Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2014., 17:37   #8621
heh, što je najzanimljivije o ovome nikada nikome nisam niti pričao jer oni koji me poznaju nebi mi nikad povjerovali. vjerovali ili ne, smatraju me inteligentnim bićem
nekoliko mjeseci kasnije mi je rekla kako joj treba platiti još 4000kn školarine. naravno, na tom faksu se plaća školarina drugačije negoli igdje na svijetu, ako moje sunce tako kaže onda to tako i je. zasigurno je nepovezano sa tim što je taj Meksikanac opet došao njenoj prijateljici dva tjedna kasnije, pravo avionom iz Meksika! eh što mu je stalo do njene prijateljice, nije mu lako.
šteta što sam baš tada dok je on bio u Hrvatskoj bio na terenu. zanimljivo kako se to potrefilo pa ga nisam stigao upoznati...
suznim mi je glasom govorila koliko joj je krivo što nisam kraj nje, kako joj je teško gledati njih sretne a ja joj užasno falim...

Zadnje uređivanje pustinja17 : 25.10.2014. at 17:53.
pustinja17 is offline  
Old 25.10.2014., 20:02   #8622
Izliječena šupendara

Pozdrav svima, dugo vremena vas pratim (skrivećki ) i napokon se odlučih da i ja pridonesem ovoj temi za buduće i sadašnje naraštaje...ja sam liječena šupendara koja se nada da više nikad neće pokleknuti ovoj vrsti opijata. Da krenemo iz početka...
1. [B]Odluka kojom se postaje šupendara
Završetkom srednje škole imala sam 19 god (nisam pala razred, već krenula kasnije u školu), par mjeseci sam se viđala sa Ljubavlju mog života (u daljnjem tekstu LJMŽ) koji bi u današnjem vremenu predstavljao pravog krkana, ali tad je bio neodoljiv...imao je 29 god, crn, nabildan, pun sebe i naravno vozio je najskuplji auto u našoj sredini...i, mala je pala na tipa koji joj je posvećivo pažnju na svakom koraku...(eh da mi je današnja pamet, a tadašnja maldost ) ..Odlučila sam upisati fax u Zg o kojem maštam od malih nogu, moji presretni kad sam položila prijemni, a da o sebi i ne pričam...(LJMŽ je mislio da neću proći pa nije toliko brundao)..ali kad su stigli rezultati...
LJMŽ: MOLIM, SI NORMALNA!! 4 GODINE SAMO U MUŠKOM DRUŠTVU, TO NE DOZVOLJAVAM,NE VOLIŠ ME, NE MOŽEŠ OTIĆI!!
Ja: Ljubavi to ne mijenja ništa, pa dolaziti ću najkasnije svaki dr vikend a i ti bi (nisam stigla završiti rečenicu)
LJMŽ:Luđakinjo, pa ću se stalno pitati tko te dodiruje na tim vježbama...dobro znam kako to ide, bio sam ja u vojsci ..NE, NE ili JA ili FAX moraš to sebi izbiti iz glave..to su te tvoji napuntali, znam da me ne vole.
Ja: Zlato znaš da nije tako, pa ne idem u vojsku (sva pokunjena)
LJMŽ: IZABERI OVAKAV BEZOBRAZLUK NEĆU TRPITI OD JEDNE BALAVICE!! i dalje okrivljuje sve žive u mojem okruženju jer me na taj način žele rastaviti od njega)
U mislima vrtim kako mogu biti tako bez osjećaja pa zar ne vidim koliko me voli, stvoreni smo jedno za drugo i odlučujem:
Ja: Ljubavi, smiri se, ne idem ja nikamo pa imam i fax ovdje, nije bitno što ga ne mogu smisliti..ali, sa vremenom ću ga zavoljeti i završiti.
LJMŽ: Vidiš kako ti znaš biti i normalna kad hoćeš, dobro te učim! Tako se ponaša prava buduća žena.

Ovom odlukom objavljujem tihi rat svojima i prijateljima, a Ljubavi svog života dokazujem koliko ga volim i koliko sam mu odana (ne znajući da sam tim izgubila svoje vlastito "ja" za idućih ohho godina)
P.S. Praktički sam početnik pa se baš i ne snalazim sa postavkama na forumu.
Azzriela is offline  
Old 25.10.2014., 23:18   #8623
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
...
nekoliko mjeseci kasnije mi je rekla kako joj treba platiti još 4000kn školarine. naravno, na tom faksu se plaća školarina drugačije negoli igdje na svijetu, ako moje sunce tako kaže onda to tako i je. zasigurno je nepovezano sa tim što je taj Meksikanac opet došao njenoj prijateljici dva tjedna kasnije

Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
....
U mislima vrtim kako mogu biti tako bez osjećaja pa zar ne vidim koliko me voli, stvoreni smo jedno za drugo i odlučujem:
Ja: Ljubavi, smiri se, ne idem ja nikamo pa imam i fax ovdje, nije bitno što ga ne mogu smisliti..ali, sa vremenom ću ga zavoljeti i završiti.
LJMŽ: Vidiš kako ti znaš biti i normalna kad hoćeš, dobro te učim! Tako se ponaša prava buduća žena.
oho, imamo dva nova (dobra) potencijala :klap:
AmarieZgb is offline  
Old 26.10.2014., 02:27   #8624
:)

ekonomski gledano.. to je dugotrajna imovina...samo je pitanje hoću li vam moći predočiti, i da li sam u stanju na forumu prikazati ono što želim
jer iz 10 godišnjeg staža bi vam napisala svega i svačega
Azzriela is offline  
Old 27.10.2014., 10:49   #8625
reci da si na kraju ipak otisla na faks koji si htjela
forzaMILAN is offline  
Old 27.10.2014., 15:26   #8626
normalno da nije
Maddie is offline  
Old 27.10.2014., 17:14   #8627
Mozda dostojne zamjene za Boo?
Lolita_19 is offline  
Old 27.10.2014., 20:16   #8628
Malo sam kratka sa vremenom pa ne stignem pisati. Zeljeni fax nisam nikad upisala. :| Da je bilo po njegovom ne bi ni ovaj zavrsila..ali, to je iduca prica
Azzriela is offline  
Old 27.10.2014., 20:46   #8629
džisz

zabava kod prijatelja, moje sunce (koje je bilo zaključano par sati u sobi sa tipom, morala ga je tješiti zato što ide jadan u kanadu raditi) vrisne nakon izlaska iz sobe kao ris.
-koja ti je to s kojom si pričao? (unatoć glazbi svi su čuli) IDEMO DOMA!!!!
bez riječi, ljut, uzimam jaknu i izlazimo

vozimo se doma
-odakle ti pravo mene napadat onako divljački što sam pričao sa curom a tamo je svak sa svakim pričao, svi smo bili tu. pričao bi s tobom da nisi bila zaključana sa tim frajerom u sobi
- odakle ti pravo!!!
-ma j... ti majku svugdje u svijetu momak ima pravo prigovoriti curi kad ser sa nekim tipom na par sati zaključa u sobu!
-nakon sve ljubavi i žrtve za tebe ovako mi vračaš...
otvara vrata od auta u vožnji
-najbolje bi bilo da se bacim, ubijem jer ovakav život nema smisla
-ma smiri se, na brzoj smo cesti, ajde zatvori vrata, nije ovo problem koji ne možemo riješiti!
krene kao teško disati...
-znaš da imam tahikardiju, sad mi srce preskače, kako možeš biti toliko okrutan... vodi me u bolnicu, ne znam dali ću ovaj put preživjeti
-dobro ljubavi, oprosti, biti će sve u redu... žao mi je!
-ne mogu ja ovako živjeti...
-ne brini, sa menom si sigurna
-ti znaš koliko žena pada na tvoje prodorne zelene oči, snažne muške ruke i old school šarm? nebi podnijela da te neka otme
-pripadam samo tebi i to ću ti dokazati
pustinja17 is offline  
Old 27.10.2014., 20:49   #8630
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
zabava kod prijatelja, moje sunce (koje je bilo zaključano par sati u sobi sa tipom, morala ga je tješiti zato što ide jadan u kanadu raditi) vrisne nakon izlaska iz sobe kao ris.
-koja ti je to s kojom si pričao? (unatoć glazbi svi su čuli) IDEMO DOMA!!!!
bez riječi, ljut, uzimam jaknu i izlazimo

vozimo se doma
-odakle ti pravo mene napadat onako divljački što sam pričao sa curom a tamo je svak sa svakim pričao, svi smo bili tu. pričao bi s tobom da nisi bila zaključana sa tim frajerom u sobi
- odakle ti pravo!!!
-ma j... ti majku svugdje u svijetu momak ima pravo prigovoriti curi kad ser sa nekim tipom na par sati zaključa u sobu!
-nakon sve ljubavi i žrtve za tebe ovako mi vračaš...
otvara vrata od auta u vožnji
-najbolje bi bilo da se bacim, ubijem jer ovakav život nema smisla
-ma smiri se, na brzoj smo cesti, ajde zatvori vrata, nije ovo problem koji ne možemo riješiti!
krene kao teško disati...
-znaš da imam tahikardiju, sad mi srce preskače, kako možeš biti toliko okrutan... vodi me u bolnicu, ne znam dali ću ovaj put preživjeti
-dobro ljubavi, oprosti, biti će sve u redu... žao mi je!
-ne mogu ja ovako živjeti...
-ne brini, sa menom si sigurna
-ti znaš koliko žena pada na tvoje prodorne zelene oči, snažne muške ruke i old school šarm? nebi podnijela da te neka otme
-pripadam samo tebi i to ću ti dokazati
Ja bi joj još pomogla sa vratima i malo je pogurnula na tvome mjestu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 27.10.2014., 21:03   #8631
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ja bi joj još pomogla sa vratima i malo je pogurnula na tvome mjestu.
hehehe da, ovako dok pišem sam sebi se divim... ma sve mogu razumijeti, ono, šupendara si ali da sam 4 godine gutao priču o tahikardiji koju nikad prije a zasigurno i nikad nakon te 4 godine nije imala....
pustinja17 is offline  
Old 27.10.2014., 21:08   #8632
Napad je najbolja obrana
koja likusha....ccc
gg sitna is offline  
Old 27.10.2014., 21:26   #8633
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
zabava kod prijatelja, moje sunce (koje je bilo zaključano par sati u sobi sa tipom, morala ga je tješiti zato što ide jadan u kanadu raditi) vrisne nakon izlaska iz sobe kao ris.
-koja ti je to s kojom si pričao? (unatoć glazbi svi su čuli) IDEMO DOMA!!!!
bez riječi, ljut, uzimam jaknu i izlazimo

vozimo se doma
-odakle ti pravo mene napadat onako divljački što sam pričao sa curom a tamo je svak sa svakim pričao, svi smo bili tu. pričao bi s tobom da nisi bila zaključana sa tim frajerom u sobi
- odakle ti pravo!!!
-ma j... ti majku svugdje u svijetu momak ima pravo prigovoriti curi kad ser sa nekim tipom na par sati zaključa u sobu!
-nakon sve ljubavi i žrtve za tebe ovako mi vračaš...
otvara vrata od auta u vožnji
-najbolje bi bilo da se bacim, ubijem jer ovakav život nema smisla
-ma smiri se, na brzoj smo cesti, ajde zatvori vrata, nije ovo problem koji ne možemo riješiti!
krene kao teško disati...
-znaš da imam tahikardiju, sad mi srce preskače, kako možeš biti toliko okrutan... vodi me u bolnicu, ne znam dali ću ovaj put preživjeti
-dobro ljubavi, oprosti, biti će sve u redu... žao mi je!
-ne mogu ja ovako živjeti...
-ne brini, sa menom si sigurna
-ti znaš koliko žena pada na tvoje prodorne zelene oči, snažne muške ruke i old school šarm? nebi podnijela da te neka otme
-pripadam samo tebi i to ću ti dokazati
Jesi joj na kraju veze predlozio psihijatrijsko lječenje..
Lolita_19 is offline  
Old 27.10.2014., 21:53   #8634
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Jesi joj na kraju veze predlozio psihijatrijsko lječenje..
na kraju veze sam si kupio novine sa golim ženama i sjeo na vlak. inspiriran poznatim starim hitom negdje kod knina sam se počeo sam sebi smijat i napisao joj poruku:
uistinu, nikada više neću pronaći takvu kao ti.
mislim da ni dandanas nezna što joj se dogodilo
pustinja17 is offline  
Old 27.10.2014., 22:02   #8635
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Napad je najbolja obrana
koja likusha....ccc
pustinja17 is offline  
Old 27.10.2014., 23:28   #8636
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
na kraju veze sam si kupio novine sa golim ženama i sjeo na vlak. inspiriran poznatim starim hitom negdje kod knina sam se počeo sam sebi smijat i napisao joj poruku:
uistinu, nikada više neću pronaći takvu kao ti.
mislim da ni dandanas nezna što joj se dogodilo
Hahahaah predobro
Cak si i mjesto zapamtio
Lolita_19 is offline  
Old 28.10.2014., 08:32   #8637
Svi se jako dobro sjecaju dana kada su prestali biti supendare. Hehehe a pogotovo se sjecam kada je neki slavonac izvadio u kupeu domacu kobasicu negdje kod Gospica. Kako je fino zamirisala... Dubre je sve samo pojelo dok sam ja pokusava umiriti uzbunjeni zeludac sa napolitankom
pustinja17 is offline  
Old 28.10.2014., 13:53   #8638
Nikad u vezi nismo bili. Vec u nekoj kombinaciji.
Jedini put mi se sa njim desilo da poverujem (mislim) da je nekome zaista stalo do mene, iako se javlja samo i iskljucivo kad najavljuje da ce doci, tj. jednom mesecno. Ne znam sta mi je bilo. Uvek mi je bio pomalo odvratan, nisam ga podnosila. Medjutim ...
Zasto sam poverovala, zato sto mi je rekao. Da napomenem da tad nisam bila ni tako mlada. Samo ocajna. Muskaraca ima, ali niko pristojan da naidje. U svakome ko mi pokloni malo vise paznje vidim coveka svog zivota.

I tako on dolazi otprilike jednom mesecno. Udaljen je 40-ak km, ali posto ne radi (ofkors), para jednostavno nema.
Kad ga pitam zasto se ne javlja, kaze najcesce: "Nikad nemam kredita" ili "Zato sto sam stoka".
Jednom ga tako pitam, on se vadi na kredit. Posle 15-ak min. pominje druga iz Francuske sa kojim se dugo nije cuo i kaze nazvace ga. Zove ga i prilicno dugo pricaju. Da li je stvarno bio iz Fr ili ne, ko ce ga znati, ali ja donekle uvidjam da on mozda cak i ima novca da uplati sebi kredit, mozda.
Jednom tako isto dosao. I kaze voleo bi jednom da me ozeni.
Ja u trans padam. Trans me ne napusta dok svim drugaricama nisam prepricala citavu situaciju, tu jedno njegovu izgovorenu recenicu, njegovo crvenilo (pocrveneo je tad, smatrala sam da je to presudno i da sigurno misli ozbiljno). Onda odlazi u noc i ponovo se ne javlja narednih 30-ak dana.
__________________
Do it because you want to. Because it's fun. Because it makes you happy.
MindBlowing is offline  
Old 28.10.2014., 15:41   #8639
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post

-ti znaš koliko žena pada na tvoje prodorne zelene oči, snažne muške ruke i old school šarm?
Kakva besramna reklama Još, još
sweet Irma is offline  
Old 28.10.2014., 16:35   #8640
Fax, Keopatra i odluka o zajedničkom životu

Nakon smirivanja situacije oko novoizabranog faxa i upoznavanja dragog s roditeljma šupendara kreće na predavanja. Kad bi prebrojala u nekoliko mjeseci mislim da bi jedva skucala tjedan dana redovitog dolaska.

Ljubav mog života je smislio strategiju kako da zavarm starce (preko tjedna nisam izlazila van radi kompromisa), odem na prvo predavanje, a potom kliznem s njim...pametna moja glavica kako mi je mislio na sve.

Izlasci su se smanjili jer me je ljubav upoznala sa familijom pa smo najviše vremena provodili kod njegovih i jedine osobe suprotnog spola koju će on cijeniti do smrti, njegove kraljice, žene i majke Kleopatre..
I tako su prolazili dani, došli prvi ispitni rokovi..a ja, popadala kao trula kruška.
Odlučim jednu večer dok smo gledali tv (čitaj Dnevnik) objasniti da više ne mogu tako nastaviti jer ću pasti godinu...moja ljubav skočila kao da sam ga šilom ubola u dupe.
LJMŽ: Nećeš dolaziti, ne mogu vjerovati! Tebi ne paše ovdje di te svi mi mazimo već bi išla na fax! Zar ne vidiš da škola kvari ljude, što veća diploma to osoba luđa. Tebi fali tvoje društvo koje te vucaralo van, koje me ne voli ti bi sa njima pa da možete u kurvanje, to ti želiš!! (ne smijem ni nabrojati kakav je rječnik koristio)
JA: Znaš da nije tako, niti idem van niti se k..., moji me kod kuće traže index, a nemam ni ispita pa što da radim, moram početi učiti jer ću izgubiti godinu. (ljubav ne vidi moje krupne suze u očima)
Za to vrijeme Kleopatra promatra i ponekad kimne glavom, a dragi broji kao da su mu odbrojeni sati....odjednom Kleo spašava situaciju.

K: Djeco, nećete se svađati pred menom to ne dopuštam! Pametna sam i razumna pa ću vam ja reći što je za vas najbolje. Azzriela, ti završi fax kad toliko želiš ,ali pod uvjetom da ti i moj sin počnete živjeti skupa jer ženi je mjesto uz muškarca, a ne da se skiće okolo. Svi ćete biti zadovoljni, a ja ću biti presretna kad rodiš Ivana ili Anku .
LJMŽ: Majko, kako si mi ti pametna! Eto ti Azzriela, to nećeš naučiti na fakultetu.
Svi sretni i zadovoljni..taj tren ne mislim na roditelje i reakciju, bitno da me je buduća svekrva prihvatila, ma koja bi to napravila i Azzriela je sretna kao malo dijete, ne razmišljajući kako je upravo otvorila Pandorinu kutiju.
Ipak sam godinu očistila zajedno sa svojima, ne pitajte kako...(nisam kupila ni jedan ispit)
Azzriela is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.