Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2010., 19:49   #41
premršavi i presavršeni
vrlo jasno
blushed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:22   #42
valjda kad si zaljubljen sve trpis a onda kad prekinete pa kad hladne glave razmislis o svemu mislis se: sta san ja radila s njim??????????
annie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:29   #43
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
valjda kad si zaljubljen sve trpis a onda kad prekinete pa kad hladne glave razmislis o svemu mislis se: sta san ja radila s njim??????????
Fkt istina .. tako sam ja bila s dečkom jedno 4 mj .

A kasnije sam shvatila da je bio onak .. nije bio tip osobe za mene uglavnom
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 00:11   #44
Visina, iliti nizina :/
Imao stvarno mentalnih problema sto se tice razlikovanja istine/lazi, tj. srao je o apsolutno svemu, pa makar i sto je neznam, jeo taj dan.
sanšajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 00:28   #45
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Faco
Pa što si radio sa njom kada joj zamjeraš toliko stvari

Evo ja nosim štikle i perem ruke nekon wc-a, ali imam veće grudi
Na popisu je više različitih cura, nije to sve jedna

Ajd, ok, spreman sam prijeći preko velikih grudi u slučaju da ostalo štima.


Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Impresivna lista, ali ovo mi posebno upada u oči...valjda se radi o tipfeleru ne o grupnjaku
Ne, ponekad govorim o sebi u množini


Zanimljivo, toliko prigovora a rijetko ih imamo odmah na početku.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 00:53   #46
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, toliko prigovora a rijetko ih imamo odmah na početku.
Još je zanimljivije kako se neki mogu sjetiti svih zamjerki i nakon svih ovih godina
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 10:53   #47
nije baš znao biti mi utjeha kad je trebalo. ne kažem da je samo mislio na sebe, uvijek je bio uz mene kad je trebalo, ali nikad nije znao davati pametne savjete. tj., bilo kakve savjete.

nije znao engleski. slušamo mi jednom elvisa, '' you were always on my mind '', i on pita: '' a šta je to MIND? '' mislim eeeej

nije volio pričati o vezi (bilo našoj, bilo općenito o svojim stavovima), sexu, uglavnom nam se razgovor svodio na '' što se dogodilo danas, jučer, što će biti sutra ''..., i naravno nogomet, do najsitnijih detalja.

škrt na komplimentima. imala sam osjećaj da ako obučem pidžamu, ili ultra sexy haljinicu, da je njemu svejedno.

nije me poznavao. to sam skužila tek kad sam upoznala osobu koja je nakon 15 dana druženja točno znala što mi se i kad mota po glavi.

predrag, prenježan, kad sam mu jednom rekla, više iz zajebancije, ''stvarno si u k...'', naljutio se

riječi, poruke, razgovori uvijek isti, predvidljivi, monotoni, i, bar meni, dosadni. takav je i on bio. samo što je imao dosta vrlina koje su uvijek prevladale
longdistance is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 11:07   #48
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Na popisu je više različitih cura, nije to sve jedna

Ajd, ok, spreman sam prijeći preko velikih grudi u slučaju da ostalo štima.



Aha, više njih, onda je shvatljivo

Štima, najbolje da se sam uvjeriš
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 14:44   #49
-slatkorječiv i lažljiv, smisli dobru muljažu u sekundi i ne trepne (skužila sam ga par puta kad je prodavao spiku drugima, pa sam se zapitala koliko mu zapravo mogu vjerovati), trebao bi biti političar da mu ne propadne taj talent

-ogorčen na cijeli svijet, a ne čini ništa da se situacija promijeni: npr. bio je nezaposlen i nije se čak ni prijavio na hzz, a kamoli da mu je pala na pamet prekvalifikacija, doškolovanje ili bilo što drugo kao alternativa sjedenju doma, buljenju u 4 zida i pijenju kavice s mamom

-nesposobnost raspolaganja novcem: za opijanje s ekipom se ima, a za sms meni ili za kavu sa mnom često i nema. Nisam materijalist, ali ovo mi je bio turn off
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 16:30   #50
Quote:
blushed kaže: Pogledaj post
premršavi i presavršeni
vrlo jasno
i ti to napucala?
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:39   #51
Bio je bolesno ljubomoran kad mi je frend na wall na fejsu zalijepio "xoxo" (kaj je bila naša interna zajebancija) ne znajući da je to iz serije koju sam gledala.
atrocity is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:51   #52
Uvijek sam ja moral pazit jel može unutra ili na zraku
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 17:58   #53
Sve ikad. Njegovo me ponašanje toliko izbacivalo iz takta da sam, kad sam prekidala s njim, dozvolila da ostane u birtiji plakat i nisam se ni osvrnula.

Al evo, par točaka:

- zvao mi je mamu i prijatelje i prijetio im u telefon
- govorio mi da me nitko ne bi htio i da trebam bit sretna što sam s njim
- neumorno flertao sa svime s dva X kromosoma i minimalno tri ganglije
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:19   #54
sjetila se.....jedan mi je govorio da me nitko nikada vise nece voljeti ko sto me on voli, jer se mene ne da voljeti
ta recenica je bila tolko glupa kolko je i sad glupa ali se gospodinu nije dalo objasniti kolko je idiotska izjava...i stalno ju je ponavljao...mrsh
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 19:20   #55
- slabo obracao paznju na licnu higijenu (srecom pa sam to odmah skuzila )- tipa 2 puta tusiranje tjedno i nikakav dezodorans jer to pravim muskarcima ne treba
- totalno sebican i skrt tip- za sebe uvijek ima i kupuje najbolje ali za druge, nop uglavnom je samo sebi bio bitan a govorio suprotno mada, jedno su djela a drugo rijeci
- zapustio se, poceo dobivati dosta viska kg ali nije mario za to jer "ga ja volim onakav kakav jeste", yeah, a moje promjene (kg manje-vise, slabije se sminkam, dotjerujem) uocava i rundja oko toga
- nije volio izlaziti, pretjerano kucni tip (dok ja to nisam)
- njegova ljubav br. 1- auto, njegova briga br.1. gorivo
- nije se znao suocavati sa problemima, los u komunikaciji, zeli: pika puka, nema vise svadje i super smo opet ( )
- ne zeli nista na sebi mijenjati, prilagodjavati se, praviti kompromise ali od mene se to ocekuje ( )
- previse munjao, lagao, smisli neku laz za tren oka, manipulator rodjeni, politicar rodjeni, dobru spiku imao, to je bio dar ali samo za gluplje ljude, jako brzo bi ga prokuzila
- totalno ruzan osjecaj s njim pricati preko tel. nikako nam nije islo pa smo sve sveli na sms, msn i slicno- tada je bio super


**to je to za sada, i da, nije ista osoba u pitanju, naravno....
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 20:04   #56
- stalno je nosila štiklice, zadnju modu, za trenerku nikad čula nije
- prevelika ovisnost o telefonu, mogla je pričati satima
- sve su bile jebene egoistice: gleda me ovaj onaj, mogu imati ovoga, onoga- odjebi
- ljubomora u enormnim količinama
- moje društvo joj nije odgovaralo i bila luda kad bi s njima otišao
- previše bezbrižna i nemarna kad se radi o njon i njezinom životu, a obrnuto kad se radi o meni
- non-stop čačkala po radiju u mom autu. slušala uvijek što njoj odgovara
- ako bi rekao da mi se neda ići s njom jer mi treba mira - ne voliš me
- sve je govorila svojoj mamici pa sam nerijetko imao obračune sa njezinom mamom a ne s njom
- uvijek ali baš uvijek je kasnila - minimalno 20 minuta
- previše laži i neiskrenosti
- prevelike sise, ali stvarno, nisan taj tip jebiga
- gurala previše nos gdje joj nije mjesto
- jedna je bila skoro pa savršena, samo opet - ljubomora u prevelikim količinama..šteta

radi se o više osoba...
__________________
..i ko me to stavlja u red, veže mi zvonce za vrat...
inprocess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 22:36   #57
Kod zadnjeg frajera preeevelika ljubomora,opsesija.Nikad mi nije vjerovao uvijek ja lažem imam drugoga,čačkao mi po mobitelu,sve moje prije za njega krave.Stalni pozivi sve u smislu provjere e eto zato je bivši a sveukupno kod još nekih uvijek isti problem BOCA I ČAŠA.......
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 01:18   #58
Svi koji ste napisali puno i previše, sjetite se da ste sve to možda jednom voljeli
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 01:25   #59
bila je sve osim onoga sto sam vjerovao da jeste


i smeta mi sto i dalje mislim na nas
udebljala se :S
wkd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 01:27   #60
Nisam je mogao provesti 2 kilometra u autu da me bar pet puta nije upozoravala na bilo šta i vikala PAZI,PAZI, i podsjećala vrlo intenzivno da trebam mijenjati brzinu jer, eto, ona čuje da se motorr "dere", a vozimo se po Zagrebu u, recimo, 4 popodne

Tragedija
__________________
somewhere in the crowd there's you...
don`t break is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.