Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2010., 04:29   #61
Budna sam..sta drugo reci...
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 10:42   #62
Quote:
aurelis kaže: Pogledaj post
Ja sam 38 tjedan.
Osim nesanice (zaspim oko 3 ujutro), i standardnog vc-a od 6-10 puta u toku noći muči me jaka bol kukova i zdjelice. Ne mogu to opisati, osim da me dizanje iz kreveta toliko boli, da se jedva osovim na noge, i osjećam škripu, buku, cvilež kukova kad god krećem na vc.
Vrlo neugodno, i smiješno zapravo, jer mi se čini da je nekad lakše otpuzati četveronoške u vc, nakon što sam zaležala malo duže. Ima li netko s tim iskustva sad u zadnjim tjednima trudnoće?
Sve ovo mi se počelo javljati tek zadnja 3 tjedna, dakle zadnjih mjesec dana. Inače, dosad mi je sve bilo manje više ok, prilično lagana trudnoća, bila sam u ok formi.
Kakogod,ne spavam dobro. Nesanicu sam inače baš žestoku, imala prva 3 mjeseca, što me posebno mučilo jer sam radila.
Evo da i ja prijavim tu cvilež i užasnu bol zdijelice i doljnjeg djela kicme,a mislim da mi je to i najveca prepreka ne spavanja
Nesanicu imam od 6..-og mj.i navikla sam se...
Budim se 2-3x noću da bi išla mokrit i odlazak je bolan i koma,kad kažem gin.oni se smijukao kako škripi??pa škripi mi zdjelica kad se vrtim,dižem a oni u smjeh
To osječam već jedno 2 mj.malo manje,sad sam 38+5,pošto sam imala konizaciju u samoj trudnoći to sam prepisivala tome,sad me sve više frka kakvi će trudovi bit,s obzirom da ovo jakooo boli,inače ovo mi je 3.trudnoća pa me čudi...
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 10:45   #63
kak ti se mogu smijati koji idioti
kad su cure pisale o toj škripi,mene i ako je bolilo nije mi škripilo pa nisam kužila o kakvoj škripi to govore...ali sad je i meni počelo škripiti...
kao da sam stari,oronuli namještaj
i ako se moram pohvaliti da me manje boli,i da bolje spavam unazad 7 dana...
ali uvijek nešto,sad me boli zub
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 13:12   #64
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
kak ti se mogu smijati koji idioti
kad su cure pisale o toj škripi,mene i ako je bolilo nije mi škripilo pa nisam kužila o kakvoj škripi to govore...ali sad je i meni počelo škripiti...
kao da sam stari,oronuli namještaj
i ako se moram pohvaliti da me manje boli,i da bolje spavam unazad 7 dana...
ali uvijek nešto,sad me boli zub
A neznam draga
I to baš onako od srca...i to dvije mlađe vrlo dobre ginice...mislim i meni bi bilo čudno,neobično čut to da nisam osjetila na svojoj koži,evo po 1.put,ove 2 prve trudnoće su bile mačji kašalj,u ovoj svako malo nešto
Zvučim ko bager u leru,muž je više lud na to škripanje,sve se nadam da će čim prije proč jer sam na samom kraju...
Pošto patim od nesanice i kako rekoh navikla se večnastojim preko dana nadoknadit san jer me samo frka da idem rodit neispavanauf...to je koma,osim što se tamo izmoriš još i to...
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 00:16   #65

Evo mene opet na ovoj temi...
Ona mi dođe,ko kakav dnevnik....vidim da sam nakon 3 tj. ljepote i divote spavanja,opet počela budna noći provoditi....
Jučer od 3 do 6 ujutro....
a evo sada,san još na oči neće,inače hrčem već u 22 h... oh želim spavati
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 22:20   #66
ja sam u prvoj trudnoći spavala po cijele dane...doslovce.....onda bi navečer imala privat party

sad imam sina i nemoguće mi je da zaspem popodne,uspijem koji put s njim zaspati al više se vrtim po krevetu nego kaj spavam.
navečer još gore.
ginić mi je rekao da si uzmem normabelčeke,večeras ću ga prvi put popiti pa ćemo vidjeti kak bu prošlo.
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:07   #67
ja sam počela pucat na živce definitivno.
ne spavam već mjesec dana, po 3 sata.
uzmem valeral, isto 3 sata. max 4

to je za popizdit
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:11   #68
ja sam sinoć popila normabel oko ponoći, i zbudila se u 4 jer me počela žgaravica hebati i do 6 sam se vrtila po krevetu. pa se digla,išla pojset nekaj zaspala i opet se zbudila u pol 9.....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:25   #69
da se ne ureknem...ali ja jos uvijek spavam ko top,po 10 sati skoro u komadu,osim onog nocnog pisanja po 2,3 puta ali sve u polusnu i vratim se u krevet i opet hrcem nadam se da ce tako i dalje ostat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 08:33   #70
Ja sam baš jutros na zboru rekla da sam spavanje od 2-7 uz nekoliko pi-pi ustajanja počela smatrati uspjehom , a donedavno mi to bio razlog za žalopojke na ovoj temi
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:12   #71
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
vidiš mene je u prvoj trudnoći,klasično i očekivano pred kraj prala nesanica...a u ovoj me već u drugom tromjesečju hebalo...i staloooo trenutno....
i meni je u prvoj isto tek pred kraj...a sad isto već u 6-7 mjesecu...al još nije stalo....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:39   #72
Joooj mene pere nesanica već 2 tjedna Ispalit ću na živce više. Ko vampir sam Po danu bi zaspala stojećki, a po noći nema šanse
Užas!!!!!
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:55   #73
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Joooj mene pere nesanica već 2 tjedna Ispalit ću na živce više. Ko vampir sam Po danu bi zaspala stojećki, a po noći nema šanse
Užas!!!!!
da tak sam i ja ,i onda se zajebem kao danas recimo i odvalim preko dana sat i pol i sad budem štrikala po noći
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 01:47   #74
Ma meni je isto, spavala ja po danu ili ne
Baš mi je iscrpljujuće to jako
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 02:21   #75
opet štrikam
kaj svi na forumu spavaju
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 15:44   #76
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
opet štrikam
kaj svi na forumu spavaju
Da od 2 - 4
Otkad mi je prošo termin vraćam se u nespavače
A sad vic:
Da mi je roditi da se naspavam!
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 15:55   #77
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
Da od 2 - 4
Otkad mi je prošo termin vraćam se u nespavače
A sad vic:
Da mi je roditi da se naspavam!
baš
joj ja sam sad odvalila od 14 i 30 h do 15 i 30 h
svladalo me...
samo da se ne odrazi na večeras
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 07:57   #78
Noćas sam lijepo pajkila,cijelu noć od 11 do 6 ujutro i tako mi je super,imam sada puno vremena a popodne ću još malo odmorit....
A kada me uhvati period nesanice,koma-zaspem do 2-3ujutro i nastavit nikako pa moram u dnevni gledat tv da mi se umore oči,tek oko pol 6 uspijem opet zaspat a kada se probudim oko 10 se osjećam kao da me je netko prebio

I prije trudnoće su me često mučile nesanice,zbog hormona u pms-u i sada u trudnoći,često i kada su promjene vremena,sa bure na jugo...
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 18:47   #79
Ja već par dana ipak uspijem zaspat. Da ne ureknem
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 03:49   #80
e zato mene dere nesanica...4 ujutro a ja ko na drogama
__________________
" Nije sve u tebi, ali ti si u svemu.. "
Nea3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.