Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 14:45   #81
Nek si nam rekla!
supermirko is offline  
Old 10.06.2008., 16:44   #82
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
pa ja bih radije da dinamo osvoji ligu prvaka nego da hrvatska bude europski ili svjetski prvak!
ja bi radije da dinamo osvoji kup UEFA nego da reprezentacija bude i europski i svjetski prvak u 2 godine.
WHUFC is offline  
Old 10.06.2008., 20:01   #83
Quote:
fifica-mifica kaže: Pogledaj post
Ah, ima nas svakakvih! Ja sam taj indijanc, beskicmenjak coban....
Ne odlazim na tekme dinama, hajduka, ni ostalih klubova. Geldam selsku ligu kad mi je prilika.
Utakmice pratim na tv-u, a sta nemam pare za raznorazna putovanja, vjerujte i mene smeta...
Skupila sam pare konacno, i otisla s ekipom u Bec, i da bila sam u kockastom dresu s sesirom salom zastavom... I ponosna sam zbog toga, jer smo pokazali da nam nema premca... Svi smo bili tamo zbog hrv. repke i zasto nebismo to istakli, a sad svoje nase tvoje moje..... HRVATSKA



Ispricavam se, al morala sam komentirati, potakli ste me...vise necu
Čuj fifica nije problem u ekipi koja je kupila jebene karte, nije dakle problem u fifici nego u fufici, koja maše sisama na televiziji i od Konzuma dobije karte i onda ode u Austriju s klobukom na glavi glumit zanesenost.

Problem je jebiga u Maji Šuput koja mrtva hladna izjavi da ide na Euro gledat Hrvatsku, al da se tam dere bezveze jer nema pojma o nogometu, i onda se smije jer je to valjda trebalo bit duhovito, a to ne da nije smiješno nego je zaslužilo šamarčinu preko zuba da nemre pjevat više.

Problem je kaj se više od pol karti dalo sponzorima pa sad na Euro gledamo "Uvijek vjerni Konzum i Ožujsko crew" (Cetinskog, Sandija, Alex Grdić i sve moguće jebene sponzoruše).

Problem je kaj mi koji pratimo reprezentaciju dok ti fifica i nemaš pojma da repka igra nismo mogli doć do karti nego na onoj jebenoj lutriji.

Problem je kaj ste nas svi zajedno prije tri mjeseca pljuvali jer smo navijači, a sad kupujete navijačke jogurte da bi glumili nas.

Problem je kaj isti ti idioti (mame im se najebem) koji su karte dobili od Leda, Konzuma, Pivovare, coca cole, mcdonaldsa... sad karte prek foruma i oglasa pokušavaju utovarit nama po 30% višoj cijeni, takve treba ulovit, tuć, pustit, lovit pa opet tuć.

Problem je fifica u tome kaj vi niste navijači, a najžalosnije je kaj ste i takvi kakvi jeste najbolji navijači na ovom Euru.

I sad kad malo bolje razmislim, slažem se s ostalima više bi se veselio Dinamovom osvajanju lige prvaka nego da Hrvatska postane europski prvak, samo kad bi dogurali do lige prvaka na stadion bi opet došli Cetinski, Šuputica i Grdićka a mi bi ostali doma u bircu gledat jer nema karti.

Eto o tome se radi.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 10.06.2008., 22:12   #84
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ja bi radije da dinamo osvoji kup UEFA nego da reprezentacija bude i europski i svjetski prvak u 2 godine.
a ja bi radije da Hrvatska zabije jos jedan gol,nego da Dinamo bude prvak Hrvatske,o Europi i necu
spalato78 is offline  
Old 10.06.2008., 22:16   #85
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Čuj fifica nije problem u ekipi koja je kupila jebene karte, nije dakle problem u fifici nego u fufici, koja maše sisama na televiziji i od Konzuma dobije karte i onda ode u Austriju s klobukom na glavi glumit zanesenost.

Problem je jebiga u Maji Šuput koja mrtva hladna izjavi da ide na Euro gledat Hrvatsku, al da se tam dere bezveze jer nema pojma o nogometu, i onda se smije jer je to valjda trebalo bit duhovito, a to ne da nije smiješno nego je zaslužilo šamarčinu preko zuba da nemre pjevat više.

Problem je kaj se više od pol karti dalo sponzorima pa sad na Euro gledamo "Uvijek vjerni Konzum i Ožujsko crew" (Cetinskog, Sandija, Alex Grdić i sve moguće jebene sponzoruše).

Problem je kaj mi koji pratimo reprezentaciju dok ti fifica i nemaš pojma da repka igra nismo mogli doć do karti nego na onoj jebenoj lutriji.

Problem je kaj ste nas svi zajedno prije tri mjeseca pljuvali jer smo navijači, a sad kupujete navijačke jogurte da bi glumili nas.

Problem je kaj isti ti idioti (mame im se najebem) koji su karte dobili od Leda, Konzuma, Pivovare, coca cole, mcdonaldsa... sad karte prek foruma i oglasa pokušavaju utovarit nama po 30% višoj cijeni, takve treba ulovit, tuć, pustit, lovit pa opet tuć.

Problem je fifica u tome kaj vi niste navijači, a najžalosnije je kaj ste i takvi kakvi jeste najbolji navijači na ovom Euru.

I sad kad malo bolje razmislim, slažem se s ostalima više bi se veselio Dinamovom osvajanju lige prvaka nego da Hrvatska postane europski prvak, samo kad bi dogurali do lige prvaka na stadion bi opet došli Cetinski, Šuputica i Grdićka a mi bi ostali doma u bircu gledat jer nema karti.

Eto o tome se radi.
Ide u sig.
Normala00 is offline  
Old 10.06.2008., 22:40   #86
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
a ja bi radije da Hrvatska zabije jos jedan gol,nego da Dinamo bude prvak Hrvatske,o Europi i necu
Ajd u kuratz
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 10.06.2008., 23:12   #87
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Čuj fifica nije problem u ekipi koja je kupila jebene karte, nije dakle problem u fifici nego u fufici, koja maše sisama na televiziji i od Konzuma dobije karte i onda ode u Austriju s klobukom na glavi glumit zanesenost.

Problem je jebiga u Maji Šuput koja mrtva hladna izjavi da ide na Euro gledat Hrvatsku, al da se tam dere bezveze jer nema pojma o nogometu, i onda se smije jer je to valjda trebalo bit duhovito, a to ne da nije smiješno nego je zaslužilo šamarčinu preko zuba da nemre pjevat više.

Problem je kaj se više od pol karti dalo sponzorima pa sad na Euro gledamo "Uvijek vjerni Konzum i Ožujsko crew" (Cetinskog, Sandija, Alex Grdić i sve moguće jebene sponzoruše).

Problem je kaj mi koji pratimo reprezentaciju dok ti fifica i nemaš pojma da repka igra nismo mogli doć do karti nego na onoj jebenoj lutriji.

Problem je kaj ste nas svi zajedno prije tri mjeseca pljuvali jer smo navijači, a sad kupujete navijačke jogurte da bi glumili nas.

Problem je kaj isti ti idioti (mame im se najebem) koji su karte dobili od Leda, Konzuma, Pivovare, coca cole, mcdonaldsa... sad karte prek foruma i oglasa pokušavaju utovarit nama po 30% višoj cijeni, takve treba ulovit, tuć, pustit, lovit pa opet tuć.

Problem je fifica u tome kaj vi niste navijači, a najžalosnije je kaj ste i takvi kakvi jeste najbolji navijači na ovom Euru.

I sad kad malo bolje razmislim, slažem se s ostalima više bi se veselio Dinamovom osvajanju lige prvaka nego da Hrvatska postane europski prvak, samo kad bi dogurali do lige prvaka na stadion bi opet došli Cetinski, Šuputica i Grdićka a mi bi ostali doma u bircu gledat jer nema karti.

Eto o tome se radi.




Nemoj se zivcirat zbog mene (u istom smo govnu), nego cuvaj te zivce za tekmu...trebat ce ti. Pozdrav
fifica-mifica is offline  
Old 10.06.2008., 23:16   #88
jedan/jedna manje. juhuuu
who's next?
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 11.06.2008., 00:28   #89
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Ajd u kuratz
pogledaj ovo
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...postcount=1431

edge imas od mene dvi VIP-karte za Svabe i ulaz za after party sa igracima,ako povedes ovu fuficu u Klagenfurt.
spalato78 is offline  
Old 11.06.2008., 09:16   #90
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
pogledaj ovo
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...postcount=1431

edge imas od mene dvi VIP-karte za Svabe i ulaz za after party sa igracima,ako povedes ovu fuficu u Klagenfurt.
Čuj ak ima ovakav par sisa

Dajte joj link na "samo opušteno" možda nađe kaj joj treba
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 11.06.2008., 10:05   #91
nasla sam kaj trebam

idem za Klagenfurt....vidimo se tamo, ako ne, mahat su s tribine
fifica-mifica is offline  
Old 11.06.2008., 11:46   #92
ono od jutros sam premjestio ovdje
Veko32 is offline  
Old 11.06.2008., 12:02   #93
Proslava gola protiv Austrijanaca,na Heldenplatzu u Becu

http://smg.photobucket.com/albums/v2...PICT0025-1.flv

Kao sto je dobro primjetio jedan poznanik,ovoliko ljudi na Heldenplatzu je zadnji put okupio Adolf 1938 na mitingu nakon Anschlussa
Maska is offline  
Old 11.06.2008., 12:04   #94
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Čuj fifica nije problem u ekipi koja je kupila jebene karte, nije dakle problem u fifici nego u fufici, koja maše sisama na televiziji i od Konzuma dobije karte i onda ode u Austriju s klobukom na glavi glumit zanesenost.

Problem je jebiga u Maji Šuput koja mrtva hladna izjavi da ide na Euro gledat Hrvatsku, al da se tam dere bezveze jer nema pojma o nogometu, i onda se smije jer je to valjda trebalo bit duhovito, a to ne da nije smiješno nego je zaslužilo šamarčinu preko zuba da nemre pjevat više.

Problem je kaj se više od pol karti dalo sponzorima pa sad na Euro gledamo "Uvijek vjerni Konzum i Ožujsko crew" (Cetinskog, Sandija, Alex Grdić i sve moguće jebene sponzoruše).

Problem je kaj mi koji pratimo reprezentaciju dok ti fifica i nemaš pojma da repka igra nismo mogli doć do karti nego na onoj jebenoj lutriji.

Problem je kaj ste nas svi zajedno prije tri mjeseca pljuvali jer smo navijači, a sad kupujete navijačke jogurte da bi glumili nas.

Problem je kaj isti ti idioti (mame im se najebem) koji su karte dobili od Leda, Konzuma, Pivovare, coca cole, mcdonaldsa... sad karte prek foruma i oglasa pokušavaju utovarit nama po 30% višoj cijeni, takve treba ulovit, tuć, pustit, lovit pa opet tuć.

Problem je fifica u tome kaj vi niste navijači, a najžalosnije je kaj ste i takvi kakvi jeste najbolji navijači na ovom Euru.

I sad kad malo bolje razmislim, slažem se s ostalima više bi se veselio Dinamovom osvajanju lige prvaka nego da Hrvatska postane europski prvak, samo kad bi dogurali do lige prvaka na stadion bi opet došli Cetinski, Šuputica i Grdićka a mi bi ostali doma u bircu gledat jer nema karti.

Eto o tome se radi.
svaka cast na napisanom...
papirlova is offline  
Old 11.06.2008., 12:27   #95
Za ovo šta edž piše je kriv HNS i predsjednik mu Marković.

Ok, daj sponzorima karte, nek idu korporativni pizdeki na utakmice, to je ionako mali broj karata. Veći broj karata je otišao tako da sponzori mogu imat svoje hiper-debilne nagradne igre u kojima moraš kupit 327 sladoleda, skupit 400 naljepnica, poslat SMS-om 45 kodova, potrošit hrpu love i onda mooooožda imaš šansu od 0.0001% da dobiješ kartu. Takvo zarađivanje na kartama mene izluđuje, a to HNS očito podržava. Nisu ništa napravili ni da spriječe crno tržište karata. Riba smrdi od glave

Osim toga, nije HNS niti toliko siromašan niti jadan da mora trpit uvjete sponzora. Pa svaka firma bi dala ne znam šta da se reklamira za vrijeme EURA. No Markoviću je očito nešto kapnulo pa je dopustio ovu travestiju s kartama.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 11.06.2008., 13:23   #96
istina je da je pun kurac karata otišlo sponzorima,sponzorušama,kurcima,palcima,al nije baš da se nije moglo do karata.
WHUFC is offline  
Old 11.06.2008., 14:27   #97
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
istina je da je pun kurac karata otišlo sponzorima,sponzorušama,kurcima,palcima,al nije baš da se nije moglo do karata.
A i ti ga jebeš, muči dok namjerno pretjerujem malo!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 11.06.2008., 15:01   #98
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
A i ti ga jebeš, muči dok namjerno pretjerujem malo!
ma stoji sve što si napisao,nije to neko pretjerivanje.velim,do karata se nekak i moglo,al ih je definitivno bilo pun kurac premalo.
Udaranje po HNS-u,uvijek vjernim žuja,konzum i ostalim tarik filipović,severina i sličnim debilitetima nikad nije pretjerivanje.
WHUFC is offline  
Old 11.06.2008., 15:04   #99
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Čuj ak ima ovakav par sisa


hehehehe,koji sponzor
nomadi is offline  
Old 11.06.2008., 15:11   #100
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Zašto ti se zgadi nogomet?

Ima raznih indijanaca... Ja sam indijanac utoliko što nisam nikad išao na sjevere i bio sam na malo utakmica, ali pratim nogomet, gledam ga skoro uvijek i ne samo finala LP ili euro i svjetsko. I utvaram si da ponešto i znam o nogometu kao sportu. Ja guštam u nogometu u svom điru jer nemam potrebe biti na tribini, urlikat i ne vidit ono što me u stvari zanima, a to je sama igra.
Šta da ja obučem a da ne budem indijanac, šta, šta?

S druge strane potpuno kužim vaše ogorčenje kad se razni debili i moroni poput naših selebritija odjednom prometnu u žestoke navijače i kite se kockicama od glave do pete. Ili kad ove glupave manekenke vode emisiju na televiziji i kurtza ne kuže i još se ponose time Ili kad se pojavi navijački jogurt, navijačka vreća za sjedenje, navijačka klapalica... Razumijem i da te nervira što su vas do jučer svi zvali divljacima, a danas bi svi bili navijači

Ali na kraju krajeva, taj stav "nogomet je samo naš" mi je malo snobovski i isključiv. Mi smo pravi navijači i sve znamo o nogometu, a šta vi indijanci znate? I nije to samo kod vas, to me svugdje nervira... Dođeš par puta godišnje u operu, recimo, i onda ti pravi znalci koji su tamo svaki tjedan kažu "koji kurac ti sad dolaziš a ja sam tu svaki tjedan, ti ništa ne kužiš..."

Poanta teksta je ako vas indijanci trpaju u koš da ste svi huligani i ne znam šta, onda vi radite isto kad mislite da baš svi indijanci nemaju pojma o nogometu (ovdje izuzimam gore navedene spodobe koje stvarno ništa ne kuže i kojima je to samo trendy ). Počinjem od sebe i dosta svojih frendova koji ne idemo po tekmama, ali pratimo nogomet kao što pratim tenis, košarku, vaterpolo itd... ali nisam nužno na utakmicama svaki tjedan.
Nisam pročitao od riječi do riječi, ali ovo je najbliže mojoj situaciji i mom razmišljanju.

dakle, nisam baš indijanac, ali sam bliže indijancu nego ekipi koja ide na sva gostovanja i živi samo za to.

Ali što kad bi na ovako velika natjecanja odlazili samo takvi navijači?
Kad bi u Austriji bila samo postava sa Malte?
Pa na velikim natjecanjima ima 80-90% indijanaca. Ali nije li bolje da su tu? Pa pravi navijači bi jedva popunili svoj dio tribina, da ne govorim da bi grad bio prazan.

A kad bi se, što nekima smeta, od pravih navijača brojali samo oni normalno obučeni, sa oriđiđi dresom, koliki bi to broj izašao na kraju?

I koga bi tada impresionirala slika sa i oko stadiona??

A kad smo kod oriđiđi dresa, isti košta gotovo 500 kn i ja si ga sigurno neću uzeti. A bi, rado. Ali s tim novcima platim gorivo do gori, a imam onaj dres s pijace. I zato sam manje navijač od ovog do mene sa originalnim dresom, koji je bio na isto utakmica kao i ja? A onaj u sponzorskom dresu je još manje navijač??
nisu li malo pretjerane te podjele?

Ja ove godine nemam karte, a niti ću ih vjerojatno kupiti, jer se nema baš para na bacanje, a istovremeno sam svjestan da će supersilva, Josip Katalenić i bembo sigurno biti na stadionu, jer neš ti problema njima karte nabaviti. I da se ja sad zato žderem?
Ma ko im j... mater. Krivo mi je, ali ne mislim zbog toga gubiti živce. a ne bi ni onaj pravi navijač sa stotine utakmica i gostovanja trebao time razbijati glavu.To je borba protiv vjetrenjača i nema tu koristi. Samo gobljenje vremena i živaca.

Ja, nazovimo me polunavijač, ću na nekom trgu ili u kafiću, okružen većinom indijancima i padobrancima, cijelim srcem i dušom navijati za svoju Hrvatsku i apsolutno mi se jebe koliko košta čija kockasta majica i što ovaj šupak do mene ima čak i kockaste mudante.

I radije bi sutra bio okorjela indijančina u kockama od glave do pete sa ulaznicom preko veze, nego ja, istinski zaljubljenik i polunavijač sa kakvim takvim iskustvom, na poslu, bez televizije, baš za vrijeme utakmice.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.