iksice ni radi indeksa, najbitnije ti da imaš potvrdu od faksa da redovito studiraš. Da, i ako u natječaju ništa ne piše o domovnici, valjda to onda znači da nemaju posebne zahtjeve i da smije biti starija od 6 mjeseci.

Pošto prvi put upisuješ faks, vjerojatnost da ćeš dobiti drugi dom osim save ti je jednaka 0,01111 tako da se nemoraš brinuti oko prebacivanja
cuttie_123 is offline  
Old 07.07.2011., 17:34   #1017
Puno hvala! Donekle mi je jasnije, ali - obične kopije ili ovjerene kopije? I kopije samo domovnice i svjedoždbi ili kopije svih navedenih dokumenata (npr. potvrda o prebivalištu, sestrine potvrde o školovanju i prebivalištu za dodatne bodove, potvrda porezne uprave o visini dohotka, izjava o zajedničkom kućanstvu, dokaz o uplati tj uplatnica)?

Znam prijatelja koji je dobio Lašćinu, 1.godina, kaže da nije preko veze, sad, koliko je to istina...

Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
Ti donosiš kopije koje ćeš im predati, ali im moraš pokazati originale koje ćeš im odmah vratiti.
Pokazati originale koje ću im odmah vratiti? Misliš reći koje će oni meni odmah vratiti?
Limunadica is offline  
Old 07.07.2011., 18:22   #1018
Quote:
Limunadica kaže: Pogledaj post
Puno hvala! Donekle mi je jasnije, ali - obične kopije ili ovjerene kopije? I kopije samo domovnice i svjedoždbi ili kopije svih navedenih dokumenata (npr. potvrda o prebivalištu, sestrine potvrde o školovanju i prebivalištu za dodatne bodove, potvrda porezne uprave o visini dohotka, izjava o zajedničkom kućanstvu, dokaz o uplati tj uplatnica)?

Znam prijatelja koji je dobio Lašćinu, 1.godina, kaže da nije preko veze, sad, koliko je to istina...


Pokazati originale koje ću im odmah vratiti? Misliš reći koje će oni meni odmah vratiti?
Slobodno tražite Lašćinu,sigurno ćete je dobit Nju i savu bez frke dobiju brucoši.
nemo is offline  
Old 07.07.2011., 18:30   #1019
jel smijem predati dokumente ako nam jos nisu svi prof. dali potpise u index?
lydia123 is offline  
Old 07.07.2011., 19:23   #1020
jel itko zna za koje je studente natječaj S, P a za koje B?
wicked_niky is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.