Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2004., 00:09   #1
MMS Gateway

šta je to? help please
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:00   #2
Program koji omogućuje slanje MMS poruka sa kompjutera na mobitel. Najčešće je instaliran na nekom serveru koji ima i hardwarsku podršku za slanje poruka na mob...
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:09   #3
Quote:
Ibiza kaže:
Program koji omogućuje slanje MMS poruka sa kompjutera na mobitel. Najčešće je instaliran na nekom serveru koji ima i hardwarsku podršku za slanje poruka na mob...
ajde mi malo po objasni. plavuši objašnjavaš. i jel to besplatno? ajde reci mi, molim te
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:01   #4
Sami MMS gatewaj sigurno ne možeš instalirati na svom kompjuteru da radi! To imju HTmobile i VIP na svojim serverima i preko njih možeš slati poruke koje se naplačuju po standardnoj cijeni MMS-a
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 06:17   #5
Free evaluation MMS Gateway:
http://www.nowsms.com/downloads/
Naravno, kako ti je Ibizza tu napisao, nece ti bas jednostavno funkcionirati - slati MMS pokurku direktno na korisnicki broj telefona. Potrebna ti je veza sa MMSC (Multimedia Messaging Service Center) wireless carrier-a (T-Mobile - HTMobile, Vodafone - VIP.Net), ili ne bas prakticno rjesenje - mobilni telefon na toj mrezi koji ti sluzi kao GSM modem. U prvom slucaju cijena poruka je odredjena ugovorom izmedju tebe i carrier-a, a u drugim, standardna cijena MMS poruke koju imas kao individualni korisnik svog mobilnog telefona.

Vrlo cesto postoje i VASP (value added service provider) koji imaju svoje servere up and running, i preko kojih tvoj gtwy moze poslati MMS poruku na neciju mrezu s kojom je VASP povezan. Takav servis ponegdje omogucuju i sami carrier's. No kako je to tocno u HR, ne znam.
piper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.