Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Pogledaj rezultate ankete: Cija je jesenska shema najbolja?
HRT 1 2 3.03%
HRT 2 9 13.64%
RTL 22 33.33%
NovaTv 28 42.42%
Neka peta! 5 7.58%
Glasovatelji: 66. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2008., 17:19   #1
Jesenska shema - sezona 2008/2009

Pa eto bilo bi i red da se otvori anketa pa da vidimo sta forumasi misle, koja se televizijska kuca najvise pripremila za jesen!
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 17:24   #2
Koliko sad do sad uspio pohvatati, HRT-ovci ne pripremaju nesto veliko. Vjerojatno ce samo staviti nove sezone svojih serija (npr. Dr. House i ostalo)
RTL dolazi sa Kucanicama, Uvodom u anatomiju, Putnikom, Vatrenim deckima, Kostima, CSI-em, novim BB-om, itd.
Dok se Nova odlucila na vise domacih produkcija pa imamo hrvatsku verziju Bracnih voda, Hitna 94, pa adaptacije show-ova kao sto je Trenutak istine, Moj tata je bolji od tvog tate, Pazi zid!.

Ovo je sve cega se ja sjecam..
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 17:27   #3
nova.....mada znam da ću gledati bb,anatomiju,kosi......
Onte is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 17:37   #4
Quote:
Onte kaže: Pogledaj post
nova.....mada znam da ću gledati bb,anatomiju,kosi......

također
__________________
-.-'
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 17:54   #5
ja ću glasat kad vidim na kaj liče bračne vode i ovi kvizovi na novoj
Fufi3112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 17:54   #6
nova.
ali ugl. budem gledala serije na rtl-u
~SuNshiNe~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:04   #7
Mislim da rijetko ko može konkurirati Novoj tv po ponudi!
Za svakog po nešto,pa u ostalom tako i triba!
HRT će staviti već standardnu shemu sa par novih emisija a RTL a što da vam kažem BB i to je to! Ok tu ima i par serija ali stvarno nikakva shema!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:10   #8
..definitvno RTL + serije na HTV-u. NOV@ se usredotočila na domaću produkciju koja me baš ne privlači (ne znači da neću baciti oko).
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:12   #9
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
a RTL a što da vam kažem BB i to je to! Ok tu ima i par serija ali stvarno nikakva shema!

...nda...a dok su GA i Kućanice bile na NOV@ - oj - onda su bile topultraturbomega popularne serije...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:13   #10
Niti jedna HRT ima standardne emisije koje me ne zanimaju, RTL-ovci Big brother koji će bit naporan i tlakovit kao i svi dosad, a Nova TV pokupila otpatke reality showova koje su i sami Ameri ukinuli nakon par epizoda (govorim za domaći program)...

Strani program definitivno RTL, mada ni HRT nema loši (Bros & Sis, Ugly Betty), problem je šta su im termini grozni...a o Novinim terminima radije neću
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:15   #11
...ali - svaka čast NOV@ - oj na shemi - to im moram priznati. Samo se bojim da bi svi ti show programi mogli jesti jedan drugog...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:17   #12
uvijek gledamo rtl,od jutra do jutra,na hrt-ima samo dobar dnevnik,nova-tu i tam ubaci koji novi film,ali nije to to,a domače filmove nemogu smisliti
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 19:54   #13
Alen, nisi trebao odvajati HRT-ove kanale! HRT je jedna tv kuća. A ni zadnja opcija nije potrebna.
Inače, HRT ove godine nema nekakvu dobru shemu,šta ja znam, osim serije Mamutica koju ću rado gledati.
Pobjednik jesenskih shema je zaista Nova, daleko od drugih ovaj put.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 19:59   #14
Jel bilo uospte najave na HRT-u za novu sezonu Bro&Sis-a.......gdje god da sam citao nigdje nijesam vidio da iko spominje? Inace HRT i RTL ubjedljivo najbolja sema.....samo da HRT ne zasere sa terminima.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:08   #15
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
...ali - svaka čast NOV@ - oj na shemi - to im moram priznati. Samo se bojim da bi svi ti show programi mogli jesti jedan drugog...
Pa je fakat se mora priznat, shema je jako ambiciozna i jaka. Treba imati para a i tržište za to, što mi je čudno, iznenađen sam. Neka .
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:16   #16
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Niti jedna HRT ima standardne emisije koje me ne zanimaju, RTL-ovci Big brother koji će bit naporan i tlakovit kao i svi dosad, a Nova TV pokupila otpatke reality showova koje su i sami Ameri ukinuli nakon par epizoda (govorim za domaći program)...

Strani program definitivno RTL, mada ni HRT nema loši (Bros & Sis, Ugly Betty), problem je šta su im termini grozni...a o Novinim terminima radije neću
iskreno nemam pojma šta rtl ima tako dobrog ove jeseni u stranom programu. ja jedino tu vidim kućanice. uvod u anatomiju se reprizira. dexter,ako i vrijedi ide tek na zimu,ne kužim
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:32   #17
Mene samo zanima na kaj će ličiti ovaj Evergreenfest-opet nešto dosadno a, što se tiče Nove, jedino me privlači Hitna 94 ..i Pazi zid, makar Moj tata je bolji od tvog zvuči dobro , ali za klince.BB više ne mogu progutati, idu mi na živce, jedino ću baciti pogled na taj Tajland
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:35   #18
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
iskreno nemam pojma šta rtl ima tako dobrog ove jeseni u stranom programu. ja jedino tu vidim kućanice. uvod u anatomiju se reprizira. dexter,ako i vrijedi ide tek na zimu,ne kužim
Ja sam mislio u globalu na serijski program, znači sve šta su kupili od novih serija... Chuck, Bones, Weeds, Dexter itd...

Po tome ni Nova TV trenutno nema ništa posebno.. štoviše u primetime im ne ide premijerno niti jedna strana scripted serija...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:40   #19
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
iskreno nemam pojma šta rtl ima tako dobrog ove jeseni u stranom programu. ja jedino tu vidim kućanice. uvod u anatomiju se reprizira. dexter,ako i vrijedi ide tek na zimu,ne kužim
kad je jedino kucanice i grey's nova imala u semi dizao si je u nebo.
a rtl pored toga ima
nove sezone bonesa
csi-eve
rescue me
dextera
weeds

i to u sve pristojnim i normalnim terminima.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 20:51   #20
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
kad je jedino kucanice i grey's nova imala u semi dizao si je u nebo.
a rtl pored toga ima
nove sezone bonesa
csi-eve
rescue me
dextera
weeds

i to u sve pristojnim i normalnim terminima.
da,ali pitanje je kad će neke od ovih serija prikazivati. i da nemoj mi nikakve bonese ni rescue me jer bi ja tako mogao reć i navy cis i numb3rs na novoj koji u americi imaju gledanost kao te serije. što se tiče kućanica i grey's a-da,dok je imala nova digao sam ih u nebo jer su obje serije prikazivali premijerno,rtl kolko znam reprizira grey's anatomy i to jednom tjedno(debilno) a kućanice imaju jednu staru i jednu novu epizodu.

a usto nova ove jeseni ima:Heroje,Lost,Damages i 30 Rock. Mislim da što se tiče stranog programa nezaostaje previše za rtl-om,a nedostatak serijskog programa nadoknađuje odličnim filmovima,šta je je.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.