Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 22:21   #521
varati partnera..pa smijeh zivi...mislim da to rade dosta nesigurne,nesretne i labilne osobe..ne znaju valjda drugacije rijesiti problem.koma,sto reci?
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:43   #522
Ja ne kužim ljude koji varaju. Meni to nema nikakvog smisla...Ako nekome više ne paše osoba s kojom je u vezi onda se to može na pošten i normalan način riješit. Ja nisam nikada prevarila dečka niti planiram..Trenutno sam u vezi sa predivnom osobom i dok sam s njim za mene ne postoji nitko drugi.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:07   #523
Bila sam prevarena i dugo me varao i bio i samnom i s njom, i kao poslijedica tog iskustva moram reči za varanje
__________________
Life's a box of chocolates. You never know what you're gonna get.
Sutton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:09   #524
Ja sam prevarant. Doduse osvjesteni, i znam kako se osjecate. Ali evo, jedan manje na ovom svijetu, koji ce ikad vise prevariti.

I zao mi je svih prevarenih. I sam sam to jednom dozivio i lose je, jako lose
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 16:57   #525
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Ja nisam nikada prevarila dečka niti planiram..
Mislim da se prevare baš i ne planiraju.
pikikun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:37   #526
obavezno, kakva bi to veza bila, ipak smo mi u ozbiljnoj dugogodišnjoj vezi, barem tako neki govore
rkhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:23   #527
Quote:
pikikun kaže: Pogledaj post
Mislim da se prevare baš i ne planiraju.
Ne bih se bas toliko okladio. Neki ljude jednostavno vide neku curu/lika i zele ih imat and there's nothing you can do to stop them. Zalosna stvarnost.
Hollowed is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:19   #528
Prevarila i varam dugo i moram se izvuć iz toga.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:17   #529
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Prevarila i varam dugo i moram se izvuć iz toga.
podhitno. jako jako loše utječe na psihu. pogotovo ako to radiš konstantno i svjesno.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:34   #530
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
podhitno. jako jako loše utječe na psihu. pogotovo ako to radiš konstantno i svjesno.
Da, konstantno i svjesno već drugu godinu. Ne mogu si pomoći, ali ostat bez ijednog od njih je kao da si trebam amputirati dio tijela. Već predugo traje i preduboko sam zaglibila u tome.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:46   #531
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Da, konstantno i svjesno već drugu godinu. Ne mogu si pomoći, ali ostat bez ijednog od njih je kao da si trebam amputirati dio tijela. Već predugo traje i preduboko sam zaglibila u tome.
dugo si s dečkom?
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:48   #532
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
dugo si s dečkom?
Četvrtu godinu.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:48   #533
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Četvrtu godinu.
zašto si s njim? planirate vjenčanje?
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:56   #534
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
zašto si s njim? planirate vjenčanje?
Jer je dobar i nježan prema meni, pun razumijevanja i strpljenja prema mom neurotičnom, koleričnom temperamentu. On je moja čvrsta stijena. Imponira mi i divim mu se, ima sve one osobine koje ja nemam.

Vjenčanje da, kroz koju godinu.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:58   #535
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Jer je dobar i nježan prema meni, pun razumijevanja i strpljenja prema mom neurotičnom, koleričnom temperamentu. On je moja čvrsta stijena. Imponira mi i divim mu se, ima sve one osobine koje ja nemam.

Vjenčanje da, kroz koju godinu.
smatraš li da si vrijedna tog dečka? i smatraš li da je vrijedno ostati bez svega zbog prijevare?

Ja sam prevario jednom, nesvjesno, u alkoholiziranom stanju. I otkrila se. I sad se živ žderem jer mi je i vjenčanje i sve propalo i izgubio sam divnu curu.

Varaš svjesno, ja to nisam radio... Znaš da će te prekid s tom osobom slomiti? Ima sve što tražiš od muškarca... Od drugih dobivaš samo seks. Treba li ti to?
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:08   #536
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
smatraš li da si vrijedna tog dečka? i smatraš li da je vrijedno ostati bez svega zbog prijevare?

Ja sam prevario jednom, nesvjesno, u alkoholiziranom stanju. I otkrila se. I sad se živ žderem jer mi je i vjenčanje i sve propalo i izgubio sam divnu curu.

Varaš svjesno, ja to nisam radio... Znaš da će te prekid s tom osobom slomiti? Ima sve što tražiš od muškarca... Od drugih dobivaš samo seks. Treba li ti to?
Jesam li ga vrijedna- ne znam. Mnogi bi zbog tog što mu radim rekli da nisam.
Činjenica je ipak da ga volim i da on mene voli. Različiti smo, kao ying i yang, imte suprotnosti nas povezuju. On ispunjava moje praznine i ja njegove.

Znam da će me prekid slomiti. Tj. slomio me. Ostavila sam ga jer sam htjela ekskluzivno s ovim drugim i patila sam jako mjesec dana, umirala od tuge. Na kraju sam mu se vratila. Nisam mogla bez njega. Ne mogu bez njega. Ne mogu učiniti pravu stvar.


Od drugog ne dobivam samo seks. Tj. dobivam i to (najbolji u životu!), ali i sve ostalo. Emotivnu sigurnost, ljubav, vjernost (s njegove strane).

Samo netko tko je bio u takvoj situaciji može razumjeti.

Volim dvojicu jednakom, gorućom ljubavi.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:13   #537
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Jesam li ga vrijedna- ne znam. Mnogi bi zbog tog što mu radim rekli da nisam.
Činjenica je ipak da ga volim i da on mene voli. Različiti smo, kao ying i yang, imte suprotnosti nas povezuju. On ispunjava moje praznine i ja njegove.

Znam da će me prekid slomiti. Tj. slomio me. Ostavila sam ga jer sam htjela ekskluzivno s ovim drugim i patila sam jako mjesec dana, umirala od tuge. Na kraju sam mu se vratila. Nisam mogla bez njega. Ne mogu bez njega. Ne mogu učiniti pravu stvar.


Od drugog ne dobivam samo seks. Tj. dobivam i to (najbolji u životu!), ali i sve ostalo. Emotivnu sigurnost, ljubav, vjernost (s njegove strane).

Samo netko tko je bio u takvoj situaciji može razumjeti.

Volim dvojicu jednakom, gorućom ljubavi.
znaš što će se dogoditi?

ostat ćeš bez oba. Vjeruj mi, tako će to završiti. Sad, za godinu dana ili u braku kad budete imali djecu i kredit za vratom.

Nemoj si to dopustiti. Pročitaj moje postove što mi se dogodilo pa ćeš vidjeti jel to vrijedno toga.

Kad se savjetuješ sa psihijatrom, kad dobiješ najjače antidepresive i anksiliotike da trošiš zbog stanja u kojem možeš završiti, vjeruj mi da ti to ne treba.

Ja sam dotakao dno, izgubio sam nešto najvrijednije u životu. zbog 5 minuta slave koje se ni ne sjećam. Nemoj si to dopustiti.

Neću te osuđivati, ali vjeruj mi, moraš sebi kockice u glavi posložiti. I nažalost, moram ti reći, iako sam i sam bio u takvoj situaciji, ne zaslužuješ dečka.

Isto kao što ni ja ne zaslužujem bivšu. Boli, gadno boli... Ali nitko od nas ne zaslužuje.

A vjeruj mi, tvoj dečko najmanje zaslužuje tako nešto. Sredi se, razgovaraj s nekim, možda sa nekim stručnim, ali makni se od toga.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:28   #538
Quote:
porcelain-doll kaže: Pogledaj post
Vjenčanje da, kroz koju godinu.
bila sam ti u koži & imam samo jedan savjet - što god radila, nemoj se udavati. doći će jednom svemu kraj i puno je bolje (za sve u ovoj priči) da nemate komplikaciju kao što je brak.

pod svaku cijenu se zaustavi od srljanja u još veće sranje iz kojeg će ti se kasnije biti jako teško izvući - a poželjet ćeš izlaz, vjeruj mi.

& ako ti je teško nositi se sa svime (jer bez obzira na osude okoline, znam koliko cijela situacija može biti iscrpljujuća & koliko se čovjek zapravo pati) - potraži pomoć, bilo da je to blizak prijatelj ili psiholog.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:35   #539
A s kojim točno planiraš vjenčanje?

S obojicom?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:42   #540
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A s kojim točno planiraš vjenčanje?

S obojicom?
idi vrit
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.