Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 18:31   #961
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
A facedanceri/preobraznici iz Dine ?
Zanimljiviji su mi mentati s onim lynchovskim obrvama.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 22:14   #962
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Zanimljiviji su mi mentati s onim lynchovskim obrvama.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 20:14   #963
Samo ću opet kao papagaj ponoviti što sam već napisao, kao LOTR fan mogu reći da je ovaj film jako dobar ali BAČVE im nikad neću oprostiti nema šanse.. scena sa bačva-patuljak-nindžom kornjačom ne prolazi kod mene, kad tad nisam izašao iz kina i poslao sve na glas u kinu u PM, neću nikad
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 17:10   #964
Eh, pogledala sam i ovo djelce, i... Ne mogu se oteti dojmu da se ponavljaju "željan sam proširiti radnju što više mogu" obrasci iz LOTR-a (film), samo u ovoj drugoj, degradiranoj varijaciji. Ne mogu se sjetiti sad svih primjera toga, ali evo, kopija koju sam najviše zapamtila je ona s Tauriel i ranjenim Kilijem aka Arwen & ranjeni Frodo. Tu se sjetih još - što god mi je u flimu LOTR bilo onako zgodno, simpatično, privlačno, a ovdje su ponovili to, to mi je ovdje ispalo preglupo, poput parodije. Njihov govor na vilenjačkom na primjer, na koji sam ovdje crkavala od smijeha. Ili ta healing scena gdje Kili zuri u nju a iz nje isijava kao ona svjetlost, i ona ima neki zavodnički pogled... A ja pomislim kako bi bilo da sad prdne.. Kad je Arwen tako svijetlila baš mi je bilo onako, lijepo za vidjeti, dok ova..
A bačve... Ah...
A Legolas... O blagi bože što učiniše od Legolasa?!
A Thranduil!! Aaaaaaaaahahahahah
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 13:12   #965
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
A Legolas... O blagi bože što učiniše od Legolasa?!
Niš'. Orlando Bloom je samo ostario (paradoksalno, jer je tu Legolas desetljećima mlađi nego u LOTR).

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
A Thranduil!! Aaaaaaaaahahahahah
Disclaimer: Nemam apsolutno ništa protiv homića, ali...Ovaj izgleda toliko gay da ga je neugodno gledati A obrve su mu za zatvorsku kaznu. Doživotnu.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:28   #966
Pogledao sam ovaj film nakon nekoliko mjeseci. Tako je ispalo. Moram reći da prvi dio Hobbit trilogije je još bio negdje na razini LOTR-a i kad sam gledao film osjećao sam uzbuđenje i bio sam očaran skoro svime što je prikazano dok ovaj drugi film veliko razočaranje. Dosadan i naporan film većinom. Jedva sam čekao da završi. Ono natezanje s zmajem stvarno samo djeci može biti dobar. Brzo se zaboravi na detalje.

Čista komercijalizacija. Znam i ja da je knjiga Hobbit bajka za djecu ali očekivalo se malo više ozbiljnosti, kvalitetnih dijaloga i oćenito puno bolji screenplay. Neka uzbudljivost radnje je morala biti prisutna...

Svaka čast na efektima ali to ne čini film dobrim....

Nisam ni ja dijete ali LOTR je LOTR je i njega ću uvijek s guštom gledat. Hobbit 1 je blizu toga a ovaj drugi film za zaborav.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 19:29   #967
Izašao trailer za produženu verziju:

https://www.yahoo.com/movies/epic-th...src=theonering

I prikazan je Thrain ....i nevjerojatan zajeb PJ-a:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...095420eec1f9ea

(lijevo je Thrain iz drugog dijela, a desno iz prvoga) .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 20:07   #968
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Izašao trailer za produženu verziju:

https://www.yahoo.com/movies/epic-th...src=theonering

I prikazan je Thrain ....i nevjerojatan zajeb PJ-a:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...095420eec1f9ea

(lijevo je Thrain iz drugog dijela, a desno iz prvoga) .
je ne mogu vjerovati da u normalnoj verziji nema Thraina pa to nije za izbacit, recimo kao u 1 djelu di se patuljci kupaju goli, nemožeš izbacit jednu od najboljih stvari u filmu
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.