Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 10:06   #201
Quote:
sedmica77 kaže: Pogledaj post
mislim da je 99% frajera koji prati nogomet bilo oduševljeno zadnjim pitanjem i da bi jedva čekali da im tak neš dođe na zadnje pitanje za pare.

osobno rekao bih Nottingham Forrest, HSV i treći sam mislio reć isto Steaua. mislim da su gadno sjebali jer nisu rekli kak su i mislili, odnosno kak je onaj niži rekao i to ih je koštalo na kraju. Fkt mi je žao jer su mi bili simpatični i opušteni.

al najjača su mi ona dva dj-a. frajeri su tri puta u dve emisije odgovarali i svaki put imali prek 100 bodova

svaka čast elektronici, house i clubbingu al nemreš mi ne znat nabrojat dvije pjesme od Olivera a da nije Cesarica i Moje Galebe. Kalelarga, dobro im je Antonija rekla, fulali ste i grad, a ne samo pjevača
Ako je istina da nitko nije rekao Nottingham Forest to je vjerojatno zato jer nitko tko prati nogomet u zadnjih 15 godina nije ni čuo za njih. Jer ako se ne varam 1999 su ispali iz premier lige i nisu se do dan danas vratili a u međuvremenu su ispali čak i u treću englesku ligu pa se vjerojatno zbog tako lošeg statusa tog kluba danas nitko nije sjetio da su oni 1979 i 1980 bili prvaci europe.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 10:11   #202
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla, to bi značilo da automatski moraju povećati jackpot za tisuću kuna
Pa više im se isplati povećati jackpot za 1000, nego svaki dan davati po 5000. Ovako si po emisiji uštede 4k kuna.

Iako ja ne vjerujem da namještaju odgovore.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 10:32   #203
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da dobiju neke materijale za pripremu prije showa.
Nije iz stranog showa kad su to komentirali i za ono pitanje o hrvatskim košarkašima.
To ne bi imalo smisla. Pa moze biti bilo sta
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:27   #204
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Možda ovi iz kviza namjeste samo kako ljudi ne bi dobili jackpot.
A jak im je jackpot.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:31   #205
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Pa više im se isplati povećati jackpot za 1000, nego svaki dan davati po 5000. Ovako si po emisiji uštede 4k kuna.

Iako ja ne vjerujem da namještaju odgovore.
Da, i to je istina. Ni ja ne vjerujem da namještaju odgovore. Nekako mi nema smisla.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 13:21   #206
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
ovi decki sto su usli u finale su cijelo vrijeme ponvaljali da su gledali to i to pitanje i te i te odgovore i spremali se

kaj negdje ima stranica s pitanjima iz stranih verzija kviza?
pa spremali su se kod kuce. ko da ja sad otvorim wikipediu i trazim filmove clint eastwooda.

Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da dobiju neke materijale za pripremu prije showa.
iz prve ruke, ne.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 15:43   #207
Quote:
mako kaže: Pogledaj post
Cijeli kviz, game show, ili kako želite je kićav, a svejedno izgleda jeftino. Sve je nekako prejednostavno, i preusporeno za iznos za koji se bore. Da nismo imali kvalitetnije možda bi bio zanimljiv ali ovako...
uopće ne

Quote:
Venera23 kaže: Pogledaj post
A taj Krešo kao sveznalica stvarno laprda gluposti...kao prvo zasto bi netko morao znati gdje ej Velika Gorica pa to ne objasniti, a objasnjavati gdje se nalazi Valpovo??
pa svi znaju gdje je velika gorica to je tamo kraj zagreba šta ima objašnjavat..a ovo valpovo pitaj boga đe je

Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Možda ovi iz kviza namjeste samo kako ljudi ne bi dobili jackpot.
baš će oni namještat za 5000kn to zarade u dve sekudne reklamiranja ili od ovog sponzora dorina
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 20:04   #208
Na koji se broj može prijaviti na gameshow?
Zlatko_Crnković is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 21:03   #209
pise ti na stranici rtla, ali ja ti savjetujem da se prijavis preko interneta jer te to nista ne kosta

i tako, ni danas jackpot nije osvojen. bas kako sam i mislila, u ovom kvizu nije tesko pobijedit, ali je tesko osvojiti pare. sutra jackpot 13500.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 22:16   #210
neka pitanja su mi bezveze.

recimo danas s klubovima u HNL-u. uopće nema veze čak ni sa znanjem "opskurnih" činjenica, nego isključivo sa srećom dal se netko sjetio istre ili intera.

ili kad su bili likovi iz seinfelda.

velika je razlika između prezentiranja nekakvog znanja kad nabrojiš tuvalu kao državu za petokrakom na zastavi, a drugo kad kažeš da je istra prvoligaš.
bezveze mi je uopće postavljati bilo koje pitanje gdje najbolji mogući odgovor donosi 35-45 bodova, a to imam dojam da rade kako ne bi morali dodavati 500kn na jackpot jer se nagrađuje isključivo 0, a ne najbolji mogući odgovor.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 22:17   #211
Pa de reci, napiši mi ili stavi link
Zlatko_Crnković is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 22:20   #212
Ma ne namještaju odgovore, pošto netko i to kontrolira, jel se igra po pravilima.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 23:19   #213
Quote:
Zlatko_Crnković kaže: Pogledaj post
Na koji se broj može prijaviti na gameshow?
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pise ti na stranici rtla, ali ja ti savjetujem da se prijavis preko interneta jer te to nista ne kosta

i tako, ni danas jackpot nije osvojen. bas kako sam i mislila, u ovom kvizu nije tesko pobijedit, ali je tesko osvojiti pare. sutra jackpot 13500.
Sve je snimljeno pa prijava prepostavljam vrijedi za jesen ako će ići .
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 01:33   #214
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla, to bi značilo da automatski moraju povećati jackpot za tisuću kuna
Pa bolje je to nego da svaki drugi - treći dan bude osvojen jackpot.

Dosad su samo oni iz prve epizode dobili jackpot?
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 01:56   #215
I druge.

No, kad pogledate pitanja su stvarno lagana, samo treba imati sreće i reći nešto što se nitko nije sjetio
Ja bi recimo večeras osvojio tih 12.500 kn, čak sam pogodio dva odgovora kojih se nitko nije sjetio
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 16:59   #216
Quote:
Zlatko_Crnković kaže: Pogledaj post
Pa de reci, napiši mi ili stavi link
http://kviz.rtl.hr/index.php/signup/create
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 19:32   #217
Amerika pobjednica Eurosonga
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 19:39   #218
Daj, što je Antonija nije pitala nek kaže kad je to Amerika slavila na Eurosongu.

Inače, nema nikakvih provjera općeg znanja prije nastupa na ovom kvizu?

Već par puta sam primjetio da se ljudi sramote na maksimum kod najelementarnijeg općeg znanja.
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 19:40   #219
Kviz mi je ok, prijavit ću se s prijateljicom
Samo me neopisivo iritira ovaj voditelj, tj. lik koji čita odgovore s interneta, kada mu glas onako pubertetski poleti na kraju svake rečenice. Mislim da ću imat ozbiljnih problema kontrolirat se tamo u studiju da ne ponavljam za njim.
UNAM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 19:44   #220
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Amerika pobjednica Eurosonga
Ovo je nadmasilo cak i Albaniju - bivsu clanicu SSSR-a

A i ova kcerka (Jelena) izgleda kao da bi mogla lupiti jos zescu izvalu
nera1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.