Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2013., 11:43   #1
Oronulost II

14 FREAKY Celebrities Who NEVER Age!!!

kaj se Sande tiče, evo čisto usporedbe radi...



Obavezna literatura, savjeti Ay Carmele!

Zadnje uređivanje Sabaa : 16.10.2020. at 10:14.
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 11:58   #2
14 FREAKY Celebrities Who NEVER Age!!!

Ne znam tko je tu lud, ali meni J.A. na prvoj slici izgleda 15-ak godina starija nego na drugoj.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell

Zadnje uređivanje Godiva : 03.11.2013. at 12:07.
Godiva is offline  
Old 03.11.2013., 12:01   #3
Kod nje ova desna i je starija slika.
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 12:02   #4
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
14 FREAKY Celebrities Who NEVER Age!!!

Ne znam tko je tu lud, ali meni J.A. na prvoj slici izgleda 15-ak godina starija nego na drugoj.
zato i jest pitanje gore koja je slika starija. ili, na drugoj je mlađa slika.
Pepica is offline  
Old 03.11.2013., 12:07   #5
Meni 10-15 godina i nije neki vau vremenski okvir
A promjena ipak ima, samo kažem, to mi je premalo vremena da bi bile neke značajne promjene.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 03.11.2013., 12:09   #6
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Kod nje ova desna i je starija slika.
Gdje to piše?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 03.11.2013., 12:21   #7
Pa nigdje. Vidi se Jer je znam iz tih ranijih godina.
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 12:33   #8
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa nigdje. Vidi se Jer je znam iz tih ranijih godina.
Jedino ako je na drugoj slici napravila nekakav vrlo uspješan face lift, ali nekako čisto sumnjam u to.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 03.11.2013., 12:40   #9
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
14 FREAKY Celebrities Who NEVER Age!!!

Ne znam tko je tu lud, ali meni J.A. na prvoj slici izgleda 15-ak godina starija nego na drugoj.
Baš sam razmišljala o Lucy Liu neki dan. Žena ne stari, mislim da ima preko 40, a meni izgleda kao da je u ranim 30-im.

Julianna Marguelis (ili kako se već piše) mi je puno drugačija nego prije, ne liči mi na sebe.

Jučer sam vidjela Jasnu Zlokić na TV-u. Ta žena je stalno ista, osim što je smršavila.

I da, kad već spominjete žene od 90 godina - Betty White ima 90. Mislim, izgleda ona kao baba, ali izgleda tako već 30 godina. Ni u ludilu nisam mislila da ima 90!
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 03.11.2013., 14:05   #10
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
14 FREAKY Celebrities Who NEVER Age!!!

Ne znam tko je tu lud, ali meni J.A. na prvoj slici izgleda 15-ak godina starija nego na drugoj.
Na ovim fotkama definitivno fali Depp.
Jebote taj zbilja ne stari.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 03.11.2013., 14:48   #11
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
jel to uopće treba spominjat


sad sam 10 minuta proučavala kapke za 10 godina idem sinovoj oftalmologici na reckanje svekrvi je odlično napravila...
uh, ja i prije.
za koju godinicu.

jel svekrvu vratila na staro stanje, kakvo je imala nekoc? nije ju prejako izreckala?
mene je frka da mi ne cvakne previse. nikad nisam imala tipo kapka kao merlinka, vise su mi kapci claudia schiffer tip.
za podocnjake me nije frka,to nema kaj zajebat. valjda.
Hannah 3 is offline  
Old 03.11.2013., 15:57   #12
Nije ju prejako recnula. Odlično je napravila. Sveki je to radila već sa 6 banki i unatoč tome nije se kužilo, nije bilo prezategnuto a višak kože koji je preklapao je ipak odstranjen.
Kaže da je većinu vremena crtala i mjerila a samo zadnjih sat vremena reckala i šivala. Lokalna anestezija je bila.
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 16:03   #13
zvuci super!
Hannah 3 is offline  
Old 03.11.2013., 16:33   #14
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
zvuci super!
Pričala mi je jedna poznanica o tom zahvatu. Kaže da joj je najgore bilo spavati sjedećki (kaže da je tako morala nekakvih tjedan dana).
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 03.11.2013., 16:35   #15
Baš ću pitati sveki. Ne sjećam se da mi je rekla da je morala sjedećki spavati. Imala je male podljeve samo i to možda tjedan dana.
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 16:59   #16
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nije ju prejako recnula. Odlično je napravila. Sveki je to radila već sa 6 banki i unatoč tome nije se kužilo, nije bilo prezategnuto a višak kože koji je preklapao je ipak odstranjen.
Kaže da je većinu vremena crtala i mjerila a samo zadnjih sat vremena reckala i šivala. Lokalna anestezija je bila.
meni to zvuči grozno.
mislim da se ne bi ni mrtva nikom dala da mi reže kapke.
aryna is offline  
Old 03.11.2013., 17:00   #17
To je zato kaj sad nemaš viška pa si ne možeš zamisliti Ona je tu kožu mogla primiti među prste i nategnuti izvan oka. Itekako si je mogla zamisliti da joj to netko recne
Gilda. is offline  
Old 03.11.2013., 17:05   #18
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
To je zato kaj sad nemaš viška pa si ne možeš zamisliti Ona je tu kožu mogla primiti među prste i nategnuti izvan oka. Itekako si je mogla zamisliti da joj to netko recne
dobro, ajde valjda kad kužiš da ti nekakva mrtva, opuštena koža visi kao vreća.
ali meni to stvarno grozno zvuči, reckati i šivati po kapcima. brrrr...
aryna is offline  
Old 03.11.2013., 17:05   #19
ja poznam jednu zenu koja je to obavila na rebru, isto lokalna i kaze da oporavak nije bio tezak, naprotiv, da je bilo puno manje neugodno nego sto je ocekivala.
meni je samo frka da ne recne previse, mislim da je pametno donijeti fotke u dobi od djetinjstva naovamo, da covjek ima uvid u prirodnu fizionomiju kapaka.


ma, ja cu ici, nije me frka zahvata, prosla sam i milijun puta gore stvari. ovo je bar za ljepotu! pa se i bol lakse podnese, nego kad boli, a nemas kud, jer je u pitanju zdr.problem.

o, da, recnut cu se samo tako!
Hannah 3 is offline  
Old 03.11.2013., 17:12   #20
da mi ovak sredi podocnjake, ne bi se bunila

http://azizzadehmedia.s3.amazonaws.c...tGrafting4.jpg

i ovak kapke, samo mrvicu manje podignuti (mislim da sam slican slucaj)

http://www.drsteiger.com/images/eyes...sty-photos.jpg

mislim da imam kapke ko druga, a podocnjake ko ona prva teta.
mozda malo manje izrazeno, ali tu je to negdje.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.