Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 20:16   #1761
Ja tražim crni kaput do koljena, da je strukirani i A kroja.Imam stvarno zajebanu građu,uska ramena,male grudi a jako široke bokove i dupe,šijem Kim Kardashian na tom području I uvijek su mi svi kaputi preširoki gore a oko bokova ih ne mogu zakopčati i stvarno ne znam di bih gledala.Otprilike broj 48,50. Ako netko ima savjet a da nije internet trgovina jer stvarno to moram prvo isprobati.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:51   #1762
Mene bune brojevi u lidlu- broj 44 i 46 su po meni najmanjr dva broja manji.

Sto se tice izbora za punije do sad je najbolji izbor po meni: Kik- kupujem u Kopru i nedavno sam kupila tri para traperica- svake su bile 6 ili 7 eura

Takko; nema veliki izbor ali su brojevi realni


Lady Tilla; po meni se moze naci u C&a, Kik-u i Takko
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:51   #1763
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja tražim crni kaput do koljena, da je strukirani i A kroja.Imam stvarno zajebanu građu,uska ramena,male grudi a jako široke bokove i dupe,šijem Kim Kardashian na tom području I uvijek su mi svi kaputi preširoki gore a oko bokova ih ne mogu zakopčati i stvarno ne znam di bih gledala.Otprilike broj 48,50. Ako netko ima savjet a da nije internet trgovina jer stvarno to moram prvo isprobati.
Ovo ti neće baš pomoći, ali ja sam jedan takav, istog "ličnog" opisa i broja, kupila još davnih dana u Emmezeti, dok su još držali odjeću. Najbolji koji sam imala..

Vidim da imaju dosta dobar izbor jakni i kaputa u CA.
Meni je najbolji njihov dućan u City Centru West, jer kako nemaju svi dućani istu robu, ovaj najbolje pokriva moje potrebe.
Nedavno sam kupila neku zimsku jaknu, za nekih 200 kuna, i još "normalnog" broja.

Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Mene bune brojevi u lidlu- broj 44 i 46 su po meni najmanjr dva broja manji.

Sto se tice izbora za punije do sad je najbolji izbor po meni: Kik- kupujem u Kopru i nedavno sam kupila tri para traperica- svake su bile 6 ili 7 eura

Takko; nema veliki izbor ali su brojevi realni


Lady Tilla; po meni se moze naci u C&a, Kik-u i Takko
Stvari u lidlu su realni po brojevima, ali nemoj podcjenjivati njihov "faktor širenja" do neslućenih razmjera. sAmo nemoj, ako nije tvoj broj, kupovati stvari od pamuka. To se ne rasteže.
Inače u lidlu sam znala kupiti sportske stvari i piđame, naravno sa elastanom, i prilično sam zadovoljna. Ne drapaju se, i drže oblik.

Kik mi ovisi od dućana do dućana. u većinu se ne bi više vraćala, jer su dosta loši sa robom, a ništa jefitniji od recimo C&A.

Takko ima super traperice i hlače, za velike guze i izraženije trbuhe, na XL odjelu. I prilično kvalitetne, koliko mi se čini, jer ja, kao vjerojatno i sve "punije" persone na sebe navlačim i noktima ako treba.
Trapke iz Takka su zasad jedine izdržale torturu stalnog natezanja.

Isto tako sam investirala u neke tamne skinny jeans iz Marks&Spencera. Imam ih sad već godinu dana, i dosta često ih nosim.
Taman sam se ponadala kako sam smršavila ali nažalost, to su samo traperice potpuno rastegle na guzi i koljenima, i stvarno izgledaju loše.
__________________
Damn ninjas chopping onions...
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:41   #1764
Slažem narudžbu za Yours http://www.yoursclothing.com/
Ima dosta toga na rasprodaji.
Tko se želi pridružiti da podijelimo poštarinu nek se javi.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 02:08   #1765
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Slažem narudžbu za Yours http://www.yoursclothing.com/
Ima dosta toga na rasprodaji.
Tko se želi pridružiti da podijelimo poštarinu nek se javi.
moozda ja..evo sutra provjerim sa sestrom pa javim. htjela bi joj uzet nesto za rockas, a ne znam dal ce joj se ista od ovog svidjati uopce :/
teska je po tom pitanju..
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 07:33   #1766
Narudžba ide danas navečer pa javi ako se odlučiš.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 13:57   #1767
jebiga, zakasnila..nema veze, bit ce jos prilika, ova mala mi ionak jos nis nije javila
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:24   #1768
Ima trenutno dosta toga svaštanečeg sniženog po C&A-movima, H&M-ovima, Takoou....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 11:23   #1769
Npr?
Bila sam i ostala jako razočarana.
Ovo je prvo sniženje na kojem si nisam baš niš kupila.
U H&M- u su snizili promašene stvari koje su i dalje preskupe kao i u C&A.
Traperice kroja poput tajica su 150 kn, nekakve čipkaste- pidžamaste majice koje se razvlače ko žvaka su 100 kn itd i u H&M- u je gotovo sve u veličini 3XL
U C&A isto tako. Zgužvane, vrećaste majice po 129 kn, suknje ni jedne...
Niti je to sniženje, a nije ni izbor jer ništa od ponuđenog ne može odijenuti ni mlada osoba, a ni ja koja sam u srednjim godinama.
M&S isto ima popust do 50 % ali i oni su mi teško razočarenje.
Imaju odlične krojeve i materijale, ali su kod nas očajno skupi.
Ja sam si prek neta naručila od M&S-a direkt iz Engleske dvoje klasičnih hlača, jednu pencil haljinu sve od mješavine viskoze i elastina i kratki kaputić od vunenog štofa i izašlo me s poštarinom 39 Gbp
Znači za oko 400 kn sam dobila 4 odlične stvari i uz koju bluzu, pašminu i ogrlicu koju već imam, ja sam savršeno lijepo i kvalitetno odjevena za posao.
Kod nas za 400 kn mogu kupiti jedne hlače i to je to.
Ok, ima u H&M- u tajica tigrastog uzorka po 35 kn, ali to nije odjeća za ured,
Mene bi bilo sram u tome ići na Sljeme ili u teretanu.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 21:42   #1770
"dvoje klasičnih hlača, jednu pencil haljinu sve od mješavine viskoze i elastina i kratki kaputić od vunenog štofa"...nisam nigdje napisala da ima sniženja i dućanima sa "takvom" robom (nekako sumnjam da većinska forumaška populacija nosi ovo), pa ne znam što uopće ideš u dućane koje sam ja nabrojala očekujući da ćeš naći ovo što sam citirala iz tvog posta i to jeftino k tome. Da se čudiš kak druge nije sram u tome na Sljeme ili u teretanu? Neke i na posao ili na fax, zamisli....istina da ima svakakve "pomodne" i grozne robe, ali ja sam našla ne samo za 35kn nego i za 20kn majicu, zamisli, fuj, ta onda nije niti doma za wc čistiti. Ne znam samo kak će se znati razlika između te i iste takve koja je po ljeti koštala 129kn.

P.S. Jesi pogledala u Kiku? I tamo ima odjeće za par kuna.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...

Zadnje uređivanje Victora : 06.01.2015. at 22:03.
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 01:03   #1771
traperice - remen - pliz help

Curke kako rješavate problem s remenom?

Imam s oproštenjem kraljevsku guzu pa mi hlače, prvenstveno traperice uglavnom oko struka jako plešu. Onda stavim remen, volim što više stisnuti () a hlače onda iscure ispod njega pa izgledam još deblje nego što jesam.

Suziti? Dodati gumicu? (tri fejs palma)
Naći nekakav elastičniji remen?

Šta da radim, šta, šta?
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 06:29   #1772
Ja imam nekakav savitljivi remen i nikad ne stisnem onak jako nego uvijek blaže, toliko da drži a da nije da kipim.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 20:48   #1773
Nosim hlače spuštenog struka tako da mi je remen na kukovima(bokovima)
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:42   #1774
Smile

Pozdrav punijim djevojkama i ženama! Već par dana čitam ove vaše postove i zaključujem sa ste sve vrlo dobro informirane gdje i što kupiti za nas velike. Ja imam 47 godina, visoka sam 176 cm i trenutno oko 96 kg. Živim u malom mjestu i gotovo da nemam nikakve šanse pronaći normalne hlače, a naročito jeans.Posljednje što sam našla i oduševila se su hlače malog obrta DKD iz Vojnića , možda i niste čuli za njih, ali to su normalne ,ugodne hlače do struka, dovoljno duboke, broj 50.
Ja sam po tipu kruškolike građe, sa jakom stražnjicom i bedrima i jednostavno se ne osjećam ugodno u plićim hlačama, fali mi materijala. Ako bih se zaputila do Splita, može li mi koja od vas reći gdje bi bilo najbolje tražiti.Budući da mi je posao donekle "terenski", najbolje bi mi odgovarale dobre , tamne traperice , jer sam dosta vani i pješačim.
Gledala sam i webshopove. Da li kod njih high stvarno znači duboke hlače ili je samo "kozmetički" visoki struk? Bilo bi mi drago da mi netko odgovori, a pozdravljam vas baš sve.
Zaboravila sam napomenuti da ne volim uske nogavice, već komotne, ravne i malo elastina.Mislim da nas preuske nogavice još više šire.

Zadnje uređivanje scorpio rose : 18.02.2015. at 19:53. Reason: dopuna
scorpio rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 00:08   #1775
Mislim da bi nasla dobre u Takko i u Kiku- i jedna i druga trgovina imaju udobne i duboke traperice, cijena je i vise nego dobra,tamni jeans se ne ispire odmah nakon pranja- imam dosta traperica iz kika i takka-moja preporuka
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:30   #1776
Smile

Zahvaljujem na odgovoru Melps !
scorpio rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:12   #1777
Pozdrav svima!
Trebala bih malu pomoć u kupnji haljine. Kuma sam u svatovima pa bih si htjela naručiti haljinu s Asosa, New look model, ali nisam sigurna koju veličinu da naručim. Inače nosim 46 u C&a i H&m. Razmišljala sam da uzmem veličinu 18. Što vi mislite? Kakve su inače New Look stvari što se tiče veličine? Svaka pomoć je dobrodošla. Inače, radi se o ovoj haljini http://www.asos.com/New-Look-Inspire...408&gridsize=3

Unaprijed hvala!
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:30   #1778
New Lookov 18 je dosta velik, više je 48-50 nego 46. Provjeri točne dimenzije za 16 i 18 na ASOS-u pa usporedi I da, haljine su im u gornjem dijelu dosta široke.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 18:39   #1779
Puno hvala na brzom odgovoru. Definitivno ću onda naručiti veličinu 18 pa suziti u gornjem dijelu po potrebi.
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:41   #1780
Ako je netko kupovao prije kod BP(kao ja) opet su se vratili.Možete preko ekupi online, ali stranica još šteka.Katalog sam dobila prije par dana i već sam napravila lijepu narudžbu oko 1000 kuna za proljeće.Ja sam morala birati na žalost samo crninu,ali ima izbora.Cijene su umjerene,nešto ala kik,samo čini mi se bolji izbor.
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.