Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2006., 11:38   #1
što nosite kad je ovak bolesno vruće?

ja se ne mogu uopće prisliti da obučem duge hlače. traperice ne postoje za mene. ništa usko. nosim uglavnom šoseve i majice bez rukava. i lanene haljine. čak ni kratki rukavi ne dolaze u obzir.

šta vi nosite? imate li dress code na poslu pa morate biti u hlačama, košulji ili najlonkama nedajbože?

kako se najbolje obući kad je bolesno vruće kao sad?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:42   #2
ja preko dana osim ako neidem na plažu niti ne izlazim iz kuće tako da sam ili u kupaćem ili doma u hlačicama i topiću, a navečer ako odem van, nije mi prevruće ako obučem traperice i majicu na kratke rukaviće tako da i to znam obuć
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:47   #3
nosim i traperice i majice s kratkim rukavima...
ali zato ne izlazim nepotrebno i sve sto trebam obaviti obavim sto ranije u jutro
pas je dobio novi rezim pa u setnju ide u ranu zoru i na vecer
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:47   #4
upravo tako,ne trpim nikakve vidove rukava na sebi,takode ni traperice...,i sto bjelje na sebi,tako je oduvijek u meni!
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:53   #5
dobro, ovo 'ne izlazim nepotrebno' je lako reć kad ne moraš izaći. ali ja umrem i onih 20 minut koliko mi treba do posla. a da ne pričam da se ne mislim odreć društvenog života.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:55   #6
pa trckas od klime do klime... barem sto se drustvenog zivota tice
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:59   #7
čamim doma u rashladenom i ucim

a vani traperice lagane, vrecaste hlače svih boja, hlače od lana u bez i bijeloj, topiće i japankice/natikacice..kosa u repu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:14   #8
traperice su mi najnaj odjevni predmet pa ih furam navecer, a preko dana za ured soseke i hlace od lana i ostalih prirodnih materijala te gore majice i kosulje u sto manjem i i tanjem izdanju....

naravno privatno se vodim prema paroli: sto manje odjece, to bolje...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:56   #9
Quote:
teichy kaže:
ja preko dana osim ako neidem na plažu niti ne izlazim iz kuće tako da sam ili u kupaćem ili doma u hlačicama i topiću, a navečer ako odem van, nije mi prevruće ako obučem traperice i majicu na kratke rukaviće tako da i to znam obuć
isto tako.
kad idem na plažu, obučem kaprice, neki top i japanke, a ako ne idem na plažu, najčešće ne izlazim iz stana(trebala bih i učit, hmm), pa si lijepo upalim klimu i šećem se u čemu kod želim.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 13:07   #10
imam dvije lanene haljine koje su mi spas za sparne dane, u njima mi je nekako najugodnije...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 15:52   #11
Nosim majce bez rukava ili neke prozračne lagane košuljice. Dolje šoseve ili neke lagane hlače. Nikakav malo deblji materijal ne dolazi u obzir.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 16:18   #12
Tanke majice na spaline (ne mogu smislit kratke rukave) i lanene ili pareo hlace (rastvaraju se u hodu pa me to hladi). Sesiric. Bocu vode.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 16:50   #13
Haljine, pamučne i lanene, suknje, lanene hlače, topiće i majice na bretele. Traperice stoje zaboravljene u ormaru
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 17:32   #14
haljine, lan
traperice samo navečer.
japanke i ostale natikače.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 18:02   #15
Vani isključivo lepršave suknje do koljena i lagane pamučne majice ili košulje (na bretele ne zbog posla). Od jeansa eventualno jeans suknja (obožavam), u hlačama bi prokuhala. Lan baš ne nosim zbog gužvanja, ne da mi se, iako ga volim.. Haljina imam samo par i uglavnom su za navečer.. najpraktičnije mi je kombinirati suknjice/majice..
 
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:23   #16
@ Mrtva mrkva
jesu spaline bretele?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:26   #17
jesu. mrkva jesu pareo hlače one ko što ja imam?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:28   #18
kako se to pareo hlace uspijevaju rastvoriti pri hodu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:30   #19
Lan ne nosim..jer cim sjednem u auto ..izgledam kao cijela sazvakana !
Uglavnom nosim haljinice do koljena svih modela i bojaili pak suknjice i majcice.Hlace nema sanse da sad obucem ..sva se slijepim -bljak !
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:31   #20
pareo hlace su valjda one koje imaju proreze sa strane ali nije to da samo mozes obicne lanene hlace razrezat po strani nego treba bit viska materijala koji se onda preklapa ne?
ka alternativne klosarske hlace? jako sarene i u novije doba sa jako sirokom pasicom na struku koja se moze i prefrkat.
jel to to?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.