Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2005., 18:04   #121
Quote:
mirrorball kaže:
..a koliko sam čuo, sa HTV-a su im poručili da ako im se ne sviđaju Zlikavci - uvijek mogu promijeniti program...
napokon nesto pametno od htv-a
radio Mariji
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 22:36   #122
Neka ko ih J.eb.e
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 23:26   #123
jest da su ti zlikavci prestali bit previse smjesni, al nabijem ja te vjerske fanatike....stvarno im je dobro hrt rekao- promijenite program
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 23:30   #124
Zlikovci ne valjaju
A kome smeta neka ih ne gleda, ja ih ne gledam jer nisu smiješni.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 23:43   #125
Quote:
Ken kaže:
Zlikovci ne valjaju
A kome smeta neka ih ne gleda, ja ih ne gledam jer nisu smiješni.
tako je

ja se npr. ne slazem s tim kaj se svake nedjelje prikazuje misa na 2. programu. i kaj bih sad trebala potpisivati peticiju za ukidanje toga? ne! jednostavno gledam nesto drugo
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 00:12   #126
Re: HHO protiv skidanja Zlikavaca

Quote:
tovariš Ris IV kaže:
HHO protiv skidanja Zlikavaca
Vijeće za medije Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava (HHO) protivi se skidanju satiričkog serijala "Zlikavci" s programa HTV-a na temelju peticije katoličke Udruge Radio Marija, priopćeno je iz HHO-a. Skidanje tog serijala na temelju peticije imalo bi dalekosežne negativne posljedice na funkcioniranje društvenog utjecaja na javnu radio-televiziju, a predstavljalo bi i izravno zadiranje u uređivačku autonomiju HTV-a, kažu u HHO-u. Ističu kako pritom ne dovode u pitanje pravo Udruge Radio Marija da kritizira televizijski program i traži zaštitu interesa katoličkih vjernika.
Kako li se samo HHO uspije uvijek uspješno uguziti u tuđe medijsko svjetlo...
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 02:15   #127
Jooooooj dosta tih zavrzlama...
Promjeni program...
Al da Zlikavci ponekad ne znaju granicu dobrog ukusa, ne znaju, al kojeg vraga onda nisu potpisali peticiju za ukidanje South Parka?
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 17:12   #128
Quote:
no idea kaže:
jest da su ti zlikavci prestali bit previse smjesni, al nabijem ja te vjerske fanatike....stvarno im je dobro hrt rekao- promijenite program
sljažem se
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 21:15   #129
nitko ne bi imo nšta protiv zlikavaca da oni znaju granicu.
recimo kada je papa bio u bolnici da ili dva prije nego što je on umro oni mu se izrguju.

svatko bi trebao znati granice. ništa nije bez granica
dzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 21:42   #130
ne gledan zlikavce, al san protiv ukidanja

a šta dzi kaže; tribali bi imat granice... ako je to bilo prije nego je papa umra onda stvarno nemaju granice

al san definitivno protiv ukidanja...samo nek imaju granicu

ako ćemo tako ić metodon eliminacije onog šta kome ne paše onda na kraju na tv-u neće ništa ostat
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 22:29   #131
ne gledam, jer nije moj tip humora.

no protiv ukidanja sam. kud bi došli kad bi svatko kome nešto smeta imao pravo to ukinuti?

ono što se nekome ne sviđa, ne mora gledati. zato je izumljen daljinski. jednostavno prebaciš program.

osim toga, u kasnom terminu su. i traju 10 minuta. valjda oni kojima smetaju mogu izdržati toliko.
a i vjerojatno ti kojima navodno "smetaju" nisu ni pogledali nijednu epizodu. kladim se da su potpisnici one peticije od kojih 43.000 glasova uglavnom bakice koje su pokupili ispred crkve i koje ne znaju ni o čemu se radi.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 22:31   #132
nemoj. tako. potpisao je tko je htio.
ja imam 18 godina i da sam vidio potpisivanje te peticije potpisao bih ju

nacelno nemam ništa protiv takvih emisija, ali moraju se neka načela poštovati. neke stvari su mnogima svete i shvaćaju ih osobno
dzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 22:41   #133
pa njihov problem ak im je sveto, nitko ih ne tjera da gledaju
kao sto je netko gore rekao, isto tak ja mogu trazit peticiju za ukidanje mise u subotu il nedjelju ujutro nba hrt-u jer mi se ne svidja
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 22:49   #134
Quote:
dzi kaže:
nemoj. tako. potpisao je tko je htio.
ja imam 18 godina i da sam vidio potpisivanje te peticije potpisao bih ju
nacelno nemam ništa protiv takvih emisija, ali moraju se neka načela poštovati. neke stvari su mnogima svete i shvaćaju ih osobno
pa nisam ni rekla da nije mogao potpisati tko je htio.
samo da su vjerojatno tu i oni koji ne znaju o čemu se radi i koji samo žele zadovoljiti ili podržati svoju župu. možeš misliti da bakice koje idu u crkvu gledaju ili su ikad pogledale zlikavce.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 23:10   #135
Quote:
dzi kaže:
nacelno nemam ništa protiv takvih emisija, ali moraju se neka načela poštovati. neke stvari su mnogima svete i shvaćaju ih osobno
A zašto bi mene ili nekog drugog bolio ***** za njima?
Ako ih zlikavci vrijeđaju neka ne gledaju, ima onih kojima se to sviđa pa neka uživaju.

Protiv sam bilo kakvog ukidanja emisija bilo koje vrste samo zato što se nekim "vjernicima" i crkvi ne sviđaju.
Nabijem ih.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 00:47   #136
Quote:
dzi kaže:
nacelno nemam ništa protiv takvih emisija, ali moraju se neka načela poštovati. neke stvari su mnogima svete i shvaćaju ih osobno
to je ok, ali zlikavci zbilja nisu toliko zestoki. a ionako ih gledaju samo oni koje potpisnici peticije smatraju bezboznicima, pa nije bed, za dragog bogu su te duse vec izgubljene.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 01:36   #137
Bravo, koje debilne izjave

'Ja sam protiv ukidanja, za slobodu govora... ali moraju znati granice...'


Ma još neke?



Koja glupost... Slažem se sa Creeping Deathom... Nabijem ih. Ta nedjeljna misa mi ide na jetra i vrijeđa *moja* uvjerenja. Da li sam pizdio da se treba ukinuti? Ne. Gasim televizor ili prebacim program.


Ne bi vjerovali kako je to efikasno.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 01:39   #138
cijela stvar je toliko prenapuhana da mi se blago povraća

htv koji sada odmahuje rukom i odgovara u stilu "ako vam se ne sviđa ne gledajte", ne bi zlikavce (a niti OZ, pa da sad ne nabrajam dalje) pustio na program NEVER NEVER NEVER IN A MILLION YEARS da nije stigla televizijska konkurencija. sad su jako ponosni što ispadaju face, a ranije su skidali s programa serije i filmove koje su smatrali (potencijalno) nepoćudnima, čak i ako su ih već bili najavili u programu. onda bi ti naslovi nestajali preko noći "zbog tehničke neispravnosti"

zlikavci isto seru, reagiranje na glupavu peticiju je najjeftiniji način za stjecanje dodatnog publiciteta, i uopće ne znam zašto im je bilio potrebno da se "pravdaju": Nismo mi smislili sve te anomalije u Crkvi. Sve su to oni sami odradili. Ako je netko tamo pedofil, nismo mi za to krivi. da su ih zaista ukinuli, to bi i imalo smisla, ovako je cijela akcija bila potpuno nepotrebna (tim više što na HTVu nisu okom trepnuli). glupo, jadno.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 02:02   #139
Talking

Quote:
kokakoka kaže:
cijela stvar je toliko prenapuhana da mi se blago povraća
...
A ja sam čuo da su oni iz HRT-a sa svojim vezama u Vatikanu i među svećenstvom izazvali ovu "reakciju" skupa s pisanjem peticije (navodno su bakicama obećali repriziranje svih sapunica od Santa Barbare naovamo, samo nek potpišu peticiju) i tako si pribavili besplatnu reklamu kakvu su samo poželjeti mogli.

A čak i da nije tako, bili bi stvarno blesavi da tu peticiju i galamu ne iskoriste u svoju korist.

Npr. meni su bili prilično nevidljivi i neinteresantni, a sad sam i ja na njihovoj strani (iako su mi i dalje neinteresantni) samo zato što se našao netko tko će popovati tamo gdje ne treba.

Dakle Creeping Death & Nighthawk, kako se ono zove vaša stranka, da se učlanim u nju pa da počnemo s predizbornom kampanjom?
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 02:13   #140
mislim da me nisi shvatio, zlikavci su mogli napraviti svoj mali javni show, ali je onda i on trebao biti u "stilu" (whatever it is) zlikavaca, a ne da se "opravdavaju" zašto se sprdaju sa crkvom. možeš zamisliti parkera i stonea kako govore "znate, mi smo protiv rata u iraku, i morali smo se kreativno izraziti kako bi pokazali svoje neslaganje."

gadi mi se što sve ovo ide u prilog HTVu koji ispada nepokolebljiv, iako bi prije godinu, dvije za ukidanje nekog programa bilo dovoljno i par poziva u službu gledatelja.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.