Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2012., 23:33   #41
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Ovo su iste osobe
dobro pitanje
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 00:18   #42
Da to su iste osobe.To se zove šminkanje.Ja sam u Zoni sumraka,zajedno sa Bobom Pattissonom.
__________________
lola

Zadnje uređivanje Lola 27 : 19.08.2012. at 00:28.
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 00:30   #43
Evo još malo filmske šminke .
http://www.google.hr/imgres?q=michae...9,r:1,s:0,i:72

Prometej.Izgleda ko da je izašao iz Hitler Jugend.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 00:38   #44
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Ovo su iste osobe

Ovaj prvi je
Ovaj drugi očaj.
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
dobro pitanje

Hahaha, genijalno!

Ma dobar je Michael - pogledajte koji film i vidjet ćete, past ćete na njega samo tako.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 01:09   #45
ma po izgledu on nije nešto ali gluma.Strava.Lik se totalno unese u lik ,baš je glumac.Ne ko neki Britanci koji stalno furaju isti lik i isti izgled kroz par filmova(Henri Cavill) tip super izgleda ali njegov opus filmova nimalo mi se ne razlikuje,svugdje je ist,super junak sa dobrom frizurom i erekcijom.I sa time ide dalje dok Fassya je bi cijeliu noć samo slušala , a tek onda bi mu dala.Možda nespretan izraz mojih ....osjećaja ali ja mislim da se preko kompa ne možeš drugačije izraziti.Dok je sa Cavilom dostajan ovaj smajlićA sa Danielom Creigom ovaj pa onda ovaj .Nadam se da sam bila jasna.Meni su svi glumci sa Britanskog Otočja bili milju ispred Pitta,Clonija itd.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 17:14   #46
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Enivej, meni dobar. Ima mi nešto zanimljivo u njemu - šarmantan je, a i čini mi se onako dječački zločest. A i sviđa mi se u Shame-u. (kad pogledate, budete znale zašto).
dobra si

Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
takoder , za onog Cavilla isto
da nema foruma ja nebi imala pojma tko je cavill

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
A najzanimljivije je da je tip svako malo na temi Muškarac kojemu ne bi te oprostile, ono, svaka treca stranica a sad pola njih nije čulo za njega.I to da li si čuo za njega nema veze sa tračevima jer u Gloriji ili Storiju još nije bio.A isto tako pričam zatucanim Slavonkama kako mi se dobro oblači Kim K,a one u čudu TKo je to??Ni kad sam ima pokazala sliku nisu znale a ne čitam ni gloriju ni Stor niti slične žutestvarcice.
ja ne čitam gloriju itd.pa opet znam za njega iz x-men:first class (jedan mi od najdražih filmova)

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Sa bivšom curom Zoy Kravitz
nije zoy nego zoe

OT: meni je on predobar po izgledu i talentiran evo malo slikica:





__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 17:15   #47
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Enivej, meni dobar. Ima mi nešto zanimljivo u njemu - šarmantan je, a i čini mi se onako dječački zločest. A i sviđa mi se u Shame-u. (kad pogledate, budete znale zašto).
dobra si

Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
takoder , za onog Cavilla isto
da nema foruma ja nebi imala pojma tko je cavill

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
A najzanimljivije je da je tip svako malo na temi Muškarac kojemu ne bi te oprostile, ono, svaka treca stranica a sad pola njih nije čulo za njega.I to da li si čuo za njega nema veze sa tračevima jer u Gloriji ili Storiju još nije bio.A isto tako pričam zatucanim Slavonkama kako mi se dobro oblači Kim K,a one u čudu TKo je to??Ni kad sam ima pokazala sliku nisu znale a ne čitam ni gloriju ni Stor niti slične žutestvarcice.
ja ne čitam gloriju itd.pa opet znam za njega iz x-men:first class (jedan mi od najdražih filmova) i poirota

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Sa bivšom curom Zoy Kravitz
nije zoy nego zoe

OT: meni je on predobar po izgledu i talentiran evo malo slikica:





__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 01:37   #48
Shadowgirl dobre slike.Kamo ih nađeš.Na onoj prvoj mi je najbolji.Ja sam Cavila vidjela prvi put u Conde de Monte Cristo ,normalno nije bio ni približno ko sad.A onda kasnije u Tudorima.Ja ne čitam novine ali jako puno gledam filmove,jedno vrijeme sam bila jako bolesna i u krevetu pa saam samo gledala filmove na kompu i jednostavno sam ovisnik o tv i kinu tako da znam glumce koji su prije bili totalni nepoznanci a sad zvijedzde u usponu.Ko Fassy,i oprostite na greškama u rukopisu pišem iz kreveta sa đepnom lampom,dragi spava.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 19:06   #49
Quote:
Mhm - me likes it.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:56   #50
Idealna je kombinacija muževnosti i seksepila a još kad progovori
I odličan je glumac (npr. Hunger )




Zadnje uređivanje miss busy bee : 22.08.2012. at 23:20.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 00:00   #51
Tip kad progovori čisti seks!!Samo o tome razmišljam kad ga čujem.Jedva čekam Assasin Cred film,on će biti odličan ko Connnor .Kad mu staviš kapuljaču na glavu isti on.
http://www.google.hr/imgres?q=michae...11,s:537,i:215
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 16:51   #52
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Shadowgirl dobre slike.Kamo ih nađeš.Na onoj prvoj mi je najbolji.Ja sam Cavila vidjela prvi put u Conde de Monte Cristo ,normalno nije bio ni približno ko sad.A onda kasnije u Tudorima.Ja ne čitam novine ali jako puno gledam filmove,jedno vrijeme sam bila jako bolesna i u krevetu pa saam samo gledala filmove na kompu i jednostavno sam ovisnik o tv i kinu tako da znam glumce koji su prije bili totalni nepoznanci a sad zvijedzde u usponu.Ko Fassy,i oprostite na greškama u rukopisu pišem iz kreveta sa đepnom lampom,dragi spava.
i ja isto,slične smo a slike nađem na we heart it
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 19:14   #53
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
i ja isto,slične smo a slike nađem na we heart it
Predobre su,neke uopće nikad nisam vidjela.A jebi ga, kad ovdje kazalište mogu vidjeti samo kad se Anđelina posvađa sa svoji 5 jebača pa mi preostaje samo latop.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 23:46   #54
Ima netko o njegovom privatnom životu prije 2010?Sa kim je hodao ili živio,ne mogu ništa naći.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 00:33   #55
Michael Fassbender kao mogući nasljednik Jamesa Bonda???
http://mojtv.hr/magazin/7841/robert-...esa-bonda.aspx
Posle Creiga sve je moguće.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 01:19   #56
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 11:00   #57
Oooo...glumio je u Eden Lake? Nisam znala da je to taj lik

BTW film mi je glup
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 14:29   #58
glup je understatment za taj film ali zato x-men: first class
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 18:04   #59
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Oooo...glumio je u Eden Lake? Nisam znala da je to taj lik

BTW film mi je glup
Eden lake nisam gledala.Gledala treiler nije me se dojmio makar on glumio tamo i ona super zgodna ženska.Zapravo, do sad sam gledala samo njegove serijeX -men ,BOB,Prometeja (U filmu izgleda ko izdanak Hitler mladeži)i normalno Gadove.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 16:39   #60
michael na snimanju filma the counselor











__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.