Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 18:15   #1
Ne znam jel imam više snage nastaviti...

Bok svima!
Nova sam na forumu,nikad prije nisam pisala nigdje,al eto sad sam se nasla u nekavoj situaciji gdje mi treba objektivno mišljenje, jer su mi frendovi postali previše subjektivni...

S dečkom sam 8 mjeseci u vezi, oboje imamo 26 godina, završene fakultete i godinu dana radimo. Eto mogu reći da je do prije skoro 2 mjeseca otprilike apsolutno sve štimalo,obožavali se,provodili vrijeme zajedno, upoznali frendove s boljom polovicom i naravno svi su bili sretni što smo se našli jer eto nije nam baš bila neka godina prije nego smo se upoznali (privatni problemi)...

prije nekih mjesec dana sam skužila da se on počeo malo drugačije ponašati,pozivi su bili rjeđi i jedno tjedan dana me totalno ignorirao, odnosno odgovarao je na moje pozive,ali ništa nije htio radit zajedno samo je spavao,radio i sve češće počeo izlazit sa svojom bandom. naravno da sam pukla i trazila ga da se vidimo, da mi sve objasni,zeljela ga ostavit, al me totalno ignorirao..da bi nakon tih nekih 10ak dana odjednom se javio,dosao pokunjen i molio me natrag,situaicju pripisao tome sto mu prijete otkazom na poslu i jedino sto mu je tad odgovaralo je bilo pijancevanje sa svojom ekipom..
ok moram priznat da sam preko svega toga presla cisto jer mi je stalo do njega,al u dubini duse sam znala da bi ja prijateljici koja se nalazi u toj situaciji dosla i rekla,daj zeno ne zasluzuje te,kakva su to mlaka opravdanja..al ajde..
rekla sam mu da mu je ovo jedina i zadnja prilika da sve popravi,da izvoli pokazat da me zeli u svom zivotu i bome mu je dobro islo...nastavio je on i dalje izlazit sa svojom bandom,al ja sam ga imala kad god sam htjela i culi smo se i vidjeli kad god smo mogli...stvarno se trudio,pokazivao mu da mu je iskreno zao za svo ono ignoriranje i ja sam to polako pocela zaboravljat i opustat se ponovno...
medjutim prije 3 dana se nesto dogodilo..moj frend najbolji zavrsio na nekakvom tulumu gdje je bila neka njegova picka i paf naleti na njega tamo..a ja mislila da moje sunce spava jer mi rekao da je umoran od posla i da cemo se sutra vidjeti...
naravno da sam popizdila,nazvala ga,ispricavao se da su ga digli iz kreveta,da je eto otisao,sta ce me zvat u 2 ujutro da mi to javi..da napomenem da su na tom tulumu bile 4 picke,on i jos dva njegova frenda i ovaj moj frend...
na kraju kad se vise pogubio u razgovoru jer sam ja divljala na mob, rekao je da cemo se nac navecer i da ce mi sve objasnit i da ne sizim..medjutim sve sta sam dobila od njega je poruka da mu se spava i da se cujemo...

znam da mozda mislite vjerojatno kao vecina moje ekipe da sam uopce glupa sto sam mu dala drugu sansu,al znam da ne bi bila mirna i da bi me jelo to da nisam probala jos jednom..stalo mi je od njega,on to zna..isto tako znam i sve sto mi je govorio,sto mu znacim itd...
al neznam sta da sad napravim u ovoj situaciji..cekam da se javi,naci se s njim kad on hoce..il zavrsiti sve u svojoj glavi i ako me ikad i zatrazi jednostavnu mu reci za mene je to gotovo..tesko mi je stvarno..inace nisam ni balavica,imam osiguran i samostalan zivot,zivim sama vec 5 godina,znam se brinut za sebe i mozda kad me netko upozna i misli da mi ne treba nitko,da sam sama sebi dovoljna..najblizi mi non stop ponavljaju da ne poznaju tako jaku licnost (ne hvalim se,prenosim ono sto slusam non stop)..jel trebam gubit vrijeme na ovakvo nesto,koji mu je vrag odjednom?!?! nakon prvog prekida mi je ponavljao,skoro placuci koliko me voli i da mu oprostim sto je bio govno...
al sad neznam sto da radim ako dodje s istom pricom? zasto se tako muskarci igraju s nasim osjecajima? sta to nije zlocesto?!?!?! il sam ja previse naivna osoba za ovaj svijet
tinkerbellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:18   #2
mozda ti presucuje takve stvari jer bi imala neke histericne ispade zbog njegovih izlaska i misli da bi krivo shvatila kada zeli sam izaci ?
koliko bi ti cesto da se cujete mozda zelis svaki dan po par puta pa ga to gusi ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:23   #3
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
mozda ti presucuje takve stvari jer bi imala neke histericne ispade zbog njegovih izlaska i misli da bi krivo shvatila kada zeli sam izaci ?
koliko bi ti cesto da se cujete mozda zelis svaki dan po par puta pa ga to gusi ?
ni slucajno...i ja sam takva da me takve stvari guse..oboje radimo poslove po 12 sati gdje nemozemo do moba,pa se cujemo navecer ako se taj dan ne stignemo vidjeti...nisam ga nikad pritiskala niti on mene,kazem super smo si odgovarali po tom pitanju
tinkerbellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:30   #4
Njegove prijatelje nazivaš bandom a imaš i lijep izraz za cure!
U svojoj vezi niste ništa definirali već je sa njegove strane došlo do manjeg zasićenja i želje za nekom drugom vrstom provoda.
Tu je malo zabrijo i zaobišo te ali ništa alarmantno.
Probaj malo i ti odigrat ovako kako je on pa ćeš ubrzo shvatit vrijedi li on tebe ili te još mora zavrijediti.
Knock down is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:35   #5
Jadan decko,ne krivim ga. Banda, picke?? Pametnom dosta

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:36   #6
Ja sam procitala da ste 8 mj u vezi i naslov teme, tu sam stala i evo meeee.

Iz nekih meni cudnih razloga zakljucila sam da neces jos dugo imati snage.

Pripremi si exit strategy.
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:36   #7
Quote:
Flo kaže: Pogledaj post
Jadan decko,ne krivim ga. Banda, picke?? Pametnom dosta

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
prvo on sam svoje frendove tako zove...drugo picke ne kao pogrdan naziv za nekoga,nego za cure koje jako dobro izgledaju...i ne ne izrazavam se tako prosto inace,al me ponijelo pisanjem
tinkerbellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:37   #8
sve bih mogla progutat, ali da mi posalje poruku da je umoran i ide spavati... e to ne bih.

i nesto sasvim odvojeno: pazi ti tipa, stalno mu se spava i sjeban je zbog posla, a kad se treba dignut iz kreveta da ode s deckima na tulum onda je budan i spreman? kam on.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:38   #9
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
pazi ti tipa, stalno mu se spava i sjeban je zbog posla, a kad se treba dignut iz kreveta da ode s deckima na tulum onda je budan i spreman? kam on.
sta je tu cudno ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:39   #10
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
sve bih mogla progutat, ali da mi posalje poruku da je umoran i ide spavati... e to ne bih.

i nesto sasvim odvojeno: pazi ti tipa, stalno mu se spava i sjeban je zbog posla, a kad se treba dignut iz kreveta da ode s deckima na tulum onda je budan i spreman? kam on.
imam i ja dovoljno mozdanih stanica bome da to vidim
zato sam i tu..jer vise nitko nije objektivan, a ja vise neznam kako da se postavim, izgignoriram ga, svasta izgovorim i ostavim il cekam da se maca pokunji opet...
tinkerbellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:46   #11
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
imam i ja dovoljno mozdanih stanica bome da to vidim
zato sam i tu..jer vise nitko nije objektivan, a ja vise neznam kako da se postavim, izgignoriram ga, svasta izgovorim i ostavim il cekam da se maca pokunji opet...
ne znam kaj da napravis. mogu ti samo reci sto bih ja napravila. recimo, ne bih cekala nista, nikad kaj se tice takvog frajera. ako mu je problem uspostaviti i odrzavati normalan odnos s nekim s kim si u vezi, ocekivala bih nesto jos gore od njega u buducnosti. hocu reci, ja se s takvim tipom ne bih natezala. sigurno postoji neki koji bi se u vezi ponasao onako kako ti ocekujes i s kojim bi bolje kliknula, sta ja znam.

mrzim pokunjene macketine.

i mrzim ljude koji ne znaju reci sto ih muci.

kao i ljude koji se previse izlezavaju.

EDIT: i da... mrzim one koji misle da ce ih se cekati jednom, dvaput, triput... ili zauvijek. ako me netko ne postuje dovoljno da shvati sto se i kako treba napraviti, ja ga bome ne budem ucila.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:48   #12
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ne znam kaj da napravis. mogu ti samo reci sto bih ja napravila. recimo, ne bih cekala nista, nikad kaj se tice takvog frajera. ako mu je problem uspostaviti i odrzavati normalan odnos s nekim s kim si u vezi, ocekivala bih nesto jos gore od njega u buducnosti. hocu reci, ja se s takvim tipom ne bih natezala. sigurno postoji neki koji bi se u vezi ponasao onako kako ti ocekujes i s kojim bi bolje kliknula, sta ja znam.

mrzim pokunjene macketine.

i mrzim ljude koji ne znaju reci sto ih muci.

kao i ljude koji se previse izlezavaju.

vidim da se ja i ti naveliko slazemo....samo mene muci taj dio otkud ta promjena,kad je dotad bio sve sto zelim od nekoga ... sta sam pala na nekog prejebenog glumca? ocito se neke stvari za koje ja nikad ne bih rekla da se mogu odglumiti,odglume sa lakocom...jednostavno me mogao pustiti na miru i prvi put kad smo prekinuli ako me vise ne zeli
tinkerbellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:50   #13
naravno da ga nećeš ostaviti. naravno da će se pokunjen vratiti. naravno da ćete se natezati još godinama. naravno da njemu nije baš stalo do tebe. i naravno da ćete na kraju prekinuti.

pa ko to nije prošao
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:52   #14
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
prvo on sam svoje frendove tako zove...drugo picke ne kao pogrdan naziv za nekoga,nego za cure koje jako dobro izgledaju...i ne ne izrazavam se tako prosto inace,al me ponijelo pisanjem
Baš sam uguglao ovaj naziv i meni se isto otvorile neke čudne stranice gdje sve dobro izgledaju
Knock down is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:55   #15
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
vidim da se ja i ti naveliko slazemo....samo mene muci taj dio otkud ta promjena,kad je dotad bio sve sto zelim od nekoga ... sta sam pala na nekog prejebenog glumca? ocito se neke stvari za koje ja nikad ne bih rekla da se mogu odglumiti,odglume sa lakocom...jednostavno me mogao pustiti na miru i prvi put kad smo prekinuli ako me vise ne zeli
gle, ti se u odlucivanju previse oslanjas na "njega" - zasto je ovo, otkud ovo... zajebi ti sve to. ono sto sam ja naucila je da na neka pitanja nikad neces dobiti odgovor, recimo na ovo zasto me nije pustio na miru ili zasto se promijenio.

meni je jasno da tebe to muci, ali nesto ili zelis ili ne zelis. stvari su jako jednostavne. zapitaj se sto zelis, bez obzira na to sto on trenutno zeli ili ne zeli. ako ga ne zelis takvog, tko ga jebe. ako da, ako zelis da se jos neko vrijeme igrate povuci-potegni, onda go for it.

moj savjet* je da se cvrsto i bez vikanja, suza i kojecega porazgovarate o vama. hoces, neces, bok.

*a znam da nitko nikad ne slusa. jednostavno je vazno uciti na vlastitim pogreskama, znam... nisam ni ja slusala.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 18:57   #16
kad jedan partner nije iskren u vezi i kad ga uvatis da laze,mislim da nema tu srece za dugu i kaalitetnu vezu ..
ZVIZ OP CUP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:00   #17
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
vidim da se ja i ti naveliko slazemo....samo mene muci taj dio otkud ta promjena,kad je dotad bio sve sto zelim od nekoga ... sta sam pala na nekog prejebenog glumca? ocito se neke stvari za koje ja nikad ne bih rekla da se mogu odglumiti,odglume sa lakocom...jednostavno me mogao pustiti na miru i prvi put kad smo prekinuli ako me vise ne zeli
Hej, jesi mozda razmislila o tome da se vida s nekom drugom ili mu se svidio netko?jer nekako mi je to naglo zahladenje s njegove strane cudno.obicno se tako ponasaju oni koji osjete nesto novo i uzbudljivo.sumnjam da bi bilo koji frajer bio u celibatu deset dana ako ima curu.
A sto se tice konkretno pitanja, vjerojatno bih donijela odluku da ga ostavim,al bi definitivno voljela cuti kakvo opravdanje bi mi servirao. I jos nestoar frajera i cura nije tulum nego kucna zabava.prilicno bi morala biti bliska s tim ljudima da u sitne jutarnje sate partijamo u necijem stanu.nemate 15 godina vise.
Yve is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:05   #18
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
prvo on sam svoje frendove tako zove...drugo picke ne kao pogrdan naziv za nekoga,nego za cure koje jako dobro izgledaju...i ne ne izrazavam se tako prosto inace,al me ponijelo pisanjem
jel bi ti bilo lakse da nisu "picke"?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:07   #19
Quote:
tinkerbellica kaže: Pogledaj post
ni slucajno...i ja sam takva da me takve stvari guse..oboje radimo poslove po 12 sati gdje nemozemo do moba,pa se cujemo navecer ako se taj dan ne stignemo vidjeti...nisam ga nikad pritiskala niti on mene,kazem super smo si odgovarali po tom pitanju


ovako u tvojim postovima vidim jedno .......hm ne bas 50:50 ravnopravnosti nego malo vise, kao da zelis jedno 60% ti biti prioritet i primarni subjekt u vezi
ok voli otic na tulum, ok voli pijancit (covjek ima 20 i kusur godina to je logicno)
covjek reagira kad ti popizdis, dakle stalo mu je do tebe, ali ti mu nemozes biti sve u zivotu, nemozes mu zamijeniti cugu, njegovo društvo i neke gluposti kojima se njegova ekipa i on ponose i zabavljaju a tebi bi to vjerovatno izgledalo glupo

pa sta sada ako je doveo 4 zenske, pa nek im i odplesu striptiz, nemoras se brinuti sve dok se nekresne s nekom drugom, ili dok im nepocne slati poruke i pozive

bez obzira koliko ti dobra bila, ma neka si i među top 10 u gentlemens choice klubu, niti si ti kriva, niti ti mozes utjecat na to, niti se imas pravo ljutit na to, ali njemu ce kao i svakom muskom pimpek dizati na razne "picke" i ponekad ce reci " ma jebo i zivot i curu i sve idem se napit ko đubre"



malo si blaze paranoicna i fobicna, ili pak malo hipersenzibilna, jer da sam ja na njegovom mistu i ja nebi vidio problem mlad, lud, zavrsen faks, posao, placa sve super, cura lipo doma ceka, zivot je ludilo , partijanje, ludovanje pice itd, jos te dobro i trpi


recimo ja bi davno otpilio curu da mi svako par sati dize tlak di sam, sta radim, zasto nisam s njom umisto sto se bavim svojim zivotnim apetitima


samo mu nemoj preporucit da radite djecu, u tim godinama bi svak normalan popizdia na to xD
spiksy_st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:12   #20
Quote:
spiksy_st3 kaže: Pogledaj post
ovako u tvojim postovima vidim jedno .......hm ne bas 50:50 ravnopravnosti nego malo vise, kao da zelis jedno 60% ti biti prioritet i primarni subjekt u vezi
ok voli otic na tulum, ok voli pijancit (covjek ima 20 i kusur godina to je logicno)
covjek reagira kad ti popizdis, dakle stalo mu je do tebe, ali ti mu nemozes biti sve u zivotu, nemozes mu zamijeniti cugu, njegovo društvo i neke gluposti kojima se njegova ekipa i on ponose i zabavljaju a tebi bi to vjerovatno izgledalo glupo

pa sta sada ako je doveo 4 zenske, pa nek im i odplesu striptiz, nemoras se brinuti sve dok se nekresne s nekom drugom, ili dok im nepocne slati poruke i pozive

bez obzira koliko ti dobra bila, ma neka si i među top 10 u gentlemens choice klubu, niti si ti kriva, niti ti mozes utjecat na to, niti se imas pravo ljutit na to, ali njemu ce kao i svakom muskom pimpek dizati na razne "picke" i ponekad ce reci " ma jebo i zivot i curu i sve idem se napit ko đubre"



malo si blaze paranoicna i fobicna, ili pak malo hipersenzibilna, jer da sam ja na njegovom mistu i ja nebi vidio problem mlad, lud, zavrsen faks, posao, placa sve super, cura lipo doma ceka, zivot je ludilo , partijanje, ludovanje pice itd, jos te dobro i trpi


recimo ja bi davno otpilio curu da mi svako par sati dize tlak di sam, sta radim, zasto nisam s njom umisto sto se bavim svojim zivotnim apetitima


samo mu nemoj preporucit da radite djecu, u tim godinama bi svak normalan popizdia na to xD
Koji crack ti pusis? On je ignorira deset dana i glumata o umoru, placuci se vraca nazad po drugu sansu i onda ide po tudim stanovima u 2 sata s nekim curama. I ona bi ga trebala razumjeti i pustiti da uziva?
Yve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger