Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2011., 10:11   #201
problemi,problemi.... sve se vise pitan jel se vise isplati dodat jos koju kn pa uzest nokiu c6 i malo se žrtvovat u potezanju veceg mob

Zadnje uređivanje los macičos : 23.02.2011. at 10:32.
los macičos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 12:55   #202
Quote:
los macičos kaže: Pogledaj post
problemi,problemi.... sve se vise pitan jel se vise isplati dodat jos koju kn pa uzest nokiu c6 i malo se žrtvovat u potezanju veceg mob
Meni nije. Ne razumijem probleme. X10 mini bi po svemu trebao bolje raditi od C6. Inaće Android bolje radi od Symbian 3.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 17:34   #203
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Evo da i ja nekome pomognem.
Pritisni izbornik Poruke, kad ti se pojavi popis, stisni tipku sa 4 kvadratića (ona fizička tipka na telefonu, lijeva). Pojavi se mali izbornik:
Izbriši nekoliko
Postavke

Klikneš na te postavke i tamo imaš opciju gašenja vibracije, potvrde isporuke poruke i ostalo.

Nadam se da sam dovoljno dobro objasnila.
Hvala ti!
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 09:35   #204
Quote:
SE_HELP kaže: Pogledaj post
ODG.
Ovo je vrlo cudno jer pise da ti najvise trosi baterije dok je "neaktivan".
Jel ti iskljucen wifi, kada je ukljucen onda uvijek trazi wifi konekciju, mozda bi ovo moglo jos trosit bateriju.
Ako nije do toga, onda bi trebala otic do servisa da ti pogledaju bateriju. Od 30 minuti razgovora i 10-20 sms-a baterija bi morala trajat dulje.
Evo male pomoci kako se moze maksimirzirat zivot baterije na engleskom je:
LINK 1
Inace task killer takodjer moze pomoci da baterija traje dulje:
LINK 2
Bok
Hvala ti na odgovoru. Što se tiče prvog linka, sve sam pročitala i toga se držim i prije ovog problema.
Task killer još nisam instalirala ali vjerojatno hoću, uskoro.
Samo da prijavim da sam svoj problem vrlo jednostavno riješila. Isključila telefon, izvadila bateriju, malo pobrisala konektore i ponovno je vratila. To je bilo u utorak navečer. Napunila sam bateriju i evo do sada je na 76% napunjenosti, uz istu uporabu. Znači, radi normalno!
Eto, ako netko bude naletio na isti glupi problem da prvo proba ono najočitije - tehničko rješenje.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 18:38   #205
Pozdrav

Imam problem, kupio sam neki dan preko oglasnika xperia-u mini te je ostao google-ov account od starog vlasnika. Sada nikako nemogu izbrisati taj account jer mi stalno traži nj šifru i nemogu ući u sinkronizaciju podataka bez šifre.

Molio bih pomoć.

Hvala
Huco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 21:38   #206
Probaj napisati "null" (bez navodnika) kao šifru za taj račun.
Ne znam da se može napraviti hard reset na tom mobitelu...

Ili...
Pitaj starog vlasnika za password.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 17:54   #207
Quote:
Huco kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Imam problem, kupio sam neki dan preko oglasnika xperia-u mini te je ostao google-ov account od starog vlasnika. Sada nikako nemogu izbrisati taj account jer mi stalno traži nj šifru i nemogu ući u sinkronizaciju podataka bez šifre.

Molio bih pomoć.

Hvala
Flashaš ga sa seusom i stvar riješena. I još dobiješ najnoviji soft na njemu
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 16:21   #208
Quote:
Huco kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Imam problem, kupio sam neki dan preko oglasnika xperia-u mini te je ostao google-ov account od starog vlasnika. Sada nikako nemogu izbrisati taj account jer mi stalno traži nj šifru i nemogu ući u sinkronizaciju podataka bez šifre.

Molio bih pomoć.

Hvala
Imas dva nacina.
1. Mozes u podesenjima napraviti reset postavki
2. Preko SEUS napraviti update na tvornicke postavke
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:36   #209
Pozdrav svim vlasnicima i ljubiteljima x10minia!!! :-)
NARUČIO SAM x10 mini pro pošto ga više nije bilo na skladištu dobio sam x10 mini..jako sam zadovoljan njime..
imam par pitanja u svezi njega a to je:1.--logirao sam se na facebook i nikako nemogu skužiti kako se odjaviti..pre novo mi je i čudno.to mi je naj bitnije da mi odgovorite.
2.--prebacio sam si nekoliko aplikacija sa kompjutora i nemogu ih naći..pa sam proćitao na forumu da treba nadograditi softwer.išao sam dakle na ažuriranje softwera i piše mi da isključim mobitel jer nemam dovoljno memorije?????wtf??..to sam učinio i opet isto a memorija memorijske kartice ima 3gb to znači da da je gb popunjen..dali to znači da moram prvo sve obrisati ili??--i još nešto jeli normalno da baterija treje max 3 danaq?? hvala unaprijed na odgovorima!!-----
juretetemare is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:38   #210
1. u vezi facebooka.. kad si na onoj "početnoj stranici" facebooka gdje su ti ikone News feed, Profile, Friends, Messages itd. stisni lijevu tipku (ona kod koje su 4 kvadratića) i tamo imaš logout

2. jel imaš instaliran neki file manager s kojim možeš pretraživati što ti je na sd kartici? trebao bi moći naći ako se sjećaš gdje si spremio.
Nije mi baš najjasniji ovaj problem s memorijom.
Ako ti baterija traje 3 dana, to ti je odlično. Ja ga punim svaki dan.
manuela77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:52   #211
hh...puno ti hvala!!!malo sam mutav..nisam se još navikao...no dobro. a nezna dali ima to za pretraživanje..nisam ništa sam stavlljao..

dali znate koji je problem sa time??mislim softwer

evo opisat ču detaljnije...idem na ažuriranje softwera..piše da bih nastavio moram izgasiti uređaj jer nema dovoljno memorije..ali to sam napravio i opet isto...a memorija iznosi 3gb od 4...što da učinim?

Zadnje uređivanje assassin : 04.03.2011. at 21:20. Reason: Koristi tipku Edit
juretetemare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 08:07   #212
Question Xperia X10 mini android market

Pozdrav imam mali problem jucer sam kupio x10 mini i jos se uhodavam...ovako...hocu si skinuti nekakve alikacije sa android marketa..i kad stisnem instal pise mi ovako:
Your item will be downloaded i nista mi se nedogada probao sma cekati da se pojavi instal ali nista ???
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 08:36   #213
Quote:
juretetemare kaže: Pogledaj post
hh...puno ti hvala!!!malo sam mutav..nisam se još navikao...no dobro. a nezna dali ima to za pretraživanje..nisam ništa sam stavlljao..

dali znate koji je problem sa time??mislim softwer

evo opisat ču detaljnije...idem na ažuriranje softwera..piše da bih nastavio moram izgasiti uređaj jer nema dovoljno memorije..ali to sam napravio i opet isto...a memorija iznosi 3gb od 4...što da učinim?
A da probaš update napraviti preko SEUS-a na kompjuteru?
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 09:22   #214
Quote:
kameni011 kaže: Pogledaj post
Pozdrav imam mali problem jucer sam kupio x10 mini i jos se uhodavam...ovako...hocu si skinuti nekakve alikacije sa android marketa..i kad stisnem instal pise mi ovako:
Your item will be downloaded i nista mi se nedogada probao sma cekati da se pojavi instal ali nista ???
Neće ti se pojaviti install, aplikacije se same instaliraju kad se skinu.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:14   #215
Jesam jucer sma napravio upadate na 2.1 android i opet isti problem...obprostite za poruku prije nisam vidio odgovor
kameni011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:18   #216
sony ericsson x10 mini pro apps

kako da stavim na mobitel android aplikaciju nasony ericsson x10 mini pro
kada odem na android market na aplikaciju stisnem instal pa se prijavim preko gmail-a a onda mi piše :There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account] molim vas pomoć:
messi0394 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 18:24   #217
Nerazumijem kako preko seusa
juretetemare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 20:29   #218
Quote:
juretetemare kaže: Pogledaj post
Nerazumijem kako preko seusa
Nađi na Sony Ericsson stranici SEUS, nije važan koji mobitel, digni ga na kompjuter, instaliraj i prati upute.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 22:12   #219
aj mi daj molim te link nemogu ja to naći..
juretetemare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 22:42   #220
Link.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.