Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 19:38   #261
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Za govor mržnje ide se u zatvor ? U nekim zapadnim zemljama imaš stranke koje se zalažu za zabranu kurana uspoređujući ga s Main Kamfom, u italiji neki gradonaćelnici na sjeveru znaju muslimane nazivat s stakvim pogrdama koje neću ni napisat ovdje ... evo su sve zatvore s njima napunili radi govora mržnje. Upravo radi takve ljigave liberalno lijeve europe poput tebe koja je samo znala vikat " govor mržnje " ne uvažavajući nikakve argumente stvorilo se plodno tlo za novu desnicu s kojom neće bit zajebancije ni tolerancije..a onda ko zna šta će bit.
Potpuno tocno.

Evo su i mene uspjeli razjebat da iz potpune nezainteresiranosti za politiku postanem nepopustljiv. I zaista sam spreman, kad im se vec prividjaju bijeli misevi, bit veci Hitler od Hitlera. Pa da bar ne upozoravaju bezveze.

Jer, za sve postoje granice. Pa i za taj bezobrazluk.
dee is offline  
Old 21.09.2009., 19:52   #262
Argumenta protiv (osim trolanja nije bilo) a argument za jest Ustav i sloboda vjerovanja.
Naravno- postat ćemo zemlja terorizma, nek se gone u SA i Iran, ovo je 'rvacka zemlja, ovo je kršćanska nacija i svi koji nisu kršćani nisu hrvati... jest trolanje.


PS. Ako će to biti tretirano kao teritorij SA gdje nećemo imati ovlasti, onda se slažem da se ne radi.
__________________
Za domaćicu spreman/ Perun i Hrvati! Zadrt sam
Napoleon Bonaparte is offline  
Old 21.09.2009., 19:54   #263
Kako sam općenito protiv gradnje crkvenih objekata, jer to smatram sramotnim rasipanjem novca, protiv sam i gradnje ove džamije.
Pogotovo što gradnju džamije financira S. Arabija koja gaji jednu od najrigidnijih formi islama.

Neka džamiju sagrade riječki muslimani u skladu s vlastitim potrebama - dakle od vlastitih donacija. I nek voditelj džamije bude iz Hrvatske.

Jedino tko se može ovome veseliti je katolička crkva - kad počnu svoje mudrosti prosipati imami po riječkoj džamiji, KC će opet izgledati moderno i miroljubivo.
schmokljan is offline  
Old 21.09.2009., 20:00   #264
Evo i to sam doživjela da me se proglasilo fašistom

A vi koji izjednačavate hrvatske muslimane sa Bin Ladenom i mudžahedinima, ste primjer u koji se treba ugledati
zlatna ribica is offline  
Old 21.09.2009., 21:23   #265
ideologijo i bogu si teska
Flat is offline  
Old 21.09.2009., 21:55   #266
Quote:
zlatna ribica kaže: Pogledaj post
A vi koji izjednačavate hrvatske muslimane sa Bin Ladenom i mudžahedinima
Citat?
dee is offline  
Old 21.09.2009., 22:16   #267
To su ti desnicari koji se u ovom slucaju ponasaju poput najvecih komunjara.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 21.09.2009., 23:06   #268
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Pa ako sve to nismo dopustili zar trebamo dopustiti da nas se poturčiA usotalom susjedi nikada nisu imali vjerske pretnzije već su bile čisto zemljopisne.
A ovdje se iste skrivaju pod vjerskim i ništa in ne možeš.Zato treba stati na kraju raku prije nego što se počne širiti
I da rađe bi polizao guzu Venecijancu nego dopustio džamiju bilo0 gdje u HR.
Ta dažamija u Zgarebnu ostatak je nakaradne Juge i nije dokaz ničega osim repfresije kojom sdu se riješavale stvari, i odraz bolesnog mota svi smo mi jedno.
Ma kukija smo juedno tri naroda različite vjere strpani u isti prostor.Ne ide brrate ni da hoćeš.Ajde doneke katolici i pravoslavci ali ali s Muslimanima
Vjerujem da bi te ovakve brzo poturčile
Zbor zagrebačke džamije, Arabeske...
wow, dobre su....

Nema veze kaj su to urbane cure, opasnost uvijek vreba....

I onda bi luka zgledal otprilike ovak....
luka"omer"lik

Libertango is offline  
Old 21.09.2009., 23:36   #269
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Evo još jednog Nostradamusa koji zna što će biti za 20 godina. Kafić će promijeniti Hrvatsku, a to inače nisu mogli bez kafića
nadam se samo da će nas njegovi postovi uveseljavati što duže. spada mi među top 5 ljudi s foruma, koji mi uvijek izmami osmijeh na lice. naravno, za to se prvo treba naviknuti ne shvaćati ga ozbiljno, što zaista nije teško s obzirom na njegove upise.
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Old 21.09.2009., 23:44   #270
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Džamija sama po sebi kao građevina ne znači ništa, nebitno je mole li se muslimani u džamiji ili nekoj dvorani. Važna je njihova doktrina koju zagovaraju. Moramo biti sigurni da to neće biti neka radikalna talibanska doktrina. To je posao koji moraju raditi hrvatska država i hrvatske tajne službe u suradnji sa islamskom zajednicom, paziti da se odmah protjeraju iz države svi radikali i potencijalni ideolozi političkog islama. Nikad se ne smije dozvoliti da neki muftija poziva na džihad ili rat protiv Zapada, kao što se to događa u Velikoj Britaniji.
evo da se složim sa pripadnikom čvrste desnice.
zašto bi ikome smetala džamija? naravno da je riječki teritorij hrvatski teritorij i pod hrvatskom ingerencijom - drugačije ne smije ni biti. dakle, nikakvog "saudijskog teritorija i sl." nebitno tko je financra, važno je smo da nema mjesta nikakvom radikalizmu. neka to bude obična bogomolja kao i ostale crkve u rijeci, RKS, pravoslavna, baptistička, sinagoga i dr., gdje se ljudi dolaze moliti svom bogu u MIRU - dakle, gdje će se bilo koji poziv na rat bilo koje vrste odmah sankcionirati.
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Old 22.09.2009., 00:40   #271
Quote:
Deniz kaže: Pogledaj post
Jes, naravno... Oni vas klali a vi njih milovali? Iz koje si ti rupe ispo samo... Vaši HRVATI, reci rađe originanlni Hrvati bez kojih hrvatski narod kao takav ne bi bio što je danas.

Iz koje sam rupe? Hajmo izokrenuti pitanje- a iz koje si ti rupe?
Rodom sam iz Hercegovine ( predpostavi zašto sada živim u Hrvatskoj ), i zato itekako dobro znam kakvi su Bošnjaci kao narod. Narod u Hrvatskoj zapravo ne znaju koga su pustili u svoju državu i kome daju graditi džamije, i ne znaju koliko su oni zapravo opasni.
Znaš onu: Tko s vragom tikve sadi o glavu mu se razbiju.
Mislim da sam sve rekao.
DJ_Bobo is offline  
Old 22.09.2009., 00:43   #272
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Iz koje sam rupe? Hajmo izokrenuti pitanje- a iz koje si ti rupe?
Rodom sam iz Hercegovine ( predpostavi zašto sada živim u Hrvatskoj ), i zato itekako dobro znam kakvi su Bošnjaci kao narod. Narod u Hrvatskoj zapravo ne znaju koga su pustili u svoju državu i kome daju graditi džamije, i ne znaju koliko su oni zapravo opasni.
Znaš onu: Tko s vragom tikve sadi o glavu mu se razbiju.
Mislim da sam sve rekao.

Džabe se trudiš objašnjavati Istranima i Riječanima.

Ne kontaju oni ništa, al' dok skontaju možda im bude kasno!
felga is offline  
Old 22.09.2009., 00:52   #273
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Džabe se trudiš objašnjavati Istranima i Riječanima.
a što nedostaje Istrijanima i Riječanima, molit ću lijepo?

i 'kontati' nije riječ iz hrv. jezika, baš kao što to nije niti 'džabe'.
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Old 22.09.2009., 00:57   #274
Quote:
nepostojeći kaže: Pogledaj post
a što nedostaje Istrijanima i Riječanima, molit ću lijepo?

i 'kontati' nije riječ iz hrv. jezika, baš kao što to nije niti 'džabe'.

Što vam nedostaje?

Bolje reći šta imate pametno...

Političare katastrofa...zatucane u neko jugoslavenstvo...

Navijače...vidjeli smo u Poreču...banana žestoka...

Najlošiju stranku u povijesti Hrvata...IDS...

Nemate pojma o Bošnjacima...

Moj savjet je taj, da odete na mjesec dana do Srednje Bosne i Hercegovine, pa malo naučite što su pravi Bošnjaci...njihovo pravo lice...
felga is offline  
Old 22.09.2009., 00:58   #275
zašto muslimani ne bi smjeli imat pravo na svoju bogomoljku
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 22.09.2009., 01:02   #276
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Što vam nedostaje?

Bolje reći šta imate pametno...

Političare katastrofa...zatucane u neko jugoslavenstvo...

Navijače...vidjeli smo u Poreču...banana žestoka...

Najlošiju stranku u povijesti Hrvata...IDS...

Nemate pojma o Bošnjacima...

Moj savjet je taj, da odete na mjesec dana do Srednje Bosne i Hercegovine, pa malo naučite što su pravi Bošnjaci...njihovo pravo lice...
ti, (koji dolaziš iz države gdje su političari ipred svog vremena,gdje građani žive u skladnom suživotu.gdje navijači bez nacionalnih netrepeljivosti zdušno navijaju za svoju zemlju,tamo gdje postoji nekoliko adezea),imaš pojma o istrijanima i primorcima...
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 22.09.2009., 01:03   #277
Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post
zašto muslimani ne bi smjeli imat pravo na svoju bogomoljku

1. Zato što oni tu nisu starosjedioci, ne žive tu stotinama godina.
2. Uvijek su bili nacionalna manjina, i ta Džamija je politički potez koji vuče korijen iz Bosne.
3. Sada znači svim nacionalnim manjinama treba praviti bogomulje po svim gradovima!
felga is offline  
Old 22.09.2009., 01:06   #278
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
1. Zato što oni tu nisu starosjedioci, ne žive tu stotinama godina.
2. Uvijek su bili nacionalna manjina, i ta Džamija je politički potez koji vuče korijen iz Bosne.
3. Sada znači svim nacionalnim manjinama treba praviti bogomulje po svim gradovima!
a šta ćemo s ovim:

http://www.youtube.com/watch?v=x4UoJ..._embedded#t=69
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 22.09.2009., 01:12   #279
Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post

Ti si dečko izgleda vrlo mlad i napunio te netko pričama o II Svjetskom ratu.

Izgleda da si ovaj zadnji prespavao.

Raspitaj se malo što je bilo u razdoblju '93 i '94 u BiH između Hrvata i Bošnjaka, dok je za isto vrijeme Hrvatska primila preko milijun bošnjačkih izbjeglica.

Nisi kompetentna osoba da pričaš o Bošnjacima, jer nisi osjetio njihova zlodjela.
felga is offline  
Old 22.09.2009., 01:15   #280
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Što vam nedostaje?

Bolje reći šta imate pametno...

Političare katastrofa...zatucane u neko jugoslavenstvo...

Navijače...vidjeli smo u Poreču...banana žestoka...

Najlošiju stranku u povijesti Hrvata...IDS...

Nemate pojma o Bošnjacima...

Moj savjet je taj, da odete na mjesec dana do Srednje Bosne i Hercegovine, pa malo naučite što su pravi Bošnjaci...njihovo pravo lice...
zivio sam u rijeckom kraju i nigdje me ljudi nisu primili kao tamo. kvarnerski narod je kozmopolitski i u najzabitijim selendrama nema sovinisticke seljacije.

rijecki put je prihvacen u svijetu dok sovinizam, fasizam te vjerski fundamentalizam nisu.

pustite ljude da dobiju mjesto gdje ce u dostojanstvu slaviti svojeg boga.

zar vi to nebi zeljeli imati u nekoj zemlji gdje je druga vjera dominantna?
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.