Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Pogledaj rezultate ankete: HRT-ovo praćenje SP (emisije, komentiranje utakmica, popratni sadržaj) ocjenjujem:
nedovoljan (1) 5 12.50%
dovoljan (2) 10 25.00%
dobar (3) 10 25.00%
vrlo dobar (4) 11 27.50%
odličan (5) 4 10.00%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 14:02   #141
Nemos Brunu izbaciti kad je on, ako se ne varam glavni urednik sporta na HRT-u. Gle čuda, kada je igrala Hrvatska, sve emisije od tada je uzeo sebi iako je najlosiji


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:12   #142
Njemu u interesu bi trebalo biti da ljudi gledaju HRT, ali očito je da on želi što manju gledanost
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:20   #143
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Njemu u interesu bi trebalo biti da ljudi gledaju HRT, ali očito je da on želi što manju gledanost
Baš to Viki mi je ok, zapravo jako dobar, možda jer ga uspoređujem s Brunom Mila je takva kraljica i elokventna i oku ugodna i onda ju stave samo jedan dan A Bruna sa svojim prokulim glasom me ubija, jednostavno nije televizičan i bok.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:49   #144
Mene podsjeća na bradatu pjevačicu
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 23:03   #145
Pazi hrtovske logike: jucerasnju utakmicu koja se igrala u 18 h danas repriziraju u 16. A onu koja se igrala u 22 i trajala pola sata iza ponoci nema potrebe.

Pa koji debili tamo rade, majko mila!!
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 10:00   #146
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Pazi hrtovske logike: jucerasnju utakmicu koja se igrala u 18 h danas repriziraju u 16. A onu koja se igrala u 22 i trajala pola sata iza ponoci nema potrebe.

Pa koji debili tamo rade, majko mila!!

Kao i očekivano, vise nema u programu zbog tenisa. Ostavili su u 17.50 'sportska potpuna'. Vjerojatno ce dodati neku utakmicu kao snimku naknadno.. Ostavili su mjesto i za sažetke nesto prije 17h.
Sjeća li se netko, zar nije na prijašnjim prvenstvima na dan kada nema utakmice isla emisija barem sat vremena?


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 10:50   #147
I bolje da nema emisije ako ju Bruka vodi.

Nego, na HRT-ovoj str. je neko napisao da kutjevački, štimac i takoreć scoria dobivaju 15 000kn po emisiji, a beusan i vojska 8000



Za kaj jebote?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 10:57   #148
Pohvala sinoćnim komentatorima

Iako je popularnije kuditi komentatore (po meni, često i posve neopravdano), ovaj put bih pohvalio sinoćne komentatore Igora Štimca i Elvisa Scoriju. Tko je pažljivije pratio mogao je primijetiti da su obadvojica izvanredno predvidjeli tijek i razvoj utakmice, kako će igrati Belgijanci, a kako Amerikanci, a Štimac je skoro proročanski vidio igru Origija i Lukakua, dok je Scoria briljantno analizirao Amerikance, poteze trenera i odgovor igrača na terenu. Činjenica je, doduše, da je Štimac kao izbornik do detalja prostudirao igru Belgijanaca, ali ipak je fascinantno kako je pogodio gotovo sve poteze Wilmotsa ... Naime, nagledali smo se (ne samo na ovom svjetskom prvenstvu) raznih komentatora, ponekih duhovito-šaljivih i ciničnih, ali bogme i onih koji govore jedno, a mi na ekranu vidimo nešto sasvim drugo, tako da mi se ovom prilikom čini vrijednim spomenuti ovaj izvanredni komentar (a pogotovo predviđanje tijeka događanja unaprijed), koji nije kvario ni Bruno Kovačević () ...
silver56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:31   #149
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
I bolje da nema emisije ako ju Bruka vodi.

Nego, na HRT-ovoj str. je neko napisao da kutjevački, štimac i takoreć scoria dobivaju 15 000kn po emisiji, a beusan i vojska 8000



Za kaj jebote?
KOLIKO?!?!?!?!?!??!

Neznam jesu li to kuloarske price ili ima negdje crno na bijelo, ali nisu normalni na HRT-u. Mislim nije da nas iznenadjuje, ali svejedno
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 01:11   #150
Dame i gospodo, kako je svjetski danas Viki vodio emisiju. Pretvorio se u fantastičnog voditelja emisija. Prije početka emitiranja, kada sam vidio da će on biti voditelj mislio sam si 'Bog nam pomogao', a zapravo on i Mila su fantastični. Ono tako se dobro zabaviš i udubiš u temu emisije da je to nevjerojatno. Stvarno očaran sam, ali mogu se kladiti sutra emisiju vodi Mila, a u nedjelju kada je finale Bruno. A žalosno je da je Bruno zapravo i najgori. Teško ga je slušati.

O Stjepanu Balogu tesko mi je nešto i napisati jer kad čuješ koliko puta frajer kaže 'potpuna katastrofa' i spominje 'diobu' dođe ti muka. A i ostalo blebetanje. U jednom trenutku je zasutio par minuta. Pomislio sam si 'BOG NAS JE SPASIO'.. Ali ipak, vratio se 'jači nego ikad!'
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 20:10   #151
Štimac me nervira.Pametuje a običan je glupan.
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 20:59   #152
Quote:
Arjen Bluitden kaže: Pogledaj post
Štimac me nervira.Pametuje a običan je glupan.
koristi strane riječi kak bi ispal pametan, a ispada još gluplji
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 18:43   #153
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
koristi strane riječi kak bi ispal pametan, a ispada još gluplji
E tak,da..Baš čoban!
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 09:09   #154
Koliko dugo našem Balogu treba da skuži da Sneijder nije u prvih 11?
Odgovor: Točno 20 minuta dok režiser nije pokazao da on zapravo uopće nije u igri!

Šteta što ne možemo vidjeti Balogovu facu kada ga je režiser pokazao na klupi. Da mi je znat, kako on to komentira utakmicu, napamet kako mu dođe? Koji k je onda u Brazilu, tako komentirati može i iz Zagreba. Ali dečki, utakmicu za 3. mjesto mi komentira neki tamo BALOG koji može (tj. morao bi) komentirati samo 3. hrvatsku žensku nogometnu ligu zapad!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 18:03   #155
Gospođa Horvat mi nikako ne leži kao voditeljica...Jednostavno nema to nešto televizijsko..Ne kažem da nije zgodna i privlačna,jest svakako..Ali zar nije mogla ukloniti tu prepreku u sebi i baviti se nečim što bi je više odgovaralo..Npr.snimanja Zauder filmova..
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 20:10   #156
I opet Bruketina danas

Lik je glup, nesposoban i nema pojma o ničemu.

Niti zna išta o nogometu, niti o vođenju emisije...
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 08:07   #157
ima li tko snimljeno Svi golovi SP u nogometu - Brazil 2014?

i bio bi voljan proslijediti mi
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.