Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 20:00   #61
Da se stara ljubav vrati...
Sjećam se da sam ga voljela svim srcem i dušom, da se nikad nisam osjećala tako živom tako sretnom, nije mi trebala hrana ni voda ni san, nije mi smetala hladnoća, ni vrućina, ni umor, ni problemi, nije postajao nitko i ništa za mene samo on, moja ljubav...
Sad mi smeta i najmanja sitnica, stalno "grintan"..
anmari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 07:05   #62
eh moja prva,stara,nepreboljena i zabranjena ljubav
123nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 07:44   #63
Moja prva ljubav?
Možda jeste stigla pomalo kasno, možda i ne tako davno. Svejedno, nikad ga necu zaboraviti.
morska lasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:31   #64
Kada bismo se sretali u gradu ,i ako bi imali nekog uvijek je tu bilo ono ''nesto'' neki osjecaj koji ne znam opisati . bio sam totalno zaboravio na nju i nedavno sam cuo da se udaje , nisam mislio da ce mi to toliko tesko pasti pa zamislite kako se osjecam Odgovor na ovu temu izgleda da nisam zaboravio .
Valencia c.f. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:33   #65
još imam njen datum rođenja kao pin na mobu...da, vidim je danas i sjetim se toga svega iako je propala...ali to je nekad bila moja ljubav
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 12:18   #66
Nisam i svatko tko je imao prvu ljubav (da ju je 'volio' ili volio i da mu je stalo do nje, sjećat će je se), tako se ja sjećam i svoje



Upoznali se preko neta, sve je krenulo u zafrkanciji, na kraju se upoznali, ista stvar. Samo zafrkancija i ništa više, ali malo smo se zajebali Počeli se nalazit, družit, zaljubljivat i sve je bilo ko iz bajke
Zbog njega sam bila najsretnija, kada bi dobila poruku, dan mi je bilo ljepši, samo ga čut, to mi je bilo dosta i onda kako se kaže, nakon labuđeg pjeva, slijedi šok. Ostavio me, gamad jedna


Tulila sam radi njega, užas i kad sam stala na noge, eto njega opet i dan danas ga volim, a on to ne zna, hihihihihihi
__________________
Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek.
cynical is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 14:53   #67
Moja prva ljubav je na žalost bila nerealizirana, on mene nije nikada volio na taj način

Ali bili smo dugo vremena jako dobri prijatelji. I često ga se sjetim. Sada je već oženjen. Nije mi više zgodan. Mislim da smo ikada bili u vezi da ne bi potrajalo. Ali je bio i ostao do danas jedina osoba koju sam istinski voljela. I danas ga volim. Na neki čudan način. I mislim da ću zauvijek nešto prema njemu osjećati.

Ali nisam već dugo tužna kada ga se sjetim. Jednostavno, kao što je netko rekao, ispunjava jedna mali djelić u mom srcu i bilo bi tužno da ga tamo nema.

I da, i ja još uvijek njegov datum rođenja koristim kao pin
__________________
No matter how much you struggle or strive, you can't get out of this life alive.
enchica1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 16:01   #68
prva ljubav, sto reci, bila sam relativno balava, a imala ozbiljnu vezu... danas se toga sjetim tu i tamo.. naucila sam mnogo toga u toj vezi... ne volim ga vise... niti ga ne srecem toliko... bilo je lijepo dok je trajalo, ali isto tako koliko je bilo lijepo bilo je i ruznih stvari..... uglavnom prva ljubav, zaboravljena, bilo je to davno...
twety is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:33   #69
nisam zaboravila, naravno da nisam

razvlačilo se to tako tri godine, ali on mene nikada nije volio, iako sam mu ja jasno dala do znanja jednom prilikom da ga volim najviše na svitu i okolici i da mi je uvik bia i osta sve i tako. nije mi ništa odgovorio na to
valjda mu bilo neugodno

Uvik se sitin jedne rečenice 'Ne prestaješ voliti nego naučiš živiti bez voljene osobe'
__________________
Forumiram dulje nego što izgleda.
Kallista is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 01:09   #70
Oooh da...
Sjećam se svoje prvi put kad je vidjeh imala ona 14, ja 16. No tek sam sa 18 probao s njom. Nije išlo po planu, a i viđali smo se samo preko ljeta. Kad god za ljeto odem na more i vidim je srce malo zaigra. Ali davni su to bili dani. To je ionako bila bajka s moje strane.

Ali ono ponekad su i sjećanja dobra kad čovjeku dosadno...
Sogeking is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 01:35   #71
Prva ljubav, 8 godina trajanja. Jos je volim, i prilicno sam siguran da i ona mene voli, ali eto, usljed nekih dogadjaja nismo zajedno.

Trenutno je svježe, ali pretpostavljam da je necu brzo zaboraviti, ipak se sjecam druzenja koja su krace trajala pa pretpostavljam da ce i ovo ostati u glavi neko vrijeme.
Raul Endymion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 07:52   #72
Zar se ikad zaboravlja?
happy-G is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:47   #73
"Zaboraviti ne znači izbrisati iz sjećanja, zaboraviti znači sjećati se bez bola."

Ako je tako, da, zaboravila sam ga, iako mi je trebalo jako jako dugo...
Leillah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:55   #74
Ja ne znam koga bih nazvala svojom prvom ljubavi...
Prije škole sam se zaljubila u jednog dječaka prvi put, ali nije to ona luda zaljubljenost, koju sam doživjela u 1.osovne - i koja je trajala 3-4 godine!! A i u 5.r.sam se ludo zaljubila, kao i u 7. Ili je prva ljubav ona ljubav u kojoj sam po prvi put bezuvjetno voljela nekoga, puno više nego sebe, toliko da sam se za njegovu dobrobit odrekla naše veze. Za mene je to prva ljubav.
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 11:07   #75
Moja prva ljubav... A ono, problem prvih ljubavi je idealiziranje partnera, kad sam to prestala lako se sve zaboravilo.
Bilo je predivno, bar meni, novo, snažno, nedefinirano, prepustila sam se i uživala, vjerovala mu kad me volio nakon 1 dana... Voljela sam i ja njega nakon jednog dana. Naravno bilo je i loših stvari, zato sam sad bivši. Trebalo je duže vrijeme da se pređe preko njega, najčešće jer nisam htjela preći preko njega. I onda nakon nekog vremena sam jednostavno skužila da i tako nismo bili jedno za drugog i da se s njim ne vidim u budućnosti. rado ga se sjetim i uvijek imam smiješak na licu kad se prisjećam, ali da ga volim ili da ga želim ili da patim za njim- ne. Da je to sve skupa valjalo još bi trajalo.

Moja prof. iz srednje je rekla da ljudi najčešće pate za prvim ljubavima jer je to tada bilo divno i krasno, bar je bilo divno i krasno u našoj glavi i da ih smatramo pravim... I rekla je da kad s nekim doživiš 40 godina braka i kad znaš sve njegove mane i vrline i još uvijek si tu, da je to prava ljubav. valjda je tako.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:32   #76
Ja se svoje prve ljubavi sijećam, bilo je to prije 18 god. Iako je udata i živi u inozemstvu još i dan danas se ponekad čujemo i znamo satima pričati. Supruga zna za to, ponekad malo ljubomorna ali mislim da ću ih spojit na kavi jednog dana
divlje srce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:38   #77
Quote:
Ensi [The End] kaže: Pogledaj post
Moja prof. iz srednje je rekla da ljudi najčešće pate za prvim ljubavima jer je to tada bilo divno i krasno, bar je bilo divno i krasno u našoj glavi i da ih smatramo pravim... I rekla je da kad s nekim doživiš 40 godina braka i kad znaš sve njegove mane i vrline i još uvijek si tu, da je to prava ljubav. valjda je tako.
Mislim da su ovo racionalizacije da ti bude lakše, valjda neki obrambeni mehanizam. Mene nije briga da mi bude lakše tako da vjerojatno realnije sagledavam stvari. Stvarno nemam ništa za loše reći o bivšima, čak ni o onoj što me prevarila. A što se tiče onoga dijela da si tu nakon 40 god, pa nakaon 40 god i drvo bih volio tako da je to nekako bezveze
divlje srce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:43   #78
Preboli,zaboravio itd....itd...itd...samo sto mi je ostala jenda stvar koje se necu nikada rjesiti. Moja bolest uzokovana tom "ljubavi". -.- Mlad,lud...itd.,itd....itd..
__________________
3D in my blood. :)
Igor88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 23:46   #79
ne da sam ju zaboravio, nego mi se čini da još uvijek osjećam nešto prema njoj iako već par godina nismo u nekim predobrim odnosima. Ali svaki put kad se negdje vidimo i popričamo nešto zatreperi u meni i sljedećih par dana mi se konstantno šeće po mislima. Nekad mi se čini da ću do kraja života žalit za njom
Najdek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 00:38   #80
Quote:
Najdek kaže: Pogledaj post
ne da sam ju zaboravio, nego mi se čini da još uvijek osjećam nešto prema njoj iako već par godina nismo u nekim predobrim odnosima. Ali svaki put kad se negdje vidimo i popričamo nešto zatreperi u meni i sljedećih par dana mi se konstantno šeće po mislima. Nekad mi se čini da ću do kraja života žalit za njom
NEces ne brini. Naletit ce bolja. Bus zaboravi ona ovu...bez po muke.
__________________
3D in my blood. :)
Igor88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.