Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 11:17   #21
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Onu Nerminu frendicu MUge treba za jezik
Ih, koliko je na ovom svijetu Muga.... Na zalost.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 11:57   #22
slučajno se jučer dogodi da smo bili doma, muž počeo vrtiti po programima i naletimo na tjednu reprizu ove serije. svih 5 epizoda smo pogledali, serija je super. glazba super, odlični glumci, a inače ne volim te turske serije,
šta da vam kažem kad je muž jutros rekao da neće ići danas na nogomet samo da može gledati seriju :-)
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:50   #23
Meni je serija tako tuzna, cijelo vrijeme dok gledam nekakva mi knedla 'stoji' u grlu. Stalno bih mogla plakati, toliko mi je nesto sve tuzno ono dvoje glavnih junaka, a oni su mi oboje tako lijepi.

Ako prestanem gledati seriju, to ce biti zbog tih silnih emocija.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:29   #24
Tuzna jeste, ali nekako me ne pogadja bas toliko
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:42   #25
Zato ja cmizdrim za sve vas


Jedva cekam danasnju epizodu..pogledala sam je unaprijed,ali bez prijevoda...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:45   #26
..sinoc sam napokon uspjela odgledati epizode..i ona Nermin-zadavit sam je htjela kad mu je rekla da on nije u stanju obezbijediti im ni jednu malu kucicu Koja glupaca..povrijedila ga je do srca s time..nije mogla nista gore reci od toga...vidjelo mu se na licu koliko ga je to zabolilo..sve muskarcu mozes reci,ali ne da nije sposoban uzdrzavati,brinuti se za zenu koju voli

..scena kopanja blaga-piš

..Muga-šišaš takvu frendicu..ali nije samo ona kriva...Nermin se ponasa tupasto..bas mi dize tlak(ajme sto nas kenan nema srece za zenama koje voli u serijama)

..sve u svemu,nije losa serija

@Eysan..pssst..i ja isto.. ali samo par klipova,pa znam kraj (bilo je to istrazivacko gledanje radi drugih-Ezel razloga)
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:48   #27
Evo za početak malo glazbe iz serije. Gledam i ja ali još ne znam što bih napisala. Konstantno imam knedlu u grlu.

http://www.youtube.com/watch?v=211AS...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=L4jlkYNj8Ao

http://www.youtube.com/watch?v=GXVwGoXNaBM

http://www.youtube.com/watch?v=Fe2Udxzgb6g

Zadnje uređivanje thermskin : 28.02.2011. at 15:05.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:27   #28
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Evo za početak malo glazbe iz serije. Gledam i ja ali još ne znam što bih napisala. Konstantno imam knedlu u grlu.
I ti knedlu dakle? Nisam jedna.

Ja inace ne znam sta je sa mnom. Em u zivotu nisam pratila sapunice a ove turske evo bez daha pratim, em se stalno u njima prepoznajem i stalno mi je 'casa puna i prelijeva se' dok ih gledam.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:48   #29
Meni serija u početku bila dosadna, ali me osvojila, i mogu samo reč da neću gledat unaprijed, osim kaj sam zadnju scenu pogledala, pa si mislim možda to ipak nije to

@thermskin ovi tvoji klipovi
al su ti turci stvarno nadareni za muziku, stvarno emociju prenesu da se smrzneš, još samo kad bi kaj razmela

samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH, no nema veze bude na ytbeu
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:52   #30
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH
Ma nije nama lako, sta god ko da kaze....
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:54   #31
serija je totalno drugačija od Ezela i ne treba ih uope uspoređivati ...osim našega Kenana koji je odličan i u ovoj seriji..
meni se dopala, iako sam pogledala ovih prvih pet epizoda a ja se duboko nadam da je ovih prvih nekoliko epizoda smao uvod i sad čekam početak nekih događanja pa se budem uključila u raspravi i davala mišljenje... i naravno sličice...hahaha
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:10   #32
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
ona Nermin-zadavit sam je htjela kad mu je rekla da on nije u stanju obezbijediti im ni jednu malu kucicu Koja glupaca..povrijedila ga je do srca s time..nije mogla nista gore reci od toga...vidjelo mu se na licu koliko ga je to zabolilo..sve muskarcu mozes reci,ali ne da nije sposoban uzdrzavati,brinuti se za zenu koju voli
Mozda i nema opravdanja, ali uzmi u obzir to okruzenje u kojem zivi, gdje ona vec unaprijed vidi nekakvu njihovu siromasnu buducnost.
Osim toga, on je vec dovoljno iscuckao ljubomorom u trenucima kad ona stvarno jos uvijek odbija sve sto joj E. (ne mogu se sad sjetiti imena) nudi, pa se zbog tog cak i u problemu nadje.
Kad spojis tu svijest o siromastvu koje je okruzuje, gdje cak ni ta ogromna ljubav mnogo ne pomaze, i Mehmetovo cuckanje ljubomorom, ne cudi me toliko taj njen ispad.
Cak mi mnogo zivotnije zvuci da to jeste rekla, nego da je sutjela.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:11   #33
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH, no nema veze bude na ytbeu
A kakve tek ja imam muke. Večeras ide na turskom atv- u najnovija epizoda Ezela, na rtl-u počinje nova sezona Ezela, a na OBN-u ide Aci hayat.
Sva sreća na yt-u i snimalici.

Inače, serija je počela sladunjavo ali me iznenadila ovim krimi elementima koji su došli ubrzo. Mehmet je vidio ubojstvo kolege u noćnoj smjeni i ušao u opasne vode jer je to ubojstvo očito povezano sa nekim mutnim poslovima koji se odvijaju u noćnoj smjeni na brodogradilištu. On je podosta usijane glave i u neku ruku koliko je lud, toliko mu se i divim na hrabrosti što je jedini ustrajao na istini i nije se dao nagovoriti i zaplašiti već je policiji ispričao sve što je vidio. Doveo je u opasnost i sebe i svoje najbliže da bi ostao vjeran istini i vrijednostima koje cijeni i na kojima je odgojen. Svaka čast jer malo tko bi tako postupio. Svi ostali su savili leđa i šutjeli želeći zadržati svoj posao. Kod Mehmeta ima jedan drugi , veći problem od naprasne naravi, a to je ljubomora većih razmjera i tradicionalan pogled na život koji u njegovom slučaju ograničava slobodu njegove Nermin. Između njega i Nermin vidim neslaganje po pitanju očekivanja od života. Ona koliko god njega voljela žudi za boljim životom od onoga koji joj on može priuštiti, a da pritom nije svjesna da ono što joj on nudi, svoju bezuvjetnu ljubav, dom i mir ( kako je rekao) vrijede više od sveg bogatstva o kojem ona mašta.

Njena je nesreća što joj se prikrpao onaj playboj Ender, beskorisni bogatunčić koji Bogu krade dane i starom prazni račun. Usput skuplja ženturače ( kako ih on zove ) i mijenja na svakodnevnoj bazi. Zapravo vodi isprazan život okružen bogatstvom, ne cijeneći rad i ono što ima. Tu se zapravo na jedan pomalo klišejiziran način prikazan sraz bogatog i siromašnog sloja društva u kojem se vide i prednosti i nedostaci jednog i drugog.

Zadnje uređivanje thermskin : 28.02.2011. at 16:17.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:26   #34
Quote:
Thermskin :
Kod Mehmeta ima jedan drugi , veći problem od naprasne naravi, a to je ljubomora većih razmjera i tradicionalan pogled na život koji u njegovom slučaju ograničava slobodu njegove Nermin. Između njega i Nermin vidim neslaganje po pitanju očekivanja od života. Ona koliko god njega voljela žudi za boljim životom od onoga koji joj on može priuštiti, a da pritom nije svjesna da ono što joj on nudi, svoju bezuvjetnu ljubav, dom i mir ( kako je rekao) vrijede više od sveg bogatstva o kojem ona mašta.
Ali kaj zna, možda im uspije bit bolje u životu, još nisu ni počeli, a ona već drami, ma sva mi je u komi, i još joj je i ona droga trebala, sad bu sigurno Mehmet u komi

a kaj sad kaj nesmemo imat temu na neprikazano, obzirom da su moju maknuli
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:34   #35
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Ali kaj zna, možda im uspije bit bolje u životu, još nisu ni počeli, a ona već drami, ma sva mi je u komi, i još joj je i ona droga trebala, sad bu sigurno Mehmet u komi
Slažem se da bi ona trebala imati strpljenja jer on se zaista trudi i iznad svojih mogućnosti osigurati im bolji život. Nitko nije počeo od vrha ali njoj situaciju otežava i njena majka stalnim kvocanjem o boljem životu jer je i sama frustrirana i nesretna.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:52   #36
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Slažem se da bi ona trebala imati strpljenja jer on se zaista trudi i iznad svojih mogućnosti osigurati im bolji život. Nitko nije počeo od vrha ali njoj situaciju otežava i njena majka stalnim kvocanjem o boljem životu jer je i sama frustrirana i nesretna.
Evo ti Ti i ja smo uvijek na istoj valnoj duljini.

Ja sam je napala jer mu je ono rekla,upravo zbog toga sto se covjek trudi,radi dan i noc.Svjestan je svojih,njihovih ogranicenja.Razumijem ja i nju,samo mi je malo labilna,ipka imam dojam da ne cijeni dovoljno sve njegove napore. Ok,svjesna je okruzenja u kojem zivi,ali sta to znaci da bi trebala cim joj se ukaze prilika otic s bogatasem..ne sjeda mi njeno ponasanje za sada...
On je malo tradicionalan,u redu,malo previse..ali je istovremeno cvrsta stabilna licnost koja drzi do pravih vrijednosti i koju ne moze nista pokolebati,ni prijetnje. Njegova ljubomora..razumijem ga donekle.Ali naravno da ne pomaze ni to sta mu ona laze..odnosno presucuje da ovaj magarc oblijece oko nje.I sad jos radi maestralnu glupost..otisla vanka,napila se i "natabletirala"..ma bravo Nermin
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:05   #37
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
Evo ti Ti i ja smo uvijek na istoj valnoj duljini.

Ja sam je napala jer mu je ono rekla,upravo zbog toga sto se covjek trudi,radi dan i noc.Svjestan je svojih,njihovih ogranicenja.Razumijem ja i nju,samo mi je malo labilna,ipka imam dojam da ne cijeni dovoljno sve njegove napore. Ok,svjesna je okruzenja u kojem zivi,ali sta to znaci da bi trebala cim joj se ukaze prilika otic s bogatasem..ne sjeda mi njeno ponasanje za sada...
On je malo tradicionalan,u redu,malo previse..ali je istovremeno cvrsta stabilna licnost koja drzi do pravih vrijednosti i koju ne moze nista pokolebati,ni prijetnje. Njegova ljubomora..razumijem ga donekle.Ali naravno da ne pomaze ni to sta mu ona laze..odnosno presucuje da ovaj magarc oblijece oko nje.I sad jos radi maestralnu glupost..otisla vanka,napila se i "natabletirala"..ma bravo Nermin


Hoćemo i ovdje žariti i paliti?

I meni je Nermin labilna. Prvo bih onu Muge otpilila brzinom svjetlosti već nakon prvog puta kad je skužila da joj je namjestila sastanak s Enderom i zbog toga što joj stalno govori protiv Mehmeta. Mislim, hoću malo poštovanja prema čovjeku s kojim namjeravam provesti čitav život. I ono opijanje samo pokazuje kako su oni koji su uskraćeni za "čari" noćnog života uglavnom skloni nesnalaženju i pretjerivanju pri prvom susretu sa porocima i da najčešće iz toga ispadne sr****.

I da ne zaboravim, kako se onakav frajer misli suzdržavati do prve bračne noći?? Jel on pri sebi? Možda da je "skinuo Nerminin čipkani veo" i prije vjenčanja ne bi ona odletjela ovom fićfiriću.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:07   #38
meni uopće ne smeta taj Mehmetov tradicionalizam,dapače potpuno se slažem s njim, samo mi nije jasno kud sam ja naletela na tolkog liberala, ma govorim ja da sam se trebala rodit u Turskoj, samo je sad malo kasno
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:07   #39
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
I da ne zaboravim, kako se onakav frajer misli suzdržavati do prve bračne noći?? Jel on pri sebi? Možda da je "skinuo Nerminin čipkani veo" i prije vjenčanja ne bi ona odletjela ovom fićfiriću.


Vas dvije ste mi obje lude skroz. Ti i danyyy.

Nije bilo do Nermin, ona je stvarno pokazala da zeli, on je taj koji je htio cekati pod svaku cijenu.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:11   #40
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post

I da ne zaboravim, kako se onakav frajer misli suzdržavati do prve bračne noći?? Jel on pri sebi? Možda da je "skinuo Nerminin čipkani veo" i prije vjenčanja ne bi ona odletjela ovom fićfiriću.
1bold. nije to ni meni jasno
2bold. nije, a čini mi se da ni nebu došel k sebi tak skoro, al bi zato mogel dojt k nama
imatina is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.