Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2008., 11:47   #1181
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
aha meni se čini da se momentalno linjam užasno, ali ne primjećujem da imam manje kose, da se prorijedila ili tako nešto.
Mislim da kosa svakih cca 5 godina dođe u fazu da se užasno linja, praktički kompletno mijenja... I raste nova, naravno. Možda si ti sad u toj fazi. Jednom mi je to jedna frizerka objašnjavala, kako se zove ta faza i šta se događa...zaboravila sam već, pa to sad ne znam baš stručno pojasniti.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 16:29   #1182
a jel netko koristi samo sampon?
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 16:32   #1183
ja brijem da sam u toj fazi...tj nadam se.. samo kako ta nova kosa dosegne duzinu? to mi nije jasno...ili kao tijel vlasi traje od 3 do 6 godina...a kaj se s ovim ljudima ko ova tuka rina u BB koja se kao nije sisala 9 godina? ste vidjeli one kineskinje isto sto imaju kosu duplo duzu od svoje visine... zakaj njima to ne otpadne, a cijeli zivot pustaju?
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 00:28   #1184
Quote:
-ragdoll- kaže: Pogledaj post
a jel netko koristi samo sampon?
ja ti koristim samo šampon i meni je odličan.. al već godinama
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 02:32   #1185
ja ocekujem poboljsanje onda kroz par mjesseci.
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 13:00   #1186
Quote:
-ragdoll- kaže: Pogledaj post
ja brijem da sam u toj fazi...tj nadam se.. samo kako ta nova kosa dosegne duzinu? to mi nije jasno...ili kao tijel vlasi traje od 3 do 6 godina...a kaj se s ovim ljudima ko ova tuka rina u BB koja se kao nije sisala 9 godina? ste vidjeli one kineskinje isto sto imaju kosu duplo duzu od svoje visine... zakaj njima to ne otpadne, a cijeli zivot pustaju?
naravno da im otpadne, kao i svim drugim ljudima, no one jednostavno puštoju na desetke godina takve frizure i zato moraju mnoooogo čekati dok im to naraste. A kineskinje sigurno koriste neke svoje specijalne preparate.
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 13:19   #1187
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
naravno da im otpadne, kao i svim drugim ljudima, no one jednostavno puštoju na desetke godina takve frizure i zato moraju mnoooogo čekati dok im to naraste.
ma i to, ali nismo svi jednako genetski programirani, nekome kosa jednostavno ne želi narasti duža od pola leđa.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 14:07   #1188
Istina, mislim da se je već pisalo o tome kako se za sve dlake na tijelu zna koliko će maksimalno narasti.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 14:34   #1189
ma lako za to, meni moze narast, ja samo zelim malo zaustaviti ispadanje... smrsavila sam zadnjih par mj oko 8 kg i prestala sam piti antibebi...ocigledni hormonalni...i stres...trebam samo neku prevenciju, valjda vichy zna kaj radi
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 18:52   #1190
Ok, ali samo šamponom nećeš ništa riješiti.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 02:19   #1191
sigurno? to znas iz osobnog iskustva ili?
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 03:37   #1192
MOLIM VAS hitno mi treba odgovor... cula san da je za kosu dobar pantenol rastvor!!!
di ga ima kupit u Splitu??? svi pricaju o tome, stavljaju ga u kosu,
ja neman pojma di ga kupuju, jer ga u nijednoj ljekarni nema!
hvalaaaa
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 18:03   #1193
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ma i to, ali nismo svi jednako genetski programirani, nekome kosa jednostavno ne želi narasti duža od pola leđa.

da, istina, recimo meni nema šanse da prijeđe granicu od negdje pola leđa, ma ne može da se ubiješ.. kak bi se pojela zbog toga
 
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 18:16   #1194
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
toliko meni otpadne samo nakon pranja kad osušim kosu, raščešljam je, prebrojim vlasi i na četki ih ostane cca 60-70. dio još ostane u kadi.

ali prilikom svakom slijedećeg češljanja (slijedeći dan) bude ih na četki 10ak i sad kolko puta na dan se češljam, toliko puta po toliko


to ti je u redu. za usporedbu, meni prilikom cesljanja ljeti i najesen ispadne 50-ak dlaka a u pranju i oko 400. a imam vec poprilicno rijetku kosu nakon godina ispadanja.
__________________
do not disturb
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 02:20   #1195
...jer Vichy-jev šampon potiče rast kose ili ju samo obnavlja?
iskusni javite se
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 04:19   #1196
Quote:
-ragdoll- kaže: Pogledaj post
sigurno? to znas iz osobnog iskustva ili?
Da. Osim toga, to je činjenica.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 03:08   #1197
nekak je rano za rezultate ali meni se cini da mi se kosa polako oporavlja. ipak sam prije ovog imala keune onaj kao ultra mild a mislim da bi se s njim i sude moglo prat bez problema koliko je jak...skripila bi mi kosa poslije pranja kak bi ju zribo...ko ono kad prstima ides po cistom tanjuru.
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 16:31   #1198
Quote:
Shagy kaže: Pogledaj post
...jer Vichy-jev šampon potiče rast kose ili ju samo obnavlja?
iskusni javite se
jednostavno rečeno, ak si ćelav/a od vichya ti neće narast nova kosa. ni od šampona ni od onih ampula ni od ničeg tog....

on djeluje samo preventivno, njeguješ kosu koju još imaš na glavi...

ja ga već stvarno godinama koristim, perem kosu svaki dan sa njime, i moram reći, da moja ekipa već opako ćelavi (rane 30) dok je meni kosa ok.... bio sam i na pregledu vlasišta i stvarno ne iritira kožu, sve ok....

moje preporuke

sad sam uzeo i onaj energy njihov za špricanje...
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 16:52   #1199
Unhappy Upomoć!!

ovako...ja stvarno više ne znam što da radim..imala sam preeekrasnu kosu dugu i sve i prije 4 miseca je počela padati

postajem užasno očajna...prepolovila mi se kosa ispada stalno...krvna slika je ok iako je sedimentacija stalno povećana...ne znaju od čega...iman šampon po preporuci dermatologa neki sa A..ne pomaže..ja ne znam više što da radim...da li da se ošišam?i prije mi je bila duga kosa pa nije padala....a kmeeeeee upomoć molim vas...preočajna sam..
musicaddicted is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:36   #1200
provjeri hormone (štitnjače)
provjeri željezo
provjeri svoje psihičko stanje
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.