Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2013., 02:03   #21
Quote:
shitguy kaže: Pogledaj post
Pozdrav : ) ovako imao sam spolni odnos, bez zastite sa curom koja je starija od mene 2 godine, inace ja imam 17 ona 19, eh moj problem je to sto nakon sexa, odma sutra dan sam dobio temperaturu i to veliku i drzala me tjedan, tjedan i pol, nakon toga mi je bilo nekako lose cijelo vrijeme, i tjedan dana poslije prestanka temperature javila se grlobolja te temperatura 38 i ne prestaje drzi me vec 1-2 tjedna, nemam nikakve simptome kao osip ili tako nesto, pitao sam tu djevojku za vrijeme spolnog odnosa koji joj je ovo puta, rekla je 3. , a kasnije nakon par tjedana sam se kontaktirao sa njom i rekla je da joj je zadnji puta bilo prije 2 godine i koristili su zastitu ona i njezin partner, te da u te 2 godine nije imala nikakvih problema, i rekla je da joj je tom decku bilo prvi puta, i sada neznam imam uzasan strah od hiva neznam ni sam zasto ? mozda previse panicarim neznam, idem sutra kod doktora po uputnicu za urologa i onda vidjet, ali eto sta vi kazete ?
pozdrav
možda mononukleoza

makar je ova temp. sumnjiva
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 07:53   #22
nisam doktor, ali ovo je malo prenaglo da si odma na hiv počeo sumnjati i to zbog visoke temperature koja nije inače uobičajena za tu bolest.
Ajmo recimo teoretski, možda se cura mazala sa nekom kremom koja ima neke čudne sastojke i kad si ti došao u doticaj sa tom kremomm onda je započela alergijska reakcija.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.