Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2003., 23:18   #21
Quote:
Spinnaker kaže:
...Ja kontam da sam da 20,i odem ca...

...a ona mi kaze da sam dan prije ostavija 50,al me nije uvatila kad sam isa ca....
A možda joj se sviđaš pa ti se na taj (čudan) način upucavala...?!
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2003., 23:22   #22
E pa sad.....nije mi palo na pamet
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2003., 23:59   #23
Quote:
seti kaže:
pred neku godinu sam naletio na te besplatne filmove, sjecam se da je bio Monty Phyton, sveti Gral cini mi se, bez prijevoda, i da jje neki kreten kihnuo te je kompletno kino preculo sta King Arthur kaze onom BridgeKeeperu da je ovaj odletio u pakao umjesto njega i onda su se svi okretali "sta je reko, sta je reko???" (jel znas ti sta je reko?)
Ajme
Nažalost, ne znam što je rekao (nisam gledala)

Quote:
seti kaže:
uglavnom, htjedoh reci, drago mi mjesto, jel bude jos takvih filmova, ima li se neki raspored negdje???
Bude takvih filmova, bilo je svašta zadnjih godina - Jarmusch, Kubrick, Greenway, mislim da je zadnje bilo ciklus futurističkih filmova npr Farenheit 451, 1984...
Prolazila sam tamo prije par dana i bilo je zatvoreno pa pretpostavljam da je zatvoreno preko ljeta, ali kad ima filmova onda visi raspored tamo, a znam vidjeti plakate na još par mjesta, po nekim stupovima i na filozofskom.
Ne znam, možda imaju i internet stranicu.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2003., 00:08   #24
Re: offtopic....skjuz mi :)

Quote:
phew kaže:
potalice, a kachem ja ono tebe upoznati?
Mi plavooke brzo ti zavrtimo glavom

Khm, da se vratim na topic - u Portalu (Tkalča, odmah prije Melina, nije šminkerski birc) ima prirodna limunada za 8 kn (u drugim bircevima je uglavnom 10, 12 ili čak15 )

Zatim Cider (jabučno vino) se prodaje na malo mjesta, uglavnom je dosta skupo, ali u Godotu (blizu Cibone, odmah pored Latine) prodaje se točeni Cider i deci je 4 kn. Za usporedbu, u Oliver Twistu je 5 kn i možeš uzet samo 3 dl ili pola litre
Na ostalim mjestima (trenutačno se mogu sjetit samo Dobrog zvuka) prodaje se flaširani i preskupo je.

Sjetit ću se ja još...
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2003., 19:24   #25
Ne znam jeftina mjesta, al znam jedno ultra skupo- birc u dvorištu Arheološkog muzeja. Tamo je cappucino- istina bog jedan od boljih, ak ne i najbolji, ali 9 kn!! Kaj je previše, previše je.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 22:49   #26
na Zvoncacu.. navecer kad se ide u hey joe.. ima onih 5-6 kioska, jedan fast food i 2-3 trafike.. a pa u onoj drugoj gledajuci do zapada prema istoku je pivo jeftinije za pola kune od prve.. mislim 3.40 kn twist of.. tako nekako
flomasteric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 11:56   #27
Quote:
seti kaže:
...te je kompletno kino preculo sta King Arthur kaze onom BridgeKeeperu da je ovaj odletio u pakao umjesto njega i onda su se svi okretali "sta je reko, sta je reko???" (jel znas ti sta je reko?)
Bridgekeeper: What... is the air-speed velocity of an unladen swallow?
Athur: What do you mean? An African or European swallow?
Bridgekeeper: Huh? I-- I don't know that. Auuuuuuuugh!


eto...
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2003., 00:14   #28
doma, gledanje DivXa ...
u krajnjoj liniji većina videoteka daje stvari na đemdo...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2004., 16:23   #29
Quote:
Potala kaže:
Ja sam u srednjoj stalno visila u kkz-u, na trgu velikana (džamija), tj na uglu s ulicom kneza mislava - velika vrata, ulaz u zgradu i onda se spustite u podrum. U toj zgradi su foto i kino klub i u predvorju je više manje uvijek neka izložba fotografija
Tamo se također održavaju i projekcije filmova (dobrih!) i to je besplatno.
Ah, da, topic je o jeftinim pićima, pardon
Dakle, u podrumu je birc, ako se dobro sjećam kava s mlijekom (ili šlagom) je 6kn s tim da možete dobiti i šlag od čokolade ili kokosa
Ne sjećam se točno za ostalo, ali znam da su cijene za možda kunu-dvije niže nego u prosjeku.
I ono što me "oborilo s nogu" jednom - račun je bio recimo 18 ili 19 kn, ja sam dala 20 kn, zahvalila se i htjela otići. Žena me zaustavila i rekla da ne uzimaju napojnice od školaraca i uredno mi vratila tu kunu-dvije, uz smješak Znaju oni da smo mladi i nismo baš pri parama, pa...Fakin anblivbl, nisam mogla vjerovat. Moram ih reklamirat kad su tak divni
Samo ne znam jel to otvoreno sad preko ljeta, vjerojatno nije
Ah, INA I MIHA, dugo već vode taj klub. Dobri su,dobri
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.