Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2011., 09:37   #1701
Trenutačno razmišljam da si kupim neku smeđu farbu, ali ne znam koju
prije 2.mj sam se farbala u crno, boja se dosada prilično isprala, sad mi je kosa tamnosmeđa i samo bih promijenila nijansu u neku čokoladniju boju Ali inače mi se nijedna smeđa boja ne prima na kosu jedino mi se crna primi
Vesela Gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 15:43   #1702
Quote:
Vesela Gljiva kaže: Pogledaj post
Trenutačno razmišljam da si kupim neku smeđu farbu, ali ne znam koju
prije 2.mj sam se farbala u crno, boja se dosada prilično isprala, sad mi je kosa tamnosmeđa i samo bih promijenila nijansu u neku čokoladniju boju Ali inače mi se nijedna smeđa boja ne prima na kosu jedino mi se crna primi
uf, ako bi išla na svjetlije i još inače imaš problema s postizanjem boje...
moglo bi ispasti gadno

često smeđe boje znaju ispasti pretamne (kod mnogih je to slučaj), a budući da već imaš crnu boju na kosi teško da ćeš uspjeti sama dobiti čokoladne tonove
da sam na tvom mjestu ja bih radije otišla kod frizerke, makar po stručniji savjet, jer ćeš u suprotnom ili izmrcvariti kosu bezveze ili završiti pretamna

nek me ispravi netko ako ima koji bolji savjet
drunkard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 20:28   #1703
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Ana, a da probaš tamno blond ili svijetlo smeđu?Uhvatiti će ti dobro ali će ti se isprati jako brzo jer si blajhana. Srednje i tamno smeđe obično ispadu pretamno, skoro crno. Kakvu bi nijansu sad? Još nešto, preporučila bi ti Rolland farbe koje se lako razmazuju(možeš se samo rukavicama pofarbati)i hvataju ravnomjerno ma kakvo god ti bilo stanje na glavi.

Našla sam kakvu smeđu boju bi ja, ajmeee Takva mi je i bila prvi dan nakon farbanca, ali sa crvenim odsjajem i tjemenom

http://youtu.be/ZpiYNVdLyjw

Ako netko zna koja bi ovo bila nijansa neka komentira
6.01, 5.1 od rollanda? mozda
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 20:37   #1704
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
6.01 od rollanda?
Hehe, baš sam si mislila isprobati tu
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:49   #1705
evo, transformacija je ipak uspjela bez problema


efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 15:24   #1706
@efghi
jako ti je lijepa boja i baš ti se kosa lijepo sjaji
kao preporođena ako se mene pita
drunkard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:01   #1707
Zabranjena prodaja na temi, postoji poseban topic samo za prodaju.

Mod

Zadnje uređivanje raverica : 11.09.2011. at 11:40.
Have a nice day is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 10.09.2011., 09:07   #1708
prekrasno ti je ispalo i pravo osvježenje,tako se lijepo sjaji

s kojom si se farbala?
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:38   #1709
rolland, tamno smeda. super mi je nijansa, al mislim da je tak posebna boja upravo zbog podloge, iduci put ce vjerojatno ispasti puno tamnija.
hvala na komplimentima
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 00:21   #1710
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
evo, transformacija je ipak uspjela bez problema


prekrasno puno više mi se sviđa ova boja... pun pogodak
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:13   #1711
Čekaj...Pa crno je crno. Kakva može biti osim obične crne i crne sa plavim/ljubičastim odsjajem. Ako želiš umjetno crnu kao Kat Perry pofarbaj se bilokojom crnom farbom, a ako želiš prirodnu"crnu"tj.tamno tamno smeđu, pofarbaj se sa tamno ili srednje smeđom. Ove sve što si postala izgledaju kao crne a ne tamnosmeđe Bila sam crnka i mogu ti reći da crne Palette dobro drže, ali kao da uništavaju kosu više od drugih.

Ja sam isto išla iz crvene u smeđu, čekala da se boja skroz naskroz ispere i pofarbala se sa Syoss svijetlo smeđom. Ispala sam tamnija hladno smeđa ali crveno je ipak izbijalo vani, i sad kad se smeđa isprala stvarno imam svijetlo smeđu kosu sa crvenkastim djelovima. Preporučili su mi na drugoj temi da uzmem Keune 5.19 ili 6.19 koje imaju pepeljasto i zeleno u sebi da ubije crvenilo, pa ako ti je baš stalo do tog da bude što manje crvenog probaj te boje.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:20   #1712
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Čekaj...Pa crno je crno. Kakva može biti osim obične crne i crne sa plavim/ljubičastim odsjajem. Ako želiš umjetno crnu kao Kat Perry pofarbaj se bilokojom crnom farbom, a ako želiš prirodnu"crnu"tj.tamno tamno smeđu, pofarbaj se sa tamno ili srednje smeđom. Ove sve što si postala izgledaju kao crne a ne tamnosmeđe Bila sam crnka i mogu ti reći da crne Palette dobro drže, ali kao da uništavaju kosu više od drugih.

Ja sam isto išla iz crvene u smeđu, čekala da se boja skroz naskroz ispere i pofarbala se sa Syoss svijetlo smeđom. Ispala sam tamnija hladno smeđa ali crveno je ipak izbijalo vani, i sad kad se smeđa isprala stvarno imam svijetlo smeđu kosu sa crvenkastim djelovima. Preporučili su mi na drugoj temi da uzmem Keune 5.19 ili 6.19 koje imaju pepeljasto i zeleno u sebi da ubije crvenilo, pa ako ti je baš stalo do tog da bude što manje crvenog probaj te boje.
pa dobro da, crno je crno, al pritom sam mislila na crnu baš bez ljubičastog ili plavog odsjaja. razmišljam da kupim neku palette, čula sam da su dosta jake, pa sad ću vidjet. uglavnom, tenks na informaciji
Tamia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:36   #1713
Quote:
Tamia kaže: Pogledaj post
pa dobro da, crno je crno, al pritom sam mislila na crnu baš bez ljubičastog ili plavog odsjaja. razmišljam da kupim neku palette, čula sam da su dosta jake, pa sad ću vidjet. uglavnom, tenks na informaciji
Jesu, komotno možeš 2 mjeseca bez farbanja, osim izrasta. Palette su ok za nezahtjevnu crnu. Osobno ne bi bi više u katran crnu koliko god mi bila lijepa jer je se teško riješiti kad poželiš promjenu, radije bi tamnosmeđu. Tebi će stajati dobro štogod da odabereš iako ćeš imati crveni odsjaj ali kažem, ako ti to ne predstavlja problem go for it Da, i lakše je iz tamnosmeđe otić u crnu ako ti se ne svidi nego obrnuto.

Usput, mogla si pitati i cure na Smeđoj kosi za mišljenje.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:41   #1714
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Jesu, komotno možeš 2 mjeseca bez farbanja, osim izrasta. Palette su ok za nezahtjevnu crnu. Osobno ne bi bi više u katran crnu koliko god mi bila lijepa jer je se teško riješiti kad poželiš promjenu, radije bi tamnosmeđu. Tebi će stajati dobro štogod da odabereš iako ćeš imati crveni odsjaj ali kažem, ako ti to ne predstavlja problem go for it

Usput, mogla si pitati i cure na Smeđoj kosi za mišljenje.
da, meni isto malo bed oko toga što je se teško riješiti pa bi radije tamnosmeđu. ah, taj crveni odsjaj, da. :S al' nema veze, ovako se više nemam živaca zezati sa tom crvenom, baš je grozno, tako da, kako bude, bude, nadam se da će bit' okej. lakše je da, slažem se. i hvala za link. nova sam ovdje pa nisam baš još sve uspjela proučiti.
Tamia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 01:44   #1715
pozdrav! ja sam prirodna brineta, imala sam lijepu, sjajnu, kosu kako kažu. i bilo mi to dojadilo i ja se ofarbala u crveno. baš je boja extra bila, svima se svidjela, al jako je zeznita za održavat. i brzo se ispere i izblijedi, pogotovo na suncu. a ne želim se farbat svaka 3 tjedna, kosa će mi bit k'o slama. imam dugačku kosu, skoro do guzice i ne bi ju htjela uništit previše. sve ukupno sam se farbala dva puta i kosa mi nije jako uništena, skoro pa nije uopče. tu i tamo koji ispucali vrh, ali zanemarivo. kosa mi je sad blijeda. ni crvena ni smeđa. i ja sam sad odlučila da bi se ofarbala u jako tamno smeđe. prvo sam htjela u crno, ali se bojim da će mi bit pretamno i da mi neće stajat. po prirodi nisam jako blijeda, malo sam tamnije puti. pa me zanima, ako netko zna, hoće izbijat crvena boja nakon što se ofarbam? pliz, help. i po vama, što bi možda bolje bilo. crna ili tamnosmeđa? mislila sam možda nešto ovako.



ili ovako



a što se tiče crne, sviđa mi se nešto ovako

http://cdn02.cdn.socialitelife.com/w...2132011-10.jpg








ali se bojim da mi neće možda stajat. :O i da. imam smeđe oči i smeđe obrve. pomozite, molim vas. i ako mi možete reć koje su boje dobre i koje ispadnu prilično slično kao na kutiji. inače uzimam palette i zadovoljna sam s tim.

Zadnje uređivanje raverica : 11.09.2011. at 11:43. Reason: prevelika slika
Tamia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 07:51   #1716
Quote:
Tamia kaže: Pogledaj post
pozdrav! ja sam prirodna brineta, imala sam lijepu, sjajnu, kosu kako kažu. i bilo mi to dojadilo i ja se ofarbala u crveno. baš je boja extra bila, svima se svidjela, al jako je zeznita za održavat. i brzo se ispere i izblijedi, pogotovo na suncu, kao što mi svi to znamo. a ne želim se farbat svaka 3 tjedna, kosa će mi bit k'o slama. imam dugačku kosu, skoro do guzice i ne bi ju htjela uništit previše. sve ukupno sam se farbala dva puta i kosa mi nije jako uništena, skoro pa nije uopče. tu i tamo koji ispucali vrh, ali zanemarivo. kosa mi je sad blijeda. ni crvena ni smeđa. i ja sam sad odlučila da bi se ofarbala u jako tamno smeđe. prvo sam htjela u crno, ali se bojim da će mi bit pretamno i da mi neće stajat. po prirodi nisam jako blijeda, malo sam tamnije puti. pa me zanima, ako netko zna, hoće izbijat crvena boja nakon što se ofarbam? pliz, help. i po vama, što bi možda bolje bilo. crna ili tamnosmeđa? mislila sam možda nešto ovako.



ili ovako



a što se tiče crne, sviđa mi se nešto ovako

http://cdn02.cdn.socialitelife.com/w...2132011-10.jpg








ali se bojim da mi neće možda stajat. :O i da. imam smeđe oči i smeđe obrve. pomozite, molim vas. i ako mi možete reć koje su boje dobre i koje ispadnu prilično slično kao na kutiji. inače uzimam palette i zadovoljna sam s tim.
rađe uzmi najtamniju smeđu, crna je užasna za izlazit iz nje koliko god prekrasna bila i probaj uzet neku pepeljastu i ubacit možda zelenog korektora u nju? to bi trebalo ubiti crvenilo
__________________
"Non esiste una regola per chi vive o muore in guerra.. in guerra le persone muoiono, e basta. Non esiste altra spiegazione al di fuori di questa."

Zadnje uređivanje raverica : 11.09.2011. at 11:44. Reason: quotanje prevelike slike
Osgiliath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 10:19   #1717


Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

dali bi sa keune 3 dobil ovo ili bi ispala još tamnija,trenutno sam pofarbana s 5.35,prije te sam bila pofarbana s nekom tamnijom koje se isprala jer je podloga bila blajhana kosa(pramenovi),5.35 mi sad na kosi izgleda onako kako je na kutiji,izrast mi je tamniji

razmišljam si o tamnijoj boji i mislim da bi trojka bila ok,zapravo sam htjela 4 ali nije je bilo pa sam uzela trojku

e sad padaju mi razne kombinacije napamet

znači imam trojku doma,dali da ju pomiješam s 4?ili da ju pomješam s 5.19 radi crvenila koje mi se vidi tj. crveni odsjaj kojeg imam?ili da samo s 5.19 se ofarbam? 5.19 mi izgleda dosta tamnije od 5.35,skoro slično 3 ili ja brijem?

uglavnom htjela bi ovako neku boju,sad imam svjetliju od te a izrast sličan ovome na slici i htjela bi ubiti crveni odsjaj
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:11   #1718
Ja sam se bojala sa Garnier onim intenzivnim crnima kao. I bila je neka nijansa tamnosmeda/crna i mislim da je u nazivu imala karamelu, ne mogu naci na internetu. I u hladu je crna, ali na svjetlu je tamnosmeda sa crvenkastim odsjajem. Svida mi se uglavnom.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:33   #1719
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
dali bi sa keune 3 dobil ovo ili bi ispala još tamnija,trenutno sam pofarbana s 5.35,prije te sam bila pofarbana s nekom tamnijom koje se isprala jer je podloga bila blajhana kosa(pramenovi),5.35 mi sad na kosi izgleda onako kako je na kutiji,izrast mi je tamniji

razmišljam si o tamnijoj boji i mislim da bi trojka bila ok,zapravo sam htjela 4 ali nije je bilo pa sam uzela trojku

e sad padaju mi razne kombinacije napamet

znači imam trojku doma,dali da ju pomiješam s 4?ili da ju pomješam s 5.19 radi crvenila koje mi se vidi tj. crveni odsjaj kojeg imam?ili da samo s 5.19 se ofarbam? 5.19 mi izgleda dosta tamnije od 5.35,skoro slično 3 ili ja brijem?

uglavnom htjela bi ovako neku boju,sad imam svjetliju od te a izrast sličan ovome na slici i htjela bi ubiti crveni odsjaj[/QUOTE]Ista stvar je kod moje seke,u istu boju bila bojana kao ti sada obojala se sa trojkom i 3 % hidrogen i baš tako je ispalo.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 06:03   #1720


Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.