Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 21:48   #141
Quote:
đezzba kaže: Pogledaj post
evo samo da nešto podjelim s vama... ovo nije moje i samo pejstam link... nadam se da me nitko neće banat (bolje onda obrišite post!) jer fakat ne reklmiram ništ

sada sam bio na fb i onako među oglasima sa strane se pojavilo neko plavo čudo sa zanimljivim tekstom... kliknem ja na to kad se otvori ova stranica http://myvotemymoney.com/

zanima me dal neko zna dal je to sve legalno šta ovi rade? ili će sudionici morat ići svjedočiti na Sanaderovo suđenje?
ja nevjerujem da javno kupuju glasove
al tko zna čija je stranica, whois mi puno ne govori ali svejedno
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:20   #142
ppl nakon kolko vremena su vama došli rezultati 3.testa?
za prva dva su mi došla nakon 20-30 min, a za treci je vec proslo 5h pa nista?
KCmatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:31   #143
KC Matija, ako misliš na Lionbridge 3. test, ja sam rezultate čekala 5 dana (prva dva rezultata ispita došla u okviru par minuta) - tako da ne brini.
Madmaxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:37   #144
Ima li još koga a da radi za Lionbridge? Nisu mi još platili prvu plaćicu, ali mene brinu porezi - u poreznoj nisu baš sigurni, na netu nađem svašta...
Zaposlena sam, trebam li plaćati zdravstveno i za ove isplate?
A porez, na godišnjoj prijavi ili od svake isplate?
Madmaxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 20:06   #145
Quote:
Madmaxa kaže: Pogledaj post
KC Matija, ako misliš na Lionbridge 3. test, ja sam rezultate čekala 5 dana (prva dva rezultata ispita došla u okviru par minuta) - tako da ne brini.
aha, već sam se zabrinuo , tnx
KCmatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 12:50   #146
Pozdrav ljudi, jel kod vas ima posla? Ja sam se priključila prije 5 dana i do sad imala samo jedan experimentalni task koji je bio odmah nakon registracije, od tad ništa, čak mi se ne pokazuje niti onaj pie chart. Sad više ne znam je li to normalno ili je zato jer sam nova
Gloria Lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 09:23   #147
Quote:
Gloria Lewis kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, jel kod vas ima posla? Ja sam se priključila prije 5 dana i do sad imala samo jedan experimentalni task koji je bio odmah nakon registracije, od tad ništa, čak mi se ne pokazuje niti onaj pie chart. Sad više ne znam je li to normalno ili je zato jer sam nova
Normalno je. Nema baš posla.
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 22:57   #148
bog ljudi!!!tema zamrla..jel zato sto nemate posla ili vas ima da ste odustali?
jesu li vam isplate redovne i kako s porezima??
cisto mi palo na pamet s obzirom da su zadnji dani za predaju poreznih prijava"
koka7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 12:28   #149
jesu ikoga iz lionbridgea tražili dokaz o plaćenim porezima?
kravatravupase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:14   #150
Isplati se naučiti neke stvari koje se mogu raditi online. Ja npr znam raditi u Photoshopu i samo jučerašnji dan na Fiverr-u sam zaradio $30.

Trenutno mi je Fiverr zanimljivija stranica od oDesk-a, iz mog iskustva se lakše dobije posao na Fiverr-u pa preporučam svima koji žele zaraditi nešto.
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 18:18   #151
pozz

evo sam se i j auclanio u LB i polozio sva tri zadatka, sad cekam zadatke.. kakvo je stanje inace da li ima zadataka, bilo je ispocetka par experimental sada evo 3-4 dana nista
losos1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 01:18   #152
ja sam od prošlog mjeseca u LB i prošli mjesec je bilo više zadataka...ovaj mjesec samo na početku nešto malo i sad već neko vrijeme ništa...Ili sam ja pod reviewom
mdaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:35   #153
Quote:
mdaljac kaže: Pogledaj post
ja sam od prošlog mjeseca u LB i prošli mjesec je bilo više zadataka...ovaj mjesec samo na početku nešto malo i sad već neko vrijeme ništa...Ili sam ja pod reviewom
i da li si uspio ispuniti kvotu... sinoc je bilo nekog prijevoda opet experimental, nema jos "pravih zadataka"
losos1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 12:31   #154
kvotom se ne treba po meni opterećivat jer se ne može ispuniti, bar na ovim prostorima. jer oni kad plasiraju zadatke, mi balkanci koji smo u LB odmah navalimo tako da to brzo ode a što se tiče experimental zadataka, većina će biti takvi, samo nekad side by side...
mdaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:06   #155
vi Lionbridge ekipa, maskimalno iskoristite vrijeme koje je potrebno za zadatak.
ekperimentalni su (vecinom) 8 min, pa tipa kada prodje blizu 8 min. kliknite next.

prosli tjedan sam htio isprobat mogu li ih zmuljat (ekspresno sam rjesio određen boj zadataka, a upisao max vrijeme potrebno za njih) i nije proslo - morao sam korigirat vrijeme naknadno.

ima dobar programcic koji biljezi broj zadataka/vrijeme. Lionbridge task control, google it.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 18:16   #156
Quote:
krvoločni slaven kaže: Pogledaj post
vi Lionbridge ekipa, maskimalno iskoristite vrijeme koje je potrebno za zadatak.
ekperimentalni su (vecinom) 8 min, pa tipa kada prodje blizu 8 min. kliknite next.

prosli tjedan sam htio isprobat mogu li ih zmuljat (ekspresno sam rjesio određen boj zadataka, a upisao max vrijeme potrebno za njih) i nije proslo - morao sam korigirat vrijeme naknadno.

ima dobar programcic koji biljezi broj zadataka/vrijeme. Lionbridge task control, google it.
thx krvolocni... ma ovi zadaci nikako evo ja ima dva tjedna jedva sat vremena uspio skupit... kako kod vas
losos1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 11:01   #157
a isto slabo, mozda sat ipo-dva. a to ti je kad nema za nase podrucje toliko taskova, a dosta ljudi radi pa se brzo rjese.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 21:21   #158
Da, potrebno je minimalno provesti na zadatku onoliko koliko piše da je average time :-) ako je lagan zadatak, pričekaš, a ako nije, ionako ćeš provesti to vrijeme...
mdaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:18   #159
ima li zadataka, mene pomalo nervira.. zadnjih tjedan dana nista...
losos1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.