Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 13:55   #81
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
i ako nisam u pravu recite mi radi čega na većini spojeva na kojima sam bila ja ili netko od ljudi iz mojeg okruženja često žene dođu supersriktane, sređene daju sve od sebe da se našminkaju i dođu u najboljem mogućem izdanju, a tipovi se jedva i operu, dođu u nekoj bezveznoj odjeći i točno se vidi da se nisu spremali ukupno 15 minuta...
meni se desilo dosta puta, da na blind date su mi došli tipovi u totalno jadnoj obleki. ne zna da se ikad ijedan onak super sredio. pa je jasno, tko se tu više trudi....
u životu mi nije na spoj došao neki koji se obukao ono baš fino i da je čovjek dotjeran, da drži do sebe, da je sve tip top. nego sve neki koji djeluju više zapušteno nego sređeno.

što je dokaz da su žene svjesnije sebe, nego muškarci... Umrla sam od smjeha dok sam čitala ove spojeve na usamljenim srcima što si sve muškarci dozvoljavaju....
to ti samo dokazuje da vecinu muskaraca bas i nije briga za odjecu koju nose i da pare potrose na neke pametnije stvari, ja ti nosim majice dok se prakticno ne raspadnu, i nije mi neki bed. Sjecam se prije nekih dvije godine kako se stara derala na mene, ides u bec a nemas niti postene majice, vidi na sto ti tensice lice, a mogao bi nove hlace kupiti budem kupio novu robu i onda se gledao sam u ogledalo doma i divio se kako mi dobro stoji , kada promislim radije potrosim pare na nesto drugo
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:57   #82
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Iz istog razloga sto zene imaju 30 pari cipela u ormaru a muski 3. Muskarci imaju neke druge prioritete u zivotu od shopinga i uredjivanja.
Ali zato voliš pogledati dobro sređenu žemsku.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:58   #83
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Iz istog razloga sto zene imaju 30 pari cipela u ormaru a muski 3. Muskarci imaju neke druge prioritete u zivotu od shopinga i uredjivanja.
pa očito je da im nisu prioritet žene i da li će se svidjeti ženama, kad se ne potrude ni najmanje za date da barem na nešto liče. barem ako već idu na dejt. ili da se potrude biti barem donekle zabavni. i meni se sve više čini da im se j... za žene.
ono u 20ima im je još stalo pa upoznaju žene po vani, pa ako se zaljube sve super i veza može potrajati dugo, ali poslije mi se čini da ovi koji su solo već su se tak navikli da se ponašaju baš kako im dođe i ne trude se koliko je crno pod noktom da nekoga osvoje.
žene valjda mogu biti sretne kaj su se uopće pojavili na dejtu...
zato mi se to do bola gadi i ići ponovno na dejtove s tako užasnim tipovima bi si radije doma čupala na živo nokte i zabijala noževe u tijelo
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:00   #84
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
pa očito je da im nisu prioritet žene i da li će se svidjeti ženama, kad se ne potrude ni najmanje za date da barem na nešto liče. barem ako već idu na dejt. ili da se potrude biti barem donekle zabavni. i meni se sve više čini da im se j... za žene.
ono u 20ima im je još stalo pa upoznaju žene po vani, pa ako se zaljube sve super i veza može potrajati dugo, ali poslije mi se čini da ovi koji su solo već su se tak navikli da se ponašaju baš kako im dođe i ne trude se koliko je crno pod noktom da nekoga osvoje.
žene valjda mogu biti sretne kaj su se uopće pojavili na dejtu...
zato mi se to do bola gadi i ići ponovno na dejtove s tako užasnim tipovima bi si radije doma čupala na živo nokte i zabijala noževe u tijelo
zasto se uopce toliko onda opterecujes muskarcima kad ti se gade tak nesposobni, prljavi, modno neosvjesteni...? prebaci se na zene, ili ostani sama
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:01   #85
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
najveća fora mi je kad 40godišnjak bezveznog izgleda,čija je jedina jača točka da radi na boljem poslu traži - mladu, zgodnu, pametnu i dobru ženu, te financijski potkovanu. taj će ostati čitav život sam.
vrijedi i suprotan primjer. Da 40godišnjakinja koja je zapuštena i radi na boljem poslu traži nekog mladog, zgodnog, pametnog, dobrog i koji ima love bi rekli da je skrenula i što ima za ponuditi.
ali već je javna tajna da muškarci nisu baš svjesni svojih falševa i da su žene puno svjesnije realnosti, da ne mogu dobiti ono što hoće... i onda mi se neki tu javljaju s komentarima da žene traže prinčeve.
ma hahaha. Ne traže prinčeve, ali ne traže ni svinjare...



( dok sam čitala US oglase sam se zaprepastila što tu neki muškarci traže, a što daju..) Ljudi nisu svjesni sebe i da su bzvz pa su sami
Nema ti što biti fora ili nefora. Previše si usredotočena na druge umjesto na sebe. U životu nema nikakvih pravila, svatko traži i daje ono što traži i daje i na to ima pravo. Što tebe briga što netko ružan/lijep traži uspješnu/neuspješnu ženu/muškarca i manekenku/manekana/dodajpoželji, to je njegova stvar. Ako netko za svoga stojadina traži €20.000 ima na to pravo. Ako vidiš da ti je to neprihvatljivo, okreneš se i odeš. To što ti je netko dao nogu radi jednog kriterija si digla dramu, reci sama sebi "u redu, pošteno" i traži dalje i što te briga za njegove kriterije. Isto tako te nekakve zamišljene "lige" su mi smiješne. Tko je ta sranja izmislio da mi je znati?

Ako ovdje nikoga ne nađeš imaš i još gradova u Hrvatskoj, a ako ti je to malo imaš još država u svijetu. Negdje ćeš nekoga zasigurno naći. Ono što je univerzalno jest da nitko ne voli plačljivce i ogorčene osobe.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:04   #86
Svi su sjebani pa im trebaš ti da vide šta je prava žena...
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:04   #87
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
zasto se uopce toliko onda opterecujes muskarcima kad ti se gade tak nesposobni, prljavi, modno neosvjesteni...? prebaci se na zene, ili ostani sama
ha čuj, meni je strašno na tim glupim spojevima, pogotovo blind spojevima.. a nemaš više nigdje upoznati nove ljude, osim preko neta... nema barova ko u Americi gde si ljudi prilaze lako itd..
kad bi bilo nečeg sličnog, odmah bi se vidjelo jel to neki zapušten idiot ili neki uglađen gospodin.

mada je jedan bio super uživo, a došao je na spoj u staroj trenirci, tako da ima svega.
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:06   #88
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
ha čuj, meni je strašno na tim glupim spojevima, pogotovo blind spojevima.. a nemaš više nigdje upoznati nove ljude, osim preko neta... nema barova ko u Americi gde si ljudi prilaze lako itd..
kad bi bilo nečeg sličnog, odmah bi se vidjelo jel to neki zapušten idiot ili neki uglađen gospodin.

mada je jedan bio super uživo, a došao je na spoj u staroj trenirci, tako da ima svega.
odes subotom van i imas slobodnih frajera koliko ti srce zeli
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:06   #89
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
pa očito je da im nisu prioritet žene i da li će se svidjeti ženama, kad se ne potrude ni najmanje za date da barem na nešto liče. barem ako već idu na dejt. ili da se potrude biti barem donekle zabavni. i meni se sve više čini da im se j... za žene.
ono u 20ima im je još stalo pa upoznaju žene po vani, pa ako se zaljube sve super i veza može potrajati dugo, ali poslije mi se čini da ovi koji su solo već su se tak navikli da se ponašaju baš kako im dođe i ne trude se koliko je crno pod noktom da nekoga osvoje.
žene valjda mogu biti sretne kaj su se uopće pojavili na dejtu...
zato mi se to do bola gadi i ići ponovno na dejtove s tako užasnim tipovima bi si radije doma čupala na živo nokte i zabijala noževe u tijelo
S takvim stavom nećeš daleko. Jbt. ovo bi i najvećeg optimista izdeprimiralo. Jesi li razmišljala o promjeni sredine ako ti je situacija u tvojoj okolina već toliko alarmantna?
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:07   #90
Quote:
Champion_1 kaže: Pogledaj post
Nema ti što biti fora ili nefora. Previše si usredotočena na druge umjesto na sebe. U životu nema nikakvih pravila, svatko traži i daje ono što traži i daje i na to ima pravo. Što tebe briga što netko ružan/lijep traži uspješnu/neuspješnu ženu/muškarca i manekenku/manekana/dodajpoželji, to je njegova stvar. Ako netko za svoga stojadina traži €20.000 ima na to pravo. Ako vidiš da ti je to neprihvatljivo, okreneš se i odeš. To što ti je netko dao nogu radi jednog kriterija si digla dramu, reci sama sebi "u redu, pošteno" i traži dalje i što te briga za njegove kriterije. Isto tako te nekakve zamišljene "lige" su mi smiješne. Tko je ta sranja izmislio da mi je znati?

Ako ovdje nikoga ne nađeš imaš i još gradova u Hrvatskoj, a ako ti je to malo imaš još država u svijetu. Negdje ćeš nekoga zasigurno naći. Ono što je univerzalno jest da nitko ne voli plačljivce i ogorčene osobe.
cry baby sam jer se osjećam prevarenom i da to sve skupa nema smisla, jer sam već navela da tipovi traže trista čuda, a ne dajU NIŠTA. jedno veliko ništa....
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:08   #91
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
ha čuj, meni je strašno na tim glupim spojevima, pogotovo blind spojevima.. a nemaš više nigdje upoznati nove ljude, osim preko neta... nema barova ko u Americi gde si ljudi prilaze lako itd..
kad bi bilo nečeg sličnog, odmah bi se vidjelo jel to neki zapušten idiot ili neki uglađen gospodin.

mada je jedan bio super uživo, a došao je na spoj u staroj trenirci, tako da ima svega.
to i dalje nije odgovor zasto i dalje inzistiras na muskarcima..kao sto si i sama napisala, zena ce ti doci fino sredjena, sa svim rjesenjima za zemaljske probleme u svojoj glavi i sve super. tako da ne vidim zasto kompliciras
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:09   #92
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
ha čuj, meni je strašno na tim glupim spojevima, pogotovo blind spojevima.. a nemaš više nigdje upoznati nove ljude, osim preko neta... nema barova ko u Americi gde si ljudi prilaze lako itd..
kad bi bilo nečeg sličnog, odmah bi se vidjelo jel to neki zapušten idiot ili neki uglađen gospodin.

mada je jedan bio super uživo, a došao je na spoj u staroj trenirci, tako da ima svega.
Sto te sprječava da posjetiš SAD? Ako ti je motivacija za promjenom sredine dovoljno jaka, naći ćeš i načina da ju promijeniš.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:09   #93
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
i ako nisam u pravu recite mi radi čega na većini spojeva na kojima sam bila ja ili netko od ljudi iz mojeg okruženja često žene dođu supersriktane, sređene daju sve od sebe da se našminkaju i dođu u najboljem mogućem izdanju, a tipovi se jedva i operu, dođu u nekoj bezveznoj odjeći i točno se vidi da se nisu spremali ukupno 15 minuta...
Zato jer mi možemo birati koliko želimo... Vi ne.

Amerika koju ti poznaješ s televizije nije stvarnost!! Tamo je još gore nego ovdje.
SlatkiM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:09   #94
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
pa očito je da im nisu prioritet žene i da li će se svidjeti ženama, kad se ne potrude ni najmanje za date da barem na nešto liče.
Slazem se s time.

Ali, da li bi muskarcima stvarno zene trebale biti prioritet u zivotu?
Da li bi ikome upoznavanje/dejtanje suprotnog spola trebao biti prioritet u zivotu? Ako nisu profesionalni svaleri.

Meni je zalosno koliko covjek mora gubiti vremena na teretanu/odjecu/sminku/izlaske i sve ostalo samo da bi se svidio suprotnom spolu umjesto da se moze posvetiti nekim svojim hobijima, snovima i opcenito zanimljivijim stvarima u zivotu.

Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
žene valjda mogu biti sretne kaj su se uopće pojavili na dejtu...
zato mi se to do bola gadi i ići ponovno na dejtove s tako užasnim tipovima bi si radije doma čupala na živo nokte i zabijala noževe u tijelo
Mozda je to starija ekipa koja je prosla brdo neuspjesnih dejtova pa je izgubila entuzijazam za dejtanje.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:13   #95
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
cry baby sam jer se osjećam prevarenom i da to sve skupa nema smisla, jer sam već navela da tipovi traže trista čuda, a ne dajU NIŠTA. jedno veliko ništa....
Prevarenom? Je li ti itko išta obećavao? Što si ti njima nudila zauzvrat? Dakle da se vratim na početak. Ako nisi zadovoljna postojećim stanjem i imaš dovoljno jaku motivaciju da to promijeniš, naći ćeš načina da se ta promjena i desi. Ta nismo u Africi. Svijet je velik i imaš načina da zaradiš lovu i odeš kamo misliš da će ti biti bolje. Pa makar turistički. Na kruzerima se stalno traži osoblje za rad, a imaš i raznoraznih au pair programa zapošljavanja po Europi, SAD-u, Kanadi, svugdje. Svijet ti je na dlanu.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:14   #96
Quote:
SlatkiM kaže: Pogledaj post
Zato jer mi možemo birati koliko želimo... Vi ne.

Amerika koju ti poznaješ s televizije nije stvarnost!! Tamo je još gore nego ovdje.
Džabe priča, neki moraju naučiti svoju životnu lekciju na svojoj koži. Putovanja su čovjekova najbolja životna škola. Prođeš svašta.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:20   #97
Quote:
Champion_1 kaže: Pogledaj post
Džabe priča, neki moraju naučiti svoju životnu lekciju na svojoj koži. Putovanja su čovjekova najbolja životna škola. Prođeš svašta.
Znam, i ja sam morao to proći. Samo me žalosti kako ljudi formiraju svoju svijest na temelju fikcije.
SlatkiM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:21   #98
Quote:
Jakov86 kaže: Pogledaj post
odes subotom van i imas slobodnih frajera koliko ti srce zeli
Ne može! Zauzeta je!
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:21   #99
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
cry baby sam jer se osjećam prevarenom i da to sve skupa nema smisla, jer sam već navela da tipovi traže trista čuda, a ne dajU NIŠTA. jedno veliko ništa....
Daj molim te, opiši što ti to nudiš/daješ trenutnom liku?
SlatkiM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:23   #100
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ne može! Zauzeta je!
nekako mi se cini da ona sebi trazi novog
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.