Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2008., 01:00   #1
Da li je obrijanost Tadića jedina razlika između njega i šešeljevca Nikolića?

U pozdravnom govoru nakon sto je pobijedio seseljevca Nikolica i to glasovima manjina i to za 120 000 glasova, stari/novi predsjednik regionalnog problema Srbije, pozdravlja "Srbe u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji i Republici Srpskoj", sto znaci da izjednacava jedan enitet sa drzavama, sto znaci da ne priznaje BiH, sto znaci da mu je stvarna namjera svi Srbi u jednoj drzavi ili ti po nasem velika Srbija, sto znaci tezi istom onom sto i Nikolic ili ti mu sef u Hagu?

Postavlja se pitanje, po cemu se obrijani razlikuje od neobrijanog cetnika? Obrijani lakse moze prodati stvar, u sustini se radi o istom sadrzaju, samo drugom pakovanju.
Rezerva50 is offline  
Old 04.02.2008., 01:04   #2
Ja mislim da je potrebno da Tadic pusti bradu,da bi svi konacno uvideli da je on,u stvari,cetnik...

Tako bi ga lakse prepoznali,a ne samo ovako...Cover up cetnik...Izem ti takvog...
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Old 04.02.2008., 01:06   #3
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
U pozdravnom govoru nakon sto je pobijedio Seseljevca Nikolica i to glasovima manjina i to za 120 000 glasova, stari/novi predsjednik regionalnog problema Srbije, pozdravlja "Srbe u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji i Republici Srpskoj", sto znaci da izjednacava jedan enitet sa drzavama, sto znaci da ne priznaje BiH, sto znaci da mu je stvarna namjera svi Srbi u jednoj drzavi ili ti po nasem velika Srbija, sto znaci tezi istom onom sto i Nikolic ili ti mu sef u Hagu?

Postavlja se pitanje, po cemu se obrijani razlikuje od neobrijanog cetnika? Obrijani lakse moze prodati stvar, u sustini se radi o istom sadrzaju, samo drugom pakovanju.
U psihologiji postoji kliničko tumačenje ovog tvoga posta obično se izražava jednom riječju Paranoja
__________________
u pržun nemoeju da me vode u švicarsku stavia san papire i šolde..Ditrektorski
Tenicki Direktor is offline  
Old 04.02.2008., 01:07   #4
Quote:
Tenicki Direktor kaže: Pogledaj post
U psihologiji postoji kliničko tumačenje ovog tvoga posta obično se izražava jednom riječju Paranoja
Aha bas to. Jesam li spomenuo da je identicnu stvar dva puta rekao?
Rezerva50 is offline  
Old 04.02.2008., 01:09   #5
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post

Postavlja se pitanje, po cemu se obrijani razlikuje od neobrijanog cetnika? Obrijani lakse moze prodati stvar, u sustini se radi o istom sadrzaju, samo drugom pakovanju.
Pitao si i sam dao odgovor.
Sta sad hoces ?

Obrijani se razlikuje u tome sto lakse moze da uvalja Lajcaku svoju velikosrpsku pricu. A taj bezobrazni Slovak, koji se ne libi da prica ekavicom iako obitava u Sarajevu (cime jos jednom dokazuje da ne respektuje jednu i nedeljivu BiH) sa Tadicem ima odlicnu komunikaciju, dok sa Nikolicem ne bi ni razgovarao.

To je jedina razlika. Koju je vispreni, namazani, ali zato perfidni srpski glasac prepoznao, i mudro doneo odluku. Odluku koja za cilj ima da razjebe Bosnu i Hercegovinu
Henry_Kinasky is offline  
Old 04.02.2008., 01:19   #6
Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post
Pitao si i sam dao odgovor.
Sta sad hoces ?
Henry, nemoj tako teška pitanja da postavljaš?

Vidiš da je dečko večeras pokrenuo internet džihad protiv Borisa.
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 04.02.2008., 01:24   #7
Quote:
GoTo kaže: Pogledaj post
Henry, nemoj tako teška pitanja da postavljaš?

Vidiš da je dečko večeras pokrenuo internet džihad protiv Borisa.
Samo jedna stvar vezana za džihad.
Taj džihad je krivo shvaćen i namerno gurnut u Kuran od strane turskih i arabijskih osvajača, da bi imali opravdanje za hegemoniju.
Džihad poziva na osvajanje teritorija do Herkulovih Stubova. Te granice se poklapaju sa osvajačkim pohodima Arabljana i Turaka.
Ima ljudi koji neguju izvorni Islam, ali ti ljudi su manjina u sveobuhvatnom islamskom svetu.
Dečak iz vode is offline  
Old 04.02.2008., 01:30   #8
Jelde opet "sami sebe ubijali"? Dajte ljudi pustite suplju, covjek izjavljuje dva puta da pozdravlja Srbe u raznim drzavama, a na kraju dodaje i jedan entitet? Poenta je sto je u Vojvodini Tadic dobio 160 000 glasova vise od Nikolica, poenta je sto je recimo u cijeloj genocidnoj dobio 109 glasova i on pozdravlja Srbe iz Hrvatske, Srbe iz Makedonije, Srbe iz Crne Gore i onih 109 Srba sto su glasali iz genocidnog entiteta, odnosno takozvane "Republike Srpske".

Quote:
Kandidat Demokratske stranke za predsjednika Srbije Boris Tadić pobijedio je danas na biračkom mjestu u Generalnom konzulatu Srbije u Banjaluci, osvojivši 109 glasova, odnosno 53,45 posto, izjavila je "Tanjugu" predsjednik biračkog odbora Vesna Lalić.
Prvo izjavio je to dva puta, ne jednom, drugo stavljajuci u istu ravan genocidni entitet sa drzavama (Hrvatskom, CG i Makedonijom) u pobjednickom govoru novi/stari predsjednik je pokazao da ne priznaje BiH i opet naglasavam radi se o identicnoj izjavi dva puta, ne jednom, a na kraju krajeva tamo je dobio 109 glasova i vjerovatno manje nego u jednoj zgradi u Novom Beogradu, da ne pricam da je vjerovatno sa ovim povrijedio onog Srbina iz FBIH koji je isao iz Sarajeva i glasao za njega u Bluku.

Zasto nije rekao pozdravljam Srbe iz Republike Srpske Krajine, Makedonije, Crne Gore, BiH, Njemacke itd? Zato sto priznaje Hrvatsku, a ne priznaje BiH.

Sto se tice mojih izjava za onu budalu Nikolica, ako nista drugo Nikolic je iskren i kaze sta zeli, dok Tadic isto zeli kao Nikolic, ali petlja da zeli nesto drugo da bi se sto lakse prodao, u globalu je licemjer i prica ono sto se od njega zahtjeva u cilju unovcavanja svega toga, a ne iz ubjedjenja.
Rezerva50 is offline  
Old 04.02.2008., 01:33   #9
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
Jelde opet "sami sebe ubijali"? Dajte ljudi pustite suplju, covjek izjavljuje dva puta da pozdravlja Srbe u raznim drzavama, a na kraju dodaje i jedan entitet. Poenta je sto je u Vojvodini Tadic dobio 160 000 glasova vise od Nikolica, poenta je sto je recimo u cijeloj genocidnoj dobio 109 glasova i on pozdravlja Srbe iz Hrvatske, Srbe iz Makedonije, Srbe iz Crne Gore i onih 109 Srba sto su glasali iz genocidnog entiteta, odnosno takozvane Republike Srpske.



Prvo izjavio je to dva puta, ne jednom, drugo stavljajuci u istu ravan genocidni entitet sa drzavama (Hrvatskom, CG i Makedonijom) u pobjednickom govoru nvoi/stari predsjednik je pokazao da ne priznaje BiH i opet naglasavam radi se o identicnoj izjavi dva puta, ne jednom.
Dobro, de dobro, šta se ljutiš za tih 109-oro, od 2008 će srbi iz tzv RS dobiti pravo glasa u srbiji pa će tadić (ili nikolić) na nekim sledećim izborima pozdravljati 1.000.000 glasača iz RS-a.
__________________
u pržun nemoeju da me vode u švicarsku stavia san papire i šolde..Ditrektorski
Tenicki Direktor is offline  
Old 04.02.2008., 01:36   #10
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
Jelde opet "sami sebe ubijali"? Dajte ljudi pustite suplju, covjek izjavljuje dva puta da pozdravlja Srbe u raznim drzavama, a na kraju dodaje i jedan entitet? Poenta je sto je u Vojvodini Tadic dobio 160 000 glasova vise od Nikolica, poenta je sto je recimo u cijeloj genocidnoj dobio 109 glasova i on pozdravlja Srbe iz Hrvatske, Srbe iz Makedonije, Srbe iz Crne Gore i onih 109 Srba sto su glasali iz genocidnog entiteta, odnosno takozvane "Republike Srpske".



Prvo izjavio je to dva puta, ne jednom, drugo stavljajuci u istu ravan genocidni entitet sa drzavama (Hrvatskom, CG i Makedonijom) u pobjednickom govoru novi/stari predsjednik je pokazao da ne priznaje BiH i opet naglasavam radi se o identicnoj izjavi dva puta, ne jednom, a na kraju krajeva tamo je dobio 109 glasova i vjerovatno manje nego u jednoj zgradi u Novom Beogradu, da ne pricam da je vjerovatno sa ovim povrijedio onog Srbina iz FBIH koji je isao iz Sarajeva i glasao za njega u Bluku.
Još si jednom uskočio sebi u stomak i pokazao tvoju šizofreniju/isfrustriranost/ružnoću/kompleksaštvo.

Elem, u Banja Luci je morao neko da pobedi. Ili Tadić ili Nikolić.
Tadić je za celu Bosnu i izvinuo se muslimanima, a Toma ne priznaje BIH i zločine.
ako je tebi bolje da je Toma pobedio u Banja Luci, onda to reci majkama Srebrenice.
Pročitaj sve moje postove još jednom na ovoj temi, mrzi me da ti pišem šta si.
Dečak iz vode is offline  
Old 04.02.2008., 01:37   #11
Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post
Pitao si i sam dao odgovor.
Sta sad hoces ?

Obrijani se razlikuje u tome sto lakse moze da uvalja Lajcaku svoju velikosrpsku pricu. A taj bezobrazni Slovak, koji se ne libi da prica ekavicom iako obitava u Sarajevu (cime jos jednom dokazuje da ne respektuje jednu i nedeljivu BiH) sa Tadicem ima odlicnu komunikaciju, dok sa Nikolicem ne bi ni razgovarao.

To je jedina razlika. Koju je vispreni, namazani, ali zato perfidni srpski glasac prepoznao, i mudro doneo odluku. Odluku koja za cilj ima da razjebe Bosnu i Hercegovinu
Polemičar Rezerva je pitao zašto je tih 120 000 stanovnika Srbije glasalo za napirilitanog fićfirića koji zamagljeno, ko u Delfijskom proročištu, govori ono šta Toma jasno i glasno kaže uz utrošak manje vremena manje reči po jedinici istog a to je:
1) Stav o Zapadnim srpskim zemljama,
2) O Kosovu
3) Zločinačkom pothvatu protiv nenaoružane nejači 1995
4)Obećanjima pomoći od Jevrope, jer nema smisla da srbi imaju plan i program razvoja, kad ne treba nit da rade nit da se obrazuju, već samo da kupe Harač u Jevropi i komšiluku
5)Prešućivanje ratne štete
6)Igre skrivača sa Raletom i Rašom i njihovim razigranim sledbenicima.

Dakle, zašto Srbi više vole muljatore od iskrenih i otvorenih.

Blagodarim na odgovoru.
 
Old 04.02.2008., 01:50   #12
Quote:
Prvosvešteni kaže: Pogledaj post
Dakle, zašto Srbi više vole muljatore od iskrenih i otvorenih.
Zato što je u vascelom svetu, pa i šire, sasvim uobičajena pojava da političari budu iskreni i otvoreni.

A mi onda kažemo: 'ajde da im tako naivnima i prepoštenima uvalimo nalickanog muljatora, i sve ih na gomili sjebemo.
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 04.02.2008., 01:52   #13
Quote:
Dečak iz vode kaže: Pogledaj post
Još si jednom uskočio sebi u stomak i pokazao tvoju šizofreniju/isfrustriranost/ružnoću/kompleksaštvo.

Elem, u Banja Luci je morao neko da pobedi. Ili Tadić ili Nikolić.
Tadić je za celu Bosnu i izvinuo se muslimanima, a Toma ne priznaje BIH i zločine.
ako je tebi bolje da je Toma pobedio u Banja Luci, onda to reci majkama Srebrenice.
Pročitaj sve moje postove još jednom na ovoj temi, mrzi me da ti pišem šta si.
Ja tebi opet govorim, Tadic prica ono sto od njega zapadne zemlje zele cuti kako bi kapitalizirao tu svoju pricu u suskava sredstva. Ista stvar i sa Srebrenicom i "izvinjenjem" navodnim. To je bila cista predstava za svjetsku javnost koju je Srbija morala odraditi kao protivuslugu za oslodanjanje krivice u slucaju Bosna vs Srbija. Neke zapadne zemlje su odradile da Srbija ne bude proglasena krivom pred medjunarodnim sudom i onda je trebalo malo zamagliti stvar i omoguciti svjetskim medijima npr BBC da moze na sva zvona objaviti pred svjetskom javnosti nekakvo suplje izvinjenje i tako sto vise skrenuti paznju sa same skandalozne sudske presude. Bas sam promatrao BBC taj dan u toku te presude, pa to je skandalozno koju su oni tu propagandu upotrijebili. Bombardovali su svoje citatelje, slusatelje i gledaoce sa misljenjima, osjecajima Srba u vezi toga kao da su oni klani, dok su telegrafski prenosili misljenje Bosanaca u vezi toga i nisu napisali dvije recenice iz recimo Sarajeva? Cista propaganda. Naravno trebao im je kakav fake Brandt iz Srbije da se prica skrene u drugom pravcu i da se opere krv sa Srbije. Zato su svi relevantni zapadni mediji objavili tu suplju Tadica kako bi se sto vise sa Srbije oprala krv.

Totalna gluma, licemjernost i neiskrenost.
Rezerva50 is offline  
Old 04.02.2008., 01:56   #14
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
Ja tebi opet govorim, Tadic prica ono sto od njega zapadne zemlje zele cuti kako bi kapitalizirao tu svoju pricu u suskava sredstva. Ista stvar i sa Srebrenicom i "izvinjenjem" navodnim. To je bila cista predstava za svjetsku javnost koju je Srbija morala odraditi kao protivuslugu za oslodanjanje krivice u slucaju Bosna vs Srbija. Neke zapadne zemlje su odradile da Srbija ne bude proglasena krivom pred medjunarodnim sudom i onda je trebalo malo zamagliti stvar i omoguciti svjetskim medijima npr BBC da moze na sva zvona objaviti pred svjetskom javnosti nekakvo suplje izvinjenje i tako sto vise skrenuti paznju sa same skandalozne sudske presude. Bas sam promatra BBC taj dan u toku te presude, pa to je skandalozno koju su oni tu propagandu upotrijebili. Bombardovali su svoje citatelje, slusatelje i gledaoce sa misljenjima Srba u vezi toga kao da su oni klani, dok su telegrafski prenosili misljenje Bosanaca u vezi toga. Naravno trebao im je kakav fake Brandt da se prica skrene u drugom pravcu. Zato su svi relevantni zapadni mediji objavili tu suplju Tadica kako bi se sto vise sa Srbije oprala krv.

Totalna gluma, licemjernost i neiskrenost.
1. Nemaš odgovore na moja dva posta .
2. To što ti kažeš to je ono: rekla kazala, šta bi bilo kad bi bilo ili on je četnik zato što zna da kaže slovo č.
Ostavi me tih priča, ja sam vojvođanin i znaš da kod nas to ne prolazi, mi volemo civilizovan argumentovan razgovor.
Ne volem kad neko pripoveda isprazne pripovetke.
Dečak iz vode is offline  
Old 04.02.2008., 03:34   #15
Ah...ocekivano.

Samo jos jedan primjer da nema nikakve vedrine sa one strane Drine...Veliko-Srpski fasizam i hegemonizam je zdrav i ziv...on jednostavno nece nestati dok ne bude unisten i zatrt u korijenu kao nacizam u Njemackoj.

Treba ocekivati novi val napada na cjelovitost BiH i nove vjestacke krize koje ce da izvodi marioneta Dodik.
Tahvil-pasa is offline  
Old 04.02.2008., 03:50   #16
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Ah...ocekivano.

Samo jos jedan primjer da nema nikakve vedrine sa one strane Drine...Veliko-Srpski fasizam i hegemonizam je zdrav i ziv...on jednostavno nece nestati dok ne bude unisten i zatrt u korijenu kao nacizam u Njemackoj.

Treba ocekivati novi val napada na cjelovitost BiH i nove vjestacke krize koje ce da izvodi marioneta Dodik.
Ma naravno da i dalje planiramo da se prosirimo! S obzirom da je gubitak Kosova neminovan nista nam drugo ne preostaje nego da se sirimo na racun BiH! Kako ste nas provalili!
Muka mi je od ovakvih glupih postova! mMi bar skrivamo Srbe a vi mudzahedine iz celog sveta! Mozda su i oni sada bez brade!
vasileus is offline  
Old 04.02.2008., 04:01   #17
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
U pozdravnom govoru nakon sto je pobijedio seseljevca Nikolica i to glasovima manjina i to za 120 000 glasova, stari/novi predsjednik regionalnog problema Srbije, pozdravlja "Srbe u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji i Republici Srpskoj", sto znaci da izjednacava jedan enitet sa drzavama, sto znaci da ne priznaje BiH, sto znaci da mu je stvarna namjera svi Srbi u jednoj drzavi ili ti po nasem velika Srbija, sto znaci tezi istom onom sto i Nikolic ili ti mu sef u Hagu?

Postavlja se pitanje, po cemu se obrijani razlikuje od neobrijanog cetnika? Obrijani lakse moze prodati stvar, u sustini se radi o istom sadrzaju, samo drugom pakovanju.
Mozda je samo htio naglasiti kako ih nema u ostatku BiH, jer zasto ih pozdravljati tako gdje ih nema?
matematicar is offline  
Old 04.02.2008., 09:57   #18
Quote:
Rezerva50 kaže: Pogledaj post
U pozdravnom govoru nakon sto je pobijedio seseljevca Nikolica i to glasovima manjina i to za 120 000 glasova, stari/novi predsjednik regionalnog problema Srbije, pozdravlja "Srbe u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji i Republici Srpskoj", sto znaci da izjednacava jedan enitet sa drzavama, sto znaci da ne priznaje BiH, sto znaci da mu je stvarna namjera svi Srbi u jednoj drzavi ili ti po nasem velika Srbija, sto znaci tezi istom onom sto i Nikolic ili ti mu sef u Hagu?

Postavlja se pitanje, po cemu se obrijani razlikuje od neobrijanog cetnika? Obrijani lakse moze prodati stvar, u sustini se radi o istom sadrzaju, samo drugom pakovanju.
A ne znam, da pokusate instalirati Zeljka Komsica ili Miru Lazovica za predsjednika Srbije?
Mago di Umago is offline  
Old 04.02.2008., 10:52   #19
Quote:
Dečak iz vode kaže: Pogledaj post

Tvoja isfrustriranost i mržnja je beskrajna. Jel te to uči islam? Ne. Šta si onda ti, izdajnik islama? Da. Bog takve ne voli.
Pokušavaš da izlečiš duševnu bol što Tomislav nije pobedio?
Ni sam ne veruješ u ono što pišeš.
Da li si svestan koji si paćenik i koja si kreatura ako imaš takvo razmišljanje? Seti se da podržavaš čoveka (Tomislava) čiji je šef optužen za ratne zločine i nad muslimanima. Pljuješ u lice svim onim majkama Srebrenice.
Meni te je žao jer boluješ od šizofrenije. Daj Bože da ne boluješ, ali onda bi morao da budeš klinac koji još ima komplekse od 1:0 u BG-u. Stvarno je čudno da se mentalno zdrava osoba tako ponaša. Ili si iskompleksirani klinac, ili šizofreničar ili si toliko psihički i fizički ružan da te niko neće.
Oduvek sam smatrao da šizofreničarima treba dati pristup internetu, ali pod nadzorom stručne osobe.

da li si se ti registrirao samo zato da se nabrojis gluposti? pa vecina srba zacepila je nos da suzbije smrad i glasala za tadica. slijede konsekvence ako nastavi sa politikom sirenja srbije.
vancouverian is offline  
Old 04.02.2008., 11:03   #20
Quote:
"Jebi se, izvini, jebi se. "


Petar Luković: "Nije bila potrebna nikakva pamet da čovek pogodi da će Tadić i Nikolić da odu u drugi krug. Imao sam problema sa ovima mojima iz LDP-a. Otišao sam u nedelju uveče da čekamo rezultate i tamo je bilo kao na sahrani - svi ćute. Šta je bilo, pitam ja, pa kao - 5,6 odsto. Kažem, super, nemamo Čanka, nemamo Mađare. Ne, u svesti ove grupe s kojom se ja družim, sve ispod 8, 10, 12 odsto je propast, katastrofa. I onda od raznih ljudi čujem - jebote, kako je Velja dobio 300.000 glasova, kako je Mrkonjić dobio 280-300.000. To govore ljudi koji žive u Srbiji. Pitam,ih - pa odakle ste vi, gde ste bili svih ovih godina, ponašate se kao da ste došli iz Finske, kao da ste iz Laponije došli sa deda Mrazom. Jao vidi, SPS ima šest odsto i Velja Ilić ima toliko. Pa ima, naravno da ima. Ajmo da saberemo Mrkonjića, Velju Ilića, Tomu Nikolića, to je dva miliona 200.000 glasova, ej.
.
.
.

A sad ti moraš da daš glas Tadiću, jer će doći radikali. Zabole me, stvarno me zabole ona stvar što će da dođu radikali. Preživeo sam Miloševića, Milutinovića i Lilića i bombardovanje, sve sam preživeo, preživeću i Tomislava Nikolića kao predsednika. I svi zaboravljamo jednu stvar koja je jako bitna, da je većina građana Srbije danas, 2008. godine glasala za tu politiku. Zašto se to meni spočitava. Da li znate za zemlju u kojoj 2008. godine ova vrsta ludačke, kretenske politike ima dva miliona i 200.000 pristalica. Pokažite mi zemlju, u kojoj su preko 50 odsto ludaci. Lenjin je insistirao na radu sa masama i izvini, ovde se radilo sa masama, godinama, i preko Kurira i preko Presa i preko Gazete i preko televizije i preko ludaka i preko advokata i preko Legije i preko pizde materine se radilo godinama, radilo se. I što bih ja imao milosti i razumevanja za te ljude? Gubitnici u tranziciji, zabole me ona stvar, nemaju šta da rade, zabole me ona stvar. A da su neobrazovani i tupavi, to je činjenica, izvini, mi smo društvu u kome je količina neobrazovanih, glupih, stupidnih i ludih na najvišem nivou.

Nema tog naroda koji je ovoliko glup i tupav kao što je ovaj. Vodili smo ratove 90-tih i izgubili ih. Svaki bi normalan narod i čovek rekao - naša ideja je propala, hajde da probamo nešto drugo. Ne bre, ovi će ponovo da probaju, tih dva miliona i 200.000 ljudi. Pa u čemu je razlika između Tome Nikolića, Mrkonjića, Ilića i dela Tadićevih koji to isto misle. Mi govorimo o demokratiji, o Evropi, a 90 odsto tih ljudi kaže - seremo se, bre, na Evropu. Držimo se k'o pijani plota neke glupe ankete od pre ne znam koliko godina po kojoj je 70 odsto ljudi ovde za Evropsku uniju. Pa mislim, može da bude bilo šta, da ih pitaš - da li ste vi za kup UEFA, oni će reći - jesmo, jebote. Da li ste zadovoljni životom u Tanzaniji - jesmo, jebote, što ne bi bili. Hajde, pitaj ga konkretno šta je njemu Evropa. Ja ću da ti kažem, njemu je Evropa da on ima 2.000 evra platu, a da ne radi ništa, pa ako to može, super, ako ne može, ko vas jebe. A da damo neke zločince ne dolazi u obzir.
.
.
.

Vidim Tadića koji peva na promociji. Pazite, ja bih ga zaustavio - nemoj da pevaš, molim te, ne pevaj, ne pravi budalu od sebe. I sad ide ta čuvena dilema - morate zbog budućnosti. Jedan od čelnika neke nevladine orghanizacije mi kaže - moram da glasam za Tadića, pa zašto - zbog budućnosti moje dece. A Tadiću se jebe za bilo šta, njemu je samo bitno da on bude tu, okružen Krstićem i Šaperom, da može da igra košarku, give mi five. Šta sam upamtio iz vremena Tadićevog predsednikovanja? Znam da je usvojio mačku, znam da je dao krv za B92, znam da je povodom tribine o Srebrenici na Pravnom fakultetu, koji su organizovali oni fašisti, rekao da svako ima pravo da izrazi svoje mišljenje - toga se odlično sećam. Sećam se da je sedeo sa Rundekom u kafani pošto su napali Rundeka. Kada se on obratio naciji. Za tri godine Boris Tadić nema ništa da kaže ovom narodu. Pa jebem ti takvog predsednika. Ja svake večeri imam potrebu da nešto kažem narodu i svako od nas ima potrebu da nešto kaže narodu. Svi imamo potrebu, samo Boris Tadić nema potrebu da kaže ništa. Njemu je sve potaman, sve mu je super.

I sad je frka i sad on traži od ovakvih kao što sam ja glas. E nema glasa, izvini, ja nemam puno stvari u životu, imam te svoje ploče, svoje knjige, svoj neki mali život, ali imam svoj glas i ne dam taj glas. Dao sam glas Koštunici 2000. godine, pa sam se osećao kao govno, nisam se oprao od toga godinama. Pa sam glasao za Tadića. Ja sam svoj deo tadićizma odradio pre tri i po godine, bio sam nateran, poludeo, možda drogiran, odveden na glasanje, ali sam glasao za njega verujući, jebote, verujući u ono vreme stvarno da ako dođu radikali nema više ni sunca ni meseca, Tadić će sve da nas spase, on je čovek, Evropa, super. Šta se ispostavilo? Ispostavilo se jedno veliko ništa, jedan huge sheet, što bi rekli Englezi. I posle svih tih godina ja treba da kažem - ej Tadiću, izvini, ja sam pogrešio, opet verujem u tebe. Pa ne verujem, izvini, zajebao si me jedanput, gotovo je. Ej čoveče, to zajebavanje traje tri i po godine. I nije da si me zajebao za pet dinara, da si me zajebao za voznu kartu ili tako nešto, nego si mi zajebao život.

On kaže - ja sam za Evropu, ali i za Kosovo u Srbiji. Pa stani bre jebote, pa ne može i jedno i drugo, odluči se šta hoćeš. I sad ga naravno kecaju njegovi partneri, neće potpisati sporazum sa Evropskom unijom ako ovi pošalju trupe na Kosovo. Pa nisam ja sedeo sa tim ljudima, to on radi, on je taj. Ko je kriv za porast radikala, pa on je kriv. Je li nekad ustao da kaže - dosta je fašizma u ovoj zemlji. Ne, nikad, jok, give mi five. I nakon svega, moji prijatelji i ja smo najbitniji u svemu tome, pa daj, pomozite u odlučujućem trenutku, ako vi ne pomognete propadosmo. Pa zabole me ona stvar, stvarno. Zašto si to podržavao, jesam li te upozoravao sto puta, ej čoveče, mani se preambule. Neka sada preambula glasa za tebe, zašto bih ja glasao za tebe. Pa doći će Toma - pa neka dođe Toma. Šta sada treba da radim, da se plašim Tome Nikolića? Preživeću i Tomu Nikolića, pa šta. So what. Dosta mi je tog magarčenja u životu - manje zlo, pa veće zlo. Neću više uopšte da imam zlo, ne pada mi na pamet da glasam. Neću više da glasam tako. Slagao si me, ne verujem ti, izgledaš potpuno prazan, izgledaš neinteligentno, nisi mi zanimljiv, izgledaš glupo, kampanja ti je idiotska. 3. februara možda izađem na biralište da uzmem onaj listić, pa da na njemu nacrtam njegova kolica.
ima li jos ovakvih izdajica u Srbiji?
goldietrickz is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.