Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2009., 11:19   #21
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
najjača rivalstva u južnoj americi

racing-independiente
gimnasia la plata-estudiantes la plata
rosario central-newells old boys
river-boca

evo 4 argentinska derbija koje mi je san posjetit, a u brazilu obavezno

gremio-internacional
palmeiras-corinthians
flamengo-vasco
cruzeiro-atletico mineiro

u urugvaju Bog svih derbija je nacional-penarol

a u chileu universidad-colo colo

Tu nadodaj još 2 kluba. Fluminense i Botafogo. Ta četvorka u svim kombinacijama je isto tako veliki derbi. Čak mislim da je Flamengo - Fluminense najveći od tih. Moje subjektivno mišljenje
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:30   #22
a Al-Ahly protiv El Zamaleka?
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:32   #23
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
@Liht

na kojoj si tribini bio na Boca - River?
Mozes li mlo poblize objasniti navijace i sve to?
Bio sam na jugozapadu ak se ne varam, tribina nasuprot one ravne tribine s ložama. Kaj te zanima oko navijača? Jer ne znam kaj da ti objasnim, ja sam bio tamo par dana samo, ludnica je, opako nešto, a ti pitaj kaj te više zanima.
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:33   #24
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
Ja nisam pratio uopće argentinu do negdje kraja devedesetih kada sam počeo uviđati svo sranje modernog nogometa u europi, i onda sam skužio kak je to kod njih samo stalo negdje u kasnim osamdesetima i - ostalo tam. Predobro, ludnica, nema nikakvih ultra non profit i sličnih sranja, ne jebu ih reklame, ne jebe ih suradnja s upravama, totalno flegma življenje nogometa i kluba od rođenja do smrti. A Superclasico je vrhunac, već sam u jednoj temi o stadionima napisao da je Bombonera protiv Rivera za svakog navijača kao Meka za muslimane - ako možeš financijski i općenito otići i osjetiti to, moraš. Ja isto tamo preferiram Bocu, ne zbog privrženosti klubu jer su tamo jednako privrženi svi, to ti je teško shvatit dok ne vidiš, tamo je nogometni klub i otac i majka i vjera i domovina, sve kaj ti znači u životu. Ja sam za Bocu iz čisto nekakvih političkih razloga izrazitijeg ljevičarstva i bolivarizma i naravno zbog Maradone
Potpisujem, doživio prošle godine iz prve ruke...

S tim da prema onom kaj sam dole pričao s Argentincima na Independiente-Racing je još žešće...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 13:38   #25
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
S tim da prema onom kaj sam dole pričao s Argentincima na Independiente-Racing je još žešće...
To sam i ja čuo da je luđe upravo zbog gube poput nas dvojice () kojima je superclasico pojam i onda doalzimo, sad računaj koliko takvih ljudi ima, a gori su od najgorih šabančina i aleština na našim stadionima jer ne govore ni jezik, a kamo li da pjevaju pjesme.
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:41   #26
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
To sam i ja čuo da je luđe upravo zbog gube poput nas dvojice () kojima je superclasico pojam i onda doalzimo, sad računaj koliko takvih ljudi ima, a gori su od najgorih šabančina i aleština na našim stadionima jer ne govore ni jezik, a kamo li da pjevaju pjesme.
Istina, mi smo imali upad preko Bocinog muzeja koji organizira odlazak na tekme (to su nam jedno dva mjeseca prije nego kaj smo išli sredile ženine frendice pa je bilo džabe i nisam baš mogao birati inače bi ziher išao solo) i bilo je jedno 10-ak kombija raznoraznih likova...od Južnoamerikanaca (ono Čile, Brazil, Urugvaj i tak) pa do žutih (nezaobilazni Japanci...)...al smo zato nas 5-6 iz hostela (nekakvi Nizozemci, Australci, žena i ja) solo otišli na četvrtfinale Copa Libertadores Boca-Atlas koje se igralo na stadionu Velez Sarsfield...to je isto bio doživljaj...

A za Independiente-Racing su mi pričali da je fajt zato kaj su, uvjetno rečeno, iz istog kvarta, Avellanede...jest da kvart ima brat-bratu 200.000 stanovnika, ali da je zbog toga rivalstvo do krvi...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby

Zadnje uređivanje Silvercat : 11.05.2009. at 15:21.
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:45   #27
I ne zaboravite Rosario x Newells
eno sinoć je bio. Navodno je i taj gadan ko i spomenuta dva BJ-RP i Ind-Rac
Stavit ću par slika kasnije
__________________
Los Borrachos Del Tablon Van Con Vos
HinchadaMasLoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:25   #28
Quote:
Predmet kaže: Pogledaj post
Tu nadodaj još 2 kluba. Fluminense i Botafogo. Ta četvorka u svim kombinacijama je isto tako veliki derbi. Čak mislim da je Flamengo - Fluminense najveći od tih. Moje subjektivno mišljenje
znam, ali vasco je najpopularniji klub iz rija nakon flamenga, pa sam tom derbiju da prednost. flamengo-fluminense je bija najveći, tkzv. fla-flu, al od kraja sedamdesetih pa nadalje ovaj se smatra najvećim.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 10:53   #29
ja bih još dodao sjeverno-Londonski derby Tottenham-Arsenal i zanima me ako znate imena tih pojedinih derbija
HNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 14:33   #30
Quote:
HNT kaže: Pogledaj post
ja bih još dodao sjeverno-Londonski derby Tottenham-Arsenal i zanima me ako znate imena tih pojedinih derbija
Tott - Ars je kurac a ne derbi, općenito na otoku derbi kao pojam više ne postoji. Postoji "huge profit game", utakmica većeg zanimanja publike i veće cijene reklamnih sekundi i centimetara.
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:47   #31
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
Krivo su te učili povist - 4 polja nazad!
Duboko se nadan da se zajebajes, jer ako nisi onda si potpuno irelevantna osoba za bilo koji ozbiljniji razgovor.Najveci derbi, u bivsoj drzavi, gledajuci s bilo kojeg aspekta je bija Hajduk - Crvena Zvezda.Ako to nijeces svjesno onda si lazac, ako nijeces nesvjesno, onda ajde pratit baseball, ako se zajebajes onda te mogu razumit jer si boys.
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 21:13   #32
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Duboko se nadan da se zajebajes, jer ako nisi onda si potpuno irelevantna osoba za bilo koji ozbiljniji razgovor.Najveci derbi, u bivsoj drzavi, gledajuci s bilo kojeg aspekta je bija Hajduk - Crvena Zvezda.Ako to nijeces svjesno onda si lazac, ako nijeces nesvjesno, onda ajde pratit baseball, ako se zajebajes onda te mogu razumit jer si boys.
I ja mislim da je to bilo jače rivalstvo, a ne želim umanjivat Dinamove uspjehe. Jednostavno, to su bili najuspješniji hrvatski i srpski klub...
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 21:18   #33
Vinodol-Crikvenica....zna bit itakeko zajebano...najjači debri 4.HNL(zapad)
__________________
Veglia MCML
...jer Hajduk je ono što me čini sretnim...
A.C.A.B. - Always Cumshot After Blowjob
Veglia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 20:39   #34
Quote:
Lihtenfalner kaže: Pogledaj post
Tott - Ars je kurac a ne derbi, općenito na otoku derbi kao pojam više ne postoji. Postoji "huge profit game", utakmica većeg zanimanja publike i veće cijene reklamnih sekundi i centimetara.
jbga, sve to stoji što si reko,al to će za ta dva kluba uvijek ostat veliko rivalstvo-za Tottenham i Arsenal veće od ostalih
HNT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 22:12   #35
Quote:
Veglia88 kaže: Pogledaj post
Vinodol-Crikvenica....zna bit itakeko zajebano...najjači debri 4.HNL(zapad)
Nemoj se zajebavat a Halubjan-Grobničan?
G13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 23:44   #36
Quote:
G13 kaže: Pogledaj post
Nemoj se zajebavat a Halubjan-Grobničan?
uuu,vidiš dobro da si me podsjetio
__________________
Veglia MCML
...jer Hajduk je ono što me čini sretnim...
A.C.A.B. - Always Cumshot After Blowjob
Veglia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 20:01   #37
uskok -solin opako opako znaju past teske rijeci
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 09:19   #38
vrapče-ponikve od mnogih frendova iz tih kvartova sam čuo da se živi za taj derbi
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:50   #39
cemo sad nabrajat i kombinirat sve drugoligaske/treceligaske/regionalne klubove i grohotom se smijat na uskok-dragovode itd?
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 23:52   #40
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
cemo sad nabrajat i kombinirat sve drugoligaske/treceligaske/regionalne klubove i grohotom se smijat na uskok-dragovode itd?
Vodnjan-Fazana ti je isto zajebana tekma...
G13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.