Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 17:48   #281
definitivno klin klinom
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 21:13   #282
i svaki put drugi dan možeš više popit
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 21:18   #283
Ja sam danas trpio sve do popodneva. Onda sam otišao na sunčanje, popio paracetamol i oživio
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 21:36   #284
Mamuran na sunčanje?

Nisi ti ni bio pijan.
__________________
Pa cela veka snevaš divlje jagode...
jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 11:32   #285
Quote:
jocker kaže: Pogledaj post
Mamuran na sunčanje?

Nisi ti ni bio pijan.


A jesam, vjeruj mi. Moglo je biti i gore, ali uvijek može!
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:05   #286
meni pomogao Andol C..ali sam ležao na friškom zraku u Zagorju

Za vikend idem na more pa ću provjeriti djelovanje na suncu
brunček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 18:31   #287
Najbolje za mamurluk

Navecer prije spavanja dva andola. A ujutro i tijekom dana piti 1g ekstrakta zelenog caja u 2 liitre vode http://qlabos.com/ekstrakt-zelenog-caja/. Ovo je najbolje sto sam ikad isprobao a preporucula mi je bivssa cura koja je stvarno znala popiti.
ifilak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 18:44   #288
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
danas ujutro se probudim i glave me ubija, bože pomozi, čak je došlo do pomisli da više nikad necu pit alkohol, al se od toga odustalo u narednih 15 sekundi iako je glava još boljela..

dakle opće poznata činjenica je da mi sa MK-a puno pijemo, pa bi bilo dobro da podjelimo svoja iskustva sa drugima i kažemo kako se riješavamo mamurluka, bilo koji savjeti su dobro došli bezobzira koliko banalni bili


ja osobno kao lijek marišem aspirin, iako je za kurac
Navecer prije spavanja dva andola. A ujutro i tijekom dana piti 1g ekstrakta zelenog caja u 2 liitre vode http://qlabos.com/ekstrakt-zelenog-caja/. Ovo je najbolje sto sam ikad isprobao a preporucula mi je bivssa cura koja je stvarno znala popiti.
ifilak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:24   #289
Prvo morate naučiti lokati da bi nakon toga liječili mamurnost.
Kad ločete, morate se prisiliti da nakon svakih dva do tri pića zveknete bar jednu čašu najobičnije mrzle vodurine, time ćete dehidraciju izazvanu više ili manje plemenitom kapljicom svesti na minimum, a ubitačni bubnjarski ritam odzvanjat će nekom drugom u glavi.
Slijedeće jutro žlempati čim više tekućine, šopati se vitaminima (ne kemijom) i vrlo brzo bit ćete kak novi.

Jasno, ovaj savjet će vam kurca vrijediti ako se bili dovoljno blentavi i otrovali se alkoholom.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:57   #290
Nema ujutro glabovolje, dok se ovi vatali za glavu ka ludi

Pit umjereno, ujutro pol litre kave, i jos toliko vode, prije spavanja casa dvi vode, zivili
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 23:06   #291
prije nego ideš pit popiš 2 ibuprofena
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 04:30   #292
Ili izmoliš po deset Zdravomarija i Očenaša.
Jednako je beskorisno, ali ti bar neće razjebati želudac, bubrege i jetru.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 05:07   #293
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ili izmoliš po deset Zdravomarija i Očenaša.
Jednako je beskorisno, ali ti bar neće razjebati želudac, bubrege i jetru.
ogare ol itebe zajebava prostata kas se vako rano diga
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 06:11   #294
Još gore, radne navike.
Kad se uredno budiš u četiri - pola pet iako znaš da ne moraš na posao, to znači da si kvalitetnije uvjetovanog ponašanja od Pavlovljevih cucaka. Jedino kaj te razlikuje od tih cucaka je samozavaravanje da se radi o radnim navikama.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 16:36   #295
bljujem ... nema mi druge ... cijeli dan umirem i bljujem ... jebga godine štaćeš ... kad sam bio pican mogo sam danima ... sad se ožderem i mogu se ubit odma ... jedino nisam mamuran od domaće rakije, zveknem litru dve i sutra ko ljubičica ... vino, pivo, obojena cuga ... nek me neko ubije
__________________
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Tako je i kad si glup.
atomski zdesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 00:08   #296
Otkrio sam nešto što DJELOMIČNO suzbija mamurluk. Svaki put kad se nakrešem i dođem kući prije kreveta se ispišam i u sebe sasipam 2 litre vode i još stavim 2 litre kraj kreveta, čim prvi put oko otvorim drmnem na silu još litru i probam opet zakrmit, ako zakrmim dobro, po buđenju još litru. Nije sjajno ali ublažava. Mislim, ublažava glavobolju, svejedno čitav dan serem ko grlica i glup sam ko kurac, al bmk bar me glava ne rastura.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 11:56   #297
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Otkrio sam nešto što DJELOMIČNO suzbija mamurluk. Svaki put kad se nakrešem i dođem kući prije kreveta se ispišam i u sebe sasipam 2 litre vode i još stavim 2 litre kraj kreveta, čim prvi put oko otvorim drmnem na silu još litru i probam opet zakrmit, ako zakrmim dobro, po buđenju još litru. Nije sjajno ali ublažava. Mislim, ublažava glavobolju, svejedno čitav dan serem ko grlica i glup sam ko kurac, al bmk bar me glava ne rastura.
Bome i ja tako, samo još uz to bacim hladan tuš koji me probudi iz mrtvih
Ivwan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 13:27   #298
Najbolji lijek je da ne piješ alkohol.
Quiddit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 18:54   #299
Quote:
Quiddit kaže: Pogledaj post
Najbolji lijek je da ne piješ alkohol.
e da je babi ku*ac...
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 19:44   #300
Thumbs up

Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Otkrio sam nešto što DJELOMIČNO suzbija mamurluk. Svaki put kad se nakrešem i dođem kući prije kreveta se ispišam i u sebe sasipam 2 litre vode i još stavim 2 litre kraj kreveta, čim prvi put oko otvorim drmnem na silu još litru i probam opet zakrmit, ako zakrmim dobro, po buđenju još litru. Nije sjajno ali ublažava. Mislim, ublažava glavobolju, svejedno čitav dan serem ko grlica i glup sam ko kurac, al bmk bar me glava ne rastura.


Bravo Najbolji savjet od svih do sada napisanih.
Treiberyx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger