Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2013., 02:02   #1
4 mrtve ptice!? Molim mišljenje.

Lijep pozdrav svima.

Kakvo značenje i da li uopće može imati ikakvo značenje ako nađeš u prostoru koji je teoretski zatvoren , znači minimalne su šanse da ptica ( konkretno vrabac ) uleti, nađeš 4 mrtva vrapca jedan na drugome kako leže? Položaj je baš doslovno jedan na dugome, bez nekakvih vanjskih znakova tipa krvi , i položaj je bio kraj kočnice u prijevoznom sredstvu. Nisam inaće praznovjerna ali mi ovo nekako tjera strah u kosti. Ajde da je jedan vrabac se zaletio,nekako ušao i nekim čudom umro,ma i 2 bih još nekako našla objašnjenje ali 4?? I baš tako pozicionirana?
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 22:03   #2
4 mrtva vrapca u prijevoznom sredstvu?

A tko ima pristup tom prijevoznom sredstvu?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 02:05   #3
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
4 mrtva vrapca u prijevoznom sredstvu?

A tko ima pristup tom prijevoznom sredstvu?
Teoretski samo vlasnik koji je time šokiran. Vozilo stoji u dvorištu teoretski nije pod okom niti zaključano jer je ovo relativno mirno i sigurno okruženje ali ipak kome bi palo na pamet preko noći ulaziti u dvor i ciljati na vozilo i takvo nešta ostavljati,mislim ili trebaš biti glup ili hrabar ( uvijek postoji šansa da te netko vidi, da je pas u blizini ili kaj već )
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 14:23   #4
Quote:
Annabell :) kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima.

Kakvo značenje i da li uopće može imati ikakvo značenje ako nađeš u prostoru koji je teoretski zatvoren , znači minimalne su šanse da ptica ( konkretno vrabac ) uleti, nađeš 4 mrtva vrapca jedan na drugome kako leže? Položaj je baš doslovno jedan na dugome, bez nekakvih vanjskih znakova tipa krvi , i položaj je bio kraj kočnice u prijevoznom sredstvu. Nisam inaće praznovjerna ali mi ovo nekako tjera strah u kosti. Ajde da je jedan vrabac se zaletio,nekako ušao i nekim čudom umro,ma i 2 bih još nekako našla objašnjenje ali 4?? I baš tako pozicionirana?
Jedan na drugog kazes. Sad bih nesto rekla, ali ipak necu.

Malo je cudno ako ih je 4-i, a jos ispod kocnice.

Slucajno ili ne, sala ili zlo, ide za svaki slucaj - procedura ciscenja uroka:
Spali vrapce, a pepeo u vodu ili u zemlju, izmoli nesto za zastitu (ako se molis u zivotu, ako ne, reci si jasno i sigurno (ne moras na glas), ali vjeruj u to ''sad je sve dobro, auto je siguran i zasticen'' tri puta.
Gotovo.

Svejedno nek vlasnik da provozati auto nekome koga bas ne voli. Za svaki slucaj.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:23   #5
Dali vlasnik ima cetvoroclanu obitelj?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:32   #6
Odgovor: Neko, ko ima kljuc od tog prevoznog sredstva, je bacio te ptice namjerno. Gjde ih je nasao.. to samo Bog zna.
Neki ljudi su zli, zele zaplasiti druge, u stanju sa svasta uraditi da se rijese svoje frustracije.
Promjeniti bravu,i zakljucati prevozno sredstvo.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 19:37   #7
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Dali vlasnik ima cetvoroclanu obitelj?
Ima, u tome je najveći strah.
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 19:38   #8
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Odgovor: Neko, ko ima kljuc od tog prevoznog sredstva, je bacio te ptice namjerno. Gjde ih je nasao.. to samo Bog zna.
Neki ljudi su zli, zele zaplasiti druge, u stanju sa svasta uraditi da se rijese svoje frustracije.
Promjeniti bravu,i zakljucati prevozno sredstvo.
Nije stvar u ključu tj. nije bilo vozilo zaključavano,već 30 godina se niti jedno vozilo u dvorištu nije zaključavalo i nikad ništa nije bilo, tako da ni sada ne pada na pamet vlasniku zaključavati i pokazivati strah pred nečijom,nadam se, šalom.
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 20:38   #9
Imaju li macku? One znaju svasta donijet...
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 23:05   #10
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Imaju li macku? One znaju svasta donijet...
Imaju , ali kao što sam i napisala kako bi mačka ušla u zatvoren prostor, zašto bi mačka skupljala toliku količinu ptica,uostalom,poznavajući današnje mačke rijetko koja uopće hvala miševe,ptice ta teorija mi se ne uklapa nikako. Jedino ako mačka može otvoriti vrata.
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 23:28   #11
Pa napisala si da je moguce da se ptica sama zaletila pa sam pretpostavila da su prozori bili otvoreni.

A sto se tice macaka, meni su znale svasta u kucu nositi, pocevsi od ptica
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 23:56   #12
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Pa napisala si da je moguce da se ptica sama zaletila pa sam pretpostavila da su prozori bili otvoreni.

A sto se tice macaka, meni su znale svasta u kucu nositi, pocevsi od ptica
Ma ne,nisu otvoreni...krovni onaj dio je bio poluotvoren..nemrem se sad sjetiti kak se piše stručno taj dio na vozilu ugl.teško da bi se mačka zavukla kroz to...ma znam da,i meni su znale svašta donjeti ali obično je to bila jedna ptica ili miš kojeg bi brzo i pojela
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 23:59   #13
i čist onak usput kada se ptice i zalete npr.u dimnjaku završe ili u kući obično ne umiru odmah...znalo je biti slučajeva da je dan,dva ptica u dimnjaku pa se ona cijev skidala i ništa joj nije bilo xD vozilo je bilo bez nadzora nekih 6,7 sati..čist sumnjam da bi sve 4 umrle u tom kratkom razdobolju i u takvim pozama jedna na drugoj.
Annabell :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:16   #14
Iskreno ja ne vjerujem u te poroke, prije da su se klinci iz susjedstva malo zaigrali, još ako ne žive tamo stalno, došli u goste, znaju svašta napraviti.
I ako to nešto znači vjerojatno na nešto upozorava, a na što, doznati ćeš uskoro... Mi to ne možemo znati. Pazi ovih dana i doznati ćeš to je sve što ti ja mogu reći.

A možda je i kušnja... Preporučam ti da ih ne pališ, bacaš u rijeku... Šta već... Samo ih zakopaj... Ne za otklanjanje uroka već da ih se riješiš ili baci... Ako vjeruješ da je urok pa napraviš ono što je jedan forumaš rekao, to može biti kušnja, te bi dokazala kako si praznovjerna... Iako ne vjerujem u to.
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 00:13   #15
Quote:
Zyon kaže: Pogledaj post
A možda je i kušnja... Preporučam ti da ih ne pališ, bacaš u rijeku... Šta već... Samo ih zakopaj... Ne za otklanjanje uroka već da ih se riješiš ili baci... Ako vjeruješ da je urok pa napraviš ono što je jedan forumaš rekao, to može biti kušnja, te bi dokazala kako si praznovjerna... Iako ne vjerujem u to.
Kušnja od strane koga? Samo nemoj reć boga, to je bedasto totalno...
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 07:42   #16
Ne, ne Boga. Kušnja od strane nižega ili jednostavno igra susjedove djece... Može biti da na nešto upozorava, ali mi to ne možemo znati. Zapravo ne znam za nas. Znam da ja ne znam.
Smiješno zvuči

Ali ako te na nešto upozorava skoro pa sigurno (na ovom svjetu mi ljudi u ništa ne možemo biti sigurni) će ti se pojaviti još znakova koje ćeš prepoznati jer će se isticati kao ovaj, a onda ih samo trebaš spojiti. Ili ih možeš doznati tokom sna ne volim se mješati u nešto što baš i ne znam što je
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.