Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 22:42   #201
Ja sam počeo također krajem devetog mjeseca i do jučer skupio nekih $2,5. Danas drugi put kupio reklame.
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 03:47   #202
ovo su zasad moje statistike

http://i.imgur.com/DzvILEk.png

total uloženog je 20$

stojim na 253k BAPa, imam filter i redovno uzimam recycle nadogradnju, one druge ne uzimam nikako

počeo sam davno, ali nisam radio neki reinvest jer nisam previše vjerovao u program

bile su mi čudne one isplate od 7 dana

sad kad isplate idu u roku 24 sata, nez, mislim da bi ovo moglo jako dugo potrajati

sad reinvestam 30$, dižem 10 i tako dalje

u tom smislu BAP raste, a isplate idu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:26   #203
Ja sam ulozio nekih 30$-tak dolara i sada sam na 155k BAP-a, i ulozio sam oko 30$ dolara u shares. Uskoro trebam dobiti stipendiju pa planiram oko 200-300$ uloziti u onaj 250% system na MTV-u jer se MTV isplati itekako. A sto se tice stranice , stvarno se Jo trudi svaki dan sve vise, i stranica a i sam koncept odnosno sistem se poboljsava svakim danom i tezi ka toj nekoj profesionalnosti, tako da mislim da ce opstati jako dugo. Et' ako koga jos sta zanima neka slobodno napise

BTW : jucer sam kupio advertise na clixu, onaj od 1 dolara (500 reklama od 3 sekunde) cisto onako da vidim ocu pokupiti ista referala, i za bozije cudo dobio sam 2 referala, znaci to je 250 clickova/ref sto je jako impresivno. Pa eto ako jos neko oce da se okusa moze probati

I jel zna neko koji je minimalan cashout sa payza na kreditnu karticu?
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 17:21   #204
Kenchii ovisi sve koji site reklamiraš..koji si reklamiro? nije isto ako reklamiraš Neobux di su skoro svi već ili neki novi site...

I ja kuzim otprilike sistem Paid Vertsa ali kako je moguce da ispada da ako uložiš 10$ npr da napreduješ puno brže i dobiješ reklame za veće pare?
Isto MTV kako je on onda u plusu dugoročno? kako će bit kad kasnije milion ljudi napreduje za 100$ na dan? isplaćivat 100 miliona dolara dnevno?
Da ne pričam kasnije kad svi i oni najmanji napreduju a napreduje se brzo na tom siteu...

Znači svi članovi su u plusu? kasnije 5 miliona članova nek je u plusu 100$ to je 500 miliona dolara zaradili članovi a ko je te pare dao?
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:22   #205
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Kenchii ovisi sve koji site reklamiraš..koji si reklamiro? nije isto ako reklamiraš Neobux di su skoro svi već ili neki novi site...

I ja kuzim otprilike sistem Paid Vertsa ali kako je moguce da ispada da ako uložiš 10$ npr da napreduješ puno brže i dobiješ reklame za veće pare?
Isto MTV kako je on onda u plusu dugoročno? kako će bit kad kasnije milion ljudi napreduje za 100$ na dan? isplaćivat 100 miliona dolara dnevno?
Da ne pričam kasnije kad svi i oni najmanji napreduju a napreduje se brzo na tom siteu...

Znači svi članovi su u plusu? kasnije 5 miliona članova nek je u plusu 100$ to je 500 miliona dolara zaradili članovi a ko je te pare dao?
onaj tko je kupio reklame

jer ti ne kupuješ dobit, ti kupuješ kvantitetu reklama

ti kad platiš 1$, znači da bi trebao dobiti 1.55$ u reklamama natrag

a te novce nećeš dobiti ako netko ne kupuje reklame, kontaš?

ono što se može dogoditi je da ne bude reklama za povrat uloga, i u to sam sumnjao

ali kako se čini zasad im ide odlično

iste sumnje sam imao i za MTV, ali evo, još uvijek duraju

u konačnici, možda nije održivo za vijeke vijekova, ali da će potrajati koju godinu, najvjerovatnije hoće
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 23:13   #206
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Kenchii ovisi sve koji site reklamiraš..koji si reklamiro? nije isto ako reklamiraš Neobux di su skoro svi već ili neki novi site...

I ja kuzim otprilike sistem Paid Vertsa ali kako je moguce da ispada da ako uložiš 10$ npr da napreduješ puno brže i dobiješ reklame za veće pare?
Isto MTV kako je on onda u plusu dugoročno? kako će bit kad kasnije milion ljudi napreduje za 100$ na dan? isplaćivat 100 miliona dolara dnevno?
Da ne pričam kasnije kad svi i oni najmanji napreduju a napreduje se brzo na tom siteu...

Znači svi članovi su u plusu? kasnije 5 miliona članova nek je u plusu 100$ to je 500 miliona dolara zaradili članovi a ko je te pare dao?
Pa gle pored sto ljudi kupuju reklame , dnevno se proda oko 30k reklama i reklama ce uvijek biti jer u ljudima je urodjen nagon taj da napreduju i da jednostavno zaradjuju veliku kolicinu novca (tako se jel i navlace ljudi na ptc), pored toga imas daily revenues, tu ti spadaju pare sto ljudi izgube od igrica (dnevno oko 10-15 miliona BAP-a potrose igraci , pa ti izracunaj koliko je to para samo u BAPU) , pored toga igraju igrice i na MTV-u , ugl. odi na mtv forum i klikni results i vidjeces sve, PV je u plusu svaki dan $7-8k, jucer je rekord oboren bilo je $13k. A sto se tice onih 186% u 250% planova , oni ti ne daju novac odmah nego u roku od 70 dana pa nadalje.. I kad se ne bude npr. imalo para da se vrati novac tim ljudima sto su ulozili u te planove desi se "debt swap" tj. sav novac koji su ulozili vraca im se u obliku shares.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 21:28   #207
Pozdrav drustvo... ja sam nedavno krenuo na paidverts-u, ... zanima me da li je netko koristio onaj upgrade od 2.99$ i 19.99$... i kako oni tocno funkcioniraju.. jel se vise isplati uzeti upgrade od 2.99$ ili da kupim tri reklame od 1$...
Jocco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:34   #208
ako mi moze pomoci oko tog bota da si napravim to mislim olaksam klikanje to ne da mi se pojedinacno klikat.....i sta mi je najpametnije sada na pocetku radit moze neki savjet sve sam procitao vase postove ali neznam vise ni sam sta napravit pa ako je netko voljan pomoc....hvala unaprijed...pozdrav
duminastrojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 00:02   #209
Quote:
duminastrojar kaže: Pogledaj post
ako mi moze pomoci oko tog bota da si napravim to mislim olaksam klikanje to ne da mi se pojedinacno klikat.....i sta mi je najpametnije sada na pocetku radit moze neki savjet sve sam procitao vase postove ali neznam vise ni sam sta napravit pa ako je netko voljan pomoc....hvala unaprijed...pozdrav
http://lmgtfy.com/?q=paidverts+bot
Klineš na prvo, skineš, instaliraš, pokreneš, upišeš sve potrebno u postavkama i gotovo.

Pa najpametnije je skupit 1$ i uložit u reklame.

EDIT: Imam ja jedno pitanje, je li minimalna isplata na PayPal 2$? Hvala Da budem siguran, jer sam krenio skupljat za prvu isplatu. Mislim skupit 3$ pa 2$ na PayPal, a za 1$ reklame kupit. Čisto da vidim kako ide.

Zadnje uređivanje Piccy997 : 21.10.2014. at 00:17.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 00:22   #210
Najvaznije ti je ulagati novac, najbolje bi bilo iz svog dzepa da sto brze napredujes.

The minimum cashout amount depends on where you're cashing your earnings out to:

MyTrafficValue Earnings Balance: No minimum!

Perfect Money: $1.00

EgoPay: $10.00

Solid Trust Pay: $10.00

PayPal: $2.00 *

Payza: $2.00 *

Western Union: $250.00

Bank Wire: $250.00

* Be wary about cashing out tiny amounts to PayPal and Payza. The fees can wipe out a significant portion of your cashout; you'd be far better off waiting until you have several dollars in your account before cashing out.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 00:33   #211
Quote:
Kenchii kaže: Pogledaj post
Najvaznije ti je ulagati novac, najbolje bi bilo iz svog dzepa da sto brze napredujes.

The minimum cashout amount depends on where you're cashing your earnings out to:

MyTrafficValue Earnings Balance: No minimum!

Perfect Money: $1.00

EgoPay: $10.00

Solid Trust Pay: $10.00

PayPal: $2.00 *

Payza: $2.00 *

Western Union: $250.00

Bank Wire: $250.00

* Be wary about cashing out tiny amounts to PayPal and Payza. The fees can wipe out a significant portion of your cashout; you'd be far better off waiting until you have several dollars in your account before cashing out.
Da, to san pročita u FAQ. Ali, eto da buden siguran Mada, ne znan baš oću li podizati, mislin da je ipak bolje reklame kupit i za ta 2$. Novce iz svog džepa nažalost nisan niti u mogućnosti uložit, makar bi lako moga da mogu novce pribacit na PayPal.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 02:01   #212
Da ja ulazem sto vise mogu, jer znam da ce se isplatiti, jer stranica ce dugo dugo raditi def.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:59   #213
Zanima me da li se kupnjom upgrade-a od 2.99$ i 19.99$ takodjer dobivaju BAP poeni... zna li itko..
Jocco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:31   #214
Quote:
Jocco kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se kupnjom upgrade-a od 2.99$ i 19.99$ takodjer dobivaju BAP poeni... zna li itko..
ne dobivaju se
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:11   #215
Quote:
Jocco kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se kupnjom upgrade-a od 2.99$ i 19.99$ takodjer dobivaju BAP poeni... zna li itko..
Ne to ti upgrade-i ti sluze samo da brze pretvaras BAP u novac.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 14:39   #216
Skuzio sam otprilike... kako pise na stranici, sa tim upgrade dobivas 10 x 1% od vrijednosti kupljenih reklama na kraju dana.... od reklama koje kostaju od 1$ do 49 dolara i to vrijedi sedam dana... a ako u slucaju ne uspijes povratiti ulog od 2.99$ onda se taj upgrade produzava dok ne dostignes bar povrat uloga... zanima me da li je itko kupovao vec taj upgrade i koliko se moze zaradit s njim kroz sedam dana..
Jocco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 17:45   #217
gdje je ova zalutala

http://i.imgur.com/dR3ubXd.png
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 18:59   #218
Quote:
Jocco kaže: Pogledaj post
Skuzio sam otprilike... kako pise na stranici, sa tim upgrade dobivas 10 x 1% od vrijednosti kupljenih reklama na kraju dana.... od reklama koje kostaju od 1$ do 49 dolara i to vrijedi sedam dana... a ako u slucaju ne uspijes povratiti ulog od 2.99$ onda se taj upgrade produzava dok ne dostignes bar povrat uloga... zanima me da li je itko kupovao vec taj upgrade i koliko se moze zaradit s njim kroz sedam dana..
Ne mozes sa njim zaraditi, vec sam ti rekao da ti on samo brze konvertuje BAP u novac, jako su male sanse da ces sa ulozenim novcem uspjet i BAP povratiti.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:00   #219
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
gdje je ova zalutala

http://i.imgur.com/dR3ubXd.png
Ma nekom je to sića, haha...

Ja sam na 18.000 BAP-a pa dobivam skoro svakodnevno iznose od 0.20$, pa 0.14$ itd. Ja sam zadovoljan kako se sada razvija, a nisam uplatio niti jednog jedinog centa iz svog džepa i imam samo jednog refa...

Sviđa mi se koncept i mislim da će jako dugo zbog sjajno izvedene ideje gdje te vuče na daljnje ulaganje, ja sam sve dosad zarađeno naravno poslao dalje u AD-ove a to je preko 15$ do sada... :klap:

Kasnije ću u postotku raditi isplatu-oglase kad budu malo bolji iznosi.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 15:17   #220
Evo uskoro ce se dogoditi 5:1 share split, sto znaci za svaki share koji posjedujete dobit cete pet novih. Primjer imate 1 share u vrijednosti $0.20, dobit cete 5 share-ova u vrijednosti $0.04. Ovo vam je odlicna prilika da budete u profitu 200% vrlo brzo a mozda cak i vise, zavisi koliko ce se brzo cijena share-a dizati. Uglavnom ja sam vec otprilike na 300 share-ova i planiram uzimati jos. Poz
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.