Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 20:53   #101
Samo konstatiram
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:50   #102
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
U Crkvi, teretani, u pristojnim kafićima gdje ne rokaju teške cajke i gdje se ne skuplja omladina koja puno pije. U šetnjama, na tečajevima stranih jezika, na fitness stazi.

Možda na ulici ispadne fascikl jednoj djevojci. ne ustručavaj podignuti ga umjesto nje. Male geste čine velike stvari. Najsitnije čestice, atomi, čine svijet.

Daj najbolje od sebe za sebe i za druge i doći će. Imao 15, 35 ili 75 godina.
u crkvi "pruzite ruku ljubavi jedni drugima. pogotovo vi samci nakon tridesete" ameeeeen
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:52   #103
a sta ce vama ljubav. imate desanku i pamet u glavu i u potragu za pravom srecom kmh (lovom)
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:16   #104
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
a sta ce vama ljubav. imate desanku i pamet u glavu i u potragu za pravom srecom kmh (lovom)
Hm. A sta ako lovu vec imaju? Ili mislis da od viska ne boli glava

Zadnje uređivanje Victory74 : 23.10.2014. at 22:24.
Victory74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:36   #105
Quote:
Victory74 kaže: Pogledaj post
Hm. A sta ako lovu vec imamo? Ili mislis da od viska ne boli glava
e onda je sranje jer ce vas zena odrat za pola imovine.

Sent from my M1 using Tapatalk
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 01:37   #106
Na planinu je najbolje ić upoznavat nakon jakog vjetra,nakon oluje kad je sve puno srušenih stabala,tako sve bude puno prepreka pa je zgodnije nekog zaskočit i uletit npr.u stilu "oh i vama isto smeta ovo drvo,da baš je nezgodno palo".
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:07   #107
ljudi samo se opustite i nastojte si vrijeme ispuniti hobijima koji vas usrećuju...
i tamo se nalaze isto ljudi koji bole iste te stvari.
nije bitno što je to.
bitno je da vas povežu isti interesi.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:15   #108
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
Nemojte me plašit, ja na proljeće ulazim u 30+ kategoriju da ne kažem gerijatriju
žiku ovo
__________________
tvoja je sreća samo tvoja stvar. al tvoja tuga, to je već priča druga... to na moj račun ide....
malahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:16   #109
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
ljudi samo se opustite i nastojte si vrijeme ispuniti hobijima koji vas usrećuju...
i tamo se nalaze isto ljudi koji bole iste te stvari.
nije bitno što je to.
bitno je da vas povežu isti interesi.
istina
__________________
tvoja je sreća samo tvoja stvar. al tvoja tuga, to je već priča druga... to na moj račun ide....
malahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:19   #110
E, a sprovodi?
Onak, staneš tam negdje naprijed uz ucviljene komade na nekom random sprovodu, dijeliš maramice i služiš ko rame za plakanje. Labilne, treba im utjeha, seks liječi. Treba dežurat po grobljima, kažem vam ja.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:25   #111
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
E, a sprovodi?
Onak, staneš tam negdje naprijed uz ucviljene komade na nekom random sprovodu, dijeliš maramice i služiš ko rame za plakanje. Labilne, treba im utjeha, seks liječi. Treba dežurat po grobljima, kažem vam ja.
Ucviljene imućne udovice, s netom naslijeđenim bogatstvom, koje su trpile višegodišnju vezu s dobroćudnim, ali usaftanim dedekom kojem ni bočica viagre i lap dance, s brižno održvanim dupetom u teretani, nisu pomagali?

Zvuči kao dobar prijedlog
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:29   #112
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
E, a sprovodi?
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Zvuči kao dobar prijedlog
uopce nemate srama
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:48   #113
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
uopce nemate srama
ni malo
__________________
tvoja je sreća samo tvoja stvar. al tvoja tuga, to je već priča druga... to na moj račun ide....
malahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:07   #114
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Internetski i stvarni
Ono, ovako još lakše otkloniš pacijente ako se pojave.
Uopće ne kužim tu famu oko nekih internet ljudova dok svi o njima pišu po internetu.

Zadnjih x godina sam valjda sve tipove i dejtanja odradila s tipovima s tog zlog interneta.
I još si uvijek neudana!

Quote:
akinori kaže: Pogledaj post
Evo vam jedan citat koji će vam reći gdje griješite:

"Ako nekoga voliš zbog lijepote, to nije ljubav, to je želja.Ako nekoga voliš zbog inteligencije,to nije ljubav, to je divljenje.Ako nekoga voliš zato što je bogat, to nije ljubav, to je interes.Ali ako voliš nekoga, a ne znaš zašto, e to je ljubav."
"Ljepote" ffs


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:11   #115
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Na planinu je najbolje ić upoznavat nakon jakog vjetra,nakon oluje kad je sve puno srušenih stabala,tako sve bude puno prepreka pa je zgodnije nekog zaskočit i uletit npr.u stilu "oh i vama isto smeta ovo drvo,da baš je nezgodno palo".
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
E, a sprovodi?
Onak, staneš tam negdje naprijed uz ucviljene komade na nekom random sprovodu, dijeliš maramice i služiš ko rame za plakanje. Labilne, treba im utjeha, seks liječi. Treba dežurat po grobljima, kažem vam ja.


Daaa najbolje se strpit do nukleanog rata pa poslije uz radijaciju kopat po ruševinama, kao došao si pomoć haha

Neš ti ekipe do 30-tih
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:46   #116
Mislim da je najbolje preko prijatelja ili obitelji. Svatovi, obiteljska okupljanja i te stvari. Možda posao?

Ovo u klubovima 0 bodova. Rijetko se može tamo upoznati nekoga i to uglavnom preko prijatelja.

Na Internetu je možda moguće za žene, jer su one debeeeelo u manjini, dok muškaraca tamo ima ko Kineza. Ovako negdje u parku, trgovini i slično nisam nikada ni vidio ni čuo da je netko uspio nešto. Svi šeću s nekim / dođu kupiti što im treba i ajd bok.

Rekao bih još možda u školi ili na faksu, ali pretpostavljam da su takvi u tridesetima jako rijetki.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 20:23   #117
Vidiš, kod mene je baš suprotno. Sve cure s kojima sam bio u ikakvom odnosu sam upoznao vani, pri izlascima. jednu preko prijatelja, al opet kad smo čoporativno išli van.
Ubiteljska druženja, svatovi 0 bodova. U zadnjim svatovima sam čak uspio komunicirati sa 2 cure, naknadno saznao zauzete. A svi svatovi prije toga doslovno ništa.
Upisao se na tečaj stranog jezika, ima nas 5 muških i 7 cura. Od tih 7, 2 dolaze s dečkima, 2 bez dečka al su zauzete, jedna mi je daljnja rodbina. a za ostale 2 ne znam stanje, al jedna uskoro seli 200km zbog posla.
A u drugoj grupi svi imaju djecu. Dakle, strani jezik 0 bodova.
Sport isto 0 bodova.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 21:21   #118
U staračkom domu!
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:50   #119
A kaj je sa onim susretima koje nam namjesti sudbina, o tome nitko ne piše?




MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:10   #120
xebes sudbinu ak su svi zauzeti ccc
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.