Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 13:05   #3361
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Vidi šefe ja ti objasnim da je to bolest modernog kapitalističkog društva i bilo je i ranije homoseksualizma , ali se vezao uz turbo moćne i bogate ljude koji su mogli poželjeti koju god djevojku pa im dosadilo i prešli na nešta novo (tako to ide...) Tako ti je i danas samo što ipak ima više bogatih ljudi...

DA ti pojasnim malo , kada prvi put imaš sa nekom curom seksualni odnos ne padaju ti na pamet fetiši i razne perverzne igre...Kasnije sigurno da..., Kod nekih ljudi to kretensko eksperimentiranje dođe do odnosa sa muškarcima (npr. Christiano Ronaldo...) što nam sam Bog kaže da nije normalno , jer od odnosa žena žena , muškarac muškarac ne može nastati život... Većina homoseksualaca je imala prvo odnos sa ženom ...

Ali opet kažem neka oni ne ugrožavaju moja prava , i ja nemam ništa protiv njih , samo da me ne dave nekakvim smješnim prosvjedima i njihovim kretenarijama dok narod nema kruha...
Šta ko i kako radi sa blo kim punletnim, dok je to na obostrano dobrovoljnoj bazi, iskreno me zabole. No, činjenica da strah mnogih da prihvate to da imaju takve želje i onda to projektuju u nekakve zavere i optužbe prema nedužniml ljudima, što je stvorili nacističku ideologju izmedju ostaloga, jeste društveno zlo. BTW, mislim da homoseksualci nemaju veze sa kapitalizmom, već da ih ima u svim društvenm uredjenjima.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:09   #3362
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, kad dobiješ informacije onda te knjige proglasiš za smešne. Ponoviću ti, Protokoli su prepisani i Times je pre 90 godina objavo, uporedno, delobe Protokla i delove knjiga iz kojih su oni prepisani. Docnije je to veoma temeljno istraženo, te skupa sa svedočenjma onih koji su učestvovali u njihovom falsifikovanju dokumentovano predočeno javnosti. To svako obrazovan danas zna. To oko Hitlera i hapšenja u racij ije objavljeno u više knjiga, nisam ti ja opšteobrazovna ustanova da ti držim časove. Kupi knjigu The Pink Triangle (Richard Plant)
. Ako se dobro sećam tamo je to bilo predočeno, sve skupa sa informacijom o arhivu bečke policije gde je izuveštaj o tome ostao sačuvan.
A što se tiče Jasenovca, jedno je politička propaganda, a drugo je način na koji se takve cifre utvrdjuju od strane onih koji su se školovali za to. Koliko znam niko nije izneo broj od 2 miliona, već je najveći izneti broj izmedju 700 hiljada i 1,2 miliona, što je cifra iza koje je stao Vladimr Dedijer. Ne srpski istoričar, već najokoreliji komunističko -jugoslovenski koji je veoma temeljno popisivao i muslimanske žrtve od strane četnika. Franjo Tudjman je iznosio broj od par desetna hiljada, mislim izmedju 30 i 50, a United States Holocaust Memorial Museum u Washingtonu navodi oko 100 hiljada. No, kakve to ima veze sa Protokolima? Broj žrtava nekog logora se utvrdjuje pojedinačnim popisivanjem svih žrtava, msilim da je takvim popisivanjem dokazano nešto preko 80 hiljada i taj spisak je došao iz samog memorijalnog centra pre 3 godine. Tu postoj imetodologija i to se jednostavno tako radi, ne licitira se oko brojeva već se popišu žrtve i broj predoći stručnoj i laičkoj javnosti. Da su Protokoli falsifkat može svako da se uveri odlaskom u pozorište, ja tako gleda opredstvu i bio mi tekst nešto poznat...:P
Bolesno... toliko gluposti uhvatio se Richarda Plant kojeg su nacisti protjerali iz Njemačke i citira njega ... Ne treba meni općeobrazovna ustanova da ustanovim da takve bolesnoće pišeš da je to strašno...

Protokoli falsifikat uočio u kazalištu...

Ovo što ti sipaš stvarno su informacije... Kakve se samo gluposti od toga homoseksualnog manijaka spominju u knjizi da je 6% njemačkog stanovništva gay populacija...

PS. Ne mora svatko biti homoseksualac ako je uhvaćen u nekom homoseksualnom obitavalištu , već sam ti naveo primjer Christiana Ronalda ,...

Vrati se molim te na temu Davida Ickea...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:15   #3363
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Da li je društvo godinama odbijalo istinu da je ogroman broj svećenika pedofili , seksualni manijaci , homoseksualci...

Da li godinama se odbija istina da američki predsjednici su sve samo ne pošteni i vjerni suprugama ljudi...

Da ne nabrajam svaku državu primjerom , uvijek je nešto što je bilo nenormalno odbijalo se priznati u javnosti ...

Teorije zavjere... teorije zavjere su Spuštanje na Mjesec, 11.09, Osama bin Laden, UN, Svjetska banka i MMF, naftne kompanije... ovo što ti pišeš su obične pričice...
Dobro, i šta si ti sada time rekao? Najpre, ovo što sam rekao nisam smislio ja. To su tako zaključili neki psiholozi. Ono u čemu ti grešiš je što poistovećuješ sve mehanizme poistovećivanja kao iste. I ponoviću, teorija zavere nastaje zato što neka društva nisu spremna da se suoče da u njma postoji homoseksualizam, zbog čega se na neke druge, konkretne ili imaginarne grupe, projektuju razne sumanute ideje. zato je izuzetno bitno legalizvati, u potpunosti, homoseksualce i dati im sva prava, kao i punu socijalnu slobodu da ispolje svoj identitet javno. Što pre to prestane biti taboo tema, to će društvo ore da ozdravi...i šta tu tu još nije jasno?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:19   #3364
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Šta ko i kako radi sa blo kim punletnim, dok je to na obostrano dobrovoljnoj bazi, iskreno me zabole. No, činjenica da strah mnogih da prihvate to da imaju takve želje i onda to projektuju u nekakve zavere i optužbe prema nedužniml ljudima, što je stvorili nacističku ideologju izmedju ostaloga, jeste društveno zlo. BTW, mislim da homoseksualci nemaju veze sa kapitalizmom, već da ih ima u svim društvenm uredjenjima.
Ti šefe nemaš veze sa vezom... Nacističku ideologiju je uzdigao osramoćeni njemački narod nakon 1 svjetskog rata... Većina naroda je znala da je Hitler luđak, ali taj luđak im je nakon 10 godina totalne bijede (u kojoj je inflacija bila tolika da su bile strijelice za nulu na drugu stranu novčanice...) donijeo radna mjesta , socijalnu sigurnost, vratio ponos i vjeru u domovinu ... To ti je uzdiglo i Hitlera i cijeli nacizam. Nikada Hitler ne bi imao podršku da je narod ostao gladan ,a ne neke gluposti što ti tu pišete ...

Čak ni njegov kretenski "problem" Židova Hitler nije htio riješiti ubijanjem nego deportacijom na Madagaskar (kako bi Židovi napokon imali svoju državu ...) za šta malo ljudi zna... Konačno rješenje dolazi nakon prvih većih njemačkih neuspjeha na frontu ... Sve ostalo je tužna povijest svijeta i posebno Njemaca i nastradalih Židova...
Busolavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:23   #3365
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Bolesno... toliko gluposti uhvatio se Richarda Plant kojeg su nacisti protjerali iz Njemačke i citira njega ... Ne treba meni općeobrazovna ustanova da ustanovim da takve bolesnoće pišeš da je to strašno...

Protokoli falsifikat uočio u kazalištu...

Ovo što ti sipaš stvarno su informacije... Kakve se samo gluposti od toga homoseksualnog manijaka spominju u knjizi da je 6% njemačkog stanovništva gay populacija...

PS. Ne mora svatko biti homoseksualac ako je uhvaćen u nekom homoseksualnom obitavalištu , već sam ti naveo primjer Christiana Ronalda ,...

Vrati se molim te na temu Davida Ickea...
I zato što su ga nacisti proterali iz Nemačke on nije relevantan? Njegov poštar je jednom jeo rezance sa makom, dakle diskreditovaćemo ga kao autora, to je otprilike ta logika. Čovek je uzeo i izneo neke člnjenice, sa pozivanjem odakle su i gde se mogu proveriti. To što ncisti jako ne vole što je izneo je već problem nacista :P
Ponoviću ti još jednom. Times je pre 90 godina doneo priču o Protokolima. Paralelno je objavio delove tzv Protokola i delove knjiga odakle su oni prepisani. A na predstave treba ići, slučajno se može desiti da se daje baš delo odakle su tzv Protokoli prepisani...koje je inače Icke navodio izvan faktografski ispravnog konteksta. Dakle lagao je o njima, jer Icke i nije nikad činjenično tačan. On je veoma detaljan pisac magijskog realizma, ne tamo dobar kao Borhes ili Kastaneda ili Markes, ali ipak veoma upečatljiv. No fikcija je i dalje fikcija. Ne i realnost.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:34   #3366
Quote:
Busolavk kaže: Pogledaj post
Ti šefe nemaš veze sa vezom... Nacističku ideologiju je uzdigao osramoćeni njemački narod nakon 1 svjetskog rata... Većina naroda je znala da je Hitler luđak, ali taj luđak im je nakon 10 godina totalne bijede (u kojoj je inflacija bila tolika da su bile strijelice za nulu na drugu stranu novčanice...) donijeo radna mjesta , socijalnu sigurnost, vratio ponos i vjeru u domovinu ... To ti je uzdiglo i Hitlera i cijeli nacizam. Nikada Hitler ne bi imao podršku da je narod ostao gladan ,a ne neke gluposti što ti tu pišete ...

Čak ni njegov kretenski "problem" Židova Hitler nije htio riješiti ubijanjem nego deportacijom na Madagaskar (kako bi Židovi napokon imali svoju državu ...) za šta malo ljudi zna... Konačno rješenje dolazi nakon prvih većih njemačkih neuspjeha na frontu ... Sve ostalo je tužna povijest svijeta i posebno Njemaca i nastradalih Židova...
Die Endlösung? Najpre, to nije Hitler smislio već ruski car Nikola II, dakle ista ona kuhinja koja je iznedrila Protokole. U Nemačkoj je ta ideja o preseljenju Jevreja postojala bar od kraja 19. veka, a potom su je preuzeli Englezi koji su za "konačno rešenje" bli izabrali, mislim, Ugandu.U Nemačkoj mislim da to nije bila Hitlerova ideja, kao takva, već Rozenbergova, a izneo ju je nemački ministar spoljnih poslova nakon "mira" sa Francuskom, to je čak bio jedan od uslova da Francuska svoju koloniju Madagaskar ustupi za te svrhe. Plan je bio da se godišnje premesti milion Jevreja, ali plan je definitivno odbačen kada su Britanci zauzeli Madagaskar. Ne znam kako se sve to uklapa u Ickeove teorije o zaveri, zapravo ne uklapa se nikako, ali to očigledno nije ni bitno, zar ne?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:27   #3367
Poznavaoci (barem oni tako tvde, a potkrepljuju to sa prilično podataka) tvrde da je neki slavenski narod (sa Karpata, normalno) kompletan tamo negdje poslije raspada Rimskog carstva (zapadnog) prešao na židovsku vjeru i da su pravi Židovi, u dosluhu sa Hitlerom, imali namjeru da se riješe tih "nepravih" Židova, uz prihvatljive žrtve u vlastitim redovima.
Ja vjerujem da je Hitler izabrao Židove jer su oni tada (a i sada) držali gotovo sve svjetsko bogatstvo, a njemu je trebao novac da financira rat. S druge strane mu je išlo u prilog što su Njemci optuživali svjetske moćnike za svoje teško stanje između dva rata (dobrim dijelom s pravom), a to su opet većinom bili Židovi.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:47   #3368
Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Poznavaoci (barem oni tako tvde, a potkrepljuju to sa prilično podataka) tvrde da je neki slavenski narod (sa Karpata, normalno) kompletan tamo negdje poslije raspada Rimskog carstva (zapadnog) prešao na židovsku vjeru i da su pravi Židovi, u dosluhu sa Hitlerom, imali namjeru da se riješe tih "nepravih" Židova, uz prihvatljive žrtve u vlastitim redovima.
Ja vjerujem da je Hitler izabrao Židove jer su oni tada (a i sada) držali gotovo sve svjetsko bogatstvo, a njemu je trebao novac da financira rat. S druge strane mu je išlo u prilog što su Njemci optuživali svjetske moćnike za svoje teško stanje između dva rata (dobrim dijelom s pravom), a to su opet većinom bili Židovi.
Zapravo ti "poznavaoci" ne govore o slovenskom, već o turskom plemenu i ovde je već bilo reči o tome. Takve ideje, koje tvrde recimo da Aškenazi nisu Jevreji, imaju svoje ishodište u nemačkim rasističkim teorijama sa kraja 19. veka, a danas svoj eho nalaze, naravno, kod Ickea. Icke opet, razumljivo, nigdene pominje genetska istraživanja koja su vršena u proteklih 10 godinai koja nedbojbeno dokazuju da je ta teorija teška besmislica. Zato džaba ovakve anti-semitske bljuvotine. Postoje delimično strani elementi u genetskoj strukturi Istočnih Jevreja, ali ne preko 12% što je nedovoljno za tvrdnju da su oni ne-jevrejsklog porekla. Kada bi napravli takvo istraživanje za Hrvate ili Srbe baš da vidim koliko bi tu bilo procenata? Možda b rezultat bo obrnuto srazmeran?
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:58   #3369
Quote:
rmartin kaže: Pogledaj post
Za sve ljubitelje Ickeovog lika i djela s radom je započeo David Icke fan club Croatia - http://www.facebook.com/group.php?gi...&v=wall&ref=ts
u kojeg se možete učlaniti putem facebook stranice ili linka na najnovijem portalu paranormalnog - www.4dportal.com
Ma da ne bi slučajno.

David Icke argues that most organized religions, like Judaism, Christianity and Islam are Illuminati creations designed to divide and conquer the human race through endless conflicts, as are racial, ethnic, and sexual divisions.

FALSE: There is no group capable to control the world like the mythical organization called “Illuminati”, Even more, not even extraterrestrials can control it because for them, the Earth is like a big cake in which everybody can have a piece of cake. Obviously, organizations like the Bilderberg Group that traffic with drugs and Freemasonry that swindles the people enrolled in that organization have as a final purpose “money and power”.

Itd itd itd
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:58   #3370
Ovo nisu nikakve antisemitske tvrdnje. Samo prenosim šta sam čitao. U moru informacija o svemu i svačemu koje kruže internetom (poluprovjerenih i neprovjerenih) to je samo jedna više.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 10:25   #3371
Ninoid- paranoid!
gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 13:27   #3372
Paranoja

Ma Icke je paranoičan i laže čim zine... mada je o ovome pisao prije 10tak godina http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=153
__________________
It's not a lie, if you believe it
birkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:04   #3373
Da se Icke kandidira za predsjednika, da li bi glasovali za njega?

(možda bi bilo dobro da netko postavi anketu, cisto me zanima statitstika)
Jony79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:18   #3374
Mislim da lik ima veliku, potencijalnu političku moč. Doslovce je postao medijski div. Nema foruma na kojemu se naveliko ne prića o njemu. Koliko kog o njemu drugi mislili da je šarlatan i SF-ovac, ipak je dobrano zašao u sva bitna područja.
Postoje gomile grupa, udruženja koja bezpogovrno prihvačaju njegova tumačenja i teorije.

Vidljivo je i da se rađa kao neka nova vrsta ideologije, razmišljanja, pogleda na svjet...

Moglo bi se iz svega toga roditi neki pokret (zapravo već i jest), udruga, pa stranka...kako to več ide. Pa povezivanje...

Šta mislite, da li Icke ima šanse u politici?
Jony79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:42   #3375
Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Ninoid- paranoid!
Vidi rimuje se!
Nisam paranoid. Zbog čega?
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 20:11   #3376
Quote:
Jony79 kaže: Pogledaj post
Šta mislite, da li Icke ima šanse u politici?
Ima: kao spin-doctor.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 10:58   #3377
Okani se tog Ickea. Za koju godinu će se razotkriti o kakvom je čovjeku riječ, ali bi za mnoge koji se u njega zaklinju moglo biti kasno. Opet, sve je stvar izbora i slobode volje.
gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:48   #3378
Čovjek piše knjige o alternativi i od toga živi. Treba biti otvorena duha za sve ideje, ali ne treba ni biti zaluđen pa baš sve vjerovati i živjeti po tome kako on piše. Koliko toga su o poznatim povijesnim događajima neki ljudi pisali pa se tek nakon puno godina otkrilo da su bili u pravu. S druge strane, još je više onih koji su razno-raznim teorijama i sektama zavodili lakovjerne. Tako treba prihvatiti i Ickea: otvorena duha, ali čiste glave.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 01:44   #3379
Quote:
Jony79 kaže: Pogledaj post
Mislim da lik ima veliku, potencijalnu političku moč. Doslovce je postao medijski div. Nema foruma na kojemu se naveliko ne prića o njemu. Koliko kog o njemu drugi mislili da je šarlatan i SF-ovac, ipak je dobrano zašao u sva bitna područja.
Postoje gomile grupa, udruženja koja bezpogovrno prihvačaju njegova tumačenja i teorije.

Vidljivo je i da se rađa kao neka nova vrsta ideologije, razmišljanja, pogleda na svjet...

Moglo bi se iz svega toga roditi neki pokret (zapravo već i jest), udruga, pa stranka...kako to več ide. Pa povezivanje...

Šta mislite, da li Icke ima šanse u politici?
Ima s obzirom da je pripadnik jedne struje slobodnih zidara .....
13-i is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 08:59   #3380
Quote:
13-i kaže: Pogledaj post
Ima s obzirom da je pripadnik jedne struje slobodnih zidara .....
Ma ne. Ovaj je previše desničarski ustrojen (kao i večina teoretičara zavjera) a masonerija obožava stari zavjet i židovski misticizam.
Jedino ako postoji neka antisemitska loža u masoneriji, ali ne vjerujem.

A opet, moguće je da Icke koristi taktiku kontra-psihologije. Možda njegove knjige, koje obiluju antimasonskim prićama imaju upravo tu svrhu:

Da popularizizraju masonsku ezoteriju, kotra taktikom, prikazujući ju kao sotonizmom, herezu itd.

Možda su masonski ezoterici odabrali upravo takav naćin objavljivanja u javnosti nekih stvari, koje prije nisu bile toliko dostupne široj javnosti.
Svaka reklama je dobra, bez obzira na kontekst.

Onda je to zavjera u zavjeri ili zavjera na kvadrat.
Jony79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.