Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 21:40   #41
Quote:
BootBoy kaže:
necu ga ni pogledat...
Nemoj tako! Zaista nema razloga biti skeptičan, pogotovo kada Cronenberg snimi ovako dobaaar, pa gotovo atipičan film za njega. Atipičan u smislu da priču širi i širi kroz cijeli film, i kroz sve te povezane rukavce prolazi ne tapkajući.
ToxicAvenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 15:23   #42
Quote:
kozz kaže:
Jesam li ja bio jedini koji se smijao u kinu?
Sjecam se da je Branko Djuric jednom u nekom interviewu izjavio kako jedan (o)smjeh u pogresnom trenutku pravi od tragedije - komediju. Ne znam tko je autor te opaske, ali je svakako istina. (Btw, taj je problem imao i sam Djuro glumeci Hamleta.)

Ne znam jesam li bio u krivom raspolozenju, ali od onog trenutka kada Tom sepajuci trci doma bojeci se za svoje najmilije isuvise me je podsjetio na Forresta i to je bilo to... nakon toga je uslijedila i scena u kuci s izbezumljenom Edie i izgubljenim klincem kojem nista nije jasno (ali mu pogled vise od uzasa odaje (smijesnu) zbunjenost)... i poceo sam ga isuvise neozbiljno gledati.

Osim toga previse mi je rupa u prici, a i Viggo je imao vise posla nego Steven u nekoliko svojih uradaka zajedno.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 17:59   #43
Ali ja se nisam smijao filmu, ja sam se smijao sa filmom.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:37   #44
povijest nasilja

da li ste mozda gledali meni je film odlican svakako pogledati oni koji nisu
Dr.gu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:48   #45
Quote:
Dr.gu kaže: Pogledaj post
da li ste mozda gledali meni je film odlican svakako pogledati oni koji nisu
To onaj film s Viggom Mortenstenom,pretpostavljam?fenomenalan je film,svakako ga se isplati pogledati
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 02:12   #46
upravo pogledao. ne znam što da kažem. dojmovi su mi malo porazbacani, podijeljeni. kao što je netko tu rekao sekvence djeluju snažno i značajno ali u cijelini izgledaju čak i pomalo površno. moram priznati da mi je i jedan od većih problema loša transformacija lika. to bi pripisao Viggu Mortensenu koji ne samo da je loše transformirao lik (od početka do kraja) već ga je i totalno izbljedio, nekako neutralizirao. nikako da nađem pravu perspektivu lika a što ga sve više vrtim po glavi još ga manje pronalazim izaziva ravnodušnost i potpuno je NE snažan. iskreno rečeno loš performans uzrokovan nedostatkom glumačkog znanja ili neshvaćanjem uloge. treća stvar koja mi je zasmetala, što inače nije slučaj u Cronenbergovim filmovima, je nedostatak atmosfere. u svom tom nasilju kojim su likovi okruženi fali doza neurotičnosti i psihotičnosti. likovi izgledaju kao da te probleme ono ''odrađuju''. ne osjeti se dah unutarnje agonije. možda glazba nije na pravom mjestu, možda fali malo prirodnog zvuka, malo tišine na trenutke ometane nekakvim prirodnim šumovima i pojavama (vjetar, škripanje, propuh... nije bitno). jednostavno fali osjećaj strepljenja, straha. tjeskobe s obzirom na situacije u kojima se likovi nalaze...

ima film i pluseva. kamera je dobra, akcijske scene, Ed Harris, William Hurt, čak mi je ok ovaj dečko što glumi sina... dobar film ali izvedba je mogla biti puno bolja. šupljikav je...
ivtau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:40   #47
Film je baš glup, dobra gluma i to je to, ostalo mi apsolutno nema nikakvog smisla. Da ne govorimo koliko su neke scene naivne.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.