Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 10:21   #1
Tjelesni na PMF-u

pise na njihovim stranicama da se moze birati jazz dance,drustveni plesovi....... dal je potrebno -predznanje- ( ) jazz dancea i kako to sve skupa izgleda?
pumba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:52   #2
to je za cijeli faks općenito? di to piše, ja bih to vidio!!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:25   #3
http://www.pmf.hr/tzk/tzk.htm

Meni ne paše Sljeme subotom ujutro. U uži izbor mi ulaze plesovi, stolni tenis i plivanje. Što se plesa tiče - znam neki kao valcer, stolni tenis nula, plivanje... pa prestala sam ić na plažu - prošlo ljeto se kupala jedan dan, ovo ljeto bila na jednom noćnom i to se baćkala u plićaku Trenirala plivanje ili vaterpolo nisam.

E sad... trebalo bi mi nešto za što ne treba puno kondicije. Kroz više razrede osnovne i cijelu srednju nisam igrala tjelesni tako da mi je izvjetrio svaki trag sportskog duha i kondicije.

Ili da rađe pitamo na forumima faksa?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 20:46   #4
a tak ti je svejedno di pitaš, kao da ikoga ima sad tamo... vidit ćemo kad dođemo na faks, iako ja najradije ne bih ništa
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 20:59   #5
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
a tak ti je svejedno di pitaš, kao da ikoga ima sad tamo... vidit ćemo kad dođemo na faks, iako ja najradije ne bih ništa
Znam, da I ja bi najrađe uzela nešto gdje će mi na kraju samo dat potpis. Čak bi imala i volje otići do te ustanove/kluba/centra/čega god da me taj dan zapiše da sam bila, a da ne moram radit
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:04   #6
Kaj ti se ništa ne da raditi? Baš niš?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:06   #7
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Kaj ti se ništa ne da raditi? Baš niš?
Baš ništa Dobro, igrala bi briškulu i trešetu rekreativno.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:38   #8
da vam ja neš kažem oko tjelesnog pošto sam ga se napokon riješila

u rasporedu ćete dobiti i termin za tjelesni, a u njega tad spada sljedeće:
nogomet, košarka, odbojka, teretana, aerobic, stolni tenis

ostalo će vam sve biti izvan tog termina i u pravilu vam neće pasat ništa jer ćete imati predavanja u to doba (bar je tak bilo meni prošle dvije godine)
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:39   #9
eventualn vam može pasat klizanje u zimskom semestru jer je popodne a prvoj godini su predavanja ujutro... al za to je velika gužva i morate biti brzi
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:42   #10
Pošto se ni rolat ne znam, o klizanju nisam ni razmišljala

Na onom webu sam vidjela neki termin, a kad sam usporedila s rasporedom od prošle godine, da, poklapalo se.

Stolni tenis... Plane li odmah? Je l` zahtjevno?
Što je s teretanom? Što je na zgodnijoj lokaciji? Što je manje zahtjevno?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:44   #11
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
http://www.pmf.hr/tzk/tzk.htm

Meni ne paše Sljeme subotom ujutro. U uži izbor mi ulaze plesovi, stolni tenis i plivanje. Što se plesa tiče - znam neki kao valcer, stolni tenis nula, plivanje... pa prestala sam ić na plažu - prošlo ljeto se kupala jedan dan, ovo ljeto bila na jednom noćnom i to se baćkala u plićaku Trenirala plivanje ili vaterpolo nisam.

E sad... trebalo bi mi nešto za što ne treba puno kondicije. Kroz više razrede osnovne i cijelu srednju nisam igrala tjelesni tako da mi je izvjetrio svaki trag sportskog duha i kondicije.

Ili da rađe pitamo na forumima faksa?
Ak želiš što manje rada odi u teretanu jer tamo ja nama bilo super, nije baš da samo nešto radili, al opet jesmo (samo zavisi u kojem terminu ti je tj.odnosno koji prof koji ti je u teretani, ako je neki ćelavi koji je inače posudba s FER-A onda će ti biti zakon, a ak neki drugi morat ćeš radi nešto više) Nije sad da nismo ništa radili, morali samo malo po spravama (kojih ima malo),
pa onda malo trbušnjake i tak neka zagrijavanja uglavnom bilo je ok!

Što se tiče stolnog tam je uvijek gužva a ima samo 5 stolova. Znam da je prošle god profesor morao "izbacit" neke ljude jer ih je bilo praviše. Al tamo stvarno ne moraš ništa radit osim igrat.

Za plesove znam samo po pričanju da se plešu standardni i latinoamerički i da vodi nel cura koja je mislim s biologije i da je nekad tamo i profesorica. I čula sam da za plesove postoji početna i napredna grupa.


E, da i tjelesni ti je na Martinovki nekih pola sata od faksa.
Fizičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:50   #12
Mislim da ću završit u teretani. Je l` prave probleme ako nisi sposoban pratiti tempo? 8 godina se nisam ničim bavila i stvarno, al stvarno nemam kondicije i bojim se da mi ne bi vjerovali da sam tako slaba po tom pitanju.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 22:54   #13
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Mislim da ću završit u teretani. Je l` prave probleme ako nisi sposoban pratiti tempo? 8 godina se nisam ničim bavila i stvarno, al stvarno nemam kondicije i bojim se da mi ne bi vjerovali da sam tako slaba po tom pitanju.
Ne, profesor je stvarno ok. Ti radiš onoliko koliok tebi paše, bar je tako bilo kod "našeg" profesora.

Pa možeš se ti i na faksu oslobodit tjelesnog, samo moraš donijeti povijest bolesti i otići kod doktorice koja je zadužena za faks i ak ti ona dobri oslobođena si tjelesnog
Fizičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:00   #14
Quote:
Fizičarka kaže: Pogledaj post
Pa možeš se ti i na faksu oslobodit tjelesnog, samo moraš donijeti povijest bolesti i otići kod doktorice koja je zadužena za faks i ak ti ona dobri oslobođena si tjelesnog
Ma nisam bila oslobođena tjelesnog radi zdravstvenih problema nego jer se profesorima nije radilo pa je bila šema Samo se nemojte po školi motat i tako smo visili okolo.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:01   #15
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
8 godina se nisam ničim bavila i stvarno, al stvarno nemam kondicije


*khm*
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:02   #16
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post


*khm*
Je, zgodna je teta
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:05   #17
A je l' se može kombinirati? Npr. par puta odem na Sljeme, a ostatak obavim u dvorani?
Rainbow7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:13   #18
Quote:
Rainbow7 kaže: Pogledaj post
A je l' se može kombinirati? Npr. par puta odem na Sljeme, a ostatak obavim u dvorani?
Govore stalno kako se ne može,odnosno da može samo ako ti fali.
Recimo kraj je semestra i ti si "samo" 10 puta otišao u dvoranu i fale ti 2 plusa, možeš otić jednom na Sljeme ili više ak ti fali.
Znam da jednoj curi nisu priznali Sljeme, jer je inače bila u dvorani, al meni je prof. oba puta kada sam bila priznao.
I nema onoga ja sam sad u teretani pa sam za 2 tjedna na odbojci pa opet u teretani. Na kaj si došao prvi put to moraš ići do kraja semestra.
Fizičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:19   #19
Baš me je i zanimalo kad se događa ak mi fali na kraju dolazaka. A i nisam baš svestrana sportašica pa da bi si mijenjala svaki tjedan neki sport. Kak veli maisie, najradije ne bi ništa...
Rainbow7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 02:30   #20
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Pošto se ni rolat ne znam, o klizanju nisam ni razmišljala

Na onom webu sam vidjela neki termin, a kad sam usporedila s rasporedom od prošle godine, da, poklapalo se.

Stolni tenis... Plane li odmah? Je l` zahtjevno?
Što je s teretanom? Što je na zgodnijoj lokaciji? Što je manje zahtjevno?

sve ti je to u dvorani martinovki (blizu željezničkog)
stolni tenis se popunio u zimskom odmah, u ljetnom baš i ne (prije 2 godine, prošlu sam išla na sljeme i ženski nogomet)
ali mislim da su svi koji su htjeli i dobili

što se tiče i teretane i stolnog je lagano dok vas prof ne nadgleda, al se znalo dosta puta dogodit i da su ove sa stolnog odveli u teretanu da malo vježbaju.
ma sve se da izdržat, možeš i sa nekim tribinama nadoknadit ak ti fali koji dolazak.
meni je čak osobno sljeme najbolja opcija ako možete ići (jer treba ili 6 sljemena ili 12 dvorana)
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.