Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 15:36   #301
izgubljene koordinate

Tebi!
Kojeg sam izgubila ...otisla sam prva i nisam ti dala svoje koordinate gdje me mozes potraziti i podsjetiti sta smo bili ,nisu mi rekli lokaciju gdje cu se rodit...Ne sjecam se tebe,tvog lika ,ali sjetila sam se osjecaja..nadam se ne prekasno..zao mi je sto sam otisla prva ... Rekla sam ti to ...ali morala sam -morala sam doc na ovaj svijet,a ti si mi obecao potrazit me..jer od rodjenja nasih dusa uvijek se nadjemo,sudjeni smo si ...Da li sam te vec vidjela ,pa nisam prepoznala ?Ne vjerujem ,osjetila bi... sjecam se puno toga iz onog zivota,prepoznala sam neke *nase situacije*
Sjecam se ...kada bismo se pogledali sunce bi zasjalo jace,ponekad tako jako da su drugi bili sprzeni velicanstvenoscu istog...
SSjecam se kako si me namijavao ,moj grohot bi izazivao zemljotrese...
Sjecam se kako si me dodirivao ...izbijao bi tsunami svaki put kad bi se najezila..
Sjecam se kako smo se voljeli ..od nase pohotne strasti stakla katedrala su se lomila,otvarali bi smo vrata pakla ...mjenjali bi dimenzije i opis ovog svijeta ..
Sjecam se ...kako si me tjesio kad sam bila tuzna ... lavine su mjenjale zemljopisne karte...
Sjecam se kako su ljudi zavidjeli nasoj ljubavi ..nacina na koji su nas rastavili ..ljubomorne duse ..bili smo posebni zar ne ? Jos uvijek jesmo ?
Sjecam se kako smo uzivali,svijet je bio nas... jutra u parizu dok si mi na uho pjevao sansone,svitanje zore na Machu pichu , podnevna setnja po povrsini mora...Vecere u onom nasem dijelu svijeta ,na oblaku ,gledajuci svjetla gradova ...
Ponekad bi mi skinuo koju zvijezdu ... ja bih ju svojim srcem pretvorila u prasinu ,bacali bi ju kao mala djeca okolo ...
Iz dosade bi prizivali kisu i plesali najljepsi tango koji su ljudi ikad vidjeli,hipnotizirali smo mase ,iz obijesti bi prizivali snijeg samo da bi uhvatili onu najfiniju pahuljicu ...kupali smo se u najfinijem chardonnay ...oblacili bi se u najmeksu svilu ...
Nikada se nismo umorili od toga,sjecam se...da...znam da se sjecas i ti ...
Bila sam ti-ti si bio ja ...Mi smo bili SVIJET
Olimp nam je bio mali ..Hadu smo se smijali koliko je komican ... Bili smo veci od svega sta je On vidio ...
Od tada ne spavam u krevetu , ne zelim spavati sama ,kada drugo mjesto ne grijes ti ...
Od tada se ne radujem suncu ni mjesecu ni kisi ni snijegu ...
Ponekad vidim ljude kako glume da su zaljubljeni ...a osjetim da nemaju pojma sta je to ljubav ...
Pocinjes jako da mi falis...falis od kad sam se sjetila ..a neznam kako te potrazit ... Rekli su mi kako cu zapocet zivot i sta cu prozivjet,odradila sam to ..sad je prazno..prazno jer trebam tebe ..zasluzila sam ..platila samm svoju ulogu ... kvragu neznam doc do tebe
Bacila sam i jednu poruku u more.. poslala sam jednu u nebo ...spalila sam jednu u vatru i zakopala istu ovu u zemlju ....
Zelim da znas da sam se sjetila i da te trazim ...
Ukoliko ikad vidis ovu poruku ... eto ..bar Ip adresu ces imat jer ja tvoje koordinate -neznam ...
https://www.youtube.com/watch?v=XsTjI75uEUQ



EDIT :
A vi forumasi ...ne javljajte se u njegovo ime ....
Hvala...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?

Zadnje uređivanje iz vedra neba : 08.12.2014. at 16:18.
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 20:39   #302
Pozivam izvjesnu i naočitu rockabilly djevu da zajedno posjetimo koncert Mad Sin koji će se održati 11.12. u Vintage Industrial Baru.

Dapače možemo posjećivat i druge vrst glazbe koncerte, od black metala pa do elektro partija, a u obzir dolaze i izložbe i kazalište (ne prljavo )

Nudim prijevoz, morbidne pošalice, shizoidne ispade, sotonističke rituale i kao šlag na kraju, slijetanje autom u Savu
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 00:14   #303
Dosadno mi je trenutno, jako.
Ako je netko za razgovor neka se javi na pm.
Cura sam, 20 godina, tvoj spol je nebitan, a što se godina tiče budi 18-28.
U vezi sam, nikakav sex chat ili slično ne dolazi u obzir.

Oglas vrijedi samo večeras, dakle sad mi je dosadno i želim ubiti tu dosadu.
Ako čitaš ovaj post, a jutro je ili poslijepodne ili večer 11.12, nemoj se javljati
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 00:01   #304
Trenutno sam u Zg, postdiplomski, povratak u stare dobre studentske dane...
37 godina..
ako ima neka djevojka da samnom malo prikrati koje popodne uz priču ili možda kavu, kino, slobodno nek se javi
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 14:58   #305
Bok! Trazim nekog tko bi ovaj petak išao na Parov Stelar Band u Boćarski dom. Nitko od moje ekipe to ne sluša, a meni se ne ide samoj.

Javite se brzo!
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:02   #306
Pozz
Visok sam 185cm, težim 87kg i imam 25 godina, kao i crnu kosu te smeđe oči. Sportske građe, ili atletske whatever.
(slikice imate u prigodnoj temi https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=736)

Ukratko, ne pušim, ne drogiram se, volim zabavu i izlaske vikendima, volim trenirati i ispucavati višak energije.

Tražim simpatične djevojke spremne na zezanciju, dopisivanje, a šta bude bude. Nudim isto to, ako ne i više.
Trenutno obitavam na području Zagreba pa to ima prednost. Jedna vrsta školovanja koja mi uzima puno vremena, ali za kakav meeting ću uvijek naći vremena.

eto ukratko, hvala lijepa na čitanju.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:31   #307
Dosadno mi je, trazim nekog za dopisivanje i zajebanciju ili zajednicko bediranje... musko, zensko ne bitno... na kave bi rado isla ali cisto sumnjam da zivimo blizu pa je taj dio off.... o da... ako je netko dobar u crtanju, i to bi dobro doslo...zasr`` sam si tetovazu pa moram prepravke radit :P a i htjela bi jos jednu pa neka ideja bi dobro dosla...
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:49   #308
Mlad, lijep, visok, situiran momak je ocistio inbox i ceka, napadajte

Sent from my ajos6 via Tapatalk
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:53   #309
Lokacija - osijek ili okolica, važno da slušaš rock glazbu - ostalo će se vjerojatno podudarati
detalji na pm
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 21:26   #310
Još jedan oglas iako je prethodni trebao biti zadnji...

Potražuju se volonteri za kratkotrajnu prepisku, tek toliko da lakše preživim sjebano raspoloženje/samoću/božićnu depresiju/prazninu u srcu svome i promašenost u svakoj svrsi. Mogu se također javiti i oni koji imaju preporuku za nekog kvalitetnog psihijatra/psihoterapeuta na teret hzzo-a.

Muški neka ne bacaju vrijeme na kojekakvo uletavanje/barenje jer sam ružna, a ionako se više ne želim sa nikime upoznavati uživo ni pod kakvim uvjetima.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 15:15   #311
doselio se prije nekoliko dana u zg iz os zbog posla (nemam neku ekipu tu u zg )
27g, 191cm (86kg), plav
cure koje hoce nek posalju pm pa se skontamo preko fejsa ili nesto
cya

Zadnje uređivanje Furma : 21.12.2014. at 16:15.
Furma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 21:10   #312
trazim musku osobu oko 30g sa dobrim smislom za humor da ubijemo malo vremena
prednost bradatima :P
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 21:14   #313
neka mi se javi ženska osoba sa područja primorsko goranske županije....
imam 26 god.....visok , crn, jak i pomalo sjeban....ali imam i neke kvalitete
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:11   #314
Ja sam jedan mladić iz provincije, ali živim u Zagrebu. Visok sam 165 i imam 70 kila. Sportski sam tip i treniram bacanje kladiva. Završio sam težak faks i radim dobro plaćen posao. U ovo vrijeme krize, uspio sam nešto ušparati i kupiti si stan i auto. Inače volim mačke i imam 4 komada. Nikada mi nije teško odvojiti za mačke. Pomalo sam nerd i volim proučavati kamenje. Imam kolekciju raznog kamenja iz raznih dijelova svijeta. Gledam i razne nerdovske serije.

Volim visoke žene. Molim da mi se ne javljaju one ispod 160.
Gojko 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 23:01   #315
Tražim volonterke za čišćenje stana i opremanje novim namještajem i dekorom...osobe koje se javljaju na oglas moraju bitženskog spola. stare max. 35 godina i s iskustvom.

lp
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 21:48   #316
Dobra večer, ja sam cura koja želi malo prijateljskog druženja, a kasnije što bude. Mogu se javiti svi od 23-35 godina. Ne očekujte neki ekstra ženski šarm, svemirski humor, ekstrovertiranost, zavođenje jer ja to nisam, naprotiv, ja sam većinom suprotno, nisam nikad imala dečka, nemam nikakvog iskustva, dosta sam povučena jer imam neke vrste fobija, dugo sam imala anksioznost koja ne odlazi samo tako. Ja sam iz Zadra, poželjno je da si od tamo ili bar u nekoj blizini. Avanturisti nek me zaobiđu kao i manijaci koji svoje frustracije liječe na ženama.
tužnadjevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 00:03   #317
Jel netko vidio Regoča?
kosjenka86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 18:03   #318
Da se i ja okušam u ovome:

Dečko iz okolice Osijeka, 29 godina. Završen fakultet, trenutno nezaposlen.Volim muziku, slušam punk rock, idem na koncerte , volim putovati, kuhati, biciklirati, fotografirati, šetati sa psom po šumi i još svašta nešto.

Visok sam 180 cm, težak 85 kg, kratka smeđa kosa, plave oči.

Tražim pametnu i duhovitu djevojku između 20-30 godina za dopisivanje nakon kojeg bi ukoliko se skontamo trebalo uslijediti upoznavanje uživo. Moguća razmjena slika ili facebook profila.
Ultra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 18:22   #319
Bok!

Budući da sam se malo pogubila u hrpetini poruka koje sam dobila nakon 1. posta i da od svega nije ispalo ništa, pokušat ću još jednom

Imam 22 godine i tražim otprilike svoje vršnjake/inje (+/- 2,3 godine) iz Zg-a i okolice za kino, kazalište, izlaske, pokoje putovanje na neke bliže destinacije.

Što se tiče kina, preferiram komedije, na horore me nećete nagovoriti
Kazalište isto, tko želi ići gledati Spektakluk ili Kako misliš mene nema?, tuuu saaaam (iako sam već gledala i jedno i drugo) , a ima i još par predstava koje su na spisku želja

Izlazim uglavnom na domaću glazbu (Severina, Rozga, Jole itd.), trash i light cajke (pevaljke, kafanska i ciganska muzika, harmonike me ne zanimaju), na strano mogu izaći, ali nisam euforična oko toga

Što se tiče putovanja, trenutno si mogu priuštiti samo destinacije koje su nama relativno blizu tako da su u planu Budimpešta i Prag za iduću godinu, suputnike imam, ali nikad dosta dobrog društva

Eto, ako se netko prepoznao u sličnim interesima, nek se slobodno javi

Zadnje uređivanje Komedija : 26.12.2014. at 18:36.
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 19:04   #320
Pozdrav! Ima koja forumašica u ranim tridesetima koja poput mene ima dosta interesa, a nedovoljno ljudi oko sebe da ih s njima podijeli? Ima? Odlično! Neka se onda slobodno javi. Samo da napomenem prije javljanja koji su to interesi da odmah izbjegnemo bilo kakve nesporazume. Volim ići na izložbe, u kazalište/kino, na koncerte, tematske razglede grada (Zagreba), volim čitati, fino pojesti, otkrivati i obilaziti nove kafice/restorane u gradu. Za ostalo, moj inbox je na raspolaganju
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.