Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 17:35   #81
Quote:
plavokosa555 kaže: Pogledaj post
zbog djece, zbog provednog zivota i utrošenog truda i rada, zbog ljubavi koju zasigurno osjeća prema njemu!
Zbog toga!
uzela si mi riječ iz usta....kao s nekim provedeš godine i godine skupa, voliš ga i onda jednom dodješ u situaciju da pomisliš da te vara i odmah trebaš odbaciti sve istog trenutka.....
gluposti....
nia11 is offline  
Old 17.09.2009., 19:39   #82
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
Ako se zagonetno smije..onak ...to je nasiguniji znak..sve drugo je moguće sakriti..o normalno, probaj kolko se ispražnjen..u donjem spremniku..ha ha..

možda jadničak samo redovito drka
Quote:
plavokosa555 kaže: Pogledaj post
Da, treba ga pitati i nadati se iskrenom odgovoru!
ma priznat će....garant
tonkica051 is offline  
Old 18.09.2009., 01:59   #83
Quote:
možda jadničak samo redovito drka
jašta ba, pitaj ga, reći će ti on, pa nemoj ni sumnjati da ti neće reći,
samo ga moraš gledati dirito u oke, i stavit mu ruku u gaće, ako se
miško ne mrdne znači da je propo u zemlju i ondak je odgovor : varam te,
ago se miško mrdne znači : možda te varam, al svejedno mi se diže i na
tebe, to je brte rješenje !
konj koem stoji is offline  
Old 18.09.2009., 08:10   #84
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post

možda jadničak samo redovito drka


pa onda je mirna, ne vara ju...
milla karolina is offline  
Old 18.09.2009., 09:25   #85
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
pa onda je mirna, ne vara ju...
Osim sa ozloglašenom Desankom Šakić
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 18.09.2009., 10:20   #86
Provjeri ga lakmus papirom. To je uvjek palilo. Sperma je lužnata pa zato papir prvo gurni u ocat da vidiš koja mu je kisela boja a zatim mu ga nafutraj u rit. Ako promijeni boju, varao te.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Old 18.09.2009., 11:16   #87
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Ovo mi je genijalno
pa bolje da pita njega nego forum
ne kažem da treba očekivat iskreno priznanje i molbu za oprost na koljenima ali neku reakciju će svakako dobit.
i razgovor može ići u smjeru: "zašto to misliš? jel se trebam više trudit? jel te zapostavljam? to je zato što..."
sigurno će ispast više koristi nego od ove teme ili njuškanja boksi.
možda čak bolje da ga to pita kad malo popiju.
mishamu is offline  
Old 18.09.2009., 12:22   #88
Quote:
Jagodica.Bobica kaže: Pogledaj post
Još par stvari:
Postoji mogućnost da dama nije navedena na računu hotelske sobe (iskusni švaleri znaju što rade), pa upitaj koji je tip sobe aako je cijena nešto veća. Po tipu sobe, odnosno, krevetu, znat ćeš
-
Bull shit, meni je soba na putevima u 90% slucajeva dvokrevetna iz cistog razloga jer sam par puta spavao na single krevetima dimenzije klupe u parku..........I sad to automatski znači da je netko bio sa mnom u sobi??
I.G. is offline  
Old 18.09.2009., 12:55   #89
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Provjeri ga lakmus papirom. To je uvjek palilo. Sperma je lužnata pa zato papir prvo gurni u ocat da vidiš koja mu je kisela boja a zatim mu ga nafutraj u rit. Ako promijeni boju, varao te.
pa da... to nauči svaki kemičar u prvom razredu kemijske škole...

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 18.09.2009., 13:50   #90
Quote:
linea alba kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da neću dočekati taj dan da se ja i ti složimo, ali evo...SLAŽEM SE S TOBOM

Mada mi je super kako se je Jagodica Bobica uživila u priču ( u tebi ima potencijala za detektiva ) ja sam mišljenja da takvo čačkanje ne nosi ništa dobro, ni za tebe, ni za tvoj brak.

A opet komentari tipa "ako samo i posumnjaš, odmah ga nogom u guzicu i papire za razvod na stol" su mi djetinjasti i nemaju veze s realnim životom
Treba imati u vidu da nisu svi ljudi isti, ne toleriraju iste stvari, nije svim ljudima sve prihvatljivo u životu, braku itd.

Ako autorica otkrije muževu prijevaru moguće da će samu sebe mučiti, te zbog niza okolnosti neće moći ( biti u stanju niti mogućnosti) napustiti svoga muža. Počni od materijalnih stvari pa na dalje. To će najvjerovatnije biti popraćeno brojnih svađama, osuđivanjima, gdje će živjeti jedan sjeban život.

Postoji mogućnost da kada (ako ) sazna za muževu prijevaru, biti spremna na to u smislu da to njoj neće odgovarati, te neće htjeti takav suživot sa partnerom gdje će ga napucati, započeti svoj život. Takvih slučajeva kako rekoh i prije , do sada nisam imala prilike vidjeti.

U svakom slučaju, ljudi imaju pravo na izbor.

Nekome je glupo i retardirano ako žena cijeli život provede u iluziji gdje joj partner samo da ne pojebe muhu u letu.
Nekome je glupo i retardirano gdje žena ne prihvaća prijevaru, te napusti muža ukoliko taj šara uokolo.

Tu osuđivanju, nema mjesta.
Svatko si ima pravo zakomplicirati život koliko želi i ima ga pravo živjeti kako on smatra da je ispravno.
perilica is offline  
Old 18.09.2009., 14:41   #91
Quote:
perilica kaže: Pogledaj post
Treba imati u vidu da nisu svi ljudi isti, ne toleriraju iste stvari, nije svim ljudima sve prihvatljivo u životu, braku itd.

Ako autorica otkrije muževu prijevaru moguće da će samu sebe mučiti, te zbog niza okolnosti neće moći ( biti u stanju niti mogućnosti) napustiti svoga muža. Počni od materijalnih stvari pa na dalje. To će najvjerovatnije biti popraćeno brojnih svađama, osuđivanjima, gdje će živjeti jedan sjeban život.

Postoji mogućnost da kada (ako ) sazna za muževu prijevaru, biti spremna na to u smislu da to njoj neće odgovarati, te neće htjeti takav suživot sa partnerom gdje će ga napucati, započeti svoj život. Takvih slučajeva kako rekoh i prije , do sada nisam imala prilike vidjeti.

U svakom slučaju, ljudi imaju pravo na izbor.

Nekome je glupo i retardirano ako žena cijeli život provede u iluziji gdje joj partner samo da ne pojebe muhu u letu.
Nekome je glupo i retardirano gdje žena ne prihvaća prijevaru, te napusti muža ukoliko taj šara uokolo.

Tu osuđivanju, nema mjesta.
Svatko si ima pravo zakomplicirati život koliko želi i ima ga pravo živjeti kako on smatra da je ispravno.

Razumijem tvoje stajalište i slažem se s većinom.

Nisam ni željela reći da se treba praviti sljep, gluh i glup kad netko od tebe očigledno radi budalu ( u smislu varanja), niti sam nedajbože željela propagirati tezu "šuti i trpi", ali opet kopati po nećemu za što nemaš baš ni najbolje osnove (ja iz uvodog posta nisam dobila informaciju nekog konkretnog dokaza prevare ) prevrtati po nošenim gaćama, kopati po mobitelu i skrivati se po grmlju dok nekoga pratiš mi i nije neka opcija koju bi ja izabrala.

I da, u pravu si, kada ( i ako) i iskopaš nešto ostaju ove dvije solucije koje si navela ili rastava ili neizdrživ suživot, odaberi od dva zla gore (pričam pod uvijetom da sve ostalo u njenom braku štima) a da ne ponavljam ono što su već rekli, tu su i djeca, godine provedene zajedno itd. itd...

Uglavnom moje je mišljenje da se nađem u takvoj situaciji: ne bi željela znati, ali to je moje mišljenje i tome služi forum, da izneseš svoj stav, a naravno da će svatko svoj život i svoj brak urediti onako kako mu drago i kako smatra najsretnijim za sebe
__________________
...podsjeti me što to bješe ljubav i bar na tren biti zaljubljen...
linea alba is offline  
Old 18.09.2009., 17:21   #92
Ja neznam o čemu se sve ali je jednostavno! , ako imate i dalje prosječan sex život, tada te ne vara! , ako se i dalje prašite tada je ok!

Jednostavno , ako mu se ne diže na tebe i ako se niste dugo sje... , tada če na jednu dobru "scenu" brzo zažbukat tebe i zid iza tebe!
igzyy is offline  
Old 18.09.2009., 19:51   #93
Nitko nije ponudio najočitije rješenje. Reci mu da već znaš da te vara i da nema smisla da to poriče, te jednostavno prati reakciju.
Shuriken is offline  
Old 18.09.2009., 21:44   #94
Ako kaže "ne varam te",a vara te onda te vara da te ne vara, a ako kaže
"varam te", a ne vara te onda te vara da te vara, a ako kaže "ne varam te",
a ne vara te onda te ne vara da te ne vara,a to je isto što i varanje da te
vara, znači i u tom slučaju te vara, a ako kaže "varam te", a ne vara te,
onda te vara da te ne vara, pa te opet vara. Znači ipak te vara!
konj koem stoji is offline  
Old 18.09.2009., 21:49   #95
Quote:
konj koem stoji kaže: Pogledaj post
Ako kaže "ne varam te",a vara te onda te vara da te ne vara, a ako kaže
"varam te", a ne vara te onda te vara da te vara, a ako kaže "ne varam te",
a ne vara te onda te ne vara da te ne vara,a to je isto što i varanje da te
vara, znači i u tom slučaju te vara, a ako kaže "varam te", a ne vara te,
onda te vara da te ne vara, pa te opet vara. Znači ipak te vara!
uuuu kak si ti pametan ! a ZAŠTO misliš da te vara! zbog čega si posumnjala!?
__________________
sve ili ništa
Lalena Lola is offline  
Old 19.09.2009., 01:31   #96
Kud se ovo razvuklo čovječe, a lijepo sam joj napisao da kupi običnu bubu za prisluškivanje ako još ima tip i auto ništa lakše za podmetnuti, s nekim će već razgovarati i dogovarati, prati ga i samo slušaj po potrebi i snimi s nečim hebemu, ispast ćete puno jeftinije nego detektivi a sama sebi ćeš najviše vjerovati, užas a tako je jednostavno....
Tigrov friend is offline  
Old 19.09.2009., 14:10   #97
Quote:
i-girl kaže: Pogledaj post
unajmiti detektivsku agenciju ili...da li netko ima slična iskustva
To se danas moze lako i sam saznati. Kupis si GPS-Tracker, stavis ispod auta magnetom, zovnes Tracker svojim mobitelom, tracker ti odmah posalje SMS sa koordinatima, koliko brzo se krece i ostalim podacima i na Google maps ti te koordinate tocno izbaci za kartom grada mjesta u pet metara tocnosti, gdje se frajer nalazi. Usput ga zovnes, ljubavi, di si? I ako je slago znas koliko je sati.
Tehnika je danas zakon. Super da mnogi frajeri za to i ne znaju. A niti mogu naci tu spravicu jer je otprilike velika ko kutija od sibice.
melanie123 is offline  
Old 19.09.2009., 15:57   #98
Ako zena osjeti da je muz vara onda je 90 % vjerojatnost da to i cini, dokazano.

Sa Trackerom mozete jednostavno viditi gdje se upravo nalazi, posuditi od frendice auto, staviti periku i shiltaricu da vas ne prepozna i doci na doticna mjesta i promatrati izdaleka. Ne pratiti auto jer je to upadljivo i prevaranti uvijek imaju oci na ledjima.

Ako se zena odluci hoce li istraziti sama muzevu prijevaru onda mora strpljivo i duze vrijeme krenuti u istragu. Prikupljanje informacija i zapisivanje svih sumnjivih detalja, izreka i obicaja je obvezna. Ne pricati nista nikomu, jer to informacije salje van. Dakle, ako mali detaljcic saznate (recimo ruz na kragni) ne odmah muza konfrontirati sa tim jer ce tada znati da tragate i postati oprezan. Zapisati kada je dosao sa time na kragni i tragati dalje, da bi se saznali obicaji prijevare, kada, gdje i sa kojom izrekom je dosao kuci sumnjiv.

Pripremite se da slazete jedan mozaik, i tu trebaju svi dijelcici. U to vrijeme nije lose da se zena i sebi posveti, ponekad ode na kavicu, masazu, shopping, jer samopouzdanje u fazi istrazivanja nije bas tako jako.

Poneki detalji prijevare i kako ih prepoznati:

1. Kilometraza na autu ne stima, jer put do/od posla je recimo 20 km kraci. Za to jutri provjeriti km i navecer.

2. Promjena navika, recimo odjednom u autu slusa narodnjake odnosno muziku koju do tada nije slusao (jer se novoj svidja). Sjedalo je pomjereno. LJudi su kreature navike. Svako cudnovatna promjena navika (odjednom je vazan izgled, fitness, parfemi u autu, "novi" prijatelji sa kojima se srece iako ih ne znate) cudni su. Uz to, prevaranti cesto i odu na dogovoreni izlazak sa prijateljima, ali budu desetak minuta i odu u stetu; da bi imali kasnije alibi. Zato ga ljubazno i fino ispitajte gdje sve bio i kako i sa kime je se proveo. Imat ce problema objasiti sve i moguce da se zapetlja.

3. Prije mu je rutina bila, recimo: dodje kuci, opere ruke, sjedne za stol, vecera.
sad: trka pod tus iako nije fizicki radio, da sapere tragove i mirise prijevare.

4. Napetost. Ljudi koji zive u dvije veze, napeti su i pod stressom da se to otkrije; uz to imaju i losu savjest. Ako ih zapitkivate gdje su bili, pa planu i odbruse vam te brzo izadju van "da se provozaju" jer ih nervirate, znajte da nesto kriju i usput tako izlete opet kod ljubavnice, a vi ostajete ona losa, jer ste ga napali i zivcirali time, gdje bio. Stara ofucana fora prevaranta.

5. Dizanje novaca sa bankomata u sumnjivo vrijeme, racuni kredit-kartica od hotela i vecera (jednostavno trazite kopije od kompanije radi knizenja racuna), brisanje poruka i poziva na mobitelu, cesto i muska imena da bi sakrili ciji je to ustvari broj.

6. Rezervne simpa-kartice sakrivene pod sjedalom ili bilo gdje u autu, cak i kondomi i viagre se znaju u nekim skrivenim mjestima auta naci.
melanie123 is offline  
Old 19.09.2009., 18:09   #99
Quote:
melanie123 kaže: Pogledaj post
To se danas moze lako i sam saznati. Kupis si GPS-Tracker, stavis ispod auta magnetom, zovnes Tracker svojim mobitelom, tracker ti odmah posalje SMS sa koordinatima, koliko brzo se krece i ostalim podacima i na Google maps ti te koordinate tocno izbaci za kartom grada mjesta u pet metara tocnosti, gdje se frajer nalazi. Usput ga zovnes, ljubavi, di si? I ako je slago znas koliko je sati.
Tehnika je danas zakon. Super da mnogi frajeri za to i ne znaju. A niti mogu naci tu spravicu jer je otprilike velika ko kutija od sibice.
A gdje se ta sprava može kupiti ???'
doktor_zg is offline  
Old 19.09.2009., 18:58   #100
Stvarno, ja ni u ludilu ne bih supruga provjeravala. Ak me vara , nek me vara da ne saznam niti posumljam. Jadno je to. I onda još nove trošiti na gluposti. Radije bih sebe dobro počastila ..neg da kupujem i provjeravam. Najbolje je pitati..direkt u oči ga gledati. Ak bi baš to htjela pitati. Nek je živ i zdrav i svi sretni i zadovoljlni. Ali trošiti novce na provjeru...
milla karolina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger