Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2011., 13:21   #501
Ja stanem u hlače 46-48 a majice 42-46 (ovisno o modelu)
"Uredno" cijelokupnu garderobu kupujem u C&A, Marks&Spenceru a kad mi se da otići do Austrije onda i u H&M-u
Iskreno ono što je meni i dalje problem s veličinom za naći su neke lijepe kožne čizme do koljena (neki klasnični model) a koje mogu normalno zakopčati na listovima i grudnjak (veličina sam 95B)
Jedan grudnjak sam u toj veličini doslovno slučajno našla (i to na nekakvom sniženju sa 25 kuna ) u Takko dućanu u Osijeku kad sam bila ali inače...
U Dorothy Perkinsu sam i ja prije kupovala kada Magma još nije bila u stanju propadanja pa kad su imali koliki toliki izbor i istina je ovo što 5rich kaže - njihove traperice se jako "sporo" poderu između nogu dok recimo npr. Amadeus nakon mjesec dana "uredno" mogu nositi na štopanje - zato ih tamo više ni ne kupujem
Traperice su mi sve redom iz C&A i Marksa
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 15:44   #502
Quote:
tarina kaže: Pogledaj post
Koliko sam saznala H&M B.I.B., dolazi u West gate
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
I ulla popken takoder...otvaraju ducane u Avenue Mall-u i u CC1 Split.
Ajde baš super

A što se tiče Dorothy Perkins, šteta što je propao, stvarno je znao imat super stvari, a i velikih brojeva.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 17:44   #503
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja stanem u hlače 46-48 a majice 42-46 (ovisno o modelu)
"Uredno" cijelokupnu garderobu kupujem u C&A, Marks&Spenceru a kad mi se da otići do Austrije onda i u H&M-u
Iskreno ono što je meni i dalje problem s veličinom za naći su neke lijepe kožne čizme do koljena (neki klasnični model) a koje mogu normalno zakopčati na listovima i grudnjak (veličina sam 95B)
Jedan grudnjak sam u toj veličini doslovno slučajno našla (i to na nekakvom sniženju sa 25 kuna :ro fl u Takko dućanu u Osijeku kad sam bila ali inače... :roll eyes:
U Dorothy Perkinsu sam i ja prije kupovala kada Magma još nije bila u stanju propadanja pa kad su imali koliki toliki izbor i istina je ovo što 5rich kaže - njihove traperice se jako "sporo" poderu između nogu dok recimo npr. Amadeus nakon mjesec dana "uredno" mogu nositi na štopanje :50 3 : - zato ih tamo više ni ne kupujem : D
Traperice su mi sve redom iz C&A i Marksa :mi g :
Pogledaj čizme u Šimeckom. Ja sam tamo prošle godine kupila kožne čizme,pomalo jahačke,zbilja klasični model.

Lisca bi trebala imati 95 B Ali su im modeli čudni i očajni u zadnje vrijeme.
Ja imam problema s drugom krajnosti..relativno malen opseg,a duboka košarica. 75E s tendencijom na 70,a nisam naišla na grudnjak koji se proizvodi u toj veličini

Trapke iz amadeusa su očajne po pitanju deranja. Zamijenila sam više njih kad su se raspale nakon 2 tjedna nošenja. Luda sam bila i vikala sam Pak one iz DP su mi bile dobrih 10 mjeseci čitave.
Super su mi i traperice iz Mustanga.Jesu skuplje,ali vrijede svake lipe. A i često naletim na dobra sniženja u Outletu Sv. Helena.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 21:25   #504
Evo ljudi da se i ja malo nadovežem na ovu temu. I sama imam viška kg, al visoka sam 179 cm pa me to koliko toliko izvlači...imam super noge,mogu čak reći predobre,duge,ali kad dođemo do bokova-ajme, kao i guza, koja nije plosnata i široka nego ispupčena, znate što mislim al dobro, bar nije spuštena... i stomak, taj prokleti stomak... uffffff... još sam imala operaciju prije par godina i to se sve opustilo,ajme... i ruke, ajme ruke, ako dobijem iti dek viška odma sve u ruke ide... al u globalu to sve nije prestrašno, koliko mene muči garderoba... imam tonu suknja, haljina, minica, tunika... al nijedne traperice!!
Što se kupovanja tiče situacija je slijedeća: dosta robe kupim u X nationu,sve njihove haljine L/XL su mi super, košulje br. 44 i sl. Kupovala sam i u Dorothy Perkinsu traperice,al nisam bila zadovoljna jer su bile sa elastinom i puno su mi padale,unatoč remenu,a to me tako iritira
Također,znala sam u S'olivera naletiti na koje rebe,al to prije par godina kad sam bila 3-4 kg lakša, onda sam bez problema ulazila u njihov 44.
Kupim neki komad i u Mani ali kvaliteta je nula!
Haljinice za vani,ljetne zimske i sl. nađem u Manga,Zari i sl jer mi je njihov XL ok, čak i L nekad.

Ali traperice!! Nema šanse da ih nađem. Platila bi ih neznam koliko samo da mi stoje kao salivene.

Bila sam prije par mj. u Londonu,ljudi moji-raj za garderobu,u svakom dućanu ima svih veličina,što je ovdje bilo najviše do 16 npr u topshopu i sličnim dućanima, tamo ima čak do 28. Ne baš u svim dućanima, ali svi sigurno imaju bar do 20. A tek H&M...divota! A odjel za BiB-ima svega,iako su mi na tom dijelu npr. rebe bile baske...

Najveći problem je što traperice ako mi npr. gore stoje predobro, onda su mi dole pre pre pre široke pa me to demotivira već u svlačionici... i obrnuto
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 09:54   #505
A tak ti je i meni, ja imam po građi jake noge i sve traperice koje su mi dobre u bedrima su mi gore preširoke. Al sve, nema hlača koje meni stoje kao salivene.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:10   #506
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
A tak ti je i meni, ja imam po građi jake noge i sve traperice koje su mi dobre u bedrima su mi gore preširoke. Al sve, nema hlača koje meni stoje kao salivene.
A zašto onda uopće forsiraš hlače? Pa, nosi suknje onda, osobama tvoje građe one definitivno puuuno bolje stoje!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:39   #507
Zato jer mi nije to praktično, voljela bih i ja nosit puno više suknji i haljina (koje inače obožavam i nosim ih cijelo ljeto), al kad postane hladno, ipak mi je kolko tolko toplije u trapericama nego u suknji. Al da, suknje mi bolje stoje, to se slažem
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 14:54   #508
[QUOTE=5rich;36176408]Pogledaj čizme u Šimeckom. Ja sam tamo prošle godine kupila kožne čizme,pomalo jahačke,zbilja klasični model.

Lisca bi trebala imati 95 B Ali su im modeli čudni i očajni u zadnje vrijeme.
Ja imam problema s drugom krajnosti..relativno malen opseg,a duboka košarica. 75E s tendencijom na 70,a nisam naišla na grudnjak koji se proizvodi u toj veličini

Triumph ima grudnjake u svim veličinama, ja nosima isto 75E i uvijek tamo nađem grudnjak, a i modeli su jako lijepi. Vrijede svake kune.
ZaTriMinute is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 15:16   #509
Minimizer grudnjake ima Triumph, obično barem 3-4 modela i dobri su. Lisca isto ima 1-2, baš minimizera. Ima nekih na netu, ali im je cijena oko 500 kn. Ovi su oko 250-300 i ne izgledaju babasto. Imaju oni i brojeva preko 100 i košarica i do F tako da se raspištolji :-) :-) Dućan do dućana Triumph ti se razlikuje pa prošetaj, ako nema u jednom, u drugom ima sigurno. Cure Triumph ima sve moguće košarice, spasit ćete se! U Marks&Spenceru se može naći većih brojeva, samo su im košulje uvijek kratke, pa nije neka fora. U Peek&Clopenburg ili kako se već zovu isto se zna naći. H&M u ZG nema odjel većih brojeva, a kvaliteta njihov odjeće je postala za brisat prašinu, tako da se meni osobno ne čini nešto.

Što se tiče Amadeusa, dizajn dobar, broj se može naći, kvaliteta materijala NULA. Ne vrijede ni da su džabe.
hita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 16:53   #510
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
A tak ti je i meni, ja imam po građi jake noge i sve traperice koje su mi dobre u bedrima su mi gore preširoke. Al sve, nema hlača koje meni stoje kao salivene.
Suosjećam

Ja znam kupiti neke koje mi stoje gore dobro a dole može ući još tri para nogu, doslovno i onda kažem-kupit ću ih,pa odnijeti krojačici da ih suzi...da da, imam takva 3-4 komada u ormaru,to krojačice nije vidjelo jer sam prelijena za ići to srediti
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 18:08   #511
Quote:
ZaTriMinute kaže: Pogledaj post
Triumph ima grudnjake u svim veličinama, ja nosima isto 75E i uvijek tamo nađem grudnjak, a i modeli su jako lijepi. Vrijede svake kune.
Znam da ima. Baš sam nedavno kupila jedan,ali nisam suviše zadovoljna. Dobila sam masnice uz rub naramenica, točno iznad košarica, a nisu mi bile previše stegnute,dapače,bile su i prelabave. S Liscinim mi se to nikad nije dogodilo.
Najzadovoljnija sam s Chantelle grudnjacima.Oni čak imaju i 70 E. Ali mi je puno dati 500 kn za grudnjak za svaki dan. Ali očito budem morala.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 19:03   #512
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Znam da ima. Baš sam nedavno kupila jedan,ali nisam suviše zadovoljna. Dobila sam masnice uz rub naramenica, točno iznad košarica, a nisu mi bile previše stegnute,dapače,bile su i prelabave. S Liscinim mi se to nikad nije dogodilo.
Najzadovoljnija sam s Chantelle grudnjacima.Oni čak imaju i 70 E. Ali mi je puno dati 500 kn za grudnjak za svaki dan. Ali očito budem morala.
ne kuzim zakaj ti je puno dat 500kn za grudnjak za svaki dan za koji znas da je dobar? s obzirom da si malo ogranicena velicinom koju trazis mislim da je to ok cijena. pa grudnjaci "standardnih"velicina su oko 300kn.

a moja je filozofija da cu uvijek rade kupiti za svaki dan ono sto mi je udobnije, makar i skuplje, nego dat puno para za neke svecane cipele ili nesto slicno koje cu obut jednom ili dvaput.
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:12   #513
Ja sam se evo neki dan susrela i sa problemom kod košulja Veličina koju inače nosim mi je svugdje super, al mi se na djelu kod grudi onak "otvara", tj radi se rupa između 2 gumba A nije da sam nešto preobdarena.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:17   #514
Quote:
Jane(Doe) kaže: Pogledaj post
ne kuzim zakaj ti je puno dat 500kn za grudnjak za svaki dan za koji znas da je dobar? s obzirom da si malo ogranicena velicinom koju trazis mislim da je to ok cijena. pa grudnjaci "standardnih"velicina su oko 300kn.

a moja je filozofija da cu uvijek rade kupiti za svaki dan ono sto mi je udobnije, makar i skuplje, nego dat puno para za neke svecane cipele ili nesto slicno koje cu obut jednom ili dvaput.
Slazem se sa tobom.
5rich, kupi dobar grudnjak bez obzira na cijenu. Znam da je u Cro situacija losa, ali mislim da je vazno da su grudnjaci za punije osobe, cipele i zimska jakna za sve kvalitetni.
Sjecam se da je u shopping centru Kaptol bio ducan sa grudnjacima vecih velicina..ali tamo sam zadnji put bila prije 5 godina.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:51   #515
Quote:
Jane(Doe) kaže: Pogledaj post
ne kuzim zakaj ti je puno dat 500kn za grudnjak za svaki dan za koji znas da je dobar? s obzirom da si malo ogranicena velicinom koju trazis mislim da je to ok cijena. pa grudnjaci "standardnih"velicina su oko 300kn.

a moja je filozofija da cu uvijek rade kupiti za svaki dan ono sto mi je udobnije, makar i skuplje, nego dat puno para za neke svecane cipele ili nesto slicno koje cu obut jednom ili dvaput.
Zato jer sam studentica i ne zarađujem (dovoljno) svojih para. Ako mogu uzet jeftinije, uzet ću radije jeftinije. Kad si ga budem mogla priuštiti, kupit ću ga.
Osim toga, ne bi to bilo samo 500 kn, već 1500 jer uvijek kupujem crni,bež i bijeli zajedno. A sigurno neću kupiti samo jedan,jer nema teoretske šanse da obučem bijeli grudnjak ispod crne majice, ili crni ispod bijele
A u Triumphu ili Lisci mogu za 600 kn kupiti sva tri. ( Miss Triumph i Lisca cheek kolekcija za mlade). Ima i Chantelle svoju kolekciju za mlade koja je cijenovno pristupačnija,ali im je najveća dubina košarice D
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 19:42   #516
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Zato jer sam studentica i ne zarađujem (dovoljno) svojih para. Ako mogu uzet jeftinije, uzet ću radije jeftinije. Kad si ga budem mogla priuštiti, kupit ću ga.
Osim toga, ne bi to bilo samo 500 kn, već 1500 jer uvijek kupujem crni,bež i bijeli zajedno. A sigurno neću kupiti samo jedan,jer nema teoretske šanse da obučem bijeli grudnjak ispod crne majice, ili crni ispod bijele
A u Triumphu ili Lisci mogu za 600 kn kupiti sva tri. ( Miss Triumph i Lisca cheek kolekcija za mlade). Ima i Chantelle svoju kolekciju za mlade koja je cijenovno pristupačnija,ali im je najveća dubina košarice D
Cure, vrag vas nosi...
jutros sam bila u H&M u Klagenfurtu i umjesto da gledam sebi neko sexy-perverzno donje rublje, analizirala sam vase grudnjake!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 20:52   #517
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Cure, vrag vas nosi...
jutros sam bila u H&M u Klagenfurtu i umjesto da gledam sebi neko sexy-perverzno donje rublje, analizirala sam vase grudnjake!

I do kakvog si zaključka došla?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 20:57   #518
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
A tak ti je i meni, ja imam po građi jake noge i sve traperice koje su mi dobre u bedrima su mi gore preširoke. Al sve, nema hlača koje meni stoje kao salivene.
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ja sam se evo neki dan susrela i sa problemom kod košulja Veličina koju inače nosim mi je svugdje super, al mi se na djelu kod grudi onak "otvara", tj radi se rupa između 2 gumba A nije da sam nešto preobdarena.
Znaaam kako ti je!
Ja sam danas nakon sto godina kupila hlače koje mi dobro stoje. I to zato jer se radi o skinny trapericama koje su duboke pa mi i dupe cijelo stane. ali naravno, svejedno moram remen nositi.
Ali inače, nema šanse. Ako mi odgovaraju po dužini i bile bi dobre u struku, nema šanse da ih prevučem preko bokova. Ako idu preko bokova, to obično znači da su mi 5 cm predugačke i imam 10 cm lufta u struku. Mogu ih onak preklopiti čak. I tak meni onda sve hlače izgledaju ko da imam lulicu.
S druge strane, sad sam otkrila da mi prilično dobro stoje pencil skirts Ali jedino pod uvjetom da nisu visokog struka, jer onda su mi opet preširoke.
I to s košuljama isto. Danas kaj god da sam probala, nije dobro. Uzmem 42, na cickama se otkopčava, u struku široko. Uzmem 44, mogu staviti još jednu osobu unutra.

Inače, vidla danas u NKD-u u Dubravi, imaju hrpu robe do broja 52 čini mi se. Valjda nova kolekcija pa se još nije rasprodalo. I do subote im je 20% popusta na sve. Pa ak kome to kaj znači...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 11:48   #519
Pencil suknje je tako pljuga za sasiti da je to nevjerovatno!
Ja sam sebi jednu sasila prije jedno dva mjeseca za jednu svadbu i to u sat i po (sa konstrukcijom, znaci po mjeri).
To je meni pervezija od modela.
To je takkkkoooo sexy...jos carape sa natom auuuuuuuu
i ak je jos tu i dobra guza

NKD ima one prave njemacke modele, tipa Burda Lipanj 2003 i kvaliteta je dosta varijabilna. Stoga ako kupujes na rasprodaji (tada robu nemres mjenjat ili vratiti ako ima gresku) dobro pregledaj savove.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:00   #520
To je istina za NKD. Makar, meni se zalomilo da sam tam našla jedne super hlače, već ih skoro godinu dana nosim i još izgledaju ko nove.

Pencil suknje su stvarno super stvar. Samo opet, ja bi ih morala više manje raditi po mjeri. Baš imam neku glupu veliku razliku između širine struka i bokova. Ok, neću se žaliti, zapravo imam građu pješčanog sata, kaj sam sad, čim sam starija, naučila polako prihvaćati
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.