Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2008., 23:36   #61
trgovine fotoopremom u zagrebu

Ljudi!

ako bi mi netko mogao dati neku informaciju o trgovinama fotoopreme u zagrebu (nisam dugo snimao, pa sam ispao iz đira). također ne bi naodmet bila i preporuka za dobar kolor film (cijena manje važna).

hvala,

puki
pukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 03:29   #62
Quote:
pukac kaže: Pogledaj post
Ljudi!

ako bi mi netko mogao dati neku informaciju o trgovinama fotoopreme u zagrebu (nisam dugo snimao, pa sam ispao iz đira). također ne bi naodmet bila i preporuka za dobar kolor film (cijena manje važna).

hvala,

puki
Fotoopremu imaš npr. ovdje (uglavnom digitalija ali i ponešto na film):
www.kodak-centar.hr
www.optimum-online.hr
...a jedini bolji kolor negativ koji možeš kupiti u Zg je Fuji Superia Reala:
http://www.fujifilm.com/products/con...ala/index.html
...kojeg imaju u Hondlovoj (nešto je preko 40kn):
http://www.fujifilm.hr
...nije Fotokemika nego uvoznik za Fuji.
mpix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:42   #63
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Mislim da nema troskova vise od shippinga. Carina se ne naplacuje za foto opremu kod nas.
A PDV će susjed platit pri slijedećem obračunu vode?
I.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 21:15   #64
spremanje fotografija

...ovako....idem za dva tjedna na Velebit...sa fotoaparatom...eos350...s obzirom da nemam laptop, zanima me gdje se može kupiti prijenosni eksterni disk cca. 40-80 gb koji ima utor za compact flash karticu...da li je tko upoznat sa tim djelom fotografske opreme?...hvala...
Cukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 23:25   #65
ima neki djelomican odgovor u nikon clubu..ja sam pitala isto jer mi se neda vuc laptop po hr a od fotica se ne odvajam
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 23:50   #66
http://www.prizma-foto.com/Proizvodi/PrijenosnifotoHDD/tabid/83/Default.aspx
Muha_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 22:46   #67
...halo...anybody....help....or something....
Cukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:05   #68
evo link ponovi...rpije nije radio :/

http://www.prizma-foto.com/Proizvodi...3/Default.aspx



to se koristi u tim slučajevima... ili laptop, card reader i eksterni disk... al ovo je baš za direktno na fotić spojit kolko sam skužio
Muha_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 16:19   #69
Canon ZOOM EF 70-300mm f/4.0-5.6 IS USM
Gdje ga kupiti u ZG-u i koliko novaca dati za njega.
Plaćanje gotovinom.

Hvala
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 18:29   #70
Molim još jednom pomoć na gornje pitanje..

Hvala najljepša...
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 18:51   #71
...zaboravih pitati...koji mudrac je prselil ovu temu u gdje kupiti opremu....mislim stvarno...jako pametno....molim "osobu" da mi vrati temu na glavnu stranu da je svi vide, da i drugi mopgu odgovoriti na moje postavljeno pitanje....

...problem još uvijek postoji...

...raspravljam sa bratom i veli mi da navodno postoji čitač kartica sa opcijom copy...i da ga naviodno samo treba prištekati na eksterni disk....da li ima netko kakva saznanja....

...jedna od opcija je i kupovina laptopa...pa i onog najjeftinijeg tipa hp6720 sa 120gb hard diskom....imaš i ekran i tipkovnicu i internet svega pomalo....na jobo giga one imaš samo utor za karticu, 40gb disk i opciju copy...nisam upoznat da li ima još kakve opcije....skuplja varijanta eksternog diska sa utorom za kartice i opcijom copy je epson sa modelom p-1000 do modela p-5000....ali je problem u tome da košta poprilično puno novaca...3000-5000 kuna....

....stvarno molim za pomoć....hvala...
Cukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 21:47   #72
Quote:
batik kaže: Pogledaj post
Canon ZOOM EF 70-300mm f/4.0-5.6 IS USM
Gdje ga kupiti u ZG-u i koliko novaca dati za njega.
Plaćanje gotovinom.

Hvala
http://www.optimum-online.hr/
http://www.ksu.hr/
http://www.anigota.com/
itoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 22:41   #73
Quote:
Cukla kaže: Pogledaj post
...zaboravih pitati...koji mudrac je prselil ovu temu u gdje kupiti opremu....mislim stvarno...jako pametno....molim "osobu" da mi vrati temu na glavnu stranu da je svi vide, da i drugi mopgu odgovoriti na moje postavljeno pitanje....
"Mudrac" koji je preselio temu sam ja. Tema je sad tamo gdje je oduvijek i trebala bit, sto bi znao da si procitao "pravila i popis tema". Oni koji kane pomoc, procitat ce temu i ovdje. Nitko nema zasebnu temu za svoje probleme, pa je tako nemas ni ti.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 00:30   #74
Itoru, hvala
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 01:11   #75
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
"Mudrac" koji je preselio temu sam ja. Tema je sad tamo gdje je oduvijek i trebala bit, sto bi znao da si procitao "pravila i popis tema". Oni koji kane pomoc, procitat ce temu i ovdje. Nitko nema zasebnu temu za svoje probleme, pa je tako nemas ni ti.

...aha...
Cukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:33   #76
Ako netko zna gdje je u Rijeci najjeftinije bio bi od velike pomoći! Inače, tražim olympus sp560uz!
Fiuman87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:46   #77
mislim si nabavit canon eos 350d. na www.nabava.net piše da se cijene kod nas za taj fotić kreću od 3 800kn . isto tako sam čula da su vani (u inozemstvu) jeftiniji fotići, pa bih eventualno mogla otići do Graza. kolika je razlika u cijeni? i dali se isplati ići van za kupnju fotića?
photovia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:10   #78
Quote:
photovia kaže: Pogledaj post
mislim si nabavit canon eos 350d. na www.nabava.net piše da se cijene kod nas za taj fotić kreću od 3 800kn . isto tako sam čula da su vani (u inozemstvu) jeftiniji fotići, pa bih eventualno mogla otići do Graza. kolika je razlika u cijeni? i dali se isplati ići van za kupnju fotića?
pa recimo da je u grazu nesto jeftiniji, ne puno, al kad vratis Mwst onda ti se isplati...naravno ne ukoliko ides samo po njega jer do sada placas vinjetu slovencima, pa vinjetu austrijancima, osim ako se ne vozis na plin ziher ode 200-300kn na put...tak da mozes usparat manje nego se nadas...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:10   #79
suction pod iliti priljepak

poprilicno mi je hitno nabaviti ovako nesto,znaci kao stalak sa prijanjaljkom dolje, jel zna neko gdje u zg ima?
hvala

eone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 13:36   #80
Trebao bi dati Canona 350 na čišćenje, Može mi tko pomoći gdje ga odnijeti i koliko će me to zadovoljstvo stajati? E i da, koliko vremena?

Hvala
batik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.