Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2011., 15:14   #1
Prikljucak - Tel. DSL TV

Nisam mogao nac prikladni thread pa otvaram novi. Dakle htio sam u svom stanu uvest telefon, internet i TV. TCom je bio prvi od dva izbora. Prvo odbijanac bog "tehnickih nemogucnosti" ili kako vec to zovu. Onda da su ipak otklonjene... Pa onda ipak nisu, nema mjesta na parici. Mozemo zadrzat telefon pa kad se oslobodi mjesto... Onda je tehnicar, koji je cini mi se nezavisna firma, samo suradjuje sa Tcomom, nesto cackao po razvdonoj kutiji i po centrali da bi reko sve je sredjeno, mozete ponovo poslat zahtjev, sve ce bit u redu. SUPER!!

Ne, TCom opet ne moze, opet tehnicke nepogode. OK, drugi izbor Optima. I zadnji u tom mom selu jadnom. Zahtjev predam, cekam... Posta dodje, kaze ne moze. Zovem ih, e ipak moze. Doci ce tehnicar. I dodje on i opet ne moze. Kaze razvodna kutija je puna vlage i vode. Vlasnik kutije je Tcom koji ju nece mijenjat dokle god ona donekle radi. Onaj prvi tehnicar kaze da je predao zahtjev za mijenjanje te kutije... Naime neki stanari u zgradi imaju internet a neki su bas nedavno izgubili radi te kutije. Ali to je Tcom. Sta bi oni nesto ulagali. Cekaju novu strategiju sirenja sirokopojasnog interneta, pa ce onda to sve od drzave. OPtima ne moze jer nije nji'ovo.

Sad, nadam se da nisam puno udavio. Koje su mi opcije? Imam li se kome obratiti, dosadjivati da se to rijesi? Svejedno mi je kod koga, samo hocu TELDSLTV. Sto je apsurdno jos, zgrada je stara 5 godina samo.
TNX
lavic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 16:10   #2
Samo nemoj politi benzinom i zapaliti tu kutiju. Radje pricekaj par godina, da hrdja napravi svoje i dobit ces internet.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 16:33   #3
Malo mi je puno cekati...
lavic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 19:31   #4
a homebox + bnet satelitska?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 20:58   #5
Ma homebox mi nije bas rijesenje, nema flata. A Bneta nema u selu... ;-)
lavic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 18:53   #6
Quote:
lavic kaže: Pogledaj post
Ma homebox mi nije bas rijesenje, nema flata. A Bneta nema u selu... ;-)
b-net i max tv imaš i preko satelita dostupno svugdje pa čak i u tvome selu.
__________________
UM CARUJE-DOK SNAGA NE POPIZDI.
spajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 13:28   #7
Ma vise sam mislio na to da li postoji nacin da ih prisilim da mijenjaju taj uredjaj... Dal postoje kakvi instrumenti za to?
lavic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.