Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2006., 20:17   #21
mene ne boli u nogama, al me boli u križima.. i to ponekad tak jako da mi se plače...doktor kaže da mi je to zato kaj sam dosta visoka... u principu to više kad puno vozim, puno sjedim ili kad se naglo ustanem..... eh i da, mislim da sam ovih dana prvi put u životu osijetila žgaravicu...pfuj....moralo je i mene nekaj loše zadesit....očito...
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 21:04   #22
mene je do sada dvije noći uhvatio grč, a to je bilo oba puta kad mi se preko dana nije dalo popiti šumeći magnezij. možda je slučajnost, ali naravno više ne preskačem svoju dnevnu dozu....
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:34   #23
Quote:
Dora K kaže:
Mo'š pit Mg-a kol'ko 'oćeš, ništa ne škodi bebi
Ali ne pretjeruj, jer buš srala k'o grlica
eto kako nasa forumska dr. to strucno i precizno objasni
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:26   #24
Quote:
Dora K kaže:
Ali ne pretjeruj, jer buš srala k'o grlica
Nema straha, pijem ja i duplu dozu željeza

Sad sam se sjetila vica o liku koji luđački traži wc, ono...još malo pa mu nema spasa ako ga ne nađe... a kad ga je siroti konačno pronašao, netko je već bio unutra. I preklinje on, onako već na rubu suza: "Molim vas izađite...hitno mi je!!!". A s druge strane mu lik, s isto nekim "patničkim" tonom glasa odgovara: "Blago tebi"
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 18:35   #25
Quote:
mimma kaže:
mene ne boli u nogama, al me boli u križima.. i to ponekad tak jako da mi se plače...doktor kaže da mi je to zato kaj sam dosta visoka... u principu to više kad puno vozim, puno sjedim ili kad se naglo ustanem..... eh i da, mislim da sam ovih dana prvi put u životu osijetila žgaravicu...pfuj....moralo je i mene nekaj loše zadesit....očito...

i mene boli donji dio leđa....ko bakica od 80 godina ustajem i sjedam....nekad se jedva ispravim.,...al nisam vježbala cijeli tjedan jel smo stalno negdje jurcali pa je i to razlog.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 18:41   #26
Quote:
mandy kaže:
i mene boli donji dio leđa....ko bakica od 80 godina ustajem i sjedam....nekad se jedva ispravim.,...al nisam vježbala cijeli tjedan jel smo stalno negdje jurcali pa je i to razlog.....

uf, vježbanje, kad bi i ja stigla bilo bi super.... ti to onak laički vježbaš, školski, ko na tjelesnom, samo istezanje ili znaš neke posebne vježbe?
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 18:51   #27
20 minuta na Orbitreku onak lagano da se ni ne uznojim i onda po knjizi Vježbe za trudnice od Snježane Vojvodić Schuster..
Ima ona vježba MAČKA, klekneš i staneš na ruke (trup paralelan sa podom) i onda istegneš leđa prema gore, glava ide dolje i nakon par sekundi leđa skroz opustiš a glava ide gore.....ja to i na poslu prakticiram kad me uhvati u leđima (kad sam sama u uredu )
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 12:56   #28
Da ne otvaram novu temu kad se već i ovde priča o nogama - ima li neka od vas problema sa oticanjem nogu? Moja stopala već nekoliko dana izgledaju kao da pripadaju čoveku slonu. Čula sam da je to normalno, ali ja ništa normalno ne vidim u tome da usred zime šetam u papučama i čarapama jer ama baš ništa drugo ne mogu da obujem.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 12:59   #29
ako ti otiču samo noge to je normalno, drži ih malo na povišenom...

Ako ti počnu oticat lice i ruke treba doktoru da ti provjeri jetru...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 17:56   #30
nije bol u nogama, ali sam se jucer na onim krstitkama posteno preforsala i ujutro mi je bilo ko da me tenk pregazio ili druga trudnjaca spavala na meni cijelu noc
popila sinoc mg i jutros i evo vec popodne sam ko nova. dobro, i puno sam odmarala!
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 16:24   #31
Bol kod trčanja

Aktivan sam sportaš, trčim 4-5 puta tjedno već jako dugo te sam primjetio da često dobim bol u listovima kod trčanja da jedva mogu hodati. Bol kao kad si prvi put trčao nakon jako dugo vremena. Aktivan sam, u formi te to nije do kondicije. Zna se desiti da dvaput zaredom imam tu bol i ne mogu trčat više od 10 min a neki put je ok.

Ako netko zna u čemu je problem i ako zna moguće riješenje neka kaže.
Hvala
zlo-i-naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 16:50   #32
Znaš da si na pdf Trudnice? .
Imaš zato jedan drugi karasn pdf na T gdje bi mogao dobiti odgovor na svoje pitanje Trčanje
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 17:00   #33
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Znaš da si na pdf Trudnice? .
Imaš zato jedan drugi karasn pdf na T gdje bi mogao dobiti odgovor na svoje pitanje Trčanje


Umroh od smijeha
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 17:03   #34
otvaram temu i umirem od smijeha
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 17:14   #35
Bet obzira sto(ocito)nisi trudan,vjerojatno ti treba magnezij.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:43   #36
Hahahahaha magnezij definitivno.
On the other hand barem ce suosjećati sa ženom kad bude trudna

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 22:18   #37
Znači vrištim

Magnezij, da. To ti je protiv grčeva, samo prestani negdje do 35 tjedna
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 23:11   #38
Hahahaha kako me je nasmijala ova tema
Joj ja sam mislila da sam jedina koju ulove grčevi u listu. Ali moji nisu tako česti...možda će ovo zvučat ludo ali meni ta bol čak i nekako fora, kao da mi paše

Sad sam u 33.tjednu i još uvijek super spavam, uopće se ne dižem na wc, znam cijelu noć biti na jednoj strani i onda kad se pred jutro krenem okrenut i rastegnut ćopi me grč
d123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:40   #39
Piše ovako: Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

S tim bolovima se osjećam kao trudnica, pa reko ajde

Probam sa magnezijem

Hvala
zlo-i-naopako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.