Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2015., 21:12   #361
Sviđa mi se Nina . Iznenadilo me da nisu išli na nešto pitomije i komercijalnije za početak, al neka, odlična pjesma
__________________
No pasaran!
pomidora is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 21:35   #362
A mogli su im iz Universala i spotove financirat. Možda će ih snimiti kasnije ali ne bi me čudilo da se to nikako ne dogodi...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:18   #363
Ćivro upravo na Otvorenom.

Prvi put čujem "Dobro jutro svima". Mlako je to meni malo.
Glazba mi se sviđa ali tekst nikako. Ukupan dojam: moglo je i mora bolje.
Malo žešći i mračniji ton je ono što očekujem od njegove glazbe.

Btw U novoj sezoni showa 'The Voice' mentori u istoj postavi?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 09:56   #364
Sada su pustili i Nininu pjesmu. Malo mi se više sviđa od Čivrine (s time da mi se više sviđa drugi dio pjesme, prvi dio smara ) ali nikakvo oduševljenje. Ne znam ni koliku će prolaznost s ovakvom vrstom glazbe imati kod nas...jedna pjesma još i nekako ali cijeli album
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:41   #365
Quote:
pomidora kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se Nina . Iznenadilo me da nisu išli na nešto pitomije i komercijalnije za početak, al neka, odlična pjesma
meni je pjesma odlicna! I jako mi je drago da je ostala svoja i da u ovoj zemlji ipak postoje ljudi koji postuju necije zelje i posebnosti.Ima nade!

Za razliku od Marinove pjesme koja je cisti kompromis i to mi je bas zao. Mlad je, naucit ce!
kukulele07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:40   #366
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post

btw: http://www.tportal.hr/magazin/estrad...s-Indirom.html

a kad se sjetim šta im je sve obećavala, cccc
Tužna istina.
A Mateo mi se čini baš kao simpa dečko

Quote:
sanberry kaže: Pogledaj post
Nego, jel zna itko zašto se Acoustic Souls ft. Egon i Pjerino raspalo na Acoustic Souls ft. Pjerino? Oni i dalje nastupaju, sad su se na more prebacili, ali Egona već neko vrijeme nema sa njima. Sudar prevelikih ega?
Ma da? Egon je misteriozno nestao i s instagrama
Našao curu pa izgubio glavu.

Meni se Ninina pjesma sviđa, ima nekakav orijentalni prizvuk i osjećam se ko da sam u divljini. :klap:

http://www.tportal.hr/magazin/estrad...e-Kraljic.html
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:57   #367
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ćivro upravo na Otvorenom.

[/URL]
nisam slušala, ali evo kako je bilo: http://www.otvoreni.hr/civro-volim-severinu/

slatkica

duet sa Sevkom!?
kukulele07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:57   #368
Quote:
kukulele07 kaže: Pogledaj post
nisam slušala, ali evo kako je bilo: http://www.otvoreni.hr/civro-volim-severinu/

slatkica

duet sa Sevkom!?
Nadam se da se ovdje opako nasalio
Haha jos meni cudno bilo kad sam u rano jutro procitala da je Civro na Otvorenom, pa kad se uspio probudit

Ninina pjesma mi je ok, postujem sto je ostala vjerna sebi, lijepo je cuti nesto drukcije. Ali isto bas ne znam hoce li to publika bas najbolje prihvatiti. Sve u svemu, zelim joj srecu jer stvarno ima glas, nadam se da ce uspjeti.

Zadnje uređivanje roleta8 : 01.07.2015. at 17:16.
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 19:35   #369
Zaboravili na zvijezde 'Voicea': Nina pjevala u praznoj dvorani
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 08:20   #370
Ne čudi me uopće, iako možda od svih u Voiceu ima najbolje glasovne mogućnosti (ne i glas po meni!), ja nema šanse da bi je slušala da mi plate, a kamoli da ja platim, za par sati onog njenog "leleljkanja". Nije moj stil, mozda da 1-2 pjesme otpjeva tako, ali sve...

Meni je bitna boja glasa kad biram koga bi slušala, a tu su Egon i Marin kraljevi.

Egonova verzija I follow rivers je predivna, nešto nevjerojatno.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 14:19   #371
A oni su isto našli s kim će ju uspoređivat, mislim. Nema baš nikakve sličnosti s Rozgom i Sevkom, a oni ju stavljaju uz bok njima.
Ninina glazba je nešto potpuno novo i drugačije, nešto na što mi nismo naviknuti i zato je teško privući publiku.
Užasno je teško postići karijeru nakon showova, to je sve samo prolazna slava. Ali nadajmo se da ćemo za Ninu, kao i za ostalu ekipu Vojsa, čuti duže nego što očekujemo.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 09:44   #372
Ajde da malo osvježimo temu. Vjerojatno ste negdje na fejsu vidjeli da naši vojsići nastupaju na moru u sklopu Fruttini music showa. Neka, malo su se pokrenuli.
Za one koje zanima di je Egon. Navodno bi trebao sutra nastupiti u Daruvaru.
sanberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 13:44   #373
Quote:
sanberry kaže: Pogledaj post
Ajde da malo osvježimo temu. Vjerojatno ste negdje na fejsu vidjeli da naši vojsići nastupaju na moru u sklopu Fruttini music showa. Neka, malo su se pokrenuli.
Za one koje zanima di je Egon. Navodno bi trebao sutra nastupiti u Daruvaru.
Da daa :klap:
Prekasno sam saznala. Možda bih i otišla inače
https://instagram.com/p/5nbqgqzdr1/?taken-by=lorazukina
https://instagram.com/p/5oqQbkv7hd/?...y=lucijabertic

I Neven nam se pokrenuo.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 21:45   #374
Jeste čuli Ninu na mimohodu? Divna je bila
__________________
No pasaran!
pomidora is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 20:50   #375
Slučajno sam jučer završila u Zadru u kojem je bio neki humanitarni koncert. Pjevali su i Elena i Brkljača. Elenu sam fulala, a Brkljaču sam samo jednu pjesmu čula. Ono, ništa posebno, djelovao je malo zbunjeno kao i inače.
sanberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 17:15   #376
Čivro snima spot za Dobro jutro svima
roleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 13:49   #377
Ana Opačak ima novu pjesmu.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 15:47   #378
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Ana Opačak ima novu pjesmu.
Ona je savršena. Slušala sam je neki dan na televiziji. Javljanje u živo iz Splita.
Divan glas i ima ono nešto.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:29   #379
Meni je Nina bila favorit već od prve audicije, ali žalosno je što i ona i ostali kandidati koji su dogurali do samog finala, ovdje najvjerojatnije neće ostvariti neki značajniji uspjeh. Toliko prekrasnih glasova, prepoznatih, a ništa se ne događa. I da, vidjela sam Pjerina baš neki dan, isti je kao na TV-u
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:20   #380
Egon na Instagramu izjavio da se povukao iz svijeta glazbe
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.