Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2012., 03:19   #1
Post The Awakening (2011)

The Awakening aka Buđenje (2011)



IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1687901/

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=iB8UAuGBJGM

Izvrstan horor film s jako dobrom pričom koja ima nekoliko velikih obrata i jednostavno savršeno hvata pažnju gledatelja. Atmosfera i same horror scene zaledit ce vam krv u žilama ukoliko se možete udubiti u ovaj film te ako ga gledate kasno navečer, sami u svojoj sobi..

Samo pogledajte film i osigurajte si atmosferu. Meni je ovo najbolji film koji sam pogledao ove godine. Čudno što nema temu na forumu. Ali sada ima.

Ocjena: 8.5/10
Aretreyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 15:00   #2
SPOILER ALERT!

Ako je netko pogledao film, mene zanima njegovo mišljenje o kraju filma? Jel ona ženska umrla od trovanja pa je sada duh ili je ipak uspjela ispovraćati taj otrov što je popila a podvalila joj ona baba? Prvo sam mislio da je umrla, a onda kad se ponovno pojavila mislio sam da je duh, no onda je rekla onom čovjeku kako će napisati novu knjigu (to je bilo malo sarkastično) jer je i ona zapravo duh, zar ne? Malo sam zbunjola s krajem filma jer se nije vidjela njezina smrt ili barem pokušaj spašavanja. Kakva su vaša mišljenja?
Aretreyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:31   #3
Quote:
Aretreyu kaže: Pogledaj post
SPOILER ALERT!

Ako je netko pogledao film, mene zanima njegovo mišljenje o kraju filma? Jel ona ženska umrla od trovanja pa je sada duh ili je ipak uspjela ispovraćati taj otrov što je popila a podvalila joj ona baba? Prvo sam mislio da je umrla, a onda kad se ponovno pojavila mislio sam da je duh, no onda je rekla onom čovjeku kako će napisati novu knjigu (to je bilo malo sarkastično) jer je i ona zapravo duh, zar ne? Malo sam zbunjola s krajem filma jer se nije vidjela njezina smrt ili barem pokušaj spašavanja. Kakva su vaša mišljenja?
Bas jučer pogledo film i bio mi ok.

Mislim da je na kraju mrtva jer nitko ju nije doživljavo osim Roberta a on kako smo saznali vidi i svoje duhove pa tako sad i nju
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 20:15   #4
Quote:
Aretreyu kaže: Pogledaj post
SPOILER ALERT!

Ako je netko pogledao film, mene zanima njegovo mišljenje o kraju filma? Jel ona ženska umrla od trovanja pa je sada duh ili je ipak uspjela ispovraćati taj otrov što je popila a podvalila joj ona baba? Prvo sam mislio da je umrla, a onda kad se ponovno pojavila mislio sam da je duh, no onda je rekla onom čovjeku kako će napisati novu knjigu (to je bilo malo sarkastično) jer je i ona zapravo duh, zar ne? Malo sam zbunjola s krajem filma jer se nije vidjela njezina smrt ili barem pokušaj spašavanja. Kakva su vaša mišljenja?
Ima jedna rečenica na kraju koja pobija tvrdnje da je umrla a ta je kad kaže Robertu da prenese vozaču da je pričeka na kraju prilaza, da će malo prošetati. Isto tako na odlasku pozdravlja dečke koji joj odzrave nazad, sumnjam da bi je baš svi vidjeli kao duha
joshuatree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.