Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2012., 14:28   #1
Anđeoske karte

Najprije da vas sve pozdravim!
Posve neplanirano došla sam u posjed anđeoskih karata i knjige Zamoli svoje duhovne vodiče. Ne znam što bih rekla.
Molim nekoga tko ima iskustva o čemu govorim da mi kaže:
kakve su te poruke anđeoskih karata,
imaju li veze s realnošću
kako se najbolje koriste karte
ili općenito da podijelite svoje iskustvo sa mnom.
Ja trenutno samo izvlačim po jednu kartu za neka pitanja i mogu reći da funkcionira po principu ćorave koke koja na zrno nabode
Onda što vi drugi kažete?
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 11:04   #2
Recimo, ujutro se zapitaš- na što bih danas trebala obratiti pažnju, ili koja mi je danas misao vodilja, izvučeš karticu i pokušaš se držati napisanoga. Nemreš omanut obzirom da su na karticama samo pozitivne misli.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 13:00   #3
gdje ih ima za kupiti?
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 09:13   #4
Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
gdje ih ima za kupiti?
Imaš za kupiti u Importanama na Glavnom....kad uđeš na glavni ulaz, desno od konzuma ima knjižara-tamo sam vidjela nekoliko različitih vrsta. Ja sam si uzela one po 65,00 kn....simpatične su...al ljudi smatraju da će im dati odgovore na pitanja ali ove moje samo imaju na sebi naslov karte kao npr.: rad, poštenje,mudrost, otvorenost, nada i kratko objašnjenje za svaku kartu.
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:17   #5
Ja imam anđeoske karte i super su! Kupila sam ih u Zagrebu u trgovini Nova Arka
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 14:01   #6
kako radite s njima? kakve su njihove poruke? mogu li anđeoske karte dati odgovor na konačni razvoj neke situacije ili?
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 16:14   #7
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
kako radite s njima? kakve su njihove poruke? mogu li anđeoske karte dati odgovor na konačni razvoj neke situacije ili?
Ne, anđeoske karte ne funkcioniraju kao tarot karte. Na svakoj karti nalazi se posebna poruka koju ti anđeo porućuje za taj dan.

Ako me nešto konkretnije zanima onda uzmem tarot karte pa si pogledam
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 19:42   #8
e da.. koliko ih ima?
__________________
Jer ljubav gleda srcem , a ne očima...i baš zato Amora, krilatog i lijepog slikaju s povezom na očima, slijepog.
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:23   #9
Quote:
karolina-lina kaže: Pogledaj post
e da.. koliko ih ima?
Ima ih između 65-70.
- ja imam ovakve
bebaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:50   #10
možeš li napisati par poruka? molim te ako nije problem... može i u inbox, gdje god.
__________________
Jer ljubav gleda srcem , a ne očima...i baš zato Amora, krilatog i lijepog slikaju s povezom na očima, slijepog.
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:07   #11
meni su anđeoske karte odlična stvar. možes postaviti neko pitanje i izvući kartu. Te probaj u izvučenoj karti vidjeti odgovor. Gotovo uvijek ima smisla kada dublje promisliš vezu između karte i svog pitanja. Anđeli definitivno postoje i definitivno nam žele pomoći, samo čekaju da ih se pita. Ako vjeruješ 100% će ti pomoći. Uvjerio sam se mnogo puta!
ivan2468 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:09   #12
I da, anđeoske karte nemaju veze sa tarot kartama. Za anđeoske karte ti nije potrebno nikakvo znanje, samo vjera . A tarot karte treba znati koristiti. Evo ako te zanimaju i tarot karte ovdje je opisano kako se koriste:
http://www.astrocentar.com.hr/tarot/...i-tarot-karte/
ivan2468 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 22:22   #13
Prije dve nedelje umrla mi je rodjaka, koju nisam vidjela oko 18 godina (zivjela je na drugom kontinentu).
Jako me je mucilo sto nisam imala nikakav kontakt s njom. Umrla je od kancera.

Tamo gdje vjezbam yogu ima andeoske karte. Juce nakon vjezbanja sam izvukla kartu koja se zove Sonya. Evo poruke:

http://www.google.com/imgres?imgurl=...9QEwAQ&dur=605
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 09:49   #14
imam dojam da su anđeoske karte mnogo sličnije I chingu nego tarotu.
Anđeli daju savjete i/ili utjehu preko tih karata a predviđanju budućnosti tu nema nekog mjesta.
Ako budem kupovala karte to će sasvim sigurno biti Anđeoske karte.
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 11:48   #15
citat iz intervjua sa fra. Zvjezdanom Linićem, ima dio baš o anđelima, pa proučite malo:

U posljednje vrijeme, na našem se tržištu mogu pronaći svjetske poznate knjige, koje detaljno objašnjavaju kako ćemo stupiti u vezu s našim anđelima. Što vi mislite o tome, može li se, smije li se anđele samo tako prizivati, posebice ako je unutar knjige navedeno da možemo odabrati koje ćemo zvati, a neki od njih su primjerice Belzebub, pripadnik zla?

Nemojte zaboraviti, anđeli su slobodna bića - postoje dobri i zli, te treba biti jako oprezan. Jedno su vjerničke molitve, koje su potpuno pod nadležnošću Crkve koja se brine za čistoću vjere, morala i duhovnosti. Ali, na žalost, šire se i okultni načini prizivanja anđela. Problem je što ljudi traže anđele kako bi ugađali njihovim potrebama. S Bogom se ne može manipulirati. Ako se nešto u takvim praksama događa, onda je to više pod utjecajem zlih anđela i tada oni manipuliraju nama. To je opasno i osuđeno od Crkve. Najčešće je tu govor o spiritizmu. Riskirate da vam se javi zlo. Jedini način je jasna, čista molitva. A postoji i opasnost da se kroz ovakve situacije i prakse dogodi zaposjednuće ili čak i opsjednuće. Vi znate da su nam objavljena neka imena posebnih anđela: Mihael, Gabriel, Rafael, Uriel. Jednako znamo i za neka imena negativnih anđela. Njih ne treba spominjati. To prodiranje u duhovni svijet, gdje ljudi žele uspostaviti kontakt s duhovima, pa makar i pokojnika, najčešće izazove demone i zle anđele. To je jako opasno.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 15:04   #16
Ovaj fratar razmišlja poput mene

Ne znam odakle je proizašlo vjerovanje da su anđeli samo dobra bića koja nas štite. Iz Biblije sigurno nije.

I kako netko može znati da li je <entitet> koji mu ispunjava želje dobar ili loš? Majka koja bi ispunjavala sve želje svoje djece sigurno nije dobra majka a djeca bi ispala neodgojena i razmažena.

Dozvola koju čovjek daje bilo kojem <entitet> može biti uvod u opsjednuće.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 09:27   #17
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ovaj
I kako netko može znati da li je <entitet> koji mu ispunjava želje dobar ili loš? Majka koja bi ispunjavala sve želje svoje djece sigurno nije dobra majka a djeca bi ispala neodgojena i razmažena.
losi eniteti te sigurno nece mijenjati na nacin da u svakom covjeku pronalaziš dobro i da se u njegovim lošim fazama (zloce, oholosti, pohlepe itd) ne spustaš se na njegov nivo vec ih pokušaš razumjeti te prihvatit kao takve i ako nešto trebaš uciniti, uciniti ceš to na nacin koji ce biti u cistoj suprotnosti od onog što bi nekad ucinio....dobrim ceš odgovoriti na loše...
osobno smatram da losi eniteti ne postoje, oni su samo odraz nas samih...naše opravdanje za sve ono loše što cinimo...ljudi se cesto vole pozivati na opsjednutost demonima, a da, možda to loše što im se događa sagledaju iz drugog kuta, možda bi shvatili da je to samo odgovor na ono što oni sami rade drugima...

majka koja ispunjava sve želje svojih klinaca je dobra majka a, razmaženost je pojam koji su izmislili "zli" ljudi kako bi opravdali sebe i svoje postupke
znaš li da je jedino covjek sposoban ugroziti svoje mladunce, njegov život, ....životinje to svojim mladima ne cine...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.