Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 22:52   #81
37. klasa, pješaštvo, Koprivnica, Strmec ili tak nekak, ne sjećam se više (kraj Požege), Črnomerec, Koprivnica. Footman.
Outcast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:17   #82
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post

mene i dan danas podjebavaju što mi je kaciga pala na oči pa sam rafalom oderao po onim daskama iznad meta na streljani
bio je samnom jedan istrijan šipac koji je istu stvar napravio, koji smijeh je to bio...a lik je imo dvajst kila s puskom i sljemom
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 05:37   #83
necu ni dase sitin disan bija sam znan da je nedje u srbijici i da san jeba neke dlakave brdjanke sa strukom bila luka oko vrata , jebate suvi led kad joj zavuces ruku pod suknju a ona ih ima jos sest , pa kad konacno dodjes do picke jebote kad te oplahne onaj vonj mmmmm
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:28   #84
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
necu ni dase sitin disan bija sam znan da je nedje u srbijici i da san jeba neke dlakave brdjanke sa strukom bila luka oko vrata , jebate suvi led kad joj zavuces ruku pod suknju a ona ih ima jos sest , pa kad konacno dodjes do picke jebote kad te oplahne onaj vonj mmmmm
koji si ti lik
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 00:33   #85
ja sutra moram ic u vojsku na ono regrutiranje,tj daju mi rod i to...a posto ja nastavljam dalje s faksom,jel ja moram opce se odazvat na to,posto je ukinuto s 1.1.2008?
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:10   #86
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
37. klasa, protuoklopno topništvo
37. klasa, dalekometno topništvo, 16. TRBR, Bjelovar.
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
rano ustaješ, redoviti obroci, tjelovježba, rano liježeš, krvna slika ti se odma oporavi
nema mobitela,nema emaila nema ničeg, samo fino čiluješ i odgovaraš "na zapovjed" i skupljaš čikove i slušaš priče od svakakvih likova koje nikad ne bi upoznao
Ja sam katarzu doživio napikavajući lišće po parku vojarne u Bjelovaru. Predobro nešto. Rano jutro, lagana maglica, hladno do bola, a ja hodam parkom i napikavam lišće dok ostatak bitnice uvježbava ukopavanje topa u zamrznutu zemlju. A poslali me na čišćenje lišća po kazni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 16:11   #87
klasa 3, ZS, ZG, Zrinjevac 5
divizija nosnik, kasnije prekomanda u kopir.
eh ti dani
Alessio0212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 22:18   #88
Svi se slazu da su to bili relaksirajuci dani!!!
Sigurno je svima bila tlaka i gubljenje vrimena kad smo bili tamo, ali kad razmislis...
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
majko moja koja relaksacija.

rano ustaješ, redoviti obroci, tjelovježba, rano liježeš, krvna slika ti se odma oporavi
nema mobitela,nema emaila nema ničeg, samo fino čiluješ i odgovaraš "na zapovjed" i skupljaš čikove i slušaš priče od svakakvih likova koje nikad ne bi upoznao
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:47   #89
38.klasa, računatelj u topništvu.

Rijeka (Trsat) dva mjeseca, Bjelovar (16.TrBr) mjesec dana i na kraju 3 mjeseca ugodnog ljetovanja u Šibeniku.

Najbolji dio vojnog roka je definitivno bila straža u skladištu u Ražinama. Oko nas sve gori a kanaderi nas nadlijeću.
CrniMachak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:44   #90
Quote:
Outcast kaže: Pogledaj post
37. klasa, pješaštvo, Koprivnica, Strmec ili tak nekak, ne sjećam se više (kraj Požege), Črnomerec, Koprivnica. Footman.
klasic jesli li možda bio jedanaestica, drugi vod kod šalamona na temeljnoj? i.l. iz g. kod vž?
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 01:27   #91
37.klasa inzinjerija,sinj,karlovac,kamensko,ma divota
al jebem mater sugavu svim razvodnicima(izdajice i kompleksasi) i cinovima
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:11   #92
42. klasa

Požega - 3 mjeseca
Samobor - 3 mjeseca
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 09:20   #93
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
37.klasa inzinjerija,sinj,karlovac,kamensko,ma divota
al jebem mater sugavu svim razvodnicima(izdajice i kompleksasi) i cinovima
There, there...

Ti barem nisi imao razvodnika po imenu Slađan Mladenović i takvim IQom da je uspio reći "eeee, gospodine naredniče, a ŠTA SU TO HEPO KOCKE" kada mu je ovaj rekao da se pali ko hepo kocka. Razvodnici su zakon.
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 12:22   #94
11.klasa,Pula - Bjelovar - Lika (Na braniku domovine)
Artiljerac

Zadnje uređivanje innuendo : 19.11.2007. at 12:23. Reason: dopuna
innuendo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 01:53   #95
40. klasa, info vod, Samobor, 2001/2002...
Popularno od vezista zvani pičkice. No, kako smo bili 50% godina stariji od njih, mogli smo i popit više od njih.

Prosjek godina cca 27... Ne mogu se sjetiti ležernijeg vremena (osim možda prvog tjedna kad se ipak moralo trčat po prvi put nakon dužeg vremena i budit najranije ujutro)...
Damien is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 11:58   #96
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
necu ni dase sitin disan bija sam znan da je nedje u srbijici i da san jeba neke dlakave brdjanke sa strukom bila luka oko vrata , jebate suvi led kad joj zavuces ruku pod suknju a ona ih ima jos sest , pa kad konacno dodjes do picke jebote kad te oplahne onaj vonj mmmmm
Auuuu, ti si imao sreće. Kad sam ja na jednom brdu na Kosovu pokušao istu radnju, poslije došla cijela svadba na kapiju.
Jedva sam izvukao živu glavu.
__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:39   #97
40. klasa, Samobor, jos se sjecam broj sobe 113. jel se mogu negdje saznati imena ljudi s kojima smo bili u sobi npr, imal sam stvarno par dobrih frendova, pa se mijenjalo broj mobitela i tak po malo sam vec zaboravil kak su se zvali ali bi se sjetil da vidim prezimena
__________________
I work in a shoe store, I make less than minimum wage, and yet I'm not happy to be home.
superman_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 11:52   #98
Vojna policija-40.kl
Maršalka-Pleso

...da, da, da...mi smo oni sa beretkama koji smo hvatali pješadiju preko ograde..
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:22   #99
Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
Vojna policija-40.kl
Maršalka-Pleso

...da, da, da...mi smo oni sa beretkama koji smo hvatali pješadiju preko ograde..

Dok sam bio temeljac na nekadašnjem Muzilu u Puli, s nama je bio i neki bosanac koji je kod nas služio da ne mora u Bosni ili Njemačkoj (imao valjda više državljanstava a kod nas taman krenulo sa 6mj. vojni rok. bio sam 38. klasa ) - uglavnom lik je bio njemački prvak u kickboxingu u lakoj kategoriji, i jedan dan se napio i malo predugo ostao u gradu i došao na prijavnicu iza 10 navečer i vojna policija ga nije htjela pustit nutra- i suma sumarum - jedan lik je imao potres mozga, jednom je čak uspio i glavu kroz rešetke nabit tak da su vatrogasci morali rezat ogradu na prijavnici i trećem vojnom policajcu strgao vilicu

Pa ti hvataj ove kaj bježe prek ograde miško - još je dobio i produljenje vojnog roka i 5 dana vojnog zatvora ali njemu sve to bilo zakon - reko da se malo 'razgibo'
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 13:47   #100
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Dok sam bio temeljac na nekadašnjem Muzilu u Puli, s nama je bio i neki bosanac koji je kod nas služio da ne mora u Bosni ili Njemačkoj (imao valjda više državljanstava a kod nas taman krenulo sa 6mj. vojni rok. bio sam 38. klasa ) - uglavnom lik je bio njemački prvak u kickboxingu u lakoj kategoriji, i jedan dan se napio i malo predugo ostao u gradu i došao na prijavnicu iza 10 navečer i vojna policija ga nije htjela pustit nutra- i suma sumarum - jedan lik je imao potres mozga, jednom je čak uspio i glavu kroz rešetke nabit tak da su vatrogasci morali rezat ogradu na prijavnici i trećem vojnom policajcu strgao vilicu

Pa ti hvataj ove kaj bježe prek ograde miško - još je dobio i produljenje vojnog roka i 5 dana vojnog zatvora ali njemu sve to bilo zakon - reko da se malo 'razgibo'


Kod nas su bile mrcine (profesionalnci) u smjenama tako da bi taj čiča najebo isti tren.
Naravno, nitko od nas se nije bahatio i puštali smo bježanje, jer smo i sami bježali...ali kada bi se našao bahati zgorec..bez milosti.
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger