Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 23:48   #1
The Godmother

Ne, niste krivo pročitali.


Quote:
The life story of former drug lord, Griselda Blanco, who was known as "The Godmother of Cocaine" during the 1970s.
Quote:
The Godmother is an upcoming American biographical crime-drama film directed by Gerard Johnson and written by Frank Baldwin. The film stars Catherine Zeta-Jones, Catalina Sandino Moreno, Mehdi Dehbi, Diane Guerrero, and Skyler Gisondo. Principal photography began on November 4, 2015 in Puerto Rico.


Quote:
Griselda Blanco (February 15, 1943 – September 3, 2012), known as La Madrina, the Black Widow, the Cocaine Godmother and the Queen of Narco-Trafficking, was a Colombian drug lord of the Medellín Cartel and a pioneer in the Miami-based cocaine drug trade and underworld during the 1970s and early 1980s. It has been estimated that she was responsible for up to 200 murders while transporting cocaine from Colombia to New York, Miami and Southern California.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt2245187/


Griselda Blanco RL






Griselda Blanco - Catherine Zeta-Jones






Ne znam kada film točno izlazi pa nisam htio pisati godinu. Ako je moguće neka moderator poslije nadopiše.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 00:09   #2
vec sam gledala dokumentarac o njoj, cini mi se cocaine cowbowys i preinteresantna je zena.

ne znam jel catherina zeta johnes ce imati kapacitet to iznjeti?
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 01:51   #3
Wtf?
Jel ovo spinoff na Godfathera?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 02:29   #4
Vidim na IMDb-u da će glavnu ulogu igrati Catalina Sandino Moreno (Maria Full of Grace) a ne kao što je prethodno spomenuto Catherine-Zeta Jones.

Od ostalih glumaca (poznatijih) tu je John Leguizamo. Nije navedeno koga će on glumiti ali evo moja pretpostavka je - Pablo Escobar.


Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Wtf?
Jel ovo spinoff na Godfathera?

Nije ali ima jedna poveznica. Naime, četvrti i najmlađi sin dotične gospođe mafijašice se zove Michael Corleone Blanco i jedini je danas živ od te četvorice.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 02:11   #5
A u ku*ac. Što se tiče ovog filma, glavnu ulogu ipak tumači CZ Jones a naziv filma će biti Cocaine Godmother i bit će na engleskom (vau.) Izlazi u siječnju.

U prethodnom postu sam spomenuo glavnu glumicu iz filma Maria Full of Grace i kako je ona preuzela glavnu ulogu od CZ Jones ali na IMDb-u stoji kako će biti snimljen još jedan film o dotičnoj Griseldi Blanco a u kojem će glumiti i John Leguizamo.

Znači dva filma o Griseldi Blanco. Ova tema se onda odnosi na ovaj sa CZ Jones i ako neki moderator bude u prolazu neka promjeni naziv teme u Cocaine Godmother.


Evo je. Catherine-Zeta Jones kao Griselda Blanco.

MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 09:35   #6
Po skoro cijelom svijetu u nerazvijenim zemljama vladaju izopačeni mentaliteti. Broj ubijenih se broji u tisućama i to od strane samo jednog 'kralja'. Sakaćenja, rezanja glava na živo, skidanje mesa s lubanja, eksponiranje gomile tranširanih leševa u javnosti. Od tog horora, pakla i sumraka ljudske svijesti valjda jedino 'dobro' što može proizaći na kraju su filmovi za zabavu gladne publike kojoj je život predosadan tamo gdje nema takvih ljepota.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.