Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2005., 15:08   #41
Talking

Quote:
Dragonfly kaže:


a ne dva dana slagati popis tuđih grešaka


Pa Zmijica je valjda napravila jako puno pogrešaka, tak da jadnik nije stigel sve popisat u jednom danu.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 15:14   #42
Lightbulb

Nego, da se vratim na temu - na poslu nema prijateljstva, to većina ljudi kad-tad osjeti na svojoj koži (i većina ne vjeruje dok ne doživi ). Kad ideš na posel, trebaš se držat one stare zagorske: "Ostavite svaku nadu, vi koji ulazite!"
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 15:17   #43
Lightbulb

Quote:
*Girlie* kaže:
Dragonfly, mislim da kolege nekad previse racunaju na neko "prijateljstvo", i onda kada drugi kolega sefu kaze tvoje mane, ti se osjecas povrijedjeno jer ste si vi, kao, dobri i izvan posla ili slicno. na to sam mislila, jer sam to dozivjela i vidjela dosta puta i iza toga stojim. nisam rekla da je tako uvijek ni svugdje, rekla sam NEKAD.

Često "cinkaš" kolege, a?!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 15:18   #44
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
na poslu nema prijateljstva
ali je kolegijalnost sasvim normalna stvar jer nismo na bojnom polju i ne ratujemo, nego radimo pa bih ja onda rekla "ostavite frustracije, pištolje i mačeve kod kuće ili na cesti vi koji ulazite. tu se radi".

inače ne vidim velike produktivnosti niti mislim da može biti dobrih rezultata u takvoj sredini. samo prestrašeni, frustrirani i paranoični radnici koji takvi ne budu donijeli profit
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 20:43   #45
Hej, Zmijo...ne zna tko je, vjerojatno cu saznat, ali je fakat peder ako te docekao na noz. Pretpostavljam da nije nitko do novih.
Za tebe ziher znam da dobro radis svoj posao i uvijek si suretljiva kad je neka hica a ja dolazim gnjavit.
Nadam se da te direttore nije zvao u ured.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:50   #46
Imam kolegicu koja isto svoje dodatne bodove kod direktora zarađuje s cinkanjem.
Bilo ciji propust od bilo kojeg kolege iz ureda je kod direktora.

Ono što je ona dobila s tim je mržnja od svakog pojedinca,nitko je ne može smisliti jer nije kolegijalna i onda se pita zašto je to tako.
piĆka
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:54   #47
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Često "cinkaš" kolege, a?!
ne, ja ne cinkam. ako netko radi nesto sto nije u skladu sa poslom i ako zbog njega cjeli tim pati, prvo dam sve od sebe da toj osobi pojasnim neke stvari. ako ta osoba niti nakon mojih a niti nakon tudjih savjeta i dalje nista ne poduzima da se poboljsa, naravno da necu sefu ako me pita dal je sve ok reci da je. jer nije. uostalom, ako on sam vidi da nesto ne stima, pa necu bit idiot i lagat mu. zasto i bi? reci cu o cemu se radi i tocka. fer plej. radi dobro, bit ce dobro. radi lose, i sam si kriv ako ti sef sere a kolege koji zbog tebe pate sefu kazu di je problem. pa to je cista logika. pogotovo ako znam da u mene ima sef povjerenja, bilo bi licemjerno ne reci mu sta se dogadja u njegovoj firmi, ako on ne moze bit stalno tamo i sve vidjet. zasto bi ja stitila nekog neradnika? nikad nisam, ni necu
no problem je sto ocito neki odma jure sefu i lizu dupe umjesto da prvo rasprave sve sa kolegama, ne? a takav je zivot, cupav i dlakav
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:20   #48
znači, "cinkaš"
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:37   #49
mene boli penis cinkam li ili ne cinkam...
ja dobim suradnicu za ispomoc, educiram ju... vidim da moze i kuzi... ali se s vremenom ispostavi da joj puca qrac za posao i radi shlampavo i povrshno...
upozorim je... privremeno je ok... a onda opet isto...

e onda odem shefu i inzistiram da je se makne...
nema tu prijateljstva i hare krishna pizdarija... ako meni ispravljanje i kontroliranje i provjeravanje greshaka uzima vrijeme, a dana mi je na ispomoc... onda ona nece blizu mog posla pa nek pricha da cinkam i da sam nekolegijalna...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:50   #50
Quote:
Claire kaže:
upozorim je... privremeno je ok... a onda opet isto...

e onda odem shefu i inzistiram da je se makne...
Koke, stvar je u tome da je ovaj penisčić nije niti jednim jedinim slovom udostojio upozorit, ali je zato rado izdvojio dva dana da sve njezine navodne falinge stavi na papir i podstare šefu. Takve pičkice gazim po defaultu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:50   #51
Ma to je druga stvar,to ja ne smatram cinkanjem.
Ti samo obavljasš svoj posao jer ako su cure koje si ti educirala nesposobne i nevoljne za posao,mislim da ti drugo ni ne preostaje.
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:21   #52
pa da, to nije nikakvo cinkanje, o tome i ja pricam.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:43   #53
nikada nisam - znas sto znaci - NIKADA cinkala kolegu, ali odreagirala jesam....i rekla sve u jednome trenu.

to ne smatram cinkanjem, dala sma mu deset shansi i sve ih je iznevjerio, bio je nonshalantan, nemaran i cak je svojatao MOJ rad pod krinkom - dobri smo si .

ne, stari - nismo si TAK dobri, pomislih i k'o kamikaza sam se kroz sto frontova obrushila na njega, pa i kod direktora.

i opet bih da naidjem na takvog sharlatana/sharlatanku.

sve cu ti pomoci - ali na mojim ledjima neces izgurat sebe u prvi plan.amen.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 02:21   #54
Re: :(

Quote:
Zmijica kaže:
Upravo sam doznala da je ajmo rec kolega, umjesto da meni kaze sto misli da krivo radim i da se raspravimo, isao to direktno reci sefu.
Dobar kolega, nisam to ocekivala.
Jos sam u soku, duboko disem i pitam se kaj sad.

A sto se tice pogresaka - neke jesu moje, neke nisu. Neke su za diskusiju. Ali to nije jako bitno, rijesilo bi se. Ovak...
Bas se posrano osjecam
neznam gdje si,ali ovde u usa su svi fake i dupelisci i to trebas vidjeti kolki...a narocito ako si zena i radis medu babama a sef je muski i to neki jadan zmuceni muski!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:12   #55
U ZG sam... Ajde, bar smo po necemu u rangu Amerike

BabyN., znas tko je. Sad kuzis i zasto mi je bio soking.

Dodo, ti si me bio pitao koliko se sjecam - kako znam da je on?
The Boss mi je samo forwardirao njegov mail, s komplet headerom

Claire, jasno da neces raditi umjesto drugoga i da neces stititi lijencinu. Samo sto se tu ne radi o takvom slucaju.

Te@, peniscic
E vala, bas jest...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 13:28   #56
Finale - za one koje zanima kako je zavrsilo (mene recimo zanima sto je bilo s Atlantisinim djedom, i sa ogrlicom Kristinine frendice, vjezbanjem od Debelkrave... a necu nikad saznat jer se vise nisu javile na svoje topike )

Odnijela sam šefu svoju pismenu obranu, po tockama. Buduci da se on kurca ne kuzi u tu struku, rece mi (nakon obaveznog "to je jako, jako vazno, moras bolje paziti") - Ajde se vas dvoje sami dogovorite. Tooo!

I tako - ja i kolega razmjenimo par mejlova. Nisam ga htjela vidit jer sam se bojala nekontroliranog napada prema njegovom vratu.
Ispao je totalno blesavi nesporazum!!! Da ne povjerujes.

On je mislio da sam ja nesto rekla, a to nesto se odnosilo na skroz drugu stvar.
Uopce mi nije ni palo na pamet da bi se moglo krivo shvatiti!
A kad se krivo shvati, jest - gadno je uvredljivo.
Onda je on odreagirao tipa - ak je ona zmija, bit cu i ja stoka.
Sto nije za pohvalu, ali mogu razumit. Naljutio se i popustio svojoj prvoj reakciji.

Dakle, kolega mi ipak nije peniščić
A ja ipak ne procjenjujem krivo ljude

Jebogaled, koji zajeb iz lose komunikacije!
Kad se netko iz tvoje blizine ponasa nerazumljivo i iracionalno, pitaj sto mu je. Mislim da cu si to zalijepiti na zid
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 15:24   #57
Quote:
Zmijica kaže:
Dakle, kolega mi ipak nije peniščić
A ja ipak ne procjenjujem krivo ljude

Jebogaled, koji zajeb iz lose komunikacije!
Kad se netko iz tvoje blizine ponasa nerazumljivo i iracionalno, pitaj sto mu je. Mislim da cu si to zalijepiti na zid
Čekaj, što ne stoji? Da je tip bez da je tebi riječ rekao otišao šefu i taksativno mu pobrojao tvoje kikseve? Što, sad odjednom to nije napravio? U čem ste to tako loše komunicirali da ga sad to može opravdat za cinkarošku djelatnost?
Loli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 19:17   #58
Zmijice, draga moja, a da direttore nije to sve sam zakuhal?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:21   #59
Da, dobro kaze dunj@! Druzba je druzba,a sluzba je ipak samo sluzba. Ovdje sam http://lavieblog.com/problemi-sa-kolegama-na-poslu/ nasao par savjeta koji su meni pomogli a definitivno najvazniji je Ostanite mirni!
bo-ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:03   #60
A i ti dižeš temu staru deset godina, Zmijica je možda i u penziju otišla
N3ssaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.